Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Kenőanyagok (motor-, váltó-, szervó- és fékolaj)

(1/221) > >>

bandit306:
HA SZERETNÉL EMLÉKEZTETŐT HOGY MIKOR CSERÉLTÉL OLAJAT A KOCSIN IDE ÍRD BE
ÉS VISSZA TUDOD NÉZNI KM ÓRA ALAPJÁN, HOGY MILYEN FAJTÁT TETTÉL BELE VALAMINT AZ OLAJOS DOLGOK SZERELÉSÉVEL KAPCSOLATOS TÉMÁKAT IS ITT LEHET MEGBESZÉLNI ÉS HA TÖBB FÉLÉT KIPRÓBÁLTÁL MELYIKRŐL MI A VÉLEMÉNYED:

pirinyo:

--- Idézetet írta: bandit306 - 2007 November, 10, 08:44:16 ---HA SZERETNÉL EMLÉKEZTETŐT HOGY MIKOR CSERÉLTÉL OLAJAT A KOCSIN IDE ÍRD BE, ÉS VISSZA TUDOD NÉZNI KM ORA ALAPJÁN ÉS HOGY MILYEN FAJTÁT TETTÉL BELE VALAMINT AZ OLAJOS DOLGOK SZERELÉSÉVEL KAPCSOLATOS TÉMÁKAT IS ITT LEHET MEGBESZÉLNI ÉS HA TÖBB FÉLÉT KIPROBÁLTÁL MELYIK RŐL MI A VÉLEMÉNYED.

--- ---
Én saját magam vezetek egy füzetbe minden javítást olajcserét,téligumi felrakást,levételt,stb.Dátum és kilóméteróra állás szerint.Olaj fajtája,beépített alkatrész típusa stb.De szerintem nem én vagyok az egyedüli aki így csinálja.
Az olajok kitárgyalása az mondjuk jó dolognak tűnik!
Akinek előző 405 Diesel Peugeotomat eladtam nagyon megörült,hogy ilyen gondoskodó gazdától vásárolta,három és fél év alatt minden vezetve volt.
Vissza tudta nézni miket cseréltem,javítottam.Egyből megvette! :-))

bandit306:

--- Idézetet írta: pirinyo - 2007 November, 10, 15:04:12 ---Én saját magam vezetek egy füzetbe minden javítást olajcserét,téligumi felrakást,levételt,stb.Dátum és kilóméteróra állás szerint.Olaj fajtája,beépített alkatrész típusa stb.De szerintem nem én vagyok az egyedüli aki így csinálja.
Az olajok kitárgyalása az mondjuk jó dolognak tűnik!
Akinek előző 405 Diesel Peugeotomat eladtam nagyon megörült,hogy ilyen gondoskodó gazdától vásárolta,három és fél év alatt minden vezetve volt.
Vissza tudta nézni miket cseréltem,javítottam.Egyből megvette! :-))


--- ---
Ezt én is ugyan úgy csinálom mint te csak gondoltam lehetnek jó és rossz tapasztalatok ezen anyagokkal kapcsolatban és ezért is készult ez a topick igy mindenki véleményezheti a saját tapasztalatait olaj ügyben

pirinyo:

--- Idézetet írta: bandit306 - 2007 November, 10, 15:07:17 ---Ezt én is ugyan úgy csinálom mint te csak gondoltam lehetnek jó és rossz tapasztalatok ezen anyagokkal kapcsolatban és ezért is készult ez a topick igy mindenki véleményezheti a saját tapasztalatait olaj ügyben

--- ---
OKé!Sőt nem csak olaj ügyben. :-!

Jesi:
Nálam elég vaskos lenne az a füzet... ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal