Szerző Téma: AutĂł-hifi...  (Megtekintve 619904 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #250 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:58:49 »
Amúgy az mitől lehet, hogy ha be akarom kapcsolni a rádiómat, akkor bekapcsolódik ugyan(néhány gomb világít), de a kijelző nem, és még hang sem jön!!!

Rohadtúl idegesít, hogy menet közben elmszáll, mint a szél, aztán, meg a semmiből megszólal 1000rel!!!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #251 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 14:33:45 »
Akkor szĂŠtnĂŠzek ott, meg esetleg az Electro World-ben!!!
Isten Ăśrizz oda be ne menj mert csak szarok vannak ĂŠn mĂĄr csaktudom el hiheted. :o :o

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #252 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 14:44:12 »
Isten Ăśrizz oda be ne menj mert csak szarok vannak ĂŠn mĂĄr csaktudom el hiheted. :o :o
Te most melyikre gondolsz?

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #253 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 15:25:51 »
Amúgy az mitől lehet, hogy ha be akarom kapcsolni a rádiómat, akkor bekapcsolódik ugyan(néhány gomb világít), de a kijelző nem, és még hang sem jön!!!

Rohadtúl idegesít, hogy menet közben elmszáll, mint a szél, aztán, meg a semmiből megszólal 1000rel!!!

Valahol vmi kontakthibĂĄd lehet, esetleg tĂśrĂŠs, nem stabil a 12 volt, rĂĄzkĂłdĂĄsra vĂĄltozik. Ez nem feltĂŠtlenĂźl vezetĂŠk, lehet a fejben is hiba!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #254 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 15:38:13 »
Valahol vmi kontakthibĂĄd lehet, esetleg tĂśrĂŠs, nem stabil a 12 volt, rĂĄzkĂłdĂĄsra vĂĄltozik. Ez nem feltĂŠtlenĂźl vezetĂŠk, lehet a fejben is hiba!


MagyarĂĄnszĂłlva, ha fejegysĂŠget cserĂŠlek akkor lehet hogy az volt a gond?

Vagy esetleg a kĂĄbelezĂŠsnĂŠl van gond?

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #255 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 15:57:05 »
MagyarĂĄnszĂłlva, ha fejegysĂŠget cserĂŠlek akkor lehet hogy az volt a gond?

Vagy esetleg a kĂĄbelezĂŠsnĂŠl van gond?

Meg kell prĂłbĂĄlni. Ha tudsz valahonnan kĂślcsĂśnĂśzni egy fejet, nĂŠzd meg mit produkĂĄl, ĂĄllva, menet kĂśzben, szĂłval mindenfĂŠle kĂśrĂźlmĂŠnyek kĂśzĂśtt. Ha az is b@szakodik, akkor 99% hogy a kĂĄbelezĂŠssel van valami gond.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #256 Dátum: 2007 Augusztus, 12, 14:14:49 »
Meg kell prĂłbĂĄlni. Ha tudsz valahonnan kĂślcsĂśnĂśzni egy fejet, nĂŠzd meg mit produkĂĄl, ĂĄllva, menet kĂśzben, szĂłval mindenfĂŠle kĂśrĂźlmĂŠnyek kĂśzĂśtt. Ha az is b@szakodik, akkor 99% hogy a kĂĄbelezĂŠssel van valami gond.


Kössz a hasznos infókat TESÓ!!! :-! :-! :-!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #257 Dátum: 2007 Augusztus, 15, 14:58:06 »
Kössz a hasznos infókat TESÓ!!! :-! :-! :-!

Na mire jutottĂĄl?

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #258 Dátum: 2007 Augusztus, 15, 16:38:51 »
HÜhÜÜÜÜ...

Megvan az Ăşj lĂĄdĂĄm ;D O0


300W folyamatos, 800W max. zenei terhelhetőség, 4Ohm impedancia, 30 - 500Hz frekvencia átvitel, 92dB érzékenység, 30cm-es mélysugárzóval szerelt bass reflex mélyláda.
# MĂŠret: 500 x 350 x 350 / 270mm
# SĂşly: 13kg
# Bass reflex kialakĂ­tĂĄs fĂŠ rĂĄcsos vĂŠdelemmel
# Csavarozott lĂŠgĂĄramlĂĄs optimalizĂĄlt bass reflex csĂśvek
# 12 colos nagyteljesĂ­tmĂŠnyĹą hangszĂłrĂł hĹątĂŠssel 2 colos tekerccsel
# TĂśmĂśr fĂŠm kosĂĄr ĂŠs pĂłtlĂłlagos hangszĂłrĂłtekercs hĹątĂŠs
# Aranyozott csavarvĂŠgek
# CsĂşszĂĄsmentes kĂĄrpit borĂ­tĂĄs High Definiton Logo hĂ­mzĂŠssl

Nem nagy cucc,de gyĂśnyĂśrĹąen szĂłl!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #259 Dátum: 2007 Augusztus, 16, 15:17:31 »
HÜhÜÜÜÜ...

Megvan az Ăşj lĂĄdĂĄm ;D O0


300W folyamatos, 800W max. zenei terhelhetőség, 4Ohm impedancia, 30 - 500Hz frekvencia átvitel, 92dB érzékenység, 30cm-es mélysugárzóval szerelt bass reflex mélyláda.
# MĂŠret: 500 x 350 x 350 / 270mm
# SĂşly: 13kg
# Bass reflex kialakĂ­tĂĄs fĂŠ rĂĄcsos vĂŠdelemmel
# Csavarozott lĂŠgĂĄramlĂĄs optimalizĂĄlt bass reflex csĂśvek
# 12 colos nagyteljesĂ­tmĂŠnyĹą hangszĂłrĂł hĹątĂŠssel 2 colos tekerccsel
# TĂśmĂśr fĂŠm kosĂĄr ĂŠs pĂłtlĂłlagos hangszĂłrĂłtekercs hĹątĂŠs
# Aranyozott csavarvĂŠgek
# CsĂşszĂĄsmentes kĂĄrpit borĂ­tĂĄs High Definiton Logo hĂ­mzĂŠssl

Nem nagy cucc,de gyĂśnyĂśrĹąen szĂłl!

Gratula hozzĂĄ! Sok ĂśrĂśmet lelj benne  ;D Ha ezt hallgatod, mĂĄr biztos nem vagy kitĂŠve vadveszĂŠlynek :)

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #260 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 00:34:54 »

Régebben volt téma, hogy ki hova rakja a csipogót. Nos sikerült képet csinálnom az én megoldásomról (akkor még belülrőlkézzelállítós tükröm volt...)






CitroenZx!!!

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #261 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 07:30:36 »
Régebben volt téma, hogy ki hova rakja a csipogót. Nos sikerült képet csinálnom az én megoldásomról (akkor még belülrőlkézzelállítós tükröm volt...)







Wow!!! :oCsinĂĄlsz ilyet nekem is? ;D
Az m3 tĂźkrĂśt nehĂŠz volt ĂśsszehĂĄzasĂ­tani a sajĂĄt ĂĄllĂ­tĂłkarjĂĄval?

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #262 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 07:56:33 »
Régebben volt téma, hogy ki hova rakja a csipogót. Nos sikerült képet csinálnom az én megoldásomról (akkor még belülrőlkézzelállítós tükröm volt...)







SzĂŠp lett!

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #263 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 08:06:25 »
Régebben volt téma, hogy ki hova rakja a csipogót. Nos sikerült képet csinálnom az én megoldásomról (akkor még belülrőlkézzelállítós tükröm volt...)







Te gyĂĄrtottad le a tartĂłt a csipogĂłhoz? Hol vettĂŠl hozzĂĄ anyagot? O0

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #264 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 09:16:07 »
Te gyĂĄrtottad le a tartĂłt a csipogĂłhoz? Hol vettĂŠl hozzĂĄ anyagot? O0

Az Árvay mŹhelye mellet van egy cÊg aki csak ilyeneket årúl! A cÊg nevÊre nem emlÊkszem de pont a sarkon van!
Én is ott vettem 5,2kg műgyantát meg vagy 10m űvegszálas cuccot és ott hagytam vagy 4eFt...

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #265 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 09:27:20 »
Az Árvay mŹhelye mellet van egy cÊg aki csak ilyeneket årúl! A cÊg nevÊre nem emlÊkszem de pont a sarkon van!
Én is ott vettem 5,2kg műgyantát meg vagy 10m űvegszálas cuccot és ott hagytam vagy 4eFt...

HĹą ez nagyon barĂĄti, majd szĂłlok ĂścskĂśsnek, biztos rĂĄkattan ĂŠs ĂŠpĂ­t valamit belőle!  :-)) :-!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #266 Dátum: 2007 Augusztus, 22, 09:45:20 »
HĹą ez nagyon barĂĄti, majd szĂłlok ĂścskĂśsnek, biztos rĂĄkattan ĂŠs ĂŠpĂ­t valamit belőle!  :-)) :-!

Ăścsnek lesz hozzĂĄ tĂźrelme az biza! de vegyen sok acetont is ott mert nem kicsit dzsuvĂĄs jĂĄtĂŠk!!!!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #267 Dátum: 2007 Augusztus, 23, 00:23:15 »
Wow!!! :oCsinĂĄlsz ilyet nekem is? ;D
Az m3 tĂźkrĂśt nehĂŠz volt ĂśsszehĂĄzasĂ­tani a sajĂĄt ĂĄllĂ­tĂłkarjĂĄval?

Az Árvay mŹhelye mellet van egy cÊg aki csak ilyeneket årúl! A cÊg nevÊre nem emlÊkszem de pont a sarkon van!
Én is ott vettem 5,2kg műgyantát meg vagy 10m űvegszálas cuccot és ott hagytam vagy 4eFt...

Wow :) csinĂĄlok ha kell, de ĂŠn az eredeti hĂĄromszĂśget alakĂ­tottam ĂĄt. MifelĂŠnk hiĂĄba vadĂĄszok, sehol nem kapok mĹągyantĂĄt, Ăşgyhogy ez egy ezer forintos autĂłgitt, meg nĂŠgy lap csiszolĂłpapĂ­r.
A tükör a legprimitívebb változat, belülről nem állítható. 3 ezer volt darabja anno, és ugyanennyit kértek volna az adapterért is, azt meg már sajnáltam, úgyhogy szétvágtam a régit és a maradék gittel összehoztam.



zool

  • Vendég

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #270 Dátum: 2007 Augusztus, 27, 20:59:18 »

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #272 Dátum: 2007 Augusztus, 27, 23:56:33 »
HÜhÜÜÜÜ...

Megvan az Ăşj lĂĄdĂĄm ;D O0


300W folyamatos, 800W max. zenei terhelhetőség, 4Ohm impedancia, 30 - 500Hz frekvencia átvitel, 92dB érzékenység, 30cm-es mélysugárzóval szerelt bass reflex mélyláda.
# MĂŠret: 500 x 350 x 350 / 270mm
# SĂşly: 13kg
# Bass reflex kialakĂ­tĂĄs fĂŠ rĂĄcsos vĂŠdelemmel
# Csavarozott lĂŠgĂĄramlĂĄs optimalizĂĄlt bass reflex csĂśvek
# 12 colos nagyteljesĂ­tmĂŠnyĹą hangszĂłrĂł hĹątĂŠssel 2 colos tekerccsel
# TĂśmĂśr fĂŠm kosĂĄr ĂŠs pĂłtlĂłlagos hangszĂłrĂłtekercs hĹątĂŠs
# Aranyozott csavarvĂŠgek
# CsĂşszĂĄsmentes kĂĄrpit borĂ­tĂĄs High Definiton Logo hĂ­mzĂŠssl

Nem nagy cucc,de gyĂśnyĂśrĹąen szĂłl!

Ezt mennyiĂŠrt adod el? ;D ;D ;D

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #273 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 00:09:00 »
Az Árvay mŹhelye mellet van egy cÊg aki csak ilyeneket årúl! A cÊg nevÊre nem emlÊkszem de pont a sarkon van!
Én is ott vettem 5,2kg műgyantát meg vagy 10m űvegszálas cuccot és ott hagytam vagy 4eFt...

Rob!!!!

A címüket megadhatnád, akár itt a fórumon, vagy PÜ-be!!!

Reset

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #274 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 00:51:28 »
Na ĂŠnis mint friss kulbtag sikeresen beĂŠpitettem a hangzĂĄst a 'kicsikĂŠbe'.  ;D

de hogy ebben a kocsiban milyen körülményes pár kábelt elvezetni! amig a tápkábelt behuztam az akksitol a csomagtartóig az egy egésznapos játék volt, mire rájöttem hogy nincs erre megfelelő hely (legalábbis nem találtam), végül furtam egy 25mm-es lyukat a tüzfalra :>

pár kép az eredményről:





demostmĂĄr szĂŠpen dorombol :>

pug rulz  _pug

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #275 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 00:57:13 »
Na ĂŠnis mint friss kulbtag sikeresen beĂŠpitettem a hangzĂĄst a 'kicsikĂŠbe'.  ;D

de hogy ebben a kocsiban milyen körülményes pár kábelt elvezetni! amig a tápkábelt behuztam az akksitol a csomagtartóig az egy egésznapos játék volt, mire rájöttem hogy nincs erre megfelelő hely (legalábbis nem találtam), végül furtam egy 25mm-es lyukat a tüzfalra :>

pár kép az eredményről:





demostmĂĄr szĂŠpen dorombol :>

pug rulz  _pug


AttĂłl fĂźggetlenĂźl jĂłl megcsinĂĄltad!!!

KĂ­vĂĄncsi vagyok a hangzĂĄsra!!!

A következő talin megmutathatod!!!

Reset

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #276 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 01:03:10 »
AttĂłl fĂźggetlenĂźl jĂłl megcsinĂĄltad!!!

KĂ­vĂĄncsi vagyok a hangzĂĄsra!!!

A következő talin megmutathatod!!!

kĂścce, igyekszem :>

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #277 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 07:50:28 »
Na ĂŠnis mint friss kulbtag sikeresen beĂŠpitettem a hangzĂĄst a 'kicsikĂŠbe'.  ;D

de hogy ebben a kocsiban milyen körülményes pár kábelt elvezetni! amig a tápkábelt behuztam az akksitol a csomagtartóig az egy egésznapos játék volt, mire rájöttem hogy nincs erre megfelelő hely (legalábbis nem találtam), végül furtam egy 25mm-es lyukat a tüzfalra :>

pár kép az eredményről:


demostmĂĄr szĂŠpen dorombol :>

pug rulz  _pug


Hßßßßß,frankón bÊpítetted ,gratulålok!! :-!

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #278 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 08:05:29 »
Na ĂŠnis mint friss kulbtag sikeresen beĂŠpitettem a hangzĂĄst a 'kicsikĂŠbe'.  ;D

de hogy ebben a kocsiban milyen körülményes pár kábelt elvezetni! amig a tápkábelt behuztam az akksitol a csomagtartóig az egy egésznapos játék volt, mire rájöttem hogy nincs erre megfelelő hely (legalábbis nem találtam), végül furtam egy 25mm-es lyukat a tüzfalra :>

pár kép az eredményről:





demostmĂĄr szĂŠpen dorombol :>

pug rulz  _pug


Van lyuk! A fĂŠkszervĂł mellett van eldugva, van benne egy gumi dugĂł! :-!

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #279 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 08:36:51 »
Na ĂŠnis mint friss kulbtag sikeresen beĂŠpitettem a hangzĂĄst a 'kicsikĂŠbe'.  ;D

de hogy ebben a kocsiban milyen körülményes pár kábelt elvezetni! amig a tápkábelt behuztam az akksitol a csomagtartóig az egy egésznapos játék volt, mire rájöttem hogy nincs erre megfelelő hely (legalábbis nem találtam), végül furtam egy 25mm-es lyukat a tüzfalra :>

pár kép az eredményről:



demostmĂĄr szĂŠpen dorombol :>


pug rulz  _pug


jĂł lett gratula!  :-!
de nem nehĂŠz felnyitni igy a csomiajtĂłt, hogy rajta csimaszkodik egy erĂślkĂśdĂś??  ::) :D
amĂşgy az a stekkeres megoldĂĄs, az nagyon tetszik!!  :-! _pug

Reset

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #280 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 12:56:24 »
Van lyuk! A fĂŠkszervĂł mellett van eldugva, van benne egy gumi dugĂł! :-!

igen, az van csak nekem egy 3mm-es kĂĄbel se akart rajta ĂĄtmenni, nemtom hogy csak nĂĄlam kĂśzeliti meg a 6mm-es ĂĄtmĂŠrőt az a lyuk, vagy mĂĄsnĂĄl is, de ĂŠn 2 ora cseszkedĂŠs utĂĄn feladtam. mire ĂĄtprĂŠseltem rajta a 4mm-es csavarhuzot hogy lĂĄssam hol jĂśn ki a mĂĄsikvĂŠge belĂźl vagy 3x ĂĄllt gĂśrcsbe a kezem  ;D

jĂł lett gratula!  :-!
de nem nehĂŠz felnyitni igy a csomiajtĂłt, hogy rajta csimaszkodik egy erĂślkĂśdĂś??  ::) :D
amĂşgy az a stekkeres megoldĂĄs, az nagyon tetszik!!  :-! _pug

kĂśssz, rĂŠszemről nemcsak az fontos hogy bennlegyen a zene, hanem hogy kĂśnnyen ki is vehessem ha kell a hely  ;)
azonkivül ha a láda nincs bennt akkoris valami istenül szól aza két kalaptartós mac, ajánlom mindenkinek, 6.990Ft (MXX 69.3) és leviszi a fejed, igaz nem egy erőmű, komolyabb meghajtásnál torzulni kezd, de egy kis HPF-el 80Hz körül vágva teljesen jó!

Amúgy kicsivel nehezebb lett de max erősebb leszek ;D
A hangzĂĄs kĂĄrpĂłtĂłl ami ugyan nem ĂŠpp dB drag versenyekre alkalmas de legalĂĄbb szĂŠpen, tisztĂĄn ĂŠs dinamikusan szĂłl  :-!

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #281 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 13:00:37 »
igen, az van csak nekem egy 3mm-es kĂĄbel se akart rajta ĂĄtmenni, nemtom hogy csak nĂĄlam kĂśzeliti meg a 6mm-es ĂĄtmĂŠrőt az a lyuk, vagy mĂĄsnĂĄl is, de ĂŠn 2 ora cseszkedĂŠs utĂĄn feladtam. mire ĂĄtprĂŠseltem rajta a 4mm-es csavarhuzot hogy lĂĄssam hol jĂśn ki a mĂĄsikvĂŠge belĂźl vagy 3x ĂĄllt gĂśrcsbe a kezem  ;D

kĂśssz, rĂŠszemről nemcsak az fontos hogy bennlegyen a zene, hanem hogy kĂśnnyen ki is vehessem ha kell a hely  ;)
azonkivül ha a láda nincs bennt akkoris valami istenül szól aza két kalaptartós mac, ajánlom mindenkinek, 6.990Ft (MP 63.9 vagy 69.3 valami ilyesmi) és leviszi a fejed, igaz nem egy erőmű, komolyabb meghajtásnál torzulni kezd, de egy kis HPF-el 80Hz körül vágva teljesen jó!

Amúgy kicsivel nehezebb lett de max erősebb leszek ;D
A hangzĂĄs kĂĄrpĂłtĂłl ami ugyan nem ĂŠpp dB drag versenyekre alkalmas de legalĂĄbb szĂŠpen, tisztĂĄn ĂŠs dinamikusan szĂłl  :-!

Igen ez a kéztörős lesz az, de az a lyuk nagyobb! Van benne egy nagy gumidugó aminek a közepében van egy műanyag pöcök! Ez miden pugban így van, lehet neked behegesztették? :-)) Nekem átment rajta a 25-ös kábel..... :-!

Reset

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #282 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 13:13:24 »
Igen ez a kéztörős lesz az, de az a lyuk nagyobb! Van benne egy nagy gumidugó aminek a közepében van egy műanyag pöcök! Ez miden pugban így van, lehet neked behegesztették? :-)) Nekem átment rajta a 25-ös kábel..... :-!

nekem nem akart kijĂśnni a dugĂł belőle, akĂĄrmit csinĂĄltam, a mĂźanyag pĂśckĂśt kb 20 perc alatt kitoltam belőle, tovĂĄbb nem jutottam ugyhogy pĂścĂśk vissza, ablaktĂśrlĂś motor kiszed, kĂĄbelkĂśteg mellĂŠ lyukat fur, kĂĄbeleket befĂźz, szilikonnal fennmaradt hĂŠzagot kinyom, ablaktĂśrlĂśt visszatesz.  :D

a 6. B tervnek ezis bevĂĄlt :>

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #283 Dátum: 2007 Augusztus, 28, 19:50:00 »
nekem nem akart kijĂśnni a dugĂł belőle, akĂĄrmit csinĂĄltam, a mĂźanyag pĂśckĂśt kb 20 perc alatt kitoltam belőle, tovĂĄbb nem jutottam ugyhogy pĂścĂśk vissza, ablaktĂśrlĂś motor kiszed, kĂĄbelkĂśteg mellĂŠ lyukat fur, kĂĄbeleket befĂźz, szilikonnal fennmaradt hĂŠzagot kinyom, ablaktĂśrlĂśt visszatesz.  :D

a 6. B tervnek ezis bevĂĄlt :>


Nem tudom, de nekem se fĂŠrt be a gumidugĂłnĂĄl semmi. De aztĂĄn megtĂĄgĂ­tottam egy 13-as fĂşrĂłval :) A zenĂŠsĂ­tĂŠsed nagyon frenki, gratula! KĂźlĂśnĂśsen a kĂĄbelezĂŠs tetszik, csak kihĂşzod a csatikat ĂŠs mĂĄr Ăźres is a csomi, Ăźgyes!  :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #284 Dátum: 2007 Szeptember, 08, 23:01:14 »
Na mire jutottĂĄl?

Még semmire, mert nem volt annyi időm sajna!!!

De hamarosan intĂŠzkedem a dologban!!!

RemĂŠlem nem nagy a gĂĄz!!!

topdon

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #285 Dátum: 2007 Szeptember, 18, 09:48:25 »
Hifi-s kollĂŠgĂĄk.

LĂĄtom a stekkeres dolog megfogott mindenkit.

Ha bĂĄrkinek szĂźksĂŠge lenne sok pĂłlusĂş gyors csatlakozĂłtra (csavakĂśtĂŠs bellĂźl, pĂĄnttal ĂśsszekapcsolhatĂł, egy mozdulat szĂŠtszedni) akkor szĂłljon, ĂŠs hozok nagyon barĂĄti ĂĄrakon. FĂŠm, ĂŠs mĹąanyag hĂĄzas kivitelekben tudom hozni. BelefĹązĂśd a kĂĄbelt, egy csavarral meghĂşzod, ĂŠs mĂĄr kĂŠsz is. A szĂŠt, ĂŠs ĂśsszecsatolĂĄs 1 mozdulat.

4-5 ĂŠs sok pĂłlusĂş csatlakozĂłk vannak, igĂŠny szerint.

Az igényekhez megfelelő csatlakozót megbeszélés alapján ki tudjuk választani.

topdon@freemail.hu

Üdv: Topdon

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #286 Dátum: 2007 Október, 05, 02:13:36 »

Ez nagyon klafa kis megoldĂĄs!  :-!




Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #287 Dátum: 2007 Október, 05, 08:06:20 »
Ez nagyon klafa kis megoldĂĄs!  :-!




  És ez jĂł pozĂ­ciĂłban is van? ???

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #288 Dátum: 2007 Október, 05, 09:09:22 »
  És ez jĂł pozĂ­ciĂłban is van? ???

sztem nemannyira.. jó megoldás az, csak ilyen dönthető csipogó kellett volna bele..

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #289 Dátum: 2007 Október, 05, 23:21:07 »
sztem nemannyira.. jó megoldás az, csak ilyen dönthető csipogó kellett volna bele..

Hát ja, a pozíció így valóban nem okés, Viszont elég egyszerű és tetszetős (valamint rettentő költségtakarékos) megoldás, és ahogy Bobeek írta, egy döntött csipivel még elfogadható a pozícionálás is.


Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #290 Dátum: 2007 Október, 14, 12:08:23 »
Sziasztok!
KollĂŠgĂĄmnak van 1 eladĂł MP3-as fejegysĂŠge. Ha ĂŠrdekel valakit:

RĂŠszletes termĂŠkleĂ­rĂĄs:
Sony CDX F5500
CD-R/RW, MP3 lejĂĄtszĂĄs, 4x50 W (S-MOSFET), DRIVE-S, ABC, RDS-EON rĂĄdiĂłvevõ,DSO,EQ3,2 előerősĂ­tett + 1 mĂŠlynyomĂł kimenet,Szubbasszus kapcsolĂł,CD text,CD/MD-vĂĄltĂł vezĂŠrlĂŠs,Custom File vezĂŠrlĂŠs, Levehetõ elõlap


http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=70402

cirmy

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #291 Dátum: 2007 Október, 14, 14:26:45 »
mi a vélemény, hallomás, tapasztalat a somogyi (SAL) zenecuccról. Csakmert Goku kolléga azt ajánlotta, és eléggé eltérőek a vélemények ahogy kérdeztem.
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #292 Dátum: 2007 Október, 14, 14:30:39 »
mi a vélemény, hallomás, tapasztalat a somogyi (SAL) zenecuccról. Csakmert Goku kolléga azt ajánlotta, és eléggé eltérőek a vélemények ahogy kérdeztem.
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Én nem vennék...ettől függetlenül biztos van aki elégedett vele.

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #293 Dátum: 2007 Október, 14, 14:32:36 »
mi a vélemény, hallomás, tapasztalat a somogyi (SAL) zenecuccról. Csakmert Goku kolléga azt ajánlotta, és eléggé eltérőek a vélemények ahogy kérdeztem.
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Nekem egy 250W-os szubcső van,beépitett erölködővel. Nekem tökéletesen megfelel,gond még nem volt vele,és nemutolsó sorban az egész még 15 ezer se volt ujonnan. Többet nem is szánnék ilyenre...
SzĂłval ez most egy pozitĂ­v vĂŠlemĂŠny. Robi meg majd mond biztosan negatĂ­vat...  ;)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #294 Dátum: 2007 Október, 14, 15:57:26 »
Nekem egy 250W-os szubcső van,beépitett erölködővel. Nekem tökéletesen megfelel,gond még nem volt vele,és nemutolsó sorban az egész még 15 ezer se volt ujonnan. Többet nem is szánnék ilyenre...
SzĂłval ez most egy pozitĂ­v vĂŠlemĂŠny. Robi meg majd mond biztosan negatĂ­vat...  ;)

nem mondok ĂŠn negatĂ­vot rĂłla!
aki nem akar rĂĄ szĂĄnni sok pĂŠnzt ĂŠs bot fĂźle van annak tĂśkĂŠletes csak szĂłljon!
ĂŠs a mĂĄsik fele tĂśkĂŠletes zenĂŠt szeretne hallani...

szóval pénztárca dőnt!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #295 Dátum: 2007 Október, 14, 18:19:50 »
Nekem egy 250W-os szubcső van,beépitett erölködővel. Nekem tökéletesen megfelel,gond még nem volt vele,és nemutolsó sorban az egész még 15 ezer se volt ujonnan. Többet nem is szánnék ilyenre...
SzĂłval ez most egy pozitĂ­v vĂŠlemĂŠny. Robi meg majd mond biztosan negatĂ­vat...  ;)


Olyan is van eladĂł egy 10-ĂŠrt! :-!

McCoy

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #296 Dátum: 2007 Október, 14, 20:43:21 »
mi a vélemény, hallomás, tapasztalat a somogyi (SAL) zenecuccról. Csakmert Goku kolléga azt ajánlotta, és eléggé eltérőek a vélemények ahogy kérdeztem.
 ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Én SAL cuccot a helyedben nem vennék, nekem nincs mélyládám még, de azért nincs mert ha veszek akkor már valami olyat ami szépen szól :)

tibcsi

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #297 Dátum: 2007 Október, 15, 13:10:27 »
nem mondok ĂŠn negatĂ­vot rĂłla!
aki nem akar rĂĄ szĂĄnni sok pĂŠnzt ĂŠs bot fĂźle van annak tĂśkĂŠletes csak szĂłljon!
ĂŠs a mĂĄsik fele tĂśkĂŠletes zenĂŠt szeretne hallani...

szóval pénztárca dőnt!
Hát ha a botfület leszámítjuk, egyet is értek veled. Bár ha tökéletes zenét szeretnék hallgatni, azt nem biztos, hogy egy macskaköves úton, dudálások közepette, a kánikulai csúcsforgalomban fogom tenni! Autóba álltalában az tesz komoly zenét, akinek nincsjobb dolga ;D, ez a hobbija(mint itt is sok embernek), esetleg ki szeretne tűnni a tömegből. Ahol viszont van mit törlesztni banknak, esetleg gyerkőcök külömböző kérésekkel jönnek, nem biztos, hogy a hifi hangzás az autóban a legfontosabb...

Nem elérhető BĂĄlint306XSi

  • FĂŠrfiak
  • MĂĄniĂĄkus
  • *
  • Hozzászólások: 1.750
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 69
  • :2013 Július, 05, 21:23:16
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #298 Dátum: 2007 Október, 15, 14:49:22 »
Hát ha a botfület leszámítjuk, egyet is értek veled. Bár ha tökéletes zenét szeretnék hallgatni, azt nem biztos, hogy egy macskaköves úton, dudálások közepette, a kánikulai csúcsforgalomban fogom tenni! Autóba álltalában az tesz komoly zenét, akinek nincsjobb dolga ;D, ez a hobbija(mint itt is sok embernek), esetleg ki szeretne tűnni a tömegből. Ahol viszont van mit törlesztni banknak, esetleg gyerkőcök külömböző kérésekkel jönnek, nem biztos, hogy a hifi hangzás az autóban a legfontosabb...

Ez igények és pénztárca kérdése. Meg azért egyre kevesebb helyen van gagyi út! Nekem szép hangzás kellett úgy, hogy néha azért meg is tudjam hajtani. Aki csak "hangosan" és olcsón akar zenélni annak perfekt a SAL meg a MAC. Mondjuk a MAC felső kategóriája elég jó, de az megint nem 2 forint... :-!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #299 Dátum: 2007 Október, 16, 15:44:24 »
Ez igények és pénztárca kérdése. Meg azért egyre kevesebb helyen van gagyi út! Nekem szép hangzás kellett úgy, hogy néha azért meg is tudjam hajtani. Aki csak "hangosan" és olcsón akar zenélni annak perfekt a SAL meg a MAC. Mondjuk a MAC felső kategóriája elég jó, de az megint nem 2 forint... :-!

Nekem volt egy pár SAL cuccom, amíg nem volt pénzem. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam. Amennyibe a SAL hangszórói (és erősítői) kerülnek, annyi pénzért jobbat nem találsz. Az RFX meg az Orange széria elég húzós árú a többihez képest, azokat még nem hallottam.

 


Google PageRank