Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 10
 1 
 Dátum: 2018 Szeptember, 24, 16:20:25  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Peugeot9
Sziasztok.

Egy kérdésem lenne.Van egy felni ami ET38 4*108 luk távolsággal. Ez jó az S3- ra ?

Nem sajnos :/

2 
 Dátum: 2018 Szeptember, 24, 14:29:06  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta jocó vezér
Sziasztok.

Egy kérdésem lenne.Van egy felni ami ET38 4*108 luk távolsággal. Ez jó az S3- ra ?

3 
 Dátum: 2018 Szeptember, 24, 14:17:58  
Indította tibcsi - Utolsó üzenet: írta Mersault
Sziasztok!

Pár hete egy nagyobb esőzés alkalmával a jobb első ajtónál sajnos beázik az autó, a kárpit a küszöbnél vizes, és csuromvizes a gumiszőnyeg alatt is. Tudnátok ajánlani Budapesten egy szervizt, ahol értenek az ilyesmihez? Fogalmam sincs, hol ázik be, de azért egy olyan szerelőhöz vinném a gépet, aki látott és javított is 306-ost.

Köszi előre is! :)

4 
 Dátum: 2018 Szeptember, 23, 00:46:37  
Indította Peugeot9 - Utolsó üzenet: írta Peugeot9
Rég jártam erre(talán ennek olyan szempontból örülök hogy ez azt igazolja hogy egyben van a gép)
Viszont már csereéretté vált a kuplungom:
Sok hitegetés és ígérgetés miatt kénytelen voltam megszerelni
Valeo gyári szettet kapott
Mivel a főtengely szimmeringem elf..ta magát ezért ráfolyt a motorolaj mindenre
Szép kis mutatvány volt leszedni a lendkereketmde az volt a könnyebb része :)
kapott új diferenciál szimmeringeket is új váltóolaj motorolaj,most olyan finom puha a pedálom hogy el is felejtettem hogy normál esetben ennek ilyennek kellene lennie :D

van még dolog vele,szépen lassan minden alakul :)

5 
 Dátum: 2018 Szeptember, 22, 19:31:33  
Indította marcusa - Utolsó üzenet: írta dedike
Sziasztok!

Egy 1998. októberi 306-os sedánhoz keresek jutányos áron bal első ülést, és a középkonzolon található órát.  _pug

Köszönöm!

6 
 Dátum: 2018 Szeptember, 22, 10:17:35  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Laci0915
Köszönöm,remélem sikerül kicserélni legalább az általad leírt toldásig...

7 
 Dátum: 2018 Szeptember, 22, 09:47:31  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Üdvözletem márkatársak,valaki cserélt már rádió antenna kábelt?Sajnos nálam  a rádió felőli vége már többször is eltört,el van oxidálódva,és olyan rövid lett,hogy nehéz a rádióhoz csatlakoztatni.Remélem van valakinek tapasztalata a csere menetében,amit megoszthat velem.Előre is köszönöm!

Szia, elvileg van egy toldás a műszerfal alatt, a kesztyűtartó alatt kell a jobb oldali kárpitozás alá benyúlni, tehát onnét a rádióig elég cserélni. Viszont már olyat is láttam, ahol egy darabból volt az egész antennakábel...

8 
 Dátum: 2018 Szeptember, 21, 17:14:21  
Indította Peugeot 306 Klub - Utolsó üzenet: írta Laci0915
Üdvözletem márkatársak,valaki cserélt már rádió antenna kábelt?Sajnos nálam  a rádió felőli vége már többször is eltört,el van oxidálódva,és olyan rövid lett,hogy nehéz a rádióhoz csatlakoztatni.Remélem van valakinek tapasztalata a csere menetében,amit megoszthat velem.Előre is köszönöm!

9 
 Dátum: 2018 Szeptember, 21, 07:57:48  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta Frankye
A 6,01 az nagyon jó, nekem (szintén 1.4, de KFW) az éves átlag nagyjából 6,3 körül van, meglehetősen papás stílusban, kicsit több országút, mint lakott.
Hat liter alatt nagyon ritkán mérek csak, pedig az összes tankolás alkalmával színig töltöm, és minden fogyasztást mérek, dokumentálok.
Én ugyan nem naplózok, de ezzel a fogyasztással én is elégedett vagyok. Pedig nem "papás" stílusban vezetek, vagyis nem mindig.  :) Nálam azért több a városban való közlekedés, mint az országút, szóval lehet, hogy még tudnék ez alá is menni, de nem akarok néhány dl megtakarításnak alárendelni mindent. (Szóval öreg kis oroszlán, szakadt is a kasztni, de a motorja nagyon jó. "Harapós oroszlán.  ;D)

10 
 Dátum: 2018 Szeptember, 20, 07:58:51  
Indította Rozsahegyir - Utolsó üzenet: írta zimurgy
Az enyém:
1997-es, 1,4-es benzines, ferdehátú S2-es.
Az átlagot egy tankkal mértem eddig, alig valamivel volt 6,0 l/100km fölött. (6,01...-re jött ki.) biggrin
Azt nem tudom, egy tank meddig elég, de mióta nálam van az autó (másfél hónap), összesen háromszor tankoltam. Először, mikor átvettem, utána pedig még két alkalommal, ez adta a mérés alapját.
Ja, a futott km-e az autónak: 202.000 (meg valami kevéske)...
Szóval elégedett vagyok vele! :-))

A 6,01 az nagyon jó, nekem (szintén 1.4, de KFW) az éves átlag nagyjából 6,3 körül van, meglehetősen papás stílusban, kicsit több országút, mint lakott.
Hat liter alatt nagyon ritkán mérek csak, pedig az összes tankolás alkalmával színig töltöm, és minden fogyasztást mérek, dokumentálok.

Oldalak: [1] 2 3 ... 10

Az oldal 0.158 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.