Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: Ma - 13:20:03 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Üdv!
Belsőtér világítás kapcsolási rajza nincs meg valakinek? Az ajtó nyitására nem működik az utastér világítás! Az ajtónál lévő kapcsolók ki lettek cserélve. A világítást direktbe kapcsolom világít! Hol találkoznak ezek a kábelek tud nekem valami infót adni? Köszönöm!

Az utastári biztosítéktábla F15-ös biztosítékáról kapja a tápfeszülstéget ajtónyitás-üzemmódban.
Általában az ajtókapcsoló nem testel megfelelően, az szokott a hiba lenni.
Próbáld az ajtókapcsolóra menő szálat direktben megbízható testre kötni, hogy úgy világít-e?

2 
 Dátum: Ma - 09:46:16 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta krisztian
Sziasztok

Volna egy lis problémám.Vettem ledes izzót hogy kicseréljem a régivel-Gondoltam a hátsó  irányjelzőt cserélem vele fel.A problémám az hogy kicserélés után müködik, de úgy mintha ki volna égve egy izzó. ( Mégegyszer olyan gyorsan villog mint a szokásos.) Ez egy S3 kombi. Gondolom mível kevesebb áramot vesz fel ezért reagál úgy mintha egy ki van égve.Ha kicserélem az összeset ( elöl oldalt hátul) ez a probléma megszűnik?
Köszi a válaszzt előre is

Szia

Ha mindet kicseréled akkor még gyorsabban fog villogni (vagy folyamatosan világít majd...).  whistle
A ledes cuccoknak kisebb az ellenállása mint a hagyományos izzóknak (hacsak nem gyárilag irányjelzőbe való ledes izzót veszel egy neves gyártótól mert ott megoldják ezt a problémát).
A legegyszerűbben úgy oldhatod meg ha a relét cseréled ki ledes indexhez valóra,ez egy "digitális" relé amin te szabályozod a kapcsolási ütemet és nem az ellenállás alapján változik.

üdv: Krisztián

3 
 Dátum: Ma - 07:52:15 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta jocó vezér
Sziasztok

Volna egy lis problémám.Vettem ledes izzót hogy kicseréljem a régivel-Gondoltam a hátsó  irányjelzőt cserélem vele fel.A problémám az hogy kicserélés után müködik, de úgy mintha ki volna égve egy izzó. ( Mégegyszer olyan gyorsan villog mint a szokásos.) Ez egy S3 kombi. Gondolom mível kevesebb áramot vesz fel ezért reagál úgy mintha egy ki van égve.Ha kicserélem az összeset ( elöl oldalt hátul) ez a probléma megszűnik?
Köszi a válaszzt előre is

4 
 Dátum: Tegnap - 19:28:29 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta z8t690
Üdv!
Belsőtér világítás kapcsolási rajza nincs meg valakinek? Az ajtó nyitására nem működik az utastér világítás! Az ajtónál lévő kapcsolók ki lettek cserélve. A világítást direktbe kapcsolom világít! Hol találkoznak ezek a kábelek tud nekem valami infót adni? Köszönöm!

5 
 Dátum: 2018 Július, 15, 13:38:44  
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta ikoczor
BONTÓDIK 306os-om!  _pug
A saját lábán elmegy még mindig. (HA VALAKINEK EGYBEN KELL MÉG MOST ELVIHETI !!!) Szeptemberig Forgalomból ideiglenesen kivont... Érvényes műszakival.
A következők (frissen)szervizelve voltak a baleset elött:
-hengerfej+tömítések,
-olajok, szűrők,
-első féltengelyek, gömbfejek, gumiharangok,
-10 hónapos kuplung szett,

Ezen kívül minden eladó minden ami nem sérült
- motor, vezérlés
- váltó,
- generátor, önindító
- első-hátsó lámpák,
-első-hátsó szélvédő,
-jobb oldali karosszéria elemek, komplett ajtók
- a teljes belső tér: kapcsolók, érzékelők műszerfal és tartozékai
STB...

Eset után vettem egy másikat--->> szín és típus is stimmel egyedül a légkondi plusz benne....

6 
 Dátum: 2018 Július, 09, 21:06:11  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Norb
Sziasztok!
Van egy 306- osom 1.6 benzines a motorkod NFZ
Nagy moto generálnak a végén vagyok és én balga letöröltem a jelölésemet a fötengelyröl és nem találok semilyen rajzot hogy hova állitam a fötengelyen lévö jelet ha valaki tudna segiteni megköszönném!

7 
 Dátum: 2018 Július, 09, 19:17:02  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta zabradizsolt
Koszonom szepen a tippet megprobalom mindenkepp ‘n!!

8 
 Dátum: 2018 Július, 09, 07:45:36  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok !
Van egy 306os 1994 1.6 benzines ferdehátum
Napi használatban volt.
Szombaton indul simán majd le is mostam és utánna is simán indult..
Másnap hajnalban indultam volna vele .. kulcs bedug elforgat
És a műszerfalon egy árva visszajelzést sem adott(akku,kézifék semmi)
Csak azt hallod ahogy a rele kattog ... arra tippeltek hogy gyújtáskapcsoló..
Vettem eggyet újonnan rápróbaltuk és ugyan azt csinalta csak kattogott a rele ...
Rámértek az aksira a 12 V benne volt sőt az összes biztire is es azis mind rendben volt ...
Plane a gyujtas csatik is rendben voltak szoval aram az volt ...
Ha gyujtasra raktad akkor a futes ment magyarul nem a gyujtaskapcsolo a gond ...
A muszerfalon csak a tavolsagi es az elakadas jelzo ad visszajelzest es csak nattog
Szerintetek mi lehet a problema ?? Valaki talalkozott mar ilyennel??

Akkusarukat nézd át, aztán a testkábelt az akku negatívtól a váltóházra, majd onnét tovább a karosszériára, ezeken túl még az indítómotorra menő vezetékeket.

9 
 Dátum: 2018 Július, 06, 10:52:45  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta zabradizsolt
Sziasztok !
Van egy 306os 1994 1.6 benzines ferdehátum
Napi használatban volt.
Szombaton indul simán majd le is mostam és utánna is simán indult..
Másnap hajnalban indultam volna vele .. kulcs bedug elforgat
És a műszerfalon egy árva visszajelzést sem adott(akku,kézifék semmi)
Csak azt hallod ahogy a rele kattog ... arra tippeltek hogy gyújtáskapcsoló..
Vettem eggyet újonnan rápróbaltuk és ugyan azt csinalta csak kattogott a rele ...
Rámértek az aksira a 12 V benne volt sőt az összes biztire is es azis mind rendben volt ...
Plane a gyujtas csatik is rendben voltak szoval aram az volt ...
Ha gyujtasra raktad akkor a futes ment magyarul nem a gyujtaskapcsolo a gond ...
A muszerfalon csak a tavolsagi es az elakadas jelzo ad visszajelzest es csak nattog
Szerintetek mi lehet a problema ?? Valaki talalkozott mar ilyennel??

10 
 Dátum: 2018 Július, 04, 08:40:57  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok! Még egyet szeretnék kérdezni, hogy az miert van hogy lenyomom az ablakot a vezető ülésnél és nehezen megy le az ablak és közben hallom a központi zárat hátul?

Leginkább vezeték-sérülésekre gyanakszom a vezetőoldali ajtóátvezetőnél.

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.