Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: Tegnap - 15:28:42 
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta babust
Szia
Biztosíték csere nem volt véletlenül?Mert a rádió (+szivargyújtó) biztosítékát kétféleképpen lehet a helyére tenni.(egysorba a többivel és egy fél szinttel lentebb).
Vagy ha volt rádió cserélve akkor annak a bekötésén kell változtatni,van egy sárga vezeték azt kell a pirosra kötni (ha jól emlékszem)
üdv:Krisztián
Szia,

pontosan biztosítékcsere is volt nagyjából abban az időszakban, úgyhogy az lesz a hunyó. Hát elég érdekes mindenesetre.
Köszönöm, hogy segítettél!
Tamás

2 
 Dátum: Tegnap - 14:34:10 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Kolin
szia Kolin!   
kulcsügyben nekem van s1 kezelésim magyar. végig bogarásztam de csak ' központi zár ill riasztó használatát' találtam meg benne.valamint a központi zár távvezérlőjének programozását. ha ezek közül gondoltál vmelyikre  szólj,s küldöm...
 a kulcsról 2 gombos van benne a képen( egyik nagyobb a műa rész közepétől jobbra körülhatárolva a kisebb pedig a kulcskarika lyuk mellett kicsit balra,kevésbé körülhatárolt a kép szerint)  ill a gomb nélküli, a kulcs alatti szöveg" kulcsok lehetővé teszik a vez old első ajtó és a csomagtérajtó reteszelését oldását.Ha az első ajtók egyike nyitott helyzetben van, akkor a közp zár.nem működik." de itt is a közp zár van nem a kulcs szinkron.
A távirányító szinkronja az s3 kezelési könyve szerint :kézi ill automata.,
az automatát fentebb leírták neked,
a kézi pedig
-vegyük le a gyújtást,
-adjuk rá a gyújtást,
-rögtön a gyújtás  bekapcsolását követően nyomjuk meg az A gombot.
A távirányító újból üzemképes.
 üdv

Köszi! Közben sikerült megoldanom. A jó elemek mégsem voltak elég jók...

3 
 Dátum: Tegnap - 12:37:09 
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta krisztian
Kb. 8-9 éven át a rádióm szólt akkor is, ha levettem a gyújtást és kivettem a kulcsot az indítózárból. Nemrég történt vele valami, ami miatt már csak akkor szól, ha az autó áram alá helyezem, vagyis a gyújtáskapcsoló I. állásban van. Az a baj, hogy nem emlékszem, mi volt az a pont, amikortól ez az állapot. Ez mitől függhet? Vissza tudom valahogy állítani a régi állapotot??

Szia
Biztosíték csere nem volt véletlenül?Mert a rádió (+szivargyújtó) biztosítékát kétféleképpen lehet a helyére tenni.(egysorba a többivel és egy fél szinttel lentebb).
Vagy ha volt rádió cserélve akkor annak a bekötésén kell változtatni,van egy sárga vezeték azt kell a pirosra kötni (ha jól emlékszem)
üdv:Krisztián

4 
 Dátum: Tegnap - 12:16:21 
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta babust
Kb. 8-9 éven át a rádióm szólt akkor is, ha levettem a gyújtást és kivettem a kulcsot az indítózárból. Nemrég történt vele valami, ami miatt már csak akkor szól, ha az autó áram alá helyezem, vagyis a gyújtáskapcsoló I. állásban van. Az a baj, hogy nem emlékszem, mi volt az a pont, amikortól ez az állapot. Ez mitől függhet? Vissza tudom valahogy állítani a régi állapotot??

5 
 Dátum: 2018 Február, 19, 09:01:04  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Tekertem de semmi. Akkor lehet pont belefutottam olyanba ami pont ilyen. Akkor ezt hiába viszem el beállítani ha nekem se akar megmozdulni...

Egy bajonettzár-szerű megoldással van rögzítve a magasságállító a fényszóróhoz. Próbáld óvatosan elfordítva kivenni. Előrefelé egy műanyag rúd végén egy gömb van, azt kell óvatosan kiakasztani a művelet végén a lámpatestben lévő vájatból. Ha jól van összeszerelve, akkor nem könnyen adja magát. Ha rosszul, akkor könnyen kiakad, vagy eleve bent sem volt a helyén...
Ezt még próbáld ki szerintem.

6 
 Dátum: 2018 Február, 19, 08:48:26  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Zoltán
Sziasztok!

Eladó egy 1995-ös évjáratú Roland Garros felszereltségű 306-os! Gyári "Tyúkitató" Speedline SL299 alufelnivel és gyári belsővel! Az autó lakksérült, motorja jó, elektromos rendszer jó, első futóműben a bal oldali kutyacsont cserés, hátsó futóműve jó! Műszaki nincs rajta! Foglalkozást igényelne de nincs időm vele foglalkozni! Bontásra eladó adás-vételivel! Képet kérésre küldök bárkinek szívessen e-mailben!
Tel.: +36202978096

7 
 Dátum: 2018 Február, 17, 16:19:49  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Zolie83
A fényszórómagasság-állító egység tetején van egy 6-os imbuszkulcs-nyílás. Azt elforgatva lehet a magasságot állítani. Már találkoztam olyan utángyártott (TYC és Depo is) fényszórókkal, ahol egyszerűen nem működött, hiába tekergettem...

Tekertem de semmi. Akkor lehet pont belefutottam olyanba ami pont ilyen. Akkor ezt hiába viszem el beállítani ha nekem se akar megmozdulni...

8 
 Dátum: 2018 Február, 17, 14:35:20  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok. Szeretnék kérni egy kis segítséget. Vettem új fényszórot és nagyon lefelé világít. A kérdésem hol lehet rajta állítani hogy felfelé mozduljon mert már próbáltam csavarni rajta ahol kell elvileg de meg se mozdult. A típusa Depo 550-1124R-LD. Köszönöm a segítséget!

A fényszórómagasság-állító egység tetején van egy 6-os imbuszkulcs-nyílás. Azt elforgatva lehet a magasságot állítani. Már találkoztam olyan utángyártott (TYC és Depo is) fényszórókkal, ahol egyszerűen nem működött, hiába tekergettem...

9 
 Dátum: 2018 Február, 17, 12:05:39  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta krisztian
Sziasztok. Szeretnék kérni egy kis segítséget. Vettem új fényszórot és nagyon lefelé világít. A kérdésem hol lehet rajta állítani hogy felfelé mozduljon mert már próbáltam csavarni rajta ahol kell elvileg de meg se mozdult. A típusa Depo 550-1124R-LD. Köszönöm a segítséget!

Szia
Műszaki vizsgaállomásokon,Magyar Autóklubokban és szinte minden szervizben műszerrel beállítják neked kb. 1-2EFt-ért és akkor biztosan nem vakítod meg a többi közlekedőt  whistle
Üdv:Krisztián

10 
 Dátum: 2018 Február, 17, 09:39:13  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Zolie83

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 16 lekéréssel.