Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: Ma - 00:13:14 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Imi306SX
Sziasztok!
Új vagyok a csapatban, bár már régen nálunk van a 306SX, aminek most újítjuk fel a motorját (1,4-es 8 szelepes KDX2). Összeszereléskor nem egyértelmű a vezérlés beállítása (a tisztításkor eltűntek a szétszereléskor készült festékes összejelölések). A főtengely fogaskerekén megvan a beütött rovátka, a vezérműtengelyen lévő fogaskeréken egy fog meg van pontozva, de nem találjuk a házon a jelölések párjait. Esetleg a szíjon lévő vonalakkal kell összeigazítani?
Megköszönöm ha valaki megosztja a beállítás menetét!

2 
 Dátum: Tegnap - 23:25:27 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta violino
Az elektronikus fékerő-elosztós ABS-es fékrendszert (ami a tiéd is) Peugeot Planet segítségével is lehet légteleníteni, de manuális, hagyományos módon is.

Köszi!

3 
 Dátum: Tegnap - 11:58:54 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
ABS fékrendszert hagyományos módon is lehet légteleníteni vagy a TEP 92, DIAG 2000 diagnosztikai készülékre van szükség?

Az elektronikus fékerő-elosztós ABS-es fékrendszert (ami a tiéd is) Peugeot Planet segítségével is lehet légteleníteni, de manuális, hagyományos módon is.

4 
 Dátum: Tegnap - 10:17:44 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta prokop
Kedves fórumtársak,
még tudná írni nekem valaki, hogy miként lehet kiszerelni a repedt AC radiátort?
S3as, 1.6os benzines,  2001ből való benzines kombiról beszélünk. Sürgősen és sokat segítene egy szakszerű tanács, ugyanis holnap reggel fognék neki a lebontásához.

Első ránézésre úgy tűnik, hogy együtt kell kiszerelni a motor hűtését is biztosító radiatorral együtt, majd utólag leválasztani róla. Tényleg csak így lehet?  Ha igen, akkor mire kell figyelni a műveket során?

És még egy kérdés: esetemben az alsó bevezető csonk repedt meg. Még nem tudom azt lehet-e alumíniummal hegeszteni. Ez majd kiderül, ha az AC radiátor a kezembe lesz. Vajon a poxipol szerű, 2komponensű ragasztás nem lenne elégséges?

A válaszokat előre is köszönöm.

5 
 Dátum: 2018 Június, 21, 22:51:59  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta violino
ABS fékrendszert hagyományos módon is lehet légteleníteni vagy a TEP 92, DIAG 2000 diagnosztikai készülékre van szükség?

6 
 Dátum: 2018 Június, 20, 19:57:51  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta sohadani
Sziasztok! 206cc ouragan  16" felni et28 csak nyomtávval megy fel vagy minden nélkül simán felrakható??? 195/45 el gondoltam.
Előre is köszönöm!!

Szia.

Előre felmegy, de hátra kell a nyomtáv. 14-15mm-t ajánlanék hozzá előre és hátra is.

7 
 Dátum: 2018 Június, 19, 11:42:50  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Farang
Sziasztok! 206cc ouragan  16" felni et28 csak nyomtávval megy fel vagy minden nélkül simán felrakható??? 195/45 el gondoltam.
Előre is köszönöm!!

8 
 Dátum: 2018 Június, 18, 14:32:57  
Indította K Nándor - Utolsó üzenet: írta Farang
Sziasztok!!
Az autóm hátulja a bal oldalra lejt. Nagyjából 1.5cmert. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mitől lehet?? A híd 10honapja lett felújítva hibátlanul mozog, csak épp ferde az autó hátulja. A gátló lehet a ludas?? Ha igen mekkora meló a hátsó gátlók cseréje?
Előre is köszönöm szép napot mindenkinek!!!

9 
 Dátum: 2018 Június, 17, 22:15:44  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Köszi  a gyors választ! Melyik a kontroll lámpa? Egy DIAGBOX tesztet végig futtattam, ahol az ABS -nél nem jelzett gondot.
A kopás-visszajelző , ami az első betéten van nem tudom csatlakoztatni, nincs semmilyen vezetékcsatlakozása.
[img]https://www.flickr.com/photos/122803487@N08/?[img]

A kopás-visszajelző S1-nél még gyakori volt, S2-n, S3-on én még nem láttam.

10 
 Dátum: 2018 Június, 17, 20:44:05  
Indította krisztian - Utolsó üzenet: írta krisztian
10 éves helyzetjelentés  biggrin :

Aktuális óraállás:          211.175Km
Megtett kilométerek:    157.413Km
Műszaki hiba miatti cserbenhagyások száma:  0Db  :-!
Következő autó típusa: Szinte biztos hogy Peugeot  biggrin

_pug  blingdriveingsmiley

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.142 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.