Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Világítás (halogén vs. xenon, hátsólámpa tuning, műszerfal)

<< < (1047/1048) > >>

jocó vezér:
Sziasztok. Szeretném kérdezni hogy a 306-os lámpákban hány fényszóró világít? A tompítottaknál is van fényszóró ha felkapcsolom, vagy csak a két belső az?

zimurgy:

--- Idézetet írta: jocó vezér - 2022 Október, 29, 14:12:35 ---Sziasztok. Szeretném kérdezni hogy a 306-os lámpákban hány fényszóró világít? A tompítottaknál is van fényszóró ha felkapcsolom, vagy csak a két belső az?

--- ---

Feltételezem, hogy csak az S3-as, duplaoptikás az, amiről érdeklődsz. Ezeknél egy izzószálas mindkét izzó a lámpatestben, így a külső csak tompított, a belső csak távolsági. Ám ha távolságira kapcsolsz, a tompított továbbra is világít.

jocó vezér:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2022 November, 02, 08:15:42 ---Feltételezem, hogy csak az S3-as, duplaoptikás az, amiről érdeklődsz. Ezeknél egy izzószálas mindkét izzó a lámpatestben, így a külső csak tompított, a belső csak távolsági. Ám ha távolságira kapcsolsz, a tompított továbbra is világít.

--- ---

Köszi.Igen S3. azt hittem olyan mint az 1500 LADA ahol négy fényszóró van.

Mersault:

--- Idézetet írta: jocó vezér - 2022 November, 05, 18:28:47 ---Köszi.Igen S3. azt hittem olyan mint az 1500 LADA ahol négy fényszóró van.

--- ---

Naaa, ez fájt. Azért egy LADA és egy Peugeot 306 között MINDEN szempontból világok vannak.

krissz306:
306-nál hogyan lehet megoldani, hogy esti parkolásnál csak az úttest felőli lámpák világítsanak elöl-hátul?  ???
Más autóknál láttam ilyet. Van a családban egy 1. szériás Punto is, annál sem tudom hogyan lehet megoldani.
Csak azt ne mondjátok, hogy csavarjam ki a járda felőli izzókat.  :-))

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal