Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Világítás (halogén vs. xenon, hátsólámpa tuning, műszerfal)

<< < (3/1048) > >>

zimurgy:

--- Idézetet írta: "FunTom" ---ma kérdeztem autosboltba, hogy kicsi s1-es ködlámpa mennyiért lenne. 18 eFt/db áron már hozták is volna  :( .
viszont volt ottt egy másik, a mi kb ránézésre akkora 5000 Ft/pár.

meg lehet oldani valahogy vajon, hogy a gyáti helyére berakni valami hasonló méretűt? vagy annyira specko a felfogása, hogy inkább másképpen probálkozzak. Esetleg a hibát javitani a jobboldali lámpában, hogy az is világitson. a baloldali meg világit, de hát a tükre nem a leg tutibb már.

esetleg valaki rakott már a gyári ködlámpa helyére másikat s1-be?
--- ---

Az októberi velencei talin volt egy felmatricázott S1-es 306-os, azon utólagos (lengyel gyártmányú) ködfényszórók voltak, de nem a keskenyebb fajta, hanem az S16-os-féle. Elfogadhatóan nézett ki.

De szerintem a keskenyebb fajta lámpa, ami Neked is van, az annyira egyedi, hogy inkább felhajtanék eredeti lámpát...
Egyébként ha nem bírod megjavítani a hibás ködfényszóródat, akkor akár nekem is elpostázhatod, mert autóvillamossági szerelő is vagyok, ezt-azt meg tudok csinálni.
A közeljövőben (egy-két héten belül) megyek egy frissen érkezett 306-ost hiánázni egy bontóba. (Ahonnét a jobbos olcsó villanytükröd is származik)Ha akarod, megnézem a ködfényszóróit is, milyenek.
Terhát most pontosan melyik oldali is kellene?
üdv.: zimu

FunTom:

--- Idézetet írta: "zimurgy" ---Az októberi velencei talin volt egy felmatricázott S1-es 306-os, azon utólagos (lengyel gyártmányú) ködfényszórók voltak, de nem a keskenyebb fajta, hanem az S16-os-féle. Elfogadhatóan nézett ki.

De szerintem a keskenyebb fajta lámpa, ami Neked is van, az annyira egyedi, hogy inkább felhajtanék eredeti lámpát...
Egyébként ha nem bírod megjavítani a hibás ködfényszóródat, akkor akár nekem is elpostázhatod, mert autóvillamossági szerelő is vagyok, ezt-azt meg tudok csinálni.
A közeljövőben (egy-két héten belül) megyek egy frissen érkezett 306-ost hiánázni egy bontóba. (Ahonnét a jobbos olcsó villanytükröd is származik)Ha akarod, megnézem a ködfényszóróit is, milyenek.
Terhát most pontosan melyik oldali is kellene?
üdv.: zimu
--- ---

amelyik nem működik, az a jobb oldali. viszont a balosnak nem tul jo az állapota. Ha már igy összefutottunk. szerinted a lámpatestnek lehet baja? vagy mit nézzekmeg? minden jonak tünik külön-külön, de együtt, összerakva nem jo.

azért légszi nézd meg a ködlámpákat, hogy milyenek, milyen állapotban vannak, és mennyi az ára /db vagy /pár

köszi előre is

huazannya:

--- Idézetet írta: "FunTom" ---amelyik nem működik, az a jobb oldali. viszont a balosnak nem tul jo az állapota. Ha már igy összefutottunk. szerinted a lámpatestnek lehet baja? vagy mit nézzekmeg? minden jonak tünik külön-külön, de együtt, összerakva nem jo.

azért légszi nézd meg a ködlámpákat, hogy milyenek, milyen állapotban vannak, és mennyi az ára /db vagy /pár

köszi előre is
--- ---

Zimuban bízhatsz! Széthiénázza fillérekért a az egész kocsit! :D

zimurgy:

--- Idézetet írta: "huazannya" ---Zimuban bízhatsz! Széthiénázza fillérekért a az egész kocsit! :D
--- ---

Azért annyira nem ideális bontó ám: Volt, amit a padláson, négykézláb lehetett csak megközelíteni...
Az árai pedig furcsák: vagy nagyon olcsó, vagy nagyon drága. A szokott árakat -úgy látszik- nem ismeri... :)
Ezt-azt már vettem ott, de a múltkor, mikor bölcső kellett, akkor azt csak nagyon drágán adta volna.
De például Zümi77 sebességváltója "fillérekbe" került...

huazannya:

--- Idézetet írta: "zimurgy" ---Azért annyira nem ideális bontó ám: Volt, amit a padláson, négykézláb lehetett csak megközelíteni...
Az árai pedig furcsák: vagy nagyon olcsó, vagy nagyon drága. A szokott árakat -úgy látszik- nem ismeri... :)
Ezt-azt már vettem ott, de a múltkor, mikor bölcső kellett, akkor azt csak nagyon drágán adta volna.
De például Zümi77 sebességváltója "fillérekbe" került...
--- ---

Akkor az 1 idióta! Verd át, ahol csak lehet! :D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal