Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: 2022 Május, 16, 18:28:01  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta krissz306
Szerintem meglehet, hogy kisebb kerületű gumit használsz, mint ami gyárilag kellene.

Sejtettem, köszönöm. A nyári 185/65 R14, a téli meg 175/65 R14.

2 
 Dátum: 2022 Május, 16, 11:54:13  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok!
Utazások előtt legtöbbször google maps-on szoktam útvonalat tervezni.
Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy az autó az útvonal tervezőhöz viszonyítva 10 megtett kilométerenként +1 kilométert mér. Múltkor a maps szerint 120 km-es út végére a kocsiban 132km volt.
Valaki tud erre magyarázatot? Van egy tippem, de inkább megvárok egy-két hozzászólást. Köszönöm.

Szerintem meglehet, hogy kisebb kerületű gumit használsz, mint ami gyárilag kellene.

3 
 Dátum: 2022 Május, 15, 07:56:33  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta krissz306
Sziasztok!
Utazások előtt legtöbbször google maps-on szoktam útvonalat tervezni.
Egy ideje arra lettem figyelmes, hogy az autó az útvonal tervezőhöz viszonyítva 10 megtett kilométerenként +1 kilométert mér. Múltkor a maps szerint 120 km-es út végére a kocsiban 132km volt.
Valaki tud erre magyarázatot? Van egy tippem, de inkább megvárok egy-két hozzászólást. Köszönöm.

4 
 Dátum: 2022 Április, 16, 21:59:29  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta krissz306
Hali!
Április 14-én csütörtök délután, az 53-as főúton Kiskőrös felé láttam egy szép bordó 306 cabriót. Integettem is nekik.  :D
Ha itt van a tulaj, szívesen megnéznék pár fotót a gépről!  ;)

5 
 Dátum: 2022 Április, 11, 13:54:23  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Mersault
Szia Mersault, példaértékű volt végig, ahogy az autódhoz viszonyultál, nagyon jó volt olvasni a bejegyzéseidet!
Jó egészséget, sok balesetmentes kilométert kívánok, bármilyen autóval fogod is folytatni.

Köszönöm, viszont kívánom! (Küldtem priv. üzenetet.)

6 
 Dátum: 2022 Április, 11, 08:04:17  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok!

Nos, az autót tegnap eladtam. Fáj a szívem, de úgy hiszem, nagyon jó helyre került és értő kezekbe, ahol még sok-sok évig szolgálhat. Ez a legjobb forgatókönyv, mert a bontó mint dicstelen végállomás méltatlan lett volna. Zimurgynak köszönöm a rengeteg segítséget és tanácsot, illetve mindazoknak, akik válaszoltak a kérdéseimre. Remélem, a 306-osok még sokáig az utakon maradnak, ahogy a többi régi szép Peugeot típus is. Egyre fontosabb lenne a jelenlétük ebben a mai uniformizált-degenerált SUV-os autós világban. Itt köszönnék el: sok balesetmentes kilométert kívánok mindenkinek, vigyázzatok magatokra és az autóitokra! Sziasztok!

_pug

Szia Mersault, példaértékű volt végig, ahogy az autódhoz viszonyultál, nagyon jó volt olvasni a bejegyzéseidet!
Jó egészséget, sok balesetmentes kilométert kívánok, bármilyen autóval fogod is folytatni.

7 
 Dátum: 2022 Április, 10, 08:59:37  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Mersault
Sziasztok!

Nos, az autót tegnap eladtam. Fáj a szívem, de úgy hiszem, nagyon jó helyre került és értő kezekbe, ahol még sok-sok évig szolgálhat. Ez a legjobb forgatókönyv, mert a bontó mint dicstelen végállomás méltatlan lett volna. Zimurgynak köszönöm a rengeteg segítséget és tanácsot, illetve mindazoknak, akik válaszoltak a kérdéseimre. Remélem, a 306-osok még sokáig az utakon maradnak, ahogy a többi régi szép Peugeot típus is. Egyre fontosabb lenne a jelenlétük ebben a mai uniformizált-degenerált SUV-os autós világban. Itt köszönnék el: sok balesetmentes kilométert kívánok mindenkinek, vigyázzatok magatokra és az autóitokra! Sziasztok!

_pug

8 
 Dátum: 2022 Április, 01, 15:16:20  
Indította Dakar 306 - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok!

Hát, elég nehezen megy el az autó... Ha esetleg valaki tudna segíteni az eladásban (vagy ismer valakit, mondjuk a keleti, szegényebb országrészben, ahol esetleg még sokáig elmehetne családi autóként az autó), az mindenkinek jó lehetne, nem lennék hálátlan. Kár lenne a bontóba tolni vagy odaadni egy marok drazséért valami rossz arcú neppernek. Ez egy műszakilag tökéletes autó most is. :(

Sajnos kicsi az esélye, hogy ennyiért elvigye valaki. Negyed millió forintot szerintem rá kell költeni, ha valaki igazán szépre meg szeretné csinálni.
Pedig igazad van: ezt meg lehet csinálni hibátlanra, és érdemes is lenne...

9 
 Dátum: 2022 Március, 31, 14:21:41  
Indította Dakar 306 - Utolsó üzenet: írta Mersault
Sziasztok!

Hát, elég nehezen megy el az autó... Ha esetleg valaki tudna segíteni az eladásban (vagy ismer valakit, mondjuk a keleti, szegényebb országrészben, ahol esetleg még sokáig elmehetne családi autóként az autó), az mindenkinek jó lehetne, nem lennék hálátlan. Kár lenne a bontóba tolni vagy odaadni egy marok drazséért valami rossz arcú neppernek. Ez egy műszakilag tökéletes autó most is. :(

10 
 Dátum: 2022 Március, 22, 19:30:58  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta suli.j
A  légtelenítő csavarokkal óvatosan, nehogy eltörjön!

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.195 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.