Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: 2017 November, 14, 11:10:10  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Kala
Szia,

helyileg merre lenne, és mennyibe fájna?

Köszi :)

Szia irtam privátban :)

2 
 Dátum: 2017 November, 13, 17:47:50  
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta Mersault
Igen!

Szuper, köszönöm! :)

3 
 Dátum: 2017 November, 12, 14:11:26  
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta Kolin
Hm, akkor nekem szerintem csak az rész kell, amibe a kulcs megy, semmi más. A zárszerkezet szerintem megvan, mert így "lyukasan" is zárható a jobb egyes ajtó... jól gondolom?

Igen!

4 
 Dátum: 2017 November, 11, 23:36:10  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta violino
Eddig ez a módszer vált be a legjobban: gumit gáz forrasztólámpával kiégetni, középső rész kijön. Utána orrfűrésszel óvatosan átvágni a szilent külső gyűrűjét. Utána könnyedén ki lehet ütni.
Másik megoldás, hogy az egyik szilent peremét flexxel levágod és egy irányba kipréseled a kettőt együtt. Viszont melegítés nélkül sosem tudtam megindítani őket...
Köszi az infót!

Az első verzióban leírtak szerint jártam el. Annyiban volt könnyebb dolgom, hogy a gumiágy olyan tropa volt, hogy szinte magától kijött. Ellenben  a besajtolás megizzasztott.

5 
 Dátum: 2017 November, 11, 19:49:37  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta sohadani
Üdv!
No, most kezdenék a szilentek cseréjéhez. Tudna valaki valamilyen okos tanácsot adni a két szembefordított szilent kivarázslásához?

Eddig ez a módszer vált be a legjobban: gumit gáz forrasztólámpával kiégetni, középső rész kijön. Utána orrfűrésszel óvatosan átvágni a szilent külső gyűrűjét. Utána könnyedén ki lehet ütni.
Másik megoldás, hogy az egyik szilent peremét flexxel levágod és egy irányba kipréseled a kettőt együtt. Viszont melegítés nélkül sosem tudtam megindítani őket...

6 
 Dátum: 2017 November, 11, 14:24:17  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta rocky.nzoltan
Hali

Volna akit érdekelne egy szet 14"-os gyári lemezfelni?

Szia,

helyileg merre lenne, és mennyibe fájna?

Köszi :)

7 
 Dátum: 2017 November, 11, 12:56:34  
Üdv!
No, most kezdenék a szilentek cseréjéhez. Tudna valaki valamilyen okos tanácsot adni a két szembefordított szilent kivarázslásához?

8 
 Dátum: 2017 November, 09, 23:43:05  
A lengőkarból elég nehéz kivenni a szilenteket, mivel két ugyanolyan van szembefordítva elöl. A hátsó P szilentet flexxel szoktam levágni, az egyszerűbb. Ha már len van, akkor érdemes cserélni az összes szilenetet rajta.

Köszi a segítséget!
Megszívlelem a kettős cserét.

9 
 Dátum: 2017 November, 09, 18:55:54  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta sohadani
Üdv!

A lengőkar szilent első szilentje a hunyó. A szilent cseréje macerás?

A lengőkarból elég nehéz kivenni a szilenteket, mivel két ugyanolyan van szembefordítva elöl. A hátsó P szilentet flexxel szoktam levágni, az egyszerűbb. Ha már len van, akkor érdemes cserélni az összes szilenetet rajta.

10 
 Dátum: 2017 November, 09, 10:00:09  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Kala
Hali

Volna akit érdekelne egy szet 14"-os gyári lemezfelni?

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.094 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.