Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: Tegnap - 20:32:08 
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Atyesz
Sziasztok!

Eladó egy hőmérős belső óra, jeladóval, 4 ezer Ft.

Szia.
Arról a belső óráról van szó ami a középkonzolra való?

2 
 Dátum: Tegnap - 14:41:57 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok.
Szeretném rendberakni a kombim belső terét. Érdekelne hogy pl. egy 406-os üléseit bele lehetne rakni? Mert sajnos nemigen találni már 306-os üléseket szép állapotban.  :-\ Illetve láttam már olyat hogy valaki megoldotta az ajtókárpit cserét saját maga. Szerintetek megoldható a PUG 306-on ha van jó anyag?

Az ajtókárpitokkal már kísérleteztek páran, jó sok türelem kell hozzá. Például az egybeolvasztott műanyag csapokat kell szétválasztani...
A hátsó ülések szerintem semmiképpen nem lehetnek jók 406-ból, vagy bármi másból.
Az első üléseknél már van némi esély. Xantia-üléseket már faragott be valaki, minimális átalakítás kellett csak hozzá.

3 
 Dátum: Tegnap - 12:19:24 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Atyesz
Sziasztok.
Szeretném rendberakni a kombim belső terét. Érdekelne hogy pl. egy 406-os üléseit bele lehetne rakni? Mert sajnos nemigen találni már 306-os üléseket szép állapotban.  :-\ Illetve láttam már olyat hogy valaki megoldotta az ajtókárpit cserét saját maga. Szerintetek megoldható a PUG 306-on ha van jó anyag?

4 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 19:43:43  
Hmm, jogos, nem megy a link...
és így?
https://bontoplaza.hu/peugeot-306-7b-n3-n5-hasznalt-alkatresz/futes---hutes-kapcsolo-modul---klima-vezerlo-panel/bontott?ref=2cIk
Itt a második képen látszik jól.
Ha nem menne:
bal oldali gomb a klíma ki/be, jobb oldali gomb a belső keringetés.
Elég ritkának tűnik, alig találtam ilyet.

Igen, ahogy sejtettem is: ez a nyomógombos belsőlevegő-keringetős, tehát az automata klímás változat.
Csak ezeknél jellemző ez a hibajelenség, amiről írtam.

5 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 16:15:24  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Lock
A link nem működik, mert "az adatlap megtekintéséhez be kell jelentkeznie"...
Mindenesetre az előző hozzászólásban azt írtad, hogy "A középkonzolon a klímavezérlő panel a 3 tekerővel és 2 gombbal "
Csak automata klímásnál van két gomb, manuálisnál csak a bal oldalon van.
Hmm, jogos, nem megy a link...
és így?
https://bontoplaza.hu/peugeot-306-7b-n3-n5-hasznalt-alkatresz/futes---hutes-kapcsolo-modul---klima-vezerlo-panel/bontott?ref=2cIk
Itt a második képen látszik jól.
Ha nem menne:
bal oldali gomb a klíma ki/be, jobb oldali gomb a belső keringetés.
Elég ritkának tűnik, alig találtam ilyet.

6 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 15:18:36  
Az enyém manuális, ilyen a fűtéspanel(konkrétan ezt rendeletem):
https://bontoplaza.hu/search.php?id=61254&utm_source=Levelezes&utm_medium=Automata_postazva&utm_content=rendeltaru_link&utm_campaign=ugyfelek&utm_term=user0
Azért köszönöm, körbenézek odalent, hátha van valami ilyen műanyagos hatszögletű móka.

A link nem működik, mert "az adatlap megtekintéséhez be kell jelentkeznie"...
Mindenesetre az előző hozzászólásban azt írtad, hogy "A középkonzolon a klímavezérlő panel a 3 tekerővel és 2 gombbal "
Csak automata klímásnál van két gomb, manuálisnál csak a bal oldalon van.

7 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 15:03:06  
Ilyen problémával már más is szembesült korábban. Tipikusan csak automata klímásnál van ez a  jelenség. A fűtésboxban van egy műanyagból készült megoldás, ahol talán valami hatszög-tengely el tud forogni a fészkében, ahol nem szabadna.
Nekem manuális klímás van, így nem is ástam bele magam a problémába, így sajnos részleteket nem tudok, hogy pontosan hol is van ez...

Az enyém manuális, ilyen a fűtéspanel(konkrétan ezt rendeletem):
https://bontoplaza.hu/search.php?id=61254&utm_source=Levelezes&utm_medium=Automata_postazva&utm_content=rendeltaru_link&utm_campaign=ugyfelek&utm_term=user0
Azért köszönöm, körbenézek odalent, hátha van valami ilyen műanyagos hatszögletű móka.

8 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 10:42:40  
Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy folyamatosan meleg levegőt fúj a venti?
Hideg motornál jéghideg levegőt produkál a klíma, de amint elkezd melegedni a víz, a befújt levegő is szépen melegszik a hideg-meleg kapcsoló állásától függetlenül. Régebbi probléma, de eddig minden tavasszal mikor áttekertem hidegre, 1-2 nap után észrevette és tényleg hideget fújt, klímával meg jéghideget. Ha visszatekertem melegre, azonnal jött a meleg. Ismét hidegre állítva megint kellett neki 1-2 nap míg rájött, hogy hideget szeretnék. :)
Nem volt komfortos, hogy nem tudtam kapcsolgatni, de elvoltam vele. Most viszont már nem kapcsolt át hidegre.
A középkonzolon a klímavezérlő panel a 3 tekerővel és 2 gombbal egészben, más miatt (ventilátor fokozat állítása nem működött) pár napja cserélve lett, de ez a hőmérséklet állítási problémát nem oldotta meg.
Így az a legjobb, ha belső keringetésre kapcsolom, a ventilátort minimumra kapcsolom, és csak a műszerfali levegőnyílásokra terelem a levegőt, azokat meg szépen egyesével lezárom, az ablakokat pedig lehúzom.  :P
Tudtok segíteni, hogy hol keressem a hibát?
1.6 benzin 1995,S1, Roland Garros

Köszönöm!

Ilyen problémával már más is szembesült korábban. Tipikusan csak automata klímásnál van ez a  jelenség. A fűtésboxban van egy műanyagból készült megoldás, ahol talán valami hatszög-tengely el tud forogni a fészkében, ahol nem szabadna.
Nekem manuális klímás van, így nem is ástam bele magam a problémába, így sajnos részleteket nem tudok, hogy pontosan hol is van ez...

9 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 08:39:35  
Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy folyamatosan meleg levegőt fúj a venti?
Hideg motornál jéghideg levegőt produkál a klíma, de amint elkezd melegedni a víz, a befújt levegő is szépen melegszik a hideg-meleg kapcsoló állásától függetlenül. Régebbi probléma, de eddig minden tavasszal mikor áttekertem hidegre, 1-2 nap után észrevette és tényleg hideget fújt, klímával meg jéghideget. Ha visszatekertem melegre, azonnal jött a meleg. Ismét hidegre állítva megint kellett neki 1-2 nap míg rájött, hogy hideget szeretnék. :)
Nem volt komfortos, hogy nem tudtam kapcsolgatni, de elvoltam vele. Most viszont már nem kapcsolt át hidegre.
A középkonzolon a klímavezérlő panel a 3 tekerővel és 2 gombbal egészben, más miatt (ventilátor fokozat állítása nem működött) pár napja cserélve lett, de ez a hőmérséklet állítási problémát nem oldotta meg.
Így az a legjobb, ha belső keringetésre kapcsolom, a ventilátort minimumra kapcsolom, és csak a műszerfali levegőnyílásokra terelem a levegőt, azokat meg szépen egyesével lezárom, az ablakokat pedig lehúzom.  :P
Tudtok segíteni, hogy hol keressem a hibát?
1.6 benzin 1995,S1, Roland Garros

Köszönöm!

10 
 Dátum: 2018 Augusztus, 16, 08:24:15  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Kolin
Sziasztok!

Eladó egy hőmérős belső óra, jeladóval, 4 ezer Ft.

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 16 lekéréssel.