Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Gumi és felni

<< < (3/1457) > >>

m-tom:

--- Idézetet írta: "Gábor306" ---Átmérőben pár mm a különbség, meg 1 cm-el keskenyebb. Ami szerintem még télen előny is, mert egy keskenyebb gumi jobban megtapad pl hóban.
--- ---

Jégen viszont inkább a nagyobb felület lenne előnyös...

Mivel viszont tényleg elhanyagolható a különbség, az ár alapján érdemes dönteni....

Rozsahegyir:

--- Idézetet írta: "hegyus" ---Na ezt akkor most átgondolom mert nem mindegy azért pénzügyileg.
--- ---

te butus gummával foglakozik!!!! kereskedő aki sok kis haszonból szeret élni és nem kevés de annál nagyobb haszonal!!!

huazannya:

--- Idézetet írta: "hegyus" ---Na ezt akkor most átgondolom mert nem mindegy azért pénzügyileg.
--- ---

Nekem is kisebb van télinek mint a gyári! 175-ös csak a télim és jól teljesít!

Bálint306XSi:

--- Idézetet írta: "hegyus" ---Keresek 205/60R15 -ös téli gumit ha valaki tud jó árban használtat .
--- ---

195/65R15 szerintem is jó választás! 11ezertől vannak jók! Ha olcsót akarsz és relatíve jót akkor Dayton DW500. Apám ezt használja 4 éve és napi 130km-tesz bele, pályán 20cm hóban is megállja a helyét! Szerintem jó választás! ;)

huazannya:

--- Idézetet írta: "Bálint306XSi" ---195/65R15 szerintem is jó választás! 11ezertől vannak jók! Ha olcsót akarsz és relatíve jót akkor Dayton DW500. Apám ezt használja 4 éve és napi 130km-tesz bele, pályán 20cm hóban is megállja a helyét! Szerintem jó választás! ;)
--- ---

Az a gumi a D500 téli változata?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal