Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 77   Le

Szerző Téma: Autó-hifi...  (Megtekintve 618484 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Bugac

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #700 Dátum: 2008 Február, 11, 15:36:12 »

Ismételtem köszönöm a segitséget mindazoknak akik felvilágositottak h miként is lehet szétszedni a középkonzolt.Látványos eredmény csak annyi h új fejegység került a rendszerbe Pioneer deh 3900.Ha már úgy is pio hangszórók voltak elől.   :) Bár ami benne volt kenwood az sem szólt olyan csúnyán.De ez azért jobb! ;D
Ja és némi hangzáskép kiegészités 1 ici-pici mélyládácska.
Nem üvölt, de annyira szól szépen ami nekem most elég.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
gyári fej
« Válasz #701 Dátum: 2008 Február, 11, 23:13:51 »

Hello all!
Lassan eljutok végre a hifiépítésig, legalábbis a fejet valamelyik nap megveszem aztán akko a régit meg eladom. Ha valakit érdekel gyári kazis rds-es távos 4 csatis loudness-es fej mondjuk ha könnyű kiszedni akko távval együtt lesz egy eladóm. Nem tudom mi ennek a reális ára, de ha segítenétek benne azt megköszönném! Ugyis drágábbra fogom tartani, mert én ilyen kivárós szemét eladó vagyok...  ;)
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #702 Dátum: 2008 Február, 12, 09:59:28 »

Páros számban kellene!  :-!

Nu sikerült kábelbarátkozni? ;D
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #703 Dátum: 2008 Február, 12, 10:06:21 »

Nu sikerült kábelbarátkozni? ;D

tegnap nem sikrült elérnem őket, ma meg még nem volt időm, de mindjárt ráállok a témára..
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #704 Dátum: 2008 Február, 12, 11:25:30 »

Nu sikerült kábelbarátkozni? ;D

Én is felhívtam a nyíregyieket. Azt mondták nincs raktáron, de a csaj határozottan állította hogy tud szerezni, csüt-pén körül visszahív ha megjött. Hát, khm, erre kíváncsifáncsi leszek, télleg sikerül-e neki.
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #705 Dátum: 2008 Február, 12, 11:27:35 »

Én is felhívtam a nyíregyieket. Azt mondták nincs raktáron, de a csaj határozottan állította hogy tud szerezni, csüt-pén körül visszahív ha megjött. Hát, khm, erre kíváncsifáncsi leszek, télleg sikerül-e neki.


Köszi!!!! :) Ha tényleg tud akkor őt is imáimba foglalom és persze téged is!  toot toot toot toot
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #706 Dátum: 2008 Február, 12, 11:36:47 »

Köszi!!!! :) Ha tényleg tud akkor őt is imáimba foglalom és persze téged is!  toot toot toot toot

Mit köszönsz? Ha tényleg tud szerezni, mi van ha nekem is megtetszik? Felrakok majd egy képet róla, hogy milyen szép kábelt rakok az autómba biggrin Most hogy mondod, kezd körvonalazódni egy jó kis zsarolási alap...  whistle
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #707 Dátum: 2008 Február, 12, 18:46:27 »

Mit köszönsz? Ha tényleg tud szerezni, mi van ha nekem is megtetszik? Felrakok majd egy képet róla, hogy milyen szép kábelt rakok az autómba biggrin Most hogy mondod, kezd körvonalazódni egy jó kis zsarolási alap...  whistle

Nono, nem zsarolni, mert be hozzád Pokémon! ;D
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #708 Dátum: 2008 Február, 12, 18:48:24 »

Nono, nem zsarolni, mert be hozzád Pokémon! ;D

Nem félek én senki fia fattyátú', csak előbb legyen kábel, mert anélkül csóró maradok...

Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #709 Dátum: 2008 Február, 14, 14:13:46 »

Valami hír esetleg kábelügyben valamelyik vonalon?  toot
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #710 Dátum: 2008 Február, 14, 18:28:07 »

Valami hír esetleg kábelügyben valamelyik vonalon?  toot

Ma nem hívtak. Holnap én hívom őket. Ha nem lesz, akkor odamegyek a csajhoz, és jól megb...üntetem!

Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #711 Dátum: 2008 Február, 15, 08:14:07 »

Megvan végre az új fejegységem  ;D Ő lenne az: http://blaupunkt.shp.hu/hpc/ws_galeria.php?azonosito=blaupunkt&tkod=blaupunkt1168277949
Kérdésem szakemberekhez: ha kiszedem a gyári rádiót akkor az iso csatit csak bedugom ennek a hátuljába és kész is a csere?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #712 Dátum: 2008 Február, 15, 10:11:04 »

Megvan végre az új fejegységem  ;D Ő lenne az: http://blaupunkt.shp.hu/hpc/ws_galeria.php?azonosito=blaupunkt&tkod=blaupunkt1168277949
Kérdésem szakemberekhez: ha kiszedem a gyári rádiót akkor az iso csatit csak bedugom ennek a hátuljába és kész is a csere?

elvileg igen de ha nem akkor lehet kapni pug iso csatit!
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #713 Dátum: 2008 Február, 15, 10:15:25 »

már multkor is érdeklődve kérdezték, hogy minek kell 3,5méter, de most simán hülyének fognak nézni, az tuti!  :D

ha csak 1-2 darab van, akkor is kell? vagy csak akkor, ha mind a 4 megvan?

Valami hír esetleg?  O0
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #714 Dátum: 2008 Február, 15, 10:15:56 »

Ma nem hívtak. Holnap én hívom őket. Ha nem lesz, akkor odamegyek a csajhoz, és jól megb...üntetem!



A reményhal meg utoljára, de azért még él!  ;D
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #715 Dátum: 2008 Február, 15, 10:50:47 »

elvileg igen de ha nem akkor lehet kapni pug iso csatit!
Kösz a gyors ráreagálást  ;D
Olyan csati ha sos-ben kell nekem hol tudok venni szerinted?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #716 Dátum: 2008 Február, 15, 11:39:14 »

Kösz a gyors ráreagálást  ;D
Olyan csati ha sos-ben kell nekem hol tudok venni szerinted?

SOS-BEN jó drágán a media marktban vagy az első valamire való autóhifisnél!
vagy a teszvesz vatera...
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #717 Dátum: 2008 Február, 15, 17:01:19 »

SOS-BEN jó drágán a media marktban vagy az első valamire való autóhifisnél!
vagy a teszvesz vatera...
huh, és tutira kell az nekem???
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #718 Dátum: 2008 Február, 15, 17:46:36 »

huh, és tutira kell az nekem???

ki kapod a rádiót és rögtön ki derül!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #719 Dátum: 2008 Február, 15, 19:56:17 »

Megvan végre az új fejegységem  ;D Ő lenne az: http://blaupunkt.shp.hu/hpc/ws_galeria.php?azonosito=blaupunkt&tkod=blaupunkt1168277949
Kérdésem szakemberekhez: ha kiszedem a gyári rádiót akkor az iso csatit csak bedugom ennek a hátuljába és kész is a csere?
Ha gyári csatis, kell az átalakító.Hamár volt cserélve és iso csati van benne akkor csak ki a régi és be az új.
Az átalakító 1000-2000ft között van attól függően hogy hol veszed meg.
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Autó hifi...
« Válasz #720 Dátum: 2008 Február, 15, 20:26:28 »

Urak,
Az XT féle gyári hangszóróhelyes kalaptartóba mi megy bele? Mekkora hangszóró? Vagy, ha konkrét típust tudnátok mondani, megköszönném.
Naplózva
           
                                            

bandit306

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #721 Dátum: 2008 Február, 15, 20:34:47 »

Urak,
Az XT féle gyári hangszóróhelyes kalaptartóba mi megy bele? Mekkora hangszóró? Vagy, ha konkrét típust tudnátok mondani, megköszönném.

Figyu ha még nincs kivágva akkor megméred a luk kilyelőlt helyét és akkorát.Jobban mondva az a beültetési méret a keret még hozzáadódik.Ha meg kivan vágva gyárilag akkor meg megméred a hangszoró méretét és mindent megtudsz pontosan de azt hiszem 165-ös belemegy oda
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #722 Dátum: 2008 Február, 15, 20:40:24 »

Urak,
Az XT féle gyári hangszóróhelyes kalaptartóba mi megy bele? Mekkora hangszóró? Vagy, ha konkrét típust tudnátok mondani, megköszönném.


16,5cm nekem sinuslive sl-f165 van bennt!
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Autó hifi...
« Válasz #723 Dátum: 2008 Február, 15, 20:50:27 »

Köszi a gyors válaszokat!
Nem ovál, ez a lényeg.
A kalaptartó sztem ki van vágva gyárilag. Vagy tévedek :)
Naplózva
           
                                            

bandit306

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #724 Dátum: 2008 Február, 15, 21:14:36 »

Köszi a gyors válaszokat!
Nem ovál, ez a lényeg.
A kalaptartó sztem ki van vágva gyárilag. Vagy tévedek :)
Nincs kivágva csak kikönnyítve a szerelöhely a jobb ill bal ablak feköli sarkában ha meg kivan vágva akkor burkolat is van ott ha felemeled a kalaptartót meglátod allul a könnyitési helyet .ott megméred és megtudod a beültetési átmérőt.
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Autó hifi...
« Válasz #725 Dátum: 2008 Február, 15, 21:16:26 »

Nincs kivágva csak kikönnyítve a szerelöhely a jobb ill bal ablak feköli sarkában ha meg kivan vágva akkor burkolat is van ott ha felemeled a kalaptartót meglátod allul a könnyitési helyet .ott megméred és megtudod a beültetési átmérőt.

OK, és még1x köszi!
Naplózva
           
                                            

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #726 Dátum: 2008 Február, 15, 21:21:36 »

Köszi a gyors válaszokat!
Nem ovál, ez a lényeg.
A kalaptartó sztem ki van vágva gyárilag. Vagy tévedek :)

ha hangszórós akkor ki van vágva illetve rács is van rajta gyárilag és max 4cm-s HSZ megy bele a sinus live is ippeg, hogy elfér!
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Autó hifi...
« Válasz #727 Dátum: 2008 Február, 15, 21:56:00 »

ha hangszórós akkor ki van vágva illetve rács is van rajta gyárilag és max 4cm-s HSZ megy bele a sinus live is ippeg, hogy elfér!

Asszem marad a centi. Bally padawan nem eléggé türelmes - majd megtanulja ;)
Naplózva
           
                                            

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #728 Dátum: 2008 Február, 16, 15:12:19 »

A reményhal meg utoljára, de azért még él!  ;D

A lepényhal meg először... Nem tudtam elérni őket  :-X Hétfőn újra próbálkozok...
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #729 Dátum: 2008 Február, 16, 21:19:07 »

Ha gyári csatis, kell az átalakító.Hamár volt cserélve és iso csati van benne akkor csak ki a régi és be az új.
Az átalakító 1000-2000ft között van attól függően hogy hol veszed meg.
Na kivettem gyárit (S3 és phillips a rádio), szerencsésnek mondhatom magam, mert ebben szabvány iso csati van, összedugtam és tökéletesen működik. Ha valaki szedett már ilyet szét, és vágja mi micsoda akkor 2 furcsát láttam, vagyis egyet csak nemtom. Szoval a 2 iso csati felett  van a 3 részes dugós akármi csatlakozó. Oda nekem bemegy egy amibe sok kábel van (a kihúzott rádionál ha csak lelógatom) bal oldalon vagy 5-6 kábel, meg a jobb szélén 2 kábel. Valakinek tipp melyik micsoda? Mert a sokkábeles lehet a kormányvezérlő, de az tudtommal csak 4 funkciós,tehát nem kell neki annyi vezeték, a túlsó csatiból viszont nem vágom mi az a vezeték ezesetben, mert se cd-tár, se motorantenna, se semmi. Segítsetek pls.
Következő kérdésem, hogy ha el akarom adni ezt a rádiót kormányvezérlővel együtt akkor ki kell bombáznom a vezérlő kábelét is, vagy az elő van mindben készítve? Mert lehet azt nem szeretném kibányászni, de eladni annál inkább (kell a zsé a uj hifibe:)
Kösz minden segítőnek előreis.
Naplózva

GiBR

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 114
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.766
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1999.03
  • Lakóhely: Békéscsaba-Győr
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
    • CarDomain
Re: Autó hifi...
« Válasz #730 Dátum: 2008 Február, 16, 21:22:41 »

Na kivettem gyárit (S3 és phillips a rádio), szerencsésnek mondhatom magam, mert ebben szabvány iso csati van, összedugtam és tökéletesen működik. Ha valaki szedett már ilyet szét, és vágja mi micsoda akkor 2 furcsát láttam, vagyis egyet csak nemtom. Szoval a 2 iso csati felett  van a 3 részes dugós akármi csatlakozó. Oda nekem bemegy egy amibe sok kábel van (a kihúzott rádionál ha csak lelógatom) bal oldalon vagy 5-6 kábel, meg a jobb szélén 2 kábel. Valakinek tipp melyik micsoda? Mert a sokkábeles lehet a kormányvezérlő, de az tudtommal csak 4 funkciós,tehát nem kell neki annyi vezeték, a túlsó csatiból viszont nem vágom mi az a vezeték ezesetben, mert se cd-tár, se motorantenna, se semmi. Segítsetek pls.
Következő kérdésem, hogy ha el akarom adni ezt a rádiót kormányvezérlővel együtt akkor ki kell bombáznom a vezérlő kábelét is, vagy az elő van mindben készítve? Mert lehet azt nem szeretném kibányászni, de eladni annál inkább (kell a zsé a uj hifibe:)
Kösz minden segítőnek előreis.
Amit így reflexből tudok, hogy a kormányvezérlő-nek olyasmi csatija van, mint az iso-csatlakozók. 8 hely van benne, és 5 vezeték megy bele.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #731 Dátum: 2008 Február, 16, 22:17:34 »

Amit így reflexből tudok, hogy a kormányvezérlő-nek olyasmi csatija van, mint az iso-csatlakozók. 8 hely van benne, és 5 vezeték megy bele.
Akkor szerintem az lesz az egyik. De mi lehet a másik???
Kösz a ráreagálást  ;)
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #732 Dátum: 2008 Február, 17, 13:54:15 »

Na kivettem gyárit (S3 és phillips a rádio), szerencsésnek mondhatom magam, mert ebben szabvány iso csati van, összedugtam és tökéletesen működik. Ha valaki szedett már ilyet szét, és vágja mi micsoda akkor 2 furcsát láttam, vagyis egyet csak nemtom. Szoval a 2 iso csati felett  van a 3 részes dugós akármi csatlakozó. Oda nekem bemegy egy amibe sok kábel van (a kihúzott rádionál ha csak lelógatom) bal oldalon vagy 5-6 kábel, meg a jobb szélén 2 kábel. Valakinek tipp melyik micsoda? Mert a sokkábeles lehet a kormányvezérlő, de az tudtommal csak 4 funkciós,tehát nem kell neki annyi vezeték, a túlsó csatiból viszont nem vágom mi az a vezeték ezesetben, mert se cd-tár, se motorantenna, se semmi. Segítsetek pls.
Következő kérdésem, hogy ha el akarom adni ezt a rádiót kormányvezérlővel együtt akkor ki kell bombáznom a vezérlő kábelét is, vagy az elő van mindben készítve? Mert lehet azt nem szeretném kibányászni, de eladni annál inkább (kell a zsé a uj hifibe:)
Kösz minden segítőnek előreis.
Azt meg én tudom hogy a kormány vezérlést nem mindenikbe tették bele nekem nincs és elősincs készítve.az 1 külön köteg és csak a karocskába van bekötve sehova máshuva.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #733 Dátum: 2008 Február, 17, 21:41:48 »

Azt meg én tudom hogy a kormány vezérlést nem mindenikbe tették bele nekem nincs és elősincs készítve.az 1 külön köteg és csak a karocskába van bekötve sehova máshuva.

Aha, szoval azt valahogy eladásra elő kéne bányászolni, mert ebből lesz a subwoofer  ;D
Hála égnek ma bejött egy üzletem ugyhogy gyorsan elvertem minden lovém hangszóróra... magnat ultra s 216 és 162 lett véve akcijóba összesen volt 17e a kettő. Ezzel már jobb lesz mint a gyárival  O0
Ezek lettek véve: http://www.westprodukt.hu/magnat-ultra.html
Gyorsba meglestem és majdnem be is fér a gyári helyre előre a kick, csak kicsit a műanyagot kell megdolgoznom és passzolni is fog. Mostmár csak az átkábelezést kell megszülnöm hogyan legyen. Valaki írt-fényképezett ilyen ajtóátfúrósdi kábelesdit, szerintem én is az ő példáját fogom követni, mert a nagyokosok azt mondták hogy vegyek párezerrel olcsób hangszórót ha nix lovém de a kábelt cserézzem le me akor jobb lesz mint a drágább gyári cérnával. Hát részemről amen, csak ki kéne majd vitelezni. Még pár cuccot megveszek aztán majd jól lefotózom a hifibetételt, mert akko valakin lehet végre már énis tok segíteni nemcsak én bénázok itt mint hülegyerek  :-!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #734 Dátum: 2008 Február, 17, 21:47:23 »

Aha, szoval azt valahogy eladásra elő kéne bányászolni, mert ebből lesz a subwoofer  ;D
Hála égnek ma bejött egy üzletem ugyhogy gyorsan elvertem minden lovém hangszóróra... magnat ultra s 216 és 162 lett véve akcijóba összesen volt 17e a kettő. Ezzel már jobb lesz mint a gyárival  O0
Ezek lettek véve: http://www.westprodukt.hu/magnat-ultra.html
Gyorsba meglestem és majdnem be is fér a gyári helyre előre a kick, csak kicsit a műanyagot kell megdolgoznom és passzolni is fog. Mostmár csak az átkábelezést kell megszülnöm hogyan legyen. Valaki írt-fényképezett ilyen ajtóátfúrósdi kábelesdit, szerintem én is az ő példáját fogom követni, mert a nagyokosok azt mondták hogy vegyek párezerrel olcsób hangszórót ha nix lovém de a kábelt cserézzem le me akor jobb lesz mint a drágább gyári cérnával. Hát részemről amen, csak ki kéne majd vitelezni. Még pár cuccot megveszek aztán majd jól lefotózom a hifibetételt, mert akko valakin lehet végre már énis tok segíteni nemcsak én bénázok itt mint hülegyerek  :-!
Ha a karocskát kiveszed az csak a kormány burokkal egyben jön le vagyis keress sima burkolatot oda amin nincsen luk a karnak.egyébként nem a leg kelendőbb dolog mert csak joformán gyári magnet el mükszik a doolog.
Kormány burok 3 csavar fogja leszerel majd a csati kifűz és mehet vissza a normál burok a z elöző helyére
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #735 Dátum: 2008 Február, 17, 21:55:50 »

Ha a karocskát kiveszed az csak a kormány burokkal egyben jön le vagyis keress sima burkolatot oda amin nincsen luk a karnak.egyébként nem a leg kelendőbb dolog mert csak joformán gyári magnet el mükszik a doolog.
Kormány burok 3 csavar fogja leszerel majd a csati kifűz és mehet vissza a normál burok a z elöző helyére

kormány burkolattal együtt jön le, de utána ki lehet szerelni belőle..
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #736 Dátum: 2008 Február, 17, 21:58:06 »

Ha a karocskát kiveszed az csak a kormány burokkal egyben jön le vagyis keress sima burkolatot oda amin nincsen luk a karnak.egyébként nem a leg kelendőbb dolog mert csak joformán gyári magnet el mükszik a doolog.
Kormány burok 3 csavar fogja leszerel majd a csati kifűz és mehet vissza a normál burok a z elöző helyére
Én arra gondoltam, hogy a komplett 306 gyári hifit adom el karral, mindennel együtt. A burkolatom nem adom ;) Abból kiveszem a kart meg a kábelt valahogy aztán majd kifúrja az a sajátját aki megveszi a cuccot. Egy 10-est szerintem megér valakinek kompletten (vagy többet nem tom az árakat) szinte új darab, az előző tulaj az a csoda beletett 60e km-t. Öreg nénje volt a sofőr, azt sem tudta mijaza kar ott. Először mi is tempomatnak akartuk használni, csak valami elromlott benne, aztán rájöttem, hogy a rádionál hatásosabban működik mint a sebességtartásnál  :-))
Naplózva

GiBR

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 114
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.766
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1999.03
  • Lakóhely: Békéscsaba-Győr
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
    • CarDomain
Re: Autó hifi...
« Válasz #737 Dátum: 2008 Február, 17, 21:59:10 »

kormány burkolattal együtt jön le, de utána ki lehet szerelni belőle..
Ki lehet, de ott marad a lyuk
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #738 Dátum: 2008 Február, 17, 22:03:11 »

Ki lehet, de ott marad a lyuk
jó az a lyuk nekem, de legalább tom, hogy a burkolat egyidős a verdával. Az elkövetkezendő 10 évben lesz még ideje öregedni neki, nem fog elütni a többi műanyagtól.
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #739 Dátum: 2008 Február, 19, 08:24:14 »

jó az a lyuk nekem, de legalább tom, hogy a burkolat egyidős a verdával. Az elkövetkezendő 10 évben lesz még ideje öregedni neki, nem fog elütni a többi műanyagtól.

Hi! Kábelileg nincs jó híred? whistle
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #740 Dátum: 2008 Február, 19, 22:28:29 »

Hi! Kábelileg nincs jó híred? whistle
Hello! Lehet próbálkozni nálam is, de tőlem max dietz kábelz vehetsz  ;D
Ha már itt tartunk, akkor valaki tudja, hogy s3 sedan kalaptartó hangszóró kábelei merre mennek előre? Könnyen cserélhető?
Naplózva

snake81

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #741 Dátum: 2008 Február, 19, 22:46:56 »

az a kérdésem lenne hogy az eredeti hangszórók mekkorák és hány W-os ak ???
és esetleg nem -e tud valaki eladót ha van akkor mennyiért ???
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #742 Dátum: 2008 Február, 20, 02:06:44 »

az a kérdésem lenne hogy az eredeti hangszórók mekkorák és hány W-os ak ???
és esetleg nem -e tud valaki eladót ha van akkor mennyiért ???
16 cm és asszem 15W
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #743 Dátum: 2008 Február, 20, 07:33:04 »

az a kérdésem lenne hogy az eredeti hangszórók mekkorák és hány W-os ak ???
és esetleg nem -e tud valaki eladót ha van akkor mennyiért ???

kicsit vissza olvasol vagy a keresőt használod akkor meg találod.... nem rég volt ki tárgyalva!
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #744 Dátum: 2008 Február, 20, 11:19:23 »

Hello! Lehet próbálkozni nálam is, de tőlem max dietz kábelz vehetsz  ;D
Ha már itt tartunk, akkor valaki tudja, hogy s3 sedan kalaptartó hangszóró kábelei merre mennek előre? Könnyen cserélhető?

Már betekertem a kocsiba a másikból egy csomót azért kell az! :-!
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #745 Dátum: 2008 Február, 20, 19:09:37 »

az a kérdésem lenne hogy az eredeti hangszórók mekkorák és hány W-os ak ???
és esetleg nem -e tud valaki eladót ha van akkor mennyiért ???
A 16cm passzol, de az első 20, a hátsó 30wattos.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #746 Dátum: 2008 Február, 20, 22:25:28 »

az a kérdésem lenne hogy az eredeti hangszórók mekkorák és hány W-os ak ???
és esetleg nem -e tud valaki eladót ha van akkor mennyiért ???
Nekem heteken belül kijönnek a gyári hangszórók S3 sedanból! Ha komolyan érdekel akkor árajánlatot küldj mailban ide: rege1ek@freemail.hu De lesz kormányra gyári távirányítóm is eladó meg gyári phillips kazi-rds radio is!
Naplózva

snake81

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #747 Dátum: 2008 Február, 20, 22:35:25 »

Nekem heteken belül kijönnek a gyári hangszórók S3 sedanból! Ha komolyan érdekel akkor árajánlatot küldj mailban ide: rege1ek@freemail.hu De lesz kormányra gyári távirányítóm is eladó meg gyári phillips kazi-rds radio is!
engem csak mellékesen érdekel a hangfal egyedien szeretném beépíteni a csomagtartót és a méret ami számít de azért köszi.
És még mindenkinek az infót
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #748 Dátum: 2008 Február, 21, 07:29:02 »

Nekem heteken belül kijönnek a gyári hangszórók S3 sedanból! Ha komolyan érdekel akkor árajánlatot küldj mailban ide: rege1ek@freemail.hu De lesz kormányra gyári távirányítóm is eladó meg gyári phillips kazi-rds radio is!


ha van kedved akkor ma ki ugorhetsz hozzám hallgatózni!
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #749 Dátum: 2008 Február, 21, 08:22:07 »


ha van kedved akkor ma ki ugorhetsz hozzám hallgatózni!
Szia! Ha a Váci úton van az autód akkor mindenképpen szeretnék menni. Kérdés, hogy neked mikor jó, mert nekem van annyi meló, hogy nem tudom megmondani előre mikor mennék. Írd meg pls a számod a rege1ek@freemail.hu címre aztán majd felhívlak mielőtt tudok menni, vagy útközben, de pontos címet is írj. Köszike!!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 77   Fel
 


Az oldal 0.415 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.