Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: Ma - 19:53:11 
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta dancergabor
blingdriveingsmiley  hello! 1.4 es sedant vonohoroggal esetleg kombit vennék.Az enyém( gazd totalkáros lett utolértek...) toot
Helló, az enyém lehetséges, hogy tavasszal eladó lesz váltás miatt, de gondolom addig nem akarsz várni :)

2 
 Dátum: Ma - 14:55:54 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Mersault
Na, újabb feladat...  :(

Ma megpróbálták feltörni az autót. Valószínűleg megzavarták a gazembereket, mert nem vittek el semmit, a kár "mindössze" annyi, hogy a jobb első autó zárját teljesen kitépték a helyéről, most egy lyuk tátong a zár helyén... Járt így már valaki? Mi a teendő, honnan pótolható a zár?

Budapesten kit tudnátok ajánlani, ahol megcsinálnák?

Köszönöm előre is!

3 
 Dátum: Ma - 10:49:26 
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta totocska
 blingdriveingsmiley  hello! 1.4 es sedant vonohoroggal esetleg kombit vennék.Az enyém( gazd totalkáros lett utolértek...) toot

4 
 Dátum: Ma - 09:03:15 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Mersault
Köszönöm mindenkinek! Szerintem ezek közül lesz valamelyik, amelyiket sikerül jó áron megcsípni. (Nagy differencia nincs az árakban, ahogy látom.)

Sziasztok!

Csak egy kis közérdekű tanulságot osztanék meg: mivel korábban a fékpedál nyomaspontja eléggé lenn volt (nem volt kielégítő a fékhatás), így azt az információt kaptam a szervizben, hogy a főfékhengert cserélni kell. Volt fékem, mindkét fékkör megvolt, szóval nem volt veszélyes így vezetni, de azért nem volt 100%-os. Ezért is érdeklődtem itt, hogy milyen márkát érdemes választani főfékhengerek közül. Namost végül kiderült, hogy nem kellett cserélni, csak a fékerőszabályzón állítottak (és persze lecserélték a fékolajat). Nagy öröm volt ez, mert a 40e Ft-os összköltség végül így megállhatott 10e Ft-ban. Klassz szerviz, így lehet lojális vevőket szerezni! :)

Szóval ha bárkinél esetleg felmerül a főfékhenger cseréje, előtte mindenképp ellenőrizze a fékerőszabályzót, hátha elég lesz ez is...

_pug

5 
 Dátum: Tegnap - 18:36:00 
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta krisztian
Helló Krisztián,beszereltem a klíma elektronikát,hibátlanul működik,csak a nyomógombján kellett alakítani,de tökéletes,mégegyszer köszönöm!

Szuper  :-!
Örülök hogy minden rendben  _pug
Szívesen :-)

6 
 Dátum: Tegnap - 18:19:47 
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Laci0915
Helló Krisztián,beszereltem a klíma elektronikát,hibátlanul működik,csak a nyomógombján kellett alakítani,de tökéletes,mégegyszer köszönöm!

7 
 Dátum: Tegnap - 15:17:44 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta krisztian
Sziasztok olyan kérdésem volna hogy van egy 1.4 sl 97-es peugeotom a vízhőfok fel megy 100fokig is ha terhelés van a motoron de álló helyzetben is hengerfejezve volt már nem hengerfejes ez tuti mik lehetnek még azok az alkatrészek amik ilyeneket probikálhatnak ?

Szia

Az enyém is van hogy eléri a 100°C-ot,de szervizben is azt mondták hogy nem gond.97°C-nál kapcsol a hűtőventi,és mire a "hűtött" víz eléri az érzékelőt addig elérheti ezt a hőfokot.
A probléma akkor kezdődik ha egyáltalán nem kapcsol be a hűtés  whistle
A tippek-trükkök oldalon is van egy részletes leírás a dupla ventilátor működéséről,az alacsony fordulat bekapcsolására ott is 97°C van megadva.

Üdv:Krisztián

8 
 Dátum: Tegnap - 06:43:28 
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Lacipapo92
Sziasztok olyan kérdésem volna hogy van egy 1.4 sl 97-es peugeotom a vízhőfok fel megy 100fokig is ha terhelés van a motoron de álló helyzetben is hengerfejezve volt már nem hengerfejes ez tuti mik lehetnek még azok az alkatrészek amik ilyeneket probikálhatnak ?

9 
 Dátum: 2017 Október, 15, 18:37:03  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Kolin
Sziasztok, gondolom már volt milliószor a téma, sajna kevés időm van, valaki le tudna irni
hogyan férhetnék hozzá a legegyszerűbben a féklámpa kapcsolóhoz? Addig persze, elértem, hogy megvan! Biztosítékok, hátsó összes egó jó !

Hello!
A kormányoszlopot le kell engedni, 4 csavar fogja, persze előtt a burkolatokat, stb.
Üdv!

10 
 Dátum: 2017 Október, 14, 10:18:34  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta BakonL
Sziasztok, gondolom már volt milliószor a téma, sajna kevés időm van, valaki le tudna irni
hogyan férhetnék hozzá a legegyszerűbben a féklámpa kapcsolóhoz? Addig persze, elértem, hogy megvan! Biztosítékok, hátsó összes egó jó !

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.095 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.