Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 77   Le

Szerző Téma: Autó-hifi...  (Megtekintve 618469 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autó hifi...
« Válasz #350 Dátum: 2007 November, 15, 21:26:50 »

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #351 Dátum: 2007 November, 15, 23:38:24 »

Ez az ami a vaterán is van 55-ért?
 :o

Ööö, van itt egy kis kavarás, ez a fényes a 5125X, a surányin is ez a kép van, de XII-nek feltüntetve. Ez a sima X az adatok is a sima X-é. Az XII totál fekete, és kicsit más tulajdonságokkal bír, de mindekttő simán megéri a pénzét. Már ha van az embernek pénze a többi cuccra, ami méltó ehhez az erőlködőhöz  :)

Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #352 Dátum: 2007 November, 16, 00:04:04 »

ELADÓ:
GZHA 5125X
http://www.suranyihifi.hu/autohifi/erosito/5_csatornas/Ground_Zero_GZHA_5125XII/

DLS R6A
http://dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_60

DLS W312B gyári DLS reflex ládában

Az erősítő és a szett garis, a nyáron vettem. A mély az nem de hibátlan megkímélt állapotú.

Össz.: 100.000HUF.

priviben szivesen megadom a tulaj számát...


ez a dlsR6A nem is rossz cucc, befér az első ajtóba??
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #353 Dátum: 2007 November, 16, 04:39:16 »

ez a dlsR6A nem is rossz cucc, befér az első ajtóba??

Azt nem tudom. 76mm nem kicsi, meg ugye nekem csak 13cm(átmérő) volt a gyári. A mostani 8 centi vastag keretembe viszont tuti jól érezné magát!  :-!

De az a 94 decibel érzékenység nem piskóta, lecibálja az ember lábáról a nadrágot...

Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #354 Dátum: 2007 November, 16, 07:34:58 »

Ez az ami a vaterán is van 55-ért?
 :o

jaja!
kollegámé most vette és már eladó! :(
ilyen az élet majd lesz másik...
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #355 Dátum: 2007 November, 16, 07:37:16 »

ez a dlsR6A nem is rossz cucc, befér az első ajtóba??
8.5mm kiemeléssel be megy a helyére!
nekem is volt nagyon de nyagyon korrekt de nem üvöltetésre találták ki (3-4éven keresztül autóhifi minőség verseny gyöztese volt)
Naplózva

seres57

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #356 Dátum: 2007 November, 20, 13:39:20 »

Érdeklődnék,hogy hol találom meg a hátra menő hangszórók vezetékeit ,amik be vannak csaklakoztatva az ISO foglalatba ? Egy 98-as XN-es ben.Tulajdonképpen hol van a vége? A hangszórók  kiválasztásánál mire fegyeljek /hátsók/, és hogy lehet rógzíteni?Az elsők az ajtóban jól szólnak. Kószi.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #357 Dátum: 2007 November, 20, 14:06:40 »

Érdeklődnék,hogy hol találom meg a hátra menő hangszórók vezetékeit ,amik be vannak csaklakoztatva az ISO foglalatba ? Egy 98-as XN-es ben.Tulajdonképpen hol van a vége? A hangszórók  kiválasztásánál mire fegyeljek /hátsók/, és hogy lehet rógzíteni?Az elsők az ajtóban jól szólnak. Kószi.

Ezzel kapcsolatosan én elmentem szervízbe.Nem tudták megmondani,de 9-10e Ft-ért megkeresték volna.Még egy kapcsolási rajzot se tudtak adni...
Végül behúztam egy új vezetéket.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #358 Dátum: 2007 November, 20, 14:24:08 »

Ezzel kapcsolatosan én elmentem szervízbe.Nem tudták megmondani,de 9-10e Ft-ért megkeresték volna.Még egy kapcsolási rajzot se tudtak adni...
Végül behúztam egy új vezetéket.
Hát abban az esetben, ha a rádió csatlakozójában benne van mind a 8 vezeték, de hátul nem találod, akkor ne is keresd tovább, mert nem fogod megtalálni. Mégpedig azért nem, mert nem húzták bele. A műszerfalnak megvan a maga vezetékkötege, ami többé-kevésbé nem változik, csak a felszereltséghez kellő külső elemek változnak, és vannak bekötve. Tehát ha megtalálog a rádió csatiban a vezetéket, akkor annak a másik vége az utastérben, bal oldalon a biztosíték tábla fölött található csatlakozóban lesz. Onnan mennek az ajtóba menő vezetékek, és az autó hátulja velé menő vezetékek. A legjobban úgy jársz, ha behúzol magadnak annyit, amennyi kell.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #359 Dátum: 2007 November, 20, 14:27:06 »

Hát abban az esetben, ha a rádió csatlakozójában benne van mind a 8 vezeték, de hátul nem találod, akkor ne is keresd tovább, mert nem fogod megtalálni. Mégpedig azért nem, mert nem húzták bele. A műszerfalnak megvan a maga vezetékkötege, ami többé-kevésbé nem változik, csak a felszereltséghez kellő külső elemek változnak, és vannak bekötve. Tehát ha megtalálog a rádió csatiban a vezetéket, akkor annak a másik vége az utastérben, bal oldalon a biztosíték tábla fölött található csatlakozóban lesz. Onnan mennek az ajtóba menő vezetékek, és az autó hátulja velé menő vezetékek. A legjobban úgy jársz, ha behúzol magadnak annyit, amennyi kell.

Jaja,végül az lett :)
Naplózva

seres57

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #360 Dátum: 2007 November, 20, 15:08:09 »

Köszi az infót megpróbálom megkeresni az elosztónál . Hali.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #361 Dátum: 2007 November, 20, 15:17:01 »

Köszi az infót megpróbálom megkeresni az elosztónál . Hali.
Ahogy gondolod, de ahhoz előbb vedd ki a műszerfalat, külömben nem biztos, hogy hozzáférsz... ::)
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #362 Dátum: 2007 December, 05, 00:42:07 »






Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #363 Dátum: 2007 December, 18, 21:29:16 »

AUDIOVOX DVD lejátszó TFT kijelzővel VME 9112

1 DIN méretű moniceiver, 3" TFT kijelző, DVD-R, DVD-RW,  DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3, WMA, VCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI és JPEG lejátszó, SD kártya/USB bemenet, távvezérlő, RDS AM/FM tuner, 2 sávos ekvalizer + 4 előre beállított hangszín, 4 RCA + Sub kimenet, ESP rázkódásvédelem, ID3 Tag, felbontás 960 x 240 - 691.200pixel, kontraszt arány 300:1, Fényerő 350, Teljesítmény 4x50W, USB 1:1-es bemenet, Audio-video bemenet, Video kimenet, iPOD, és MP3 csatlakoztathatóság!!!

Ezekkel a paraméterekkel rendelkezik az a fejegység ami tetszik, de érdekelne a véleményetek is, hogy megéri e!

Az ára 69.990ft!!!

www.audiovox.co.hu
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autó hifi...
« Válasz #364 Dátum: 2007 December, 18, 21:32:46 »

AUDIOVOX DVD lejátszó TFT kijelzővel VME 9112

1 DIN méretű moniceiver, 3" TFT kijelző, DVD-R, DVD-RW,  DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3, WMA, VCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI és JPEG lejátszó, SD kártya/USB bemenet, távvezérlő, RDS AM/FM tuner, 2 sávos ekvalizer + 4 előre beállított hangszín, 4 RCA + Sub kimenet, ESP rázkódásvédelem, ID3 Tag, felbontás 960 x 240 - 691.200pixel, kontraszt arány 300:1, Fényerő 350, Teljesítmény 4x50W, USB 1:1-es bemenet, Audio-video bemenet, Video kimenet, iPOD, és MP3 csatlakoztathatóság!!!

Ezekkel a paraméterekkel rendelkezik az a fejegység ami tetszik, de érdekelne a véleményetek is, hogy megéri e!

Az ára 69.990ft!!!

www.audiovox.co.hu


Ilyet már ajánlottam neked 40-ért! Kollégám árulta piszkálhattad volna élőbe! De akkor nem akkor most.....
Szólok ha tud valamit! :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #365 Dátum: 2007 December, 18, 21:50:11 »

Ilyet már ajánlottam neked 40-ért! Kollégám árulta piszkálhattad volna élőbe! De akkor nem akkor most.....
Szólok ha tud valamit! :-!

Az mennyire megbízható gép, amit a kolégád akar(t) eladni?
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autó hifi...
« Válasz #366 Dátum: 2007 December, 18, 23:50:13 »

Az mennyire megbízható gép, amit a kolégád akar(t) eladni?

2 nap alatt el is vitték! Az alkalmi vételekre hamar kell rárabolni! Figyelj majd jelzek! :-!
Audiovox-ot nem ismerem. :-X

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #367 Dátum: 2007 December, 19, 07:19:06 »

AUDIOVOX DVD lejátszó TFT kijelzővel VME 9112

1 DIN méretű moniceiver, 3" TFT kijelző, DVD-R, DVD-RW,  DVD+R, DVD+RW, CD-R, CD-RW, CD-DA, MP3, WMA, VCD, VCD, MPEG1, MPEG2, MPEG4, AVI és JPEG lejátszó, SD kártya/USB bemenet, távvezérlő, RDS AM/FM tuner, 2 sávos ekvalizer + 4 előre beállított hangszín, 4 RCA + Sub kimenet, ESP rázkódásvédelem, ID3 Tag, felbontás 960 x 240 - 691.200pixel, kontraszt arány 300:1, Fényerő 350, Teljesítmény 4x50W, USB 1:1-es bemenet, Audio-video bemenet, Video kimenet, iPOD, és MP3 csatlakoztathatóság!!!

Ezekkel a paraméterekkel rendelkezik az a fejegység ami tetszik, de érdekelne a véleményetek is, hogy megéri e!

Az ára 69.990ft!!!

www.audiovox.co.hu



Nem néztem az oldalt, de valamit nyagyon elírtál. A felbontás 960x240 - az csak 230400 pixel, valamint egy 3" kijelzőbe bele se fér 960 pixel még átlóba sem, a telefonomnak ekkora a kijelzője! az USB 1:1 az gondolom 1.1, az sem valami hűha, valamint 2 sávos equalizer meg... egy jó rencernél elméletileg nem kell az eq, de jó rencer nincs.
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #368 Dátum: 2007 December, 19, 11:56:18 »


Nem néztem az oldalt, de valamit nyagyon elírtál. A felbontás 960x240 - az csak 230400 pixel, valamint egy 3" kijelzőbe bele se fér 960 pixel még átlóba sem, a telefonomnak ekkora a kijelzője!


Ezt az újságból írtam ki, tehát ők ronhatták el, vagy tényleg ilyen!!!


 az USB 1:1 az gondolom 1.1, az sem valami hűha, valamint 2 sávos equalizer meg... egy jó rencernél elméletileg nem kell az eq, de jó rencer nincs.


1.1-et akartam írni, ezt én b...tam el, a többihez nem értek!!!

Amúgy én csak arra lennék kíváncsi, hogy jó e ez a fejegység, illetve megéri e ennyiért?

Nick!

Ha nem tucc szerezni, akkor ezjó ár érte?
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #369 Dátum: 2007 December, 19, 14:41:57 »

Ezt az újságból írtam ki, tehát ők ronhatták el, vagy tényleg ilyen!!!

1.1-et akartam írni, ezt én b...tam el, a többihez nem értek!!!

Amúgy én csak arra lennék kíváncsi, hogy jó e ez a fejegység, illetve megéri e ennyiért?

Nick!

Ha nem tucc szerezni, akkor ezjó ár érte?
Nekem volt egy audiovox monitorom,hála istenne csak volt. Haveromnak most is audivox dvd lejátszó van a kocsiban és szarakodik a joystick...(ez egy 130e Ft-os lejátszó).Az általad megnevezett készüléket nem ismerem,de én a helyedben nem venném meg.Miután eladtam a monitor rájöttem,hogy milyen felesleges egy monitor az autóba,de ez az én véleményem. 40e Ft környékén lehet kapni JVC-t ami ugyan nem monitoros illetve nagy kijelzős,de lejátsza a dvd-re írt mp3-at.
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #370 Dátum: 2007 December, 22, 13:42:01 »

Nekem volt egy audiovox monitorom,hála istenne csak volt. Haveromnak most is audivox dvd lejátszó van a kocsiban és szarakodik a joystick...(ez egy 130e Ft-os lejátszó).Az általad megnevezett készüléket nem ismerem,de én a helyedben nem venném meg.Miután eladtam a monitor rájöttem,hogy milyen felesleges egy monitor az autóba,de ez az én véleményem. 40e Ft környékén lehet kapni JVC-t ami ugyan nem monitoros illetve nagy kijelzős,de lejátsza a dvd-re írt mp3-at.

Igazából még én sem tudom, hogy milyet akarok, csak rákérdeztem nálatok, hogy szerintetek milyen!!!
Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #371 Dátum: 2007 December, 22, 14:00:27 »

Van bizony, még rács is van, és benne vannak a csatlakozók is tudod, XT-m van, csak régi.
Nekem is XT van de nekem nincs gyárilag kivágva a kalaptartó.
Nekem nem a préselt papír hanem műanyag kalaptartóm van ott kör alakú a nyomat amit ki lehet vágni, bár én oválra fogom vágni.
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #372 Dátum: 2007 December, 22, 14:10:51 »

Nekem is XT van de nekem nincs gyárilag kivágva a kalaptartó.
Nekem nem a préselt papír hanem műanyag kalaptartóm van ott kör alakú a nyomat amit ki lehet vágni, bár én oválra fogom vágni.

Én meg szerzek másikat, mert ami benne van, azt nincs szívem szétvágni!!! ^-^
Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #373 Dátum: 2007 December, 22, 15:39:48 »

Én meg szerzek másikat, mert ami benne van, azt nincs szívem szétvágni!!! ^-^
szuvem nekem sincs hozzá de nem találok oylan szettet ami az első ajtóba való csipogóval.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #374 Dátum: 2007 December, 22, 17:03:37 »

Én meg szerzek másikat, mert ami benne van, azt nincs szívem szétvágni!!! ^-^

Nekem se volt szívem szétvágni,de amikor kerestem másikat akkor senkinek se volt.Végül csak kilyukadt :)
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #375 Dátum: 2007 December, 23, 09:23:38 »

Nekem is XT van de nekem nincs gyárilag kivágva a kalaptartó.
Nekem nem a préselt papír hanem műanyag kalaptartóm van ott kör alakú a nyomat amit ki lehet vágni, bár én oválra fogom vágni.

A műanyag változat az klafa! Nekem is az van, fémrudak merevítik, az van körbeöntve műanyaggal, nagyon merev (egy kalaptartóhoz képest). Egy ideig nekem abban volt 2db 25 centis mélynyomó (direkt free-air), darabja majd négy kilós, és nem volt semmi gondom vele, szóval az oválokat lazán elbírja. De a két kör alakú nyomat nem hangszóróméret!

szuvem nekem sincs hozzá de nem találok oylan szettet ami az első ajtóba való csipogóval.

Olyan szett nincs amit valahogy be ne lehetne építeni, csak kevés a lelkesedés  :-!

Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #376 Dátum: 2007 December, 23, 15:03:16 »

A műanyag változat az klafa! Nekem is az van, fémrudak merevítik, az van körbeöntve műanyaggal, nagyon merev (egy kalaptartóhoz képest). Egy ideig nekem abban volt 2db 25 centis mélynyomó (direkt free-air), darabja majd négy kilós, és nem volt semmi gondom vele, szóval az oválokat lazán elbírja. De a két kör alakú nyomat nem hangszóróméret!

Olyan szett nincs amit valahogy be ne lehetne építeni, csak kevés a lelkesedés  :-!


előre nem találtam 3 utast ami a gyári helyre beférne.
alakítani nem akarok rajta.
az ideális nekem az lenne, ha 3 utas előre és csipogó ablakkeretre.
Naplózva

LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 396
  • Autó színe: Örökzöld (KRGB)
  • Évjárat: '99/5
  • Lakóhely: Mád
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #377 Dátum: 2007 December, 23, 15:42:51 »

előre nem találtam 3 utast ami a gyári helyre beférne.
alakítani nem akarok rajta.
az ideális nekem az lenne, ha 3 utas előre és csipogó ablakkeretre.


Hát én ilyen hangszórót még nem láttam! ???
Akkor Te végülis most 4utast akarsz előre?
Naplózva
Mit ér az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

306 XT

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #378 Dátum: 2007 December, 23, 17:38:51 »

Hát én ilyen hangszórót még nem láttam! ???
Akkor Te végülis most 4utast akarsz előre?
3 utast.
mert a 2 utasban csak közép van meg magas.
nekem olyan kellene amiben van mélly közép és magas de mivel a magas lábnál elvész azért kellene a csipogó.
Naplózva

LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 396
  • Autó színe: Örökzöld (KRGB)
  • Évjárat: '99/5
  • Lakóhely: Mád
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #379 Dátum: 2007 December, 23, 18:42:21 »

3 utast.
mert a 2 utasban csak közép van meg magas.
nekem olyan kellene amiben van mélly közép és magas de mivel a magas lábnál elvész azért kellene a csipogó.

Értem már.
Viszont, hogy mély az sztem egy 16centis hangszórónál elégge be van korlátozva.
Nincs akkora felület , nincs akkora kilengése.
Ha nagy mélyet akarsz tegyél bele ládát meg egy szettet és kész.

Naplózva
Mit ér az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #380 Dátum: 2007 December, 24, 09:49:40 »

3 utast.
mert a 2 utasban csak közép van meg magas.
nekem olyan kellene amiben van mélly közép és magas de mivel a magas lábnál elvész azért kellene a csipogó.

Értem már.
Viszont, hogy mély az sztem egy 16centis hangszórónál elégge be van korlátozva.
Nincs akkora felület , nincs akkora kilengése.
Ha nagy mélyet akarsz tegyél bele ládát meg egy szettet és kész.



Így van. Elöl szett (165 mélyközép + csipi), hátul láda vagy két herélt ovál. Egy jó mélyközép 70-80Hz-ig még gyönyörűen szól, és egy ovál se nagyon bír 50Hz alá menni (tehát inkább láda, ha a pénzed és csomagtartód engedi). És a lábtérből feljön a magas, csak nem akkor és nem oda amikor a fent elhelyezett csipogókból, szóval egy kis kavalkád is kialakulhat a muzsikában. Az én véleményem is tehát az hogy szett ládával. Persze feltételezve, hogy nem éppen egy surround 5.1-et tervezel  :-!


Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #381 Dátum: 2007 December, 24, 12:08:56 »

Így van. Elöl szett (165 mélyközép + csipi), hátul láda vagy két herélt ovál. Egy jó mélyközép 70-80Hz-ig még gyönyörűen szól, és egy ovál se nagyon bír 50Hz alá menni (tehát inkább láda, ha a pénzed és csomagtartód engedi). És a lábtérből feljön a magas, csak nem akkor és nem oda amikor a fent elhelyezett csipogókból, szóval egy kis kavalkád is kialakulhat a muzsikában. Az én véleményem is tehát az hogy szett ládával. Persze feltételezve, hogy nem éppen egy surround 5.1-et tervezel  :-!



ládát nem akarok mert akkor oda a csomitartó.
mi az a herélt ovál?
mit irtasz ki belőle a magasat?
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #382 Dátum: 2007 December, 28, 12:03:36 »

ládát nem akarok mert akkor oda a csomitartó.
mi az a herélt ovál?
mit irtasz ki belőle a magasat?

Igen. Azt a két kis vezetéket lecsippented, ami a magashoz megy.

Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #383 Dátum: 2007 December, 28, 20:40:26 »

Kukába a jó Pioneerral?

Mondjuk ez nem egészen igaz, de azért bejöttek a címre, igaz? Nem akarok csalódást okozni, van alapja a dolognak. Ha minden jól megy, 2014 után már nem lesz analóg műsorszórás az URH-sávon...
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/dab/
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #384 Dátum: 2007 December, 29, 10:47:53 »

Kukába a jó Pioneerral?

Mondjuk ez nem egészen igaz, de azért bejöttek a címre, igaz? Nem akarok csalódást okozni, van alapja a dolognak. Ha minden jól megy, 2014 után már nem lesz analóg műsorszórás az URH-sávon...
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/dab/

:) nem olvastam végig...
De én sem véletlen cseréltem le a piot!
Naplózva

Koviszabi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 12
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 518
  • Autó színe: Világoskék
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Zala
Re: Autó hifi...
« Válasz #385 Dátum: 2008 Január, 02, 20:01:48 »

Szevasztok!Úgynézki végre összeáll a zene a kocsiban!Rádió:LG Lac-m3600R, első szett(16,5es+csipogók):Ultimate U600c, erösítő:SAL ? ö,2csatis hidba 240W, Mély:SAL XC10pro 250W.Szóval ez lesz,van.Tudom hogy ez a nagyonalsókategóra!Mindenképp mélyládában gondolkodtam.Ugye nekem a hátsó ajtókban illetve a kalaptartóban sincs hely hangszórónak!A kalaptartóba nemis szeretnék bekötözni semmit!(ovált meg stb.)de azért mély nélkül meg igencsak gyengécskén szól!Így hát kellett a láda+erösítö.Az erösitőt 6rugóértkábelekkel együtt,a mélyet 8ért vettem,úgy h új csak nem használták!Ennyim volt rá!Kiváncsi leszek milyen lesz!?Ha elakadok a bekötéssel majd jelentkezem!(A rádio+a szett benn van)
U.I.:Nem készülök hangnyomásmérő versenyre! O0
Naplózva

Hoffy

  • Hamutipró
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 65
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.804
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000.04
  • Lakóhely: Ajka
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
  • Fehér oroszlánom
    • Carstyling
Autó hifi...
« Válasz #386 Dátum: 2008 Január, 07, 17:08:30 »

Mekem lenne 1pár 4 utas SAL 145 W-os ovál hangszóróm +  1 pár Magnat 13 cm-es ha valakit érdekel.
Árban megeggyezünk. :-!
Naplózva

WestBam

  • Vendég
iso-csati
« Válasz #387 Dátum: 2008 Január, 14, 18:50:09 »

Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
Naplózva

Petya27

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.325
  • Autó színe: Fehér
  • Lakóhely: Mónosbél
  • Típus: Sedan
Re: iso-csati
« Válasz #388 Dátum: 2008 Január, 14, 18:58:09 »

Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
Hello! Ha veszel rádiót akkor az üzletben adniuk kell egy csatlakozót ami átalakítja és ezáltal jó lesz. :-!
Naplózva
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repülni tud.

LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 396
  • Autó színe: Örökzöld (KRGB)
  • Évjárat: '99/5
  • Lakóhely: Mád
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: iso-csati
« Válasz #389 Dátum: 2008 Január, 14, 19:07:44 »

Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
1. Nem tér el a szabványtól, ezért ISO csati.Csak összedugod és müxik.
2. Régi ki, csati kihúz,beépítőkeret csere, újnak csati összedug és betol.
3. Hátra ha akarsz hangszórót sedanba jobb ha húzol be kábelt, mert a gyári vhol elveszlik.Nemérdemes keresgélni.Nem nagy meló.
4. Nincs.
Naplózva
Mit ér az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

tibcsi

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #390 Dátum: 2008 Január, 14, 19:10:27 »

Sziasztok! Elég új vagyok még itt és a pug306 témában is, mindössze pár napja lettem egy sedan tulaja. Kérdésem a következő lenne: Van a kocsiban valami atomgagyesz rádió-kazetta páros amit le szeretnék cserélni. Kérdésem az iso csatlakozójával lenne kapcsolatos: Mennyire tér el a szabványtól, illetve valami átalakító kell hozzá, hogy az utólagos fejegységem rákössem? Beépítés nehézkes? Illetve valaki kábelezte már újra a verdát? Esetleg mégegyre válaszolhatnátok: van olyan kárpit amin gyári helye van magashangszórónak?
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv: Peti
Természetesen a rádió ugyanúgy nem kompatibilis az autóval, mint a hogy a legtöbbel sem. Persze TE attól még vegyél bele nyugodtan olyat, amilyet csak szeretnél, és menni is fog. Átkábelezni nemtudom mit szeretnél, de ha leírod talán tudunk válaszolni is.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #391 Dátum: 2008 Január, 14, 22:51:38 »

Kösz a sok & gyors választ!
Átkábelezni a hangszórókábeleket értettem, hogy újra (jobb minőségű) cserélni. A hátsók nem veszhetnek el a semmibe, mert van benne hangszóró és működik, tehát van kábele  :) Ami benne van gyári rádió az kb din méret, tehát elvileg nem kell beépítőkeret hozzá, ha mégis akkor pls. írjátok meg hol kapni majdnem ingyen  ;D! A többi infót kicsit emésztem, majd kérdezek ha valami akció lenne a beépítésnél.
Üdv: Peti
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #392 Dátum: 2008 Január, 14, 23:38:13 »

Kösz a sok & gyors választ!
Átkábelezni a hangszórókábeleket értettem, hogy újra (jobb minőségű) cserélni. A hátsók nem veszhetnek el a semmibe, mert van benne hangszóró és működik, tehát van kábele  :) Ami benne van gyári rádió az kb din méret, tehát elvileg nem kell beépítőkeret hozzá, ha mégis akkor pls. írjátok meg hol kapni majdnem ingyen  ;D! A többi infót kicsit emésztem, majd kérdezek ha valami akció lenne a beépítésnél.
Üdv: Peti

Megérné kicserélni a hangszórókábeleket, ha valóban jó minőségűre cseréled. DE! Az első ajtóba áthúzni a vezetéket... ahhoz a csatit ki kell kerülni (vagy kiiktatni), nagyon elvetelmült zenerajongónak kell lenned, hogy ebbe belekezdj.

Naplózva

LipiG

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 396
  • Autó színe: Örökzöld (KRGB)
  • Évjárat: '99/5
  • Lakóhely: Mád
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: iso-csati
« Válasz #393 Dátum: 2008 Január, 15, 18:21:53 »

Kösz a sok & gyors választ!
Átkábelezni a hangszórókábeleket értettem, hogy újra (jobb minőségű) cserélni. A hátsók nem veszhetnek el a semmibe, mert van benne hangszóró és működik, tehát van kábele  :) Ami benne van gyári rádió az kb din méret, tehát elvileg nem kell beépítőkeret hozzá, ha mégis akkor pls. írjátok meg hol kapni majdnem ingyen  ;D! A többi infót kicsit emésztem, majd kérdezek ha valami akció lenne a beépítésnél.
Üdv: Peti

Hát ha nagy "zenebolond" vagy akkor cseréld ki a kábeleket, de ugy van ahogy zool is irta.Az első ajtókba kicsit bonyolult.Hátra viszont ahogy már irtam egyszerű.
A beépitőkeretet adják a fejegységhez.
Naplózva
Mit ér az erő, ha nem uralod?!   -   1.4 8V rulez

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: iso-csati
« Válasz #394 Dátum: 2008 Január, 15, 19:05:22 »

Hát ha nagy "zenebolond" vagy akkor cseréld ki a kábeleket, de ugy van ahogy zool is irta.Az első ajtókba kicsit bonyolult.Hátra viszont ahogy már irtam egyszerű.
A beépitőkeretet adják a fejegységhez.

én tavaszal fogom ki cserélni az átvezető köteget szilikon kábelra! az nem fog el törni és végre rendes madzagon fog lógni a szettem is!

Eladó lesz a SoundStream LS60c szettem mélyközép része!!! 10eFt a kikiáltási ára!
csak azért adom el mert kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatott a SoundStream Referencia mélyközepére...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #395 Dátum: 2008 Január, 15, 19:33:36 »

én tavaszal fogom ki cserélni az átvezető köteget szilikon kábelra! az nem fog el törni és végre rendes madzagon fog lógni a szettem is!

Eladó lesz a SoundStream LS60c szettem mélyközép része!!! 10eFt a kikiáltási ára!
csak azért adom el mert kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatott a SoundStream Referencia mélyközepére...

én asszem jelentkezem gyorsan hamarjában..  ::) whistle
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: iso-csati
« Válasz #396 Dátum: 2008 Január, 15, 19:54:19 »

én asszem jelentkezem gyorsan hamarjában..  ::) whistle

oks! de csak a mély közép... nincs hangváltó meg magas!
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #397 Dátum: 2008 Január, 15, 21:09:08 »

Megérné kicserélni a hangszórókábeleket, ha valóban jó minőségűre cseréled. DE! Az első ajtóba áthúzni a vezetéket... ahhoz a csatit ki kell kerülni (vagy kiiktatni), nagyon elvetelmült zenerajongónak kell lenned, hogy ebbe belekezdj.


Hát izé... még annyira új a verda, hogy nem is lestem meg a dolgokat rajta. De jól kezdődik, hogy ilyenekkel vigasztaltok  bored . Majd ha meglesz az első szett akkor meglátom miujság a csatlakozós témával. Egyenlőre sajna cash hiányában hozzá sem kezdek, mert ebben az autóban már komplett hifit szeretnék nem csak bum-bum-ot mint az előzőmben volt (fejegység 4x45w hajtott 2 szettet + ultimate 200w+ somogyi xc10pro) Amugy ha valakit érdekel a somogyi ládika akkor eladom egy jó ajánlatért, illetve az erőlködőmtől is megválok ha érdekel valakit. Persze a paramétereit megadom, erősítő talán még garis is. Szerencsére feleségem beleszeretett a sedanba, így van helyem "nagyobb" boxot berakni  :-)) Tervem egy full blau. cucc beépítése, persze nem a velocity féle,mert akkor rolls-szal járnák, de egy rendes 2erősítős zenét szeretnék. Aztán ki tudja mi fog kisülni a végén belőle....
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: iso-csati
« Válasz #398 Dátum: 2008 Január, 15, 23:24:16 »

Hát izé... még annyira új a verda, hogy nem is lestem meg a dolgokat rajta. De jól kezdődik, hogy ilyenekkel vigasztaltok  bored . Majd ha meglesz az első szett akkor meglátom miujság a csatlakozós témával. Egyenlőre sajna cash hiányában hozzá sem kezdek, mert ebben az autóban már komplett hifit szeretnék nem csak bum-bum-ot mint az előzőmben volt (fejegység 4x45w hajtott 2 szettet + ultimate 200w+ somogyi xc10pro) Amugy ha valakit érdekel a somogyi ládika akkor eladom egy jó ajánlatért, illetve az erőlködőmtől is megválok ha érdekel valakit. Persze a paramétereit megadom, erősítő talán még garis is. Szerencsére feleségem beleszeretett a sedanba, így van helyem "nagyobb" boxot berakni  :-)) Tervem egy full blau. cucc beépítése, persze nem a velocity féle,mert akkor rolls-szal járnák, de egy rendes 2erősítős zenét szeretnék. Aztán ki tudja mi fog kisülni a végén belőle....

nem kell féni az ajtó kábeltől annyira nem rossz én 4éve cserélem de nem tudtam rá venni magam! Hang minőség versenyen meg nem kaptam érte minuszt mert nem mondtam meg!!! (igaz nem frankó versenyen voltam csak össze futottam pár birával és le véleményeztettem a kocsit)

Már a velocity sem olyan meg fizethetettlen...

A láda érdekelne mert nincs mire rakni a lábam az iroasztalomnál!  biggrin whistle
(remélem nem bántotalak vele meg)
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: iso-csati
« Válasz #399 Dátum: 2008 Január, 15, 23:25:41 »

én tavaszal fogom ki cserélni az átvezető köteget szilikon kábelra! az nem fog el törni és végre rendes madzagon fog lógni a szettem is!

Elég nagy lesz a hangminőség-különbség, amellett hogy tényleg stabilabb lesz az összeköttetés. Hajrá  :-!

Eladó lesz a SoundStream LS60c szettem mélyközép része!!! 10eFt a kikiáltási ára!
csak azért adom el mert kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatott a SoundStream Referencia mélyközepére...

Kicseréled a szupert egy szipiszuperre, mennyei problémák...  whistle

Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 77   Fel
 


Az oldal 0.478 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.