Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: 2024 Március, 24, 19:20:16  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Zerograviti
Üdv! Tudok még kérdezni 306-ossal kapcsolatban? Motor probléma.
Köszönöm!

 2 
 Dátum: 2023 December, 22, 11:05:15  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Peugeot9
Sziasztok!
Itt a karácsony eltelt egy újabb év... Aki szeretnén még látni használni a 306klub.hu tartalmát az hozzá járulhat a fentartásához.

Rózsahegyi Róbert Erste bank 11600006-00000000-29074044

Megjegyzésbe 306klub.hu

Köszönöm

 3 
 Dátum: 2023 Július, 14, 09:08:14  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Bibek
Sziasztok!

Sajnos tegnap reggel párom összetörte a kocsit! Az eleje sérült, lökhárító motorháztető, hűtő, ventilátor, stb.
Mivel már számomra nem éri meg a javítás, így eladóvá vált!
1998 Peugeot 306 1.4 XN sedan Fehér színű műszakival.
Ha érdekel valakit, akkor hívjon, az ára megegyezés szerint!
06-20-971-3291

 4 
 Dátum: 2023 Június, 13, 15:39:01  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta QXEE
Köszi szépen, megnézem. :)

 5 
 Dátum: 2023 Június, 12, 08:18:02  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni hogy hol találhatom meg az autó színkódját az ajtón és a motortéren kívül,mert ott nincsen.

Arra hasonlít a legjobban mint       Tibcsi járgány - 306 XT 99'     Provence-i kék(EGRC színkóddal) volt,van lesz. :)

De nem vagyok benne biztos.
Köszi möszi mindenkinek.

Szia, késői S2-eseknél, korai S3-asoknál szokott az esőcsatornában is lenni egy kis címkén. Közel az ablaktörlő motorhoz. Ahhoz hogy lásd, ki kell nyitni a motorháztetőt.

 6 
 Dátum: 2023 Június, 09, 17:42:52  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta QXEE
Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni hogy hol találhatom meg az autó színkódját az ajtón és a motortéren kívül,mert ott nincsen.

Arra hasonlít a legjobban mint       Tibcsi járgány - 306 XT 99'     Provence-i kék(EGRC színkóddal) volt,van lesz. :)

De nem vagyok benne biztos.
Köszi möszi mindenkinek.

 7 
 Dátum: 2023 Április, 21, 13:36:08  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Mersault
Öreg oroszlán is nagyot harap! – Peugeot 306 GTI - Erőmérő

https://www.youtube.com/watch?v=tt1lXp1UvA0

 _pug

 8 
 Dátum: 2023 Április, 11, 18:42:23  
Indította K Nándor - Utolsó üzenet: írta jocó vezér
Sziasztok!
Mostanában erősebb fékezéskor kopog a hátulja mintha kalapáccsal ütnének valamit. Nem tudom mi lehet az oka. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi lehet ez? Nagyon zavaró.

 9 
 Dátum: 2023 Április, 10, 21:27:08  
Indította Peugeot9 - Utolsó üzenet: írta Peugeot9
Utolsó szerelésem óta olajcserén kívül csak első féktárcsa betét csere volt.
Viszont most egy kicsit nagyobb volumenű beruházást eszközöltem a verdán.
Kuplung már csereérett volt,és ha már le van kapva akkor természetesen főtengely szimmering,mindkét oldali difi szimmeringet is kidobtam.Kapott új váltóolajat,illetve a váltókar csatlakozásnál is van egy pici szimmering ezt is újra váltottam(gyári cikkszám szerint találtam meg)
Még télen hidegebb időkben egy ismerős hang jelent meg induláskor,és ez nem más mint a jó öreg féltengely támcsapágy(nem volt kedvem ütlegelni a régit,plusz egy picit lógott is már,tehát vettem egy újat)
Motorolajcserénél már számoltam azzal a problémával hogy az olajszűrőház o gyűrűi kissé engedik az olajat(kis utánajárással rendeltem oda is cseredarabot)
hát mit ne mondjak a gyári tömítések műanyag keménységűvé váltak(értelemszerűen ez okozta az olajszivárgást
Klasszik gyertya,olajszűrő,levegőszűrő és üzemanyagszűrő csere is megvolt,valamint total quartz 7000 10w40 el töltöttem fel,ahogy szoktam.
Kicsit takarítgatom a motorteret is,ne legyen már olyan tré,ennek okán felbuzdulva vettem egy bontott szelepfedelet(mind rozsdás) és felcsiszoltam,majd kapott egy nem éppen gyakori színt.Amint időm és erőm engedi minden egyes konzolt fület műanyagot letakarítok,lecsiszolok,és festem ami olyan.
A következő projekt a féknyereg csere,mintha kicsit szorulna a dugattyú és inkább vettem újat(ez is kapott egy színt)nem,nem piros XD
fékfolyadék is cserés lesz,aztán amint megjön a jó idő talán végre nekiesek a pillangó ablak elektromosításnak
Még télin gurulok,de hamarosan mennek fel Hockenheimek :)
Ja meg a napokban még kicserélem az axiálokat,még gyári plusz a gumiharangok elmentek nyaralni,hozzá kormánygömbfejek és mehet futóműállításra

 10 
 Dátum: 2023 Február, 10, 18:43:50  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta jocó vezér
Sziasztok. Szeretném kérdezni hogy egy 2.0 Hdi kormányművét bele lehet rakni egy 1.6 benzinesbe? Mindkettő kombi.

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.28 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.