Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 Dátum: 2022 Március, 19, 22:13:08  
Indította Dakar 306 - Utolsó üzenet: írta Mersault
Az autót a használtautó.hu-n hirdetem, 280e Ft-ért. Ha egy klubtagot érdekelne, 250.000 Ft-ért odaadnám.

12 
 Dátum: 2022 Március, 19, 21:12:15  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta krissz306
Sziasztok!
Elrozsdásodott a hűtőradiátor alsó vízcsövének fém becsatlakozása, és elfolyt a hűtőfolyadék.
Az új gumicső hamarosan megérkezik.
Valaki röviden, vázlatpontokba szedve össze tudná foglalni a feltöltés és légtelenítés folyamatát, teendőit? Egyáltalán mennyi "víz" kell a rendszerbe?
Neten sok cikk és videó van, de egy kicsit mindenki másképp mutatja be.
Hálás lennék egy sallangmentes, minden fontos lépést tartalmazó leírásért.
Köszi.

13 
 Dátum: 2022 Március, 16, 17:12:26  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Köszönöm,megkaptam a képet,kinyomtattam.Mégegyszer köszönöm Zoli!

Szívesen, jó munkát!  :)

14 
 Dátum: 2022 Március, 16, 15:55:17  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Laci0915
daruslaci@citromail.hu
Köszönöm,megkaptam a képet,kinyomtattam.Mégegyszer köszönöm Zoli!

15 
 Dátum: 2022 Március, 16, 08:46:39  
kérlek adj email-címet, ide újabban nem tudok képet feltölteni...
daruslaci@citromail.hu

16 
 Dátum: 2022 Március, 16, 08:14:47  
  Szia,küldj képet a kapcsolóátalakításról.köszönöm előre is.

kérlek adj email-címet, ide újabban nem tudok képet feltölteni...

17 
 Dátum: 2022 Március, 15, 10:18:58  
A csatlakozóik azonosak, a méretük is, tehát be tudod építeni. Viszont nem fog helyesen működni, ugyanis 2×H7 esetén a távolsági fényszóró esetén a tompított továbbra is világít, míg H4 esetén nem szabad együtt világítaniuk.
Vagy cseréld ki a hozzá valóra a világításkapcsolót, vagy alakítsd át, hogy ne tudjon együtt világítani a H4-es lámpában a két izzószál. Ehhez tudok képet küldeni, ha kéred. Egy helyen egy áramvezető sínt át kell vágni a szétszerelt világításkapcsoló belsejében...
  Szia,küldj képet a kapcsolóátalakításról.köszönöm előre is.

18 
 Dátum: 2022 Március, 14, 21:03:58  
Sziasztok,vettem két bontott fényszórót,motoros mint az eredeti,de ebben egy db.H-4-es izzó van,az eredetiben kettő H-7-es,a lámpa csatlakozó az eredetin és bontotton is öt pólusú,kérdésem az,hogy a vezetékezése egyforma-e,tehát csere után lehet-e csatlakoztatni bontás nélkül.

A csatlakozóik azonosak, a méretük is, tehát be tudod építeni. Viszont nem fog helyesen működni, ugyanis 2×H7 esetén a távolsági fényszóró esetén a tompított továbbra is világít, míg H4 esetén nem szabad együtt világítaniuk.
Vagy cseréld ki a hozzá valóra a világításkapcsolót, vagy alakítsd át, hogy ne tudjon együtt világítani a H4-es lámpában a két izzószál. Ehhez tudok képet küldeni, ha kéred. Egy helyen egy áramvezető sínt át kell vágni a szétszerelt világításkapcsoló belsejében...

19 
 Dátum: 2022 Március, 14, 16:23:10  
Sziasztok,vettem két bontott fényszórót,motoros mint az eredeti,de ebben egy db.H-4-es izzó van,az eredetiben kettő H-7-es,a lámpa csatlakozó az eredetin és bontotton is öt pólusú,kérdésem az,hogy a vezetékezése egyforma-e,tehát csere után lehet-e csatlakoztatni bontás nélkül.

20 
 Dátum: 2022 Március, 11, 08:20:33  
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta Mersault
Nagyon sajnálom, ugyanakkor teljességgel megértem a racionális döntésedet.  :(

Köszönöm az együttérzésed, én is sajnálom. :(
(Momentán nem tudom elképzelni, hogy ennyire tudjak szeretni egy autót ebben a kategóriában.)

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10

Az oldal 0.196 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.