Szerző Téma: AutĂł-hifi...  (Megtekintve 619903 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #350 Dátum: 2007 November, 15, 21:26:50 »

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #351 Dátum: 2007 November, 15, 23:38:24 »
Ez az ami a vaterĂĄn is van 55-ĂŠrt?
 :o

Ööö, van itt egy kis kavarĂĄs, ez a fĂŠnyes a 5125X, a surĂĄnyin is ez a kĂŠp van, de XII-nek feltĂźntetve. Ez a sima X az adatok is a sima X-ĂŠ. Az XII totĂĄl fekete, ĂŠs kicsit mĂĄs tulajdonsĂĄgokkal bĂ­r, de mindekttő simĂĄn megĂŠri a pĂŠnzĂŠt. MĂĄr ha van az embernek pĂŠnze a tĂśbbi cuccra, ami mĂŠltĂł ehhez az erőlkĂśdőhĂśz  :)


Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #352 Dátum: 2007 November, 16, 00:04:04 »
ELADÓ:
GZHA 5125X
http://www.suranyihifi.hu/autohifi/erosito/5_csatornas/Ground_Zero_GZHA_5125XII/

DLS R6A
http://dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_60

DLS W312B gyĂĄri DLS reflex lĂĄdĂĄban

Az erősítő és a szett garis, a nyáron vettem. A mély az nem de hibátlan megkímélt állapotú.

Össz.: 100.000HUF.

priviben szivesen megadom a tulaj szĂĄmĂĄt...


ez a dlsR6A nem is rossz cucc, befér az első ajtóba??

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #353 Dátum: 2007 November, 16, 04:39:16 »
ez a dlsR6A nem is rossz cucc, befér az első ajtóba??

Azt nem tudom. 76mm nem kicsi, meg ugye nekem csak 13cm(ĂĄtmĂŠrő) volt a gyĂĄri. A mostani 8 centi vastag keretembe viszont tuti jĂłl ĂŠreznĂŠ magĂĄt!  :-!

De az a 94 decibel ĂŠrzĂŠkenysĂŠg nem piskĂłta, lecibĂĄlja az ember lĂĄbĂĄrĂłl a nadrĂĄgot...


Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #354 Dátum: 2007 November, 16, 07:34:58 »
Ez az ami a vaterĂĄn is van 55-ĂŠrt?
 :o

jaja!
kollegĂĄmĂŠ most vette ĂŠs mĂĄr eladĂł! :(
ilyen az ĂŠlet majd lesz mĂĄsik...

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #355 Dátum: 2007 November, 16, 07:37:16 »
ez a dlsR6A nem is rossz cucc, befér az első ajtóba??
8.5mm kiemelĂŠssel be megy a helyĂŠre!
nekem is volt nagyon de nyagyon korrekt de nem üvöltetésre találták ki (3-4éven keresztül autóhifi minőség verseny gyöztese volt)

seres57

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #356 Dátum: 2007 November, 20, 13:39:20 »
ÉrdeklődnĂŠk,hogy hol talĂĄlom meg a hĂĄtra menő hangszĂłrĂłk vezetĂŠkeit ,amik be vannak csaklakoztatva az ISO foglalatba ? Egy 98-as XN-es ben.TulajdonkĂŠppen hol van a vĂŠge? A hangszĂłrĂłk  kivĂĄlasztĂĄsĂĄnĂĄl mire fegyeljek /hĂĄtsĂłk/, ĂŠs hogy lehet rĂłgzĂ­teni?Az elsők az ajtĂłban jĂłl szĂłlnak. KĂłszi.

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #357 Dátum: 2007 November, 20, 14:06:40 »
ÉrdeklődnĂŠk,hogy hol talĂĄlom meg a hĂĄtra menő hangszĂłrĂłk vezetĂŠkeit ,amik be vannak csaklakoztatva az ISO foglalatba ? Egy 98-as XN-es ben.TulajdonkĂŠppen hol van a vĂŠge? A hangszĂłrĂłk  kivĂĄlasztĂĄsĂĄnĂĄl mire fegyeljek /hĂĄtsĂłk/, ĂŠs hogy lehet rĂłgzĂ­teni?Az elsők az ajtĂłban jĂłl szĂłlnak. KĂłszi.

Ezzel kapcsolatosan ĂŠn elmentem szervĂ­zbe.Nem tudtĂĄk megmondani,de 9-10e Ft-ĂŠrt megkerestĂŠk volna.MĂŠg egy kapcsolĂĄsi rajzot se tudtak adni...
VĂŠgĂźl behĂşztam egy Ăşj vezetĂŠket.

tibcsi

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #358 Dátum: 2007 November, 20, 14:24:08 »
Ezzel kapcsolatosan ĂŠn elmentem szervĂ­zbe.Nem tudtĂĄk megmondani,de 9-10e Ft-ĂŠrt megkerestĂŠk volna.MĂŠg egy kapcsolĂĄsi rajzot se tudtak adni...
VĂŠgĂźl behĂşztam egy Ăşj vezetĂŠket.
Hát abban az esetben, ha a rádió csatlakozójában benne van mind a 8 vezeték, de hátul nem találod, akkor ne is keresd tovább, mert nem fogod megtalálni. Mégpedig azért nem, mert nem húzták bele. A műszerfalnak megvan a maga vezetékkötege, ami többé-kevésbé nem változik, csak a felszereltséghez kellő külső elemek változnak, és vannak bekötve. Tehát ha megtalálog a rádió csatiban a vezetéket, akkor annak a másik vége az utastérben, bal oldalon a biztosíték tábla fölött található csatlakozóban lesz. Onnan mennek az ajtóba menő vezetékek, és az autó hátulja velé menő vezetékek. A legjobban úgy jársz, ha behúzol magadnak annyit, amennyi kell.

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #359 Dátum: 2007 November, 20, 14:27:06 »
Hát abban az esetben, ha a rádió csatlakozójában benne van mind a 8 vezeték, de hátul nem találod, akkor ne is keresd tovább, mert nem fogod megtalálni. Mégpedig azért nem, mert nem húzták bele. A műszerfalnak megvan a maga vezetékkötege, ami többé-kevésbé nem változik, csak a felszereltséghez kellő külső elemek változnak, és vannak bekötve. Tehát ha megtalálog a rádió csatiban a vezetéket, akkor annak a másik vége az utastérben, bal oldalon a biztosíték tábla fölött található csatlakozóban lesz. Onnan mennek az ajtóba menő vezetékek, és az autó hátulja velé menő vezetékek. A legjobban úgy jársz, ha behúzol magadnak annyit, amennyi kell.

Jaja,vĂŠgĂźl az lett :)

seres57

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #360 Dátum: 2007 November, 20, 15:08:09 »
KĂśszi az infĂłt megprĂłbĂĄlom megkeresni az elosztĂłnĂĄl . Hali.

tibcsi

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #361 Dátum: 2007 November, 20, 15:17:01 »
KĂśszi az infĂłt megprĂłbĂĄlom megkeresni az elosztĂłnĂĄl . Hali.
Ahogy gondolod, de ahhoz előbb vedd ki a műszerfalat, külömben nem biztos, hogy hozzáférsz... ::)

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #362 Dátum: 2007 December, 05, 00:42:07 »






III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #363 Dátum: 2007 December, 18, 21:29:16 »
AUDIOVOX DVD lejátszó TFT kijelzővel VME 9112

1 DIN mĂŠretĹą moniceiver, 3" TFT kijelző, DVD-R, DVD-RW,  DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3, WMA, VCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI ĂŠs JPEG lejĂĄtszĂł, SD kĂĄrtya/USB bemenet, tĂĄvvezĂŠrlő, RDS AM/FM tuner, 2 sĂĄvos ekvalizer + 4 előre beĂĄllĂ­tott hangszĂ­n, 4 RCA + Sub kimenet, ESP rĂĄzkĂłdĂĄsvĂŠdelem, ID3 Tag, felbontĂĄs 960 x 240 - 691.200pixel, kontraszt arĂĄny 300:1, FĂŠnyerő 350, TeljesĂ­tmĂŠny 4x50W, USB 1:1-es bemenet, Audio-video bemenet, Video kimenet, iPOD, ĂŠs MP3 csatlakoztathatĂłsĂĄg!!!

Ezekkel a paramĂŠterekkel rendelkezik az a fejegysĂŠg ami tetszik, de ĂŠrdekelne a vĂŠlemĂŠnyetek is, hogy megĂŠri e!

Az ĂĄra 69.990ft!!!

www.audiovox.co.hu

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #364 Dátum: 2007 December, 18, 21:32:46 »
AUDIOVOX DVD lejátszó TFT kijelzővel VME 9112

1 DIN mĂŠretĹą moniceiver, 3" TFT kijelző, DVD-R, DVD-RW,  DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3, WMA, VCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI ĂŠs JPEG lejĂĄtszĂł, SD kĂĄrtya/USB bemenet, tĂĄvvezĂŠrlő, RDS AM/FM tuner, 2 sĂĄvos ekvalizer + 4 előre beĂĄllĂ­tott hangszĂ­n, 4 RCA + Sub kimenet, ESP rĂĄzkĂłdĂĄsvĂŠdelem, ID3 Tag, felbontĂĄs 960 x 240 - 691.200pixel, kontraszt arĂĄny 300:1, FĂŠnyerő 350, TeljesĂ­tmĂŠny 4x50W, USB 1:1-es bemenet, Audio-video bemenet, Video kimenet, iPOD, ĂŠs MP3 csatlakoztathatĂłsĂĄg!!!

Ezekkel a paramĂŠterekkel rendelkezik az a fejegysĂŠg ami tetszik, de ĂŠrdekelne a vĂŠlemĂŠnyetek is, hogy megĂŠri e!

Az ĂĄra 69.990ft!!!

www.audiovox.co.hu


Ilyet már ajánlottam neked 40-ért! Kollégám árulta piszkálhattad volna élőbe! De akkor nem akkor most.....
SzĂłlok ha tud valamit! :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #365 Dátum: 2007 December, 18, 21:50:11 »
Ilyet már ajánlottam neked 40-ért! Kollégám árulta piszkálhattad volna élőbe! De akkor nem akkor most.....
SzĂłlok ha tud valamit! :-!

Az mennyire megbĂ­zhatĂł gĂŠp, amit a kolĂŠgĂĄd akar(t) eladni?

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #366 Dátum: 2007 December, 18, 23:50:13 »
Az mennyire megbĂ­zhatĂł gĂŠp, amit a kolĂŠgĂĄd akar(t) eladni?

2 nap alatt el is vittĂŠk! Az alkalmi vĂŠtelekre hamar kell rĂĄrabolni! Figyelj majd jelzek! :-!
Audiovox-ot nem ismerem. :-X

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #367 Dátum: 2007 December, 19, 07:19:06 »
AUDIOVOX DVD lejátszó TFT kijelzővel VME 9112

1 DIN mĂŠretĹą moniceiver, 3" TFT kijelző, DVD-R, DVD-RW,  DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3, WMA, VCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI ĂŠs JPEG lejĂĄtszĂł, SD kĂĄrtya/USB bemenet, tĂĄvvezĂŠrlő, RDS AM/FM tuner, 2 sĂĄvos ekvalizer + 4 előre beĂĄllĂ­tott hangszĂ­n, 4 RCA + Sub kimenet, ESP rĂĄzkĂłdĂĄsvĂŠdelem, ID3 Tag, felbontĂĄs 960 x 240 - 691.200pixel, kontraszt arĂĄny 300:1, FĂŠnyerő 350, TeljesĂ­tmĂŠny 4x50W, USB 1:1-es bemenet, Audio-video bemenet, Video kimenet, iPOD, ĂŠs MP3 csatlakoztathatĂłsĂĄg!!!

Ezekkel a paramĂŠterekkel rendelkezik az a fejegysĂŠg ami tetszik, de ĂŠrdekelne a vĂŠlemĂŠnyetek is, hogy megĂŠri e!

Az ĂĄra 69.990ft!!!

www.audiovox.co.hu



Nem néztem az oldalt, de valamit nyagyon elírtál. A felbontás 960x240 - az csak 230400 pixel, valamint egy 3" kijelzőbe bele se fér 960 pixel még átlóba sem, a telefonomnak ekkora a kijelzője! az USB 1:1 az gondolom 1.1, az sem valami hűha, valamint 2 sávos equalizer meg... egy jó rencernél elméletileg nem kell az eq, de jó rencer nincs.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #368 Dátum: 2007 December, 19, 11:56:18 »

Nem néztem az oldalt, de valamit nyagyon elírtál. A felbontás 960x240 - az csak 230400 pixel, valamint egy 3" kijelzőbe bele se fér 960 pixel még átlóba sem, a telefonomnak ekkora a kijelzője!


Ezt az újságból írtam ki, tehát ők ronhatták el, vagy tényleg ilyen!!!


 az USB 1:1 az gondolom 1.1, az sem valami hĹąha, valamint 2 sĂĄvos equalizer meg... egy jĂł rencernĂŠl elmĂŠletileg nem kell az eq, de jĂł rencer nincs.


1.1-et akartam Ă­rni, ezt ĂŠn b...tam el, a tĂśbbihez nem ĂŠrtek!!!

AmĂşgy ĂŠn csak arra lennĂŠk kĂ­vĂĄncsi, hogy jĂł e ez a fejegysĂŠg, illetve megĂŠri e ennyiĂŠrt?

Nick!

Ha nem tucc szerezni, akkor ezjĂł ĂĄr ĂŠrte?

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #369 Dátum: 2007 December, 19, 14:41:57 »
Ezt az újságból írtam ki, tehát ők ronhatták el, vagy tényleg ilyen!!!

1.1-et akartam Ă­rni, ezt ĂŠn b...tam el, a tĂśbbihez nem ĂŠrtek!!!

AmĂşgy ĂŠn csak arra lennĂŠk kĂ­vĂĄncsi, hogy jĂł e ez a fejegysĂŠg, illetve megĂŠri e ennyiĂŠrt?

Nick!

Ha nem tucc szerezni, akkor ezjĂł ĂĄr ĂŠrte?
Nekem volt egy audiovox monitorom,hála istenne csak volt. Haveromnak most is audivox dvd lejátszó van a kocsiban és szarakodik a joystick...(ez egy 130e Ft-os lejátszó).Az általad megnevezett készüléket nem ismerem,de én a helyedben nem venném meg.Miután eladtam a monitor rájöttem,hogy milyen felesleges egy monitor az autóba,de ez az én véleményem. 40e Ft környékén lehet kapni JVC-t ami ugyan nem monitoros illetve nagy kijelzős,de lejátsza a dvd-re írt mp3-at.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #370 Dátum: 2007 December, 22, 13:42:01 »
Nekem volt egy audiovox monitorom,hála istenne csak volt. Haveromnak most is audivox dvd lejátszó van a kocsiban és szarakodik a joystick...(ez egy 130e Ft-os lejátszó).Az általad megnevezett készüléket nem ismerem,de én a helyedben nem venném meg.Miután eladtam a monitor rájöttem,hogy milyen felesleges egy monitor az autóba,de ez az én véleményem. 40e Ft környékén lehet kapni JVC-t ami ugyan nem monitoros illetve nagy kijelzős,de lejátsza a dvd-re írt mp3-at.

IgazĂĄbĂłl mĂŠg ĂŠn sem tudom, hogy milyet akarok, csak rĂĄkĂŠrdeztem nĂĄlatok, hogy szerintetek milyen!!!

306 XT

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #371 Dátum: 2007 December, 22, 14:00:27 »
Van bizony, mĂŠg rĂĄcs is van, ĂŠs benne vannak a csatlakozĂłk is tudod, XT-m van, csak rĂŠgi.
Nekem is XT van de nekem nincs gyĂĄrilag kivĂĄgva a kalaptartĂł.
Nekem nem a prĂŠselt papĂ­r hanem mĹąanyag kalaptartĂłm van ott kĂśr alakĂş a nyomat amit ki lehet vĂĄgni, bĂĄr ĂŠn ovĂĄlra fogom vĂĄgni.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #372 Dátum: 2007 December, 22, 14:10:51 »
Nekem is XT van de nekem nincs gyĂĄrilag kivĂĄgva a kalaptartĂł.
Nekem nem a prĂŠselt papĂ­r hanem mĹąanyag kalaptartĂłm van ott kĂśr alakĂş a nyomat amit ki lehet vĂĄgni, bĂĄr ĂŠn ovĂĄlra fogom vĂĄgni.

Én meg szerzek másikat, mert ami benne van, azt nincs szívem szétvágni!!! ^-^

306 XT

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #373 Dátum: 2007 December, 22, 15:39:48 »
Én meg szerzek másikat, mert ami benne van, azt nincs szívem szétvágni!!! ^-^
szuvem nekem sincs hozzá de nem találok oylan szettet ami az első ajtóba való csipogóval.

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #374 Dátum: 2007 December, 22, 17:03:37 »
Én meg szerzek másikat, mert ami benne van, azt nincs szívem szétvágni!!! ^-^

Nekem se volt szĂ­vem szĂŠtvĂĄgni,de amikor kerestem mĂĄsikat akkor senkinek se volt.VĂŠgĂźl csak kilyukadt :)

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #375 Dátum: 2007 December, 23, 09:23:38 »
Nekem is XT van de nekem nincs gyĂĄrilag kivĂĄgva a kalaptartĂł.
Nekem nem a prĂŠselt papĂ­r hanem mĹąanyag kalaptartĂłm van ott kĂśr alakĂş a nyomat amit ki lehet vĂĄgni, bĂĄr ĂŠn ovĂĄlra fogom vĂĄgni.

A mĹąanyag vĂĄltozat az klafa! Nekem is az van, fĂŠmrudak merevĂ­tik, az van kĂśrbeĂśntve mĹąanyaggal, nagyon merev (egy kalaptartĂłhoz kĂŠpest). Egy ideig nekem abban volt 2db 25 centis mĂŠlynyomĂł (direkt free-air), darabja majd nĂŠgy kilĂłs, ĂŠs nem volt semmi gondom vele, szĂłval az ovĂĄlokat lazĂĄn elbĂ­rja. De a kĂŠt kĂśr alakĂş nyomat nem hangszĂłrĂłmĂŠret!

szuvem nekem sincs hozzá de nem találok oylan szettet ami az első ajtóba való csipogóval.

Olyan szett nincs amit valahogy be ne lehetne ĂŠpĂ­teni, csak kevĂŠs a lelkesedĂŠs  :-!


306 XT

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #376 Dátum: 2007 December, 23, 15:03:16 »
A mĹąanyag vĂĄltozat az klafa! Nekem is az van, fĂŠmrudak merevĂ­tik, az van kĂśrbeĂśntve mĹąanyaggal, nagyon merev (egy kalaptartĂłhoz kĂŠpest). Egy ideig nekem abban volt 2db 25 centis mĂŠlynyomĂł (direkt free-air), darabja majd nĂŠgy kilĂłs, ĂŠs nem volt semmi gondom vele, szĂłval az ovĂĄlokat lazĂĄn elbĂ­rja. De a kĂŠt kĂśr alakĂş nyomat nem hangszĂłrĂłmĂŠret!

Olyan szett nincs amit valahogy be ne lehetne ĂŠpĂ­teni, csak kevĂŠs a lelkesedĂŠs  :-!


előre nem találtam 3 utast ami a gyári helyre beférne.
alakĂ­tani nem akarok rajta.
az ideális nekem az lenne, ha 3 utas előre és csipogó ablakkeretre.

Nem elérhető LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 396
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2014 Június, 22, 14:24:53
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #377 Dátum: 2007 December, 23, 15:42:51 »
előre nem találtam 3 utast ami a gyári helyre beférne.
alakĂ­tani nem akarok rajta.
az ideális nekem az lenne, ha 3 utas előre és csipogó ablakkeretre.


HĂĄt ĂŠn ilyen hangszĂłrĂłt mĂŠg nem lĂĄttam! ???
Akkor Te végülis most 4utast akarsz előre?
Mit ĂŠr az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

306 XT

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #378 Dátum: 2007 December, 23, 17:38:51 »
HĂĄt ĂŠn ilyen hangszĂłrĂłt mĂŠg nem lĂĄttam! ???
Akkor Te végülis most 4utast akarsz előre?
3 utast.
mert a 2 utasban csak kĂśzĂŠp van meg magas.
nekem olyan kellene amiben van mĂŠlly kĂśzĂŠp ĂŠs magas de mivel a magas lĂĄbnĂĄl elvĂŠsz azĂŠrt kellene a csipogĂł.

Nem elérhető LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 396
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2014 Június, 22, 14:24:53
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #379 Dátum: 2007 December, 23, 18:42:21 »
3 utast.
mert a 2 utasban csak kĂśzĂŠp van meg magas.
nekem olyan kellene amiben van mĂŠlly kĂśzĂŠp ĂŠs magas de mivel a magas lĂĄbnĂĄl elvĂŠsz azĂŠrt kellene a csipogĂł.

Értem már.
Viszont, hogy mĂŠly az sztem egy 16centis hangszĂłrĂłnĂĄl elĂŠgge be van korlĂĄtozva.
Nincs akkora felĂźlet , nincs akkora kilengĂŠse.
Ha nagy mĂŠlyet akarsz tegyĂŠl bele lĂĄdĂĄt meg egy szettet ĂŠs kĂŠsz.

Mit ĂŠr az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #380 Dátum: 2007 December, 24, 09:49:40 »
3 utast.
mert a 2 utasban csak kĂśzĂŠp van meg magas.
nekem olyan kellene amiben van mĂŠlly kĂśzĂŠp ĂŠs magas de mivel a magas lĂĄbnĂĄl elvĂŠsz azĂŠrt kellene a csipogĂł.

Értem már.
Viszont, hogy mĂŠly az sztem egy 16centis hangszĂłrĂłnĂĄl elĂŠgge be van korlĂĄtozva.
Nincs akkora felĂźlet , nincs akkora kilengĂŠse.
Ha nagy mĂŠlyet akarsz tegyĂŠl bele lĂĄdĂĄt meg egy szettet ĂŠs kĂŠsz.



Így van. ElĂśl szett (165 mĂŠlykĂśzĂŠp + csipi), hĂĄtul lĂĄda vagy kĂŠt herĂŠlt ovĂĄl. Egy jĂł mĂŠlykĂśzĂŠp 70-80Hz-ig mĂŠg gyĂśnyĂśrĹąen szĂłl, ĂŠs egy ovĂĄl se nagyon bĂ­r 50Hz alĂĄ menni (tehĂĄt inkĂĄbb lĂĄda, ha a pĂŠnzed ĂŠs csomagtartĂłd engedi). És a lĂĄbtĂŠrből feljĂśn a magas, csak nem akkor ĂŠs nem oda amikor a fent elhelyezett csipogĂłkbĂłl, szĂłval egy kis kavalkĂĄd is kialakulhat a muzsikĂĄban. Az ĂŠn vĂŠlemĂŠnyem is tehĂĄt az hogy szett lĂĄdĂĄval. Persze feltĂŠtelezve, hogy nem ĂŠppen egy surround 5.1-et tervezel  :-!



306 XT

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #381 Dátum: 2007 December, 24, 12:08:56 »
Így van. ElĂśl szett (165 mĂŠlykĂśzĂŠp + csipi), hĂĄtul lĂĄda vagy kĂŠt herĂŠlt ovĂĄl. Egy jĂł mĂŠlykĂśzĂŠp 70-80Hz-ig mĂŠg gyĂśnyĂśrĹąen szĂłl, ĂŠs egy ovĂĄl se nagyon bĂ­r 50Hz alĂĄ menni (tehĂĄt inkĂĄbb lĂĄda, ha a pĂŠnzed ĂŠs csomagtartĂłd engedi). És a lĂĄbtĂŠrből feljĂśn a magas, csak nem akkor ĂŠs nem oda amikor a fent elhelyezett csipogĂłkbĂłl, szĂłval egy kis kavalkĂĄd is kialakulhat a muzsikĂĄban. Az ĂŠn vĂŠlemĂŠnyem is tehĂĄt az hogy szett lĂĄdĂĄval. Persze feltĂŠtelezve, hogy nem ĂŠppen egy surround 5.1-et tervezel  :-!



lĂĄdĂĄt nem akarok mert akkor oda a csomitartĂł.
mi az a herĂŠlt ovĂĄl?
mit irtasz ki belőle a magasat?

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #382 Dátum: 2007 December, 28, 12:03:36 »
lĂĄdĂĄt nem akarok mert akkor oda a csomitartĂł.
mi az a herĂŠlt ovĂĄl?
mit irtasz ki belőle a magasat?

Igen. Azt a kĂŠt kis vezetĂŠket lecsippented, ami a magashoz megy.


Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #383 Dátum: 2007 December, 28, 20:40:26 »
KukĂĄba a jĂł Pioneerral?

Mondjuk ez nem egĂŠszen igaz, de azĂŠrt bejĂśttek a cĂ­mre, igaz? Nem akarok csalĂłdĂĄst okozni, van alapja a dolognak. Ha minden jĂłl megy, 2014 utĂĄn mĂĄr nem lesz analĂłg mĹąsorszĂłrĂĄs az URH-sĂĄvon...
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/dab/

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #384 Dátum: 2007 December, 29, 10:47:53 »
KukĂĄba a jĂł Pioneerral?

Mondjuk ez nem egĂŠszen igaz, de azĂŠrt bejĂśttek a cĂ­mre, igaz? Nem akarok csalĂłdĂĄst okozni, van alapja a dolognak. Ha minden jĂłl megy, 2014 utĂĄn mĂĄr nem lesz analĂłg mĹąsorszĂłrĂĄs az URH-sĂĄvon...
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/dab/

:) nem olvastam vĂŠgig...
De ĂŠn sem vĂŠletlen cserĂŠltem le a piot!

Nem elérhető Koviszabi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 518
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 12
  • :2017 Február, 09, 10:35:35
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #385 Dátum: 2008 Január, 02, 20:01:48 »
Szevasztok!Úgynézki végre összeáll a zene a kocsiban!Rádió:LG Lac-m3600R, első szett(16,5es+csipogók):Ultimate U600c, erösítő:SAL ? ö,2csatis hidba 240W, Mély:SAL XC10pro 250W.Szóval ez lesz,van.Tudom hogy ez a nagyonalsókategóra!Mindenképp mélyládában gondolkodtam.Ugye nekem a hátsó ajtókban illetve a kalaptartóban sincs hely hangszórónak!A kalaptartóba nemis szeretnék bekötözni semmit!(ovált meg stb.)de azért mély nélkül meg igencsak gyengécskén szól!Így hát kellett a láda+erösítö.Az erösitőt 6rugóértkábelekkel együtt,a mélyet 8ért vettem,úgy h új csak nem használták!Ennyim volt rá!Kiváncsi leszek milyen lesz!?Ha elakadok a bekötéssel majd jelentkezem!(A rádio+a szett benn van)
U.I.:Nem készülök hangnyomásmérő versenyre! O0

Nem elérhető Hoffy

  • HamutiprĂł
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.804
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 65
  • :2015 November, 26, 11:33:21
  • FehĂŠr oroszlĂĄnom
    • Carstyling
AutĂł hifi...
« Válasz #386 Dátum: 2008 Január, 07, 17:08:30 »
Mekem lenne 1pĂĄr 4 utas SAL 145 W-os ovĂĄl hangszĂłrĂłm +  1 pĂĄr Magnat 13 cm-es ha valakit ĂŠrdekel.
Árban megeggyezßnk. :-!

WestBam

  • Vendég
iso-csati
« Válasz #387 Dátum: 2008 Január, 14, 18:50:09 »
Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
Re: iso-csati
« Válasz #388 Dátum: 2008 Január, 14, 18:58:09 »
Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
Hello! Ha veszel rĂĄdiĂłt akkor az Ăźzletben adniuk kell egy csatlakozĂłt ami ĂĄtalakĂ­tja ĂŠs ezĂĄltal jĂł lesz. :-!
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

Nem elérhető LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 396
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2014 Június, 22, 14:24:53
Re: iso-csati
« Válasz #389 Dátum: 2008 Január, 14, 19:07:44 »
Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
1. Nem tĂŠr el a szabvĂĄnytĂłl, ezĂŠrt ISO csati.Csak Ăśsszedugod ĂŠs mĂźxik.
2. Régi ki, csati kihúz,beépítőkeret csere, újnak csati összedug és betol.
3. HĂĄtra ha akarsz hangszĂłrĂłt sedanba jobb ha hĂşzol be kĂĄbelt, mert a gyĂĄri vhol elveszlik.NemĂŠrdemes keresgĂŠlni.Nem nagy melĂł.
4. Nincs.
Mit ĂŠr az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

tibcsi

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #390 Dátum: 2008 Január, 14, 19:10:27 »
Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
TermÊszetesen a rådió ugyanúgy nem kompatibilis az autóval, mint a hogy a legtÜbbel sem. Persze TE attól mÊg vegyÊl bele nyugodtan olyat, amilyet csak szeretnÊl, Ês menni is fog. Átkåbelezni nemtudom mit szeretnÊl, de ha leírod talån tudunk vålaszolni is.

WestBam

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #391 Dátum: 2008 Január, 14, 22:51:38 »
KĂśsz a sok & gyors vĂĄlaszt!
ÁtkĂĄbelezni a hangszĂłrĂłkĂĄbeleket ĂŠrtettem, hogy Ăşjra (jobb minősĂŠgĹą) cserĂŠlni. A hĂĄtsĂłk nem veszhetnek el a semmibe, mert van benne hangszĂłrĂł ĂŠs mĹąkĂśdik, tehĂĄt van kĂĄbele  :) Ami benne van gyĂĄri rĂĄdiĂł az kb din mĂŠret, tehĂĄt elvileg nem kell beĂŠpĂ­tőkeret hozzĂĄ, ha mĂŠgis akkor pls. Ă­rjĂĄtok meg hol kapni majdnem ingyen  ;D! A tĂśbbi infĂłt kicsit emĂŠsztem, majd kĂŠrdezek ha valami akciĂł lenne a beĂŠpĂ­tĂŠsnĂŠl.
Üdv: Peti

zool

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #392 Dátum: 2008 Január, 14, 23:38:13 »
KĂśsz a sok & gyors vĂĄlaszt!
ÁtkĂĄbelezni a hangszĂłrĂłkĂĄbeleket ĂŠrtettem, hogy Ăşjra (jobb minősĂŠgĹą) cserĂŠlni. A hĂĄtsĂłk nem veszhetnek el a semmibe, mert van benne hangszĂłrĂł ĂŠs mĹąkĂśdik, tehĂĄt van kĂĄbele  :) Ami benne van gyĂĄri rĂĄdiĂł az kb din mĂŠret, tehĂĄt elvileg nem kell beĂŠpĂ­tőkeret hozzĂĄ, ha mĂŠgis akkor pls. Ă­rjĂĄtok meg hol kapni majdnem ingyen  ;D! A tĂśbbi infĂłt kicsit emĂŠsztem, majd kĂŠrdezek ha valami akciĂł lenne a beĂŠpĂ­tĂŠsnĂŠl.
Üdv: Peti

Megérné kicserélni a hangszórókábeleket, ha valóban jó minőségűre cseréled. DE! Az első ajtóba áthúzni a vezetéket... ahhoz a csatit ki kell kerülni (vagy kiiktatni), nagyon elvetelmült zenerajongónak kell lenned, hogy ebbe belekezdj.


Nem elérhető LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 396
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2014 Június, 22, 14:24:53
Re: iso-csati
« Válasz #393 Dátum: 2008 Január, 15, 18:21:53 »
KĂśsz a sok & gyors vĂĄlaszt!
ÁtkĂĄbelezni a hangszĂłrĂłkĂĄbeleket ĂŠrtettem, hogy Ăşjra (jobb minősĂŠgĹą) cserĂŠlni. A hĂĄtsĂłk nem veszhetnek el a semmibe, mert van benne hangszĂłrĂł ĂŠs mĹąkĂśdik, tehĂĄt van kĂĄbele  :) Ami benne van gyĂĄri rĂĄdiĂł az kb din mĂŠret, tehĂĄt elvileg nem kell beĂŠpĂ­tőkeret hozzĂĄ, ha mĂŠgis akkor pls. Ă­rjĂĄtok meg hol kapni majdnem ingyen  ;D! A tĂśbbi infĂłt kicsit emĂŠsztem, majd kĂŠrdezek ha valami akciĂł lenne a beĂŠpĂ­tĂŠsnĂŠl.
Üdv: Peti

Hát ha nagy "zenebolond" vagy akkor cseréld ki a kábeleket, de ugy van ahogy zool is irta.Az első ajtókba kicsit bonyolult.Hátra viszont ahogy már irtam egyszerű.
A beépitőkeretet adják a fejegységhez.
Mit ĂŠr az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: iso-csati
« Válasz #394 Dátum: 2008 Január, 15, 19:05:22 »
Hát ha nagy "zenebolond" vagy akkor cseréld ki a kábeleket, de ugy van ahogy zool is irta.Az első ajtókba kicsit bonyolult.Hátra viszont ahogy már irtam egyszerű.
A beépitőkeretet adják a fejegységhez.

én tavaszal fogom ki cserélni az átvezető köteget szilikon kábelra! az nem fog el törni és végre rendes madzagon fog lógni a szettem is!

EladĂł lesz a SoundStream LS60c szettem mĂŠlykĂśzĂŠp rĂŠsze!!! 10eFt a kikiĂĄltĂĄsi ĂĄra!
csak azĂŠrt adom el mert kaptam egy kihagyhatatlan ajĂĄnlatott a SoundStream Referencia mĂŠlykĂśzepĂŠre...

Bobeek

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #395 Dátum: 2008 Január, 15, 19:33:36 »
én tavaszal fogom ki cserélni az átvezető köteget szilikon kábelra! az nem fog el törni és végre rendes madzagon fog lógni a szettem is!

EladĂł lesz a SoundStream LS60c szettem mĂŠlykĂśzĂŠp rĂŠsze!!! 10eFt a kikiĂĄltĂĄsi ĂĄra!
csak azĂŠrt adom el mert kaptam egy kihagyhatatlan ajĂĄnlatott a SoundStream Referencia mĂŠlykĂśzepĂŠre...

ĂŠn asszem jelentkezem gyorsan hamarjĂĄban..  ::) whistle

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: iso-csati
« Válasz #396 Dátum: 2008 Január, 15, 19:54:19 »
ĂŠn asszem jelentkezem gyorsan hamarjĂĄban..  ::) whistle

oks! de csak a mĂŠly kĂśzĂŠp... nincs hangvĂĄltĂł meg magas!

WestBam

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #397 Dátum: 2008 Január, 15, 21:09:08 »
Megérné kicserélni a hangszórókábeleket, ha valóban jó minőségűre cseréled. DE! Az első ajtóba áthúzni a vezetéket... ahhoz a csatit ki kell kerülni (vagy kiiktatni), nagyon elvetelmült zenerajongónak kell lenned, hogy ebbe belekezdj.


HĂĄt izĂŠ... mĂŠg annyira Ăşj a verda, hogy nem is lestem meg a dolgokat rajta. De jĂłl kezdődik, hogy ilyenekkel vigasztaltok  bored . Majd ha meglesz az első szett akkor meglĂĄtom miujsĂĄg a csatlakozĂłs tĂŠmĂĄval. Egyenlőre sajna cash hiĂĄnyĂĄban hozzĂĄ sem kezdek, mert ebben az autĂłban mĂĄr komplett hifit szeretnĂŠk nem csak bum-bum-ot mint az előzőmben volt (fejegysĂŠg 4x45w hajtott 2 szettet + ultimate 200w+ somogyi xc10pro) Amugy ha valakit ĂŠrdekel a somogyi lĂĄdika akkor eladom egy jĂł ajĂĄnlatĂŠrt, illetve az erőlkĂśdőmtől is megvĂĄlok ha ĂŠrdekel valakit. Persze a paramĂŠtereit megadom, erősĂ­tő talĂĄn mĂŠg garis is. SzerencsĂŠre felesĂŠgem beleszeretett a sedanba, Ă­gy van helyem "nagyobb" boxot berakni  :-)) Tervem egy full blau. cucc beĂŠpĂ­tĂŠse, persze nem a velocity fĂŠle,mert akkor rolls-szal jĂĄrnĂĄk, de egy rendes 2erősĂ­tős zenĂŠt szeretnĂŠk. AztĂĄn ki tudja mi fog kisĂźlni a vĂŠgĂŠn belőle....

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: iso-csati
« Válasz #398 Dátum: 2008 Január, 15, 23:24:16 »
HĂĄt izĂŠ... mĂŠg annyira Ăşj a verda, hogy nem is lestem meg a dolgokat rajta. De jĂłl kezdődik, hogy ilyenekkel vigasztaltok  bored . Majd ha meglesz az első szett akkor meglĂĄtom miujsĂĄg a csatlakozĂłs tĂŠmĂĄval. Egyenlőre sajna cash hiĂĄnyĂĄban hozzĂĄ sem kezdek, mert ebben az autĂłban mĂĄr komplett hifit szeretnĂŠk nem csak bum-bum-ot mint az előzőmben volt (fejegysĂŠg 4x45w hajtott 2 szettet + ultimate 200w+ somogyi xc10pro) Amugy ha valakit ĂŠrdekel a somogyi lĂĄdika akkor eladom egy jĂł ajĂĄnlatĂŠrt, illetve az erőlkĂśdőmtől is megvĂĄlok ha ĂŠrdekel valakit. Persze a paramĂŠtereit megadom, erősĂ­tő talĂĄn mĂŠg garis is. SzerencsĂŠre felesĂŠgem beleszeretett a sedanba, Ă­gy van helyem "nagyobb" boxot berakni  :-)) Tervem egy full blau. cucc beĂŠpĂ­tĂŠse, persze nem a velocity fĂŠle,mert akkor rolls-szal jĂĄrnĂĄk, de egy rendes 2erősĂ­tős zenĂŠt szeretnĂŠk. AztĂĄn ki tudja mi fog kisĂźlni a vĂŠgĂŠn belőle....

nem kell féni az ajtó kábeltől annyira nem rossz én 4éve cserélem de nem tudtam rá venni magam! Hang minőség versenyen meg nem kaptam érte minuszt mert nem mondtam meg!!! (igaz nem frankó versenyen voltam csak össze futottam pár birával és le véleményeztettem a kocsit)

MĂĄr a velocity sem olyan meg fizethetettlen...

A lĂĄda ĂŠrdekelne mert nincs mire rakni a lĂĄbam az iroasztalomnĂĄl!  biggrin whistle
(remĂŠlem nem bĂĄntotalak vele meg)

zool

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #399 Dátum: 2008 Január, 15, 23:25:41 »
én tavaszal fogom ki cserélni az átvezető köteget szilikon kábelra! az nem fog el törni és végre rendes madzagon fog lógni a szettem is!

ElĂŠg nagy lesz a hangminősĂŠg-kĂźlĂśnbsĂŠg, amellett hogy tĂŠnyleg stabilabb lesz az ĂśsszekĂśttetĂŠs. HajrĂĄ  :-!

EladĂł lesz a SoundStream LS60c szettem mĂŠlykĂśzĂŠp rĂŠsze!!! 10eFt a kikiĂĄltĂĄsi ĂĄra!
csak azĂŠrt adom el mert kaptam egy kihagyhatatlan ajĂĄnlatott a SoundStream Referencia mĂŠlykĂśzepĂŠre...

KicserĂŠled a szupert egy szipiszuperre, mennyei problĂŠmĂĄk...  whistle


 


Google PageRank