Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Kenőanyagok (motor-, váltó-, szervó- és fékolaj)

<< < (3/221) > >>

Nick88:
A jobb helyeken a motortérbe matrinyán vagy kártyán jegyzik mit mikor cseréltél és mikor esedékes a következő!  :-!

bandit306:

--- Idézetet írta: Nick88 - 2007 November, 15, 21:16:05 ---A jobb helyeken a motortérbe matrinyán vagy kártyán jegyzik mit mikor cseréltél és mikor esedékes a következő!  :-!

--- ---
Ez sajna csak ott mükszi ahol erre szakosodtak. a legtöbb szerelő még csak fel sem írja sehova,ha megcsinálja. ezért a legbiztosabb megoldás ha te magad írod fel ha más nem akkor egy papir darab ra és fel rakod a napellenző tartó részébe. oszt nem felejted el.de ha nem mész 10.000 ret akkor meg ugy sem felejted el hogy mikor cserélted tárgy évben ott meg elég ha a honapot jegyzed meg azt 1 év molva akkor cserélsz.de egy rendes autó tulaj mindent pontosan vezet mint a klubtagok töbsége
 _pug :-)) _pug 

bandit306:
Lecseréltem a váltóban is az olajat és azóta szorul a váltóm amikor a következő fokozatot szeretném rakni,amig nem melegszik be mitől van ez a hiba 1.8 dl amit bele kell tenni és annyi is van benne. ha valaki segítene ebbe megköszönném.
Ja Valvoline GL-5 80w90-es olaj került bele.
Köszi előre is a válaszokat.A motor gyári olajat kapott ESSO ultra 10W40 meg gyári szürők lettek beépítve.

Rozsahegyir:

--- Idézetet írta: bandit306 - 2007 November, 20, 22:35:39 ---Lecseréltem a váltóban is az olajat és azóta szorul a váltóm amikor a következő fokozatot szeretném rakni,amig nem melegszik be mitől van ez a hiba 1.8 dl amit bele kell tenni és annyi is van benne. ha valaki segítene ebbe megköszönném.
Ja Valvoline GL-5 80w90-es olaj került bele.
Köszi előre is a válaszokat.A motor gyári olajat kapott ESSO ultra 10W40 meg gyári szürők lettek beépítve.

--- ---

én emlékeim szerint 75W80 kell bele de majd meg erősitenek vagy ki javítanak...

Bobeek:

--- Idézetet írta: Rozsahegyir - 2007 November, 21, 07:41:29 ---én emlékeim szerint 75W80 kell bele de majd meg erősitenek vagy ki javítanak...

--- ---

úgy-úgy.. bár nem hinném, hogy ettől nehezebben menne a váltás..  ::)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal