Szerző Téma: AutĂł-hifi...  (Megtekintve 619867 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #200 Dátum: 2007 Június, 27, 18:48:17 »
Ötlet vagy info valaki?  ??? ???

Erre Rob biztos tudja választ.Majd ő válaszol ha visszajött Deutschlandból ;D Hangszóróknál mindig nézd meg az RMS teljesítményt.Az alapján tudod megnézni ,hogy milyen terhelést bír el.Azok az oválok amiket erőlködőre tudsz kötni sacc/kb olyan ~20eFt környékén mozognak.

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #201 Dátum: 2007 Június, 27, 21:12:35 »
OvĂĄlokat nem akarok. Mivel nekem nincs a kalaptartĂłban hangfal Ă­gy nem is lesz. AmĂşgy is "aranyszabĂĄly" hogyha mĂŠlylĂĄda van a csomiban akkor nincs hangfal a kalaptarĂłban. Így előre megy egy jĂł komponens sett csipogĂłk a tĂśkĂśrhĂśz. És majd egy erĂślkĂśdő ĂŠs mĂŠlylĂĄda de az majd ha lesz rĂĄ keret. (fĂş de sok mindent akarok ĂŠn egyszerre  :-)) :-)) )
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

CitroenZx!!!

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #202 Dátum: 2007 Június, 27, 21:51:42 »
OvĂĄlokat nem akarok. Mivel nekem nincs a kalaptartĂłban hangfal Ă­gy nem is lesz. AmĂşgy is "aranyszabĂĄly" hogyha mĂŠlylĂĄda van a csomiban akkor nincs hangfal a kalaptarĂłban. Így előre megy egy jĂł komponens sett csipogĂłk a tĂśkĂśrhĂśz. És majd egy erĂślkĂśdő ĂŠs mĂŠlylĂĄda de az majd ha lesz rĂĄ keret. (fĂş de sok mindent akarok ĂŠn egyszerre  :-)) :-)) )

Hali!
Hogy akarod megoldani a csipogĂłt a tĂźkĂśrnĂŠl?
Énis most akarok első szettet berakni csak nemtudom,hogy koax vagy komponenses legyen...Ja asszem a pugban az első ajtóbann 16,5ös hely van a hangszórónak,de nem tuti!

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #203 Dátum: 2007 Június, 27, 22:00:18 »
Valaki világosítson fel hifi ügyben! Mekkora az első ajtóban lévő hangfalak maximális beépítési mélysége?. Ill milyen teljesítményűt érdemes venni amit még erősítő nélkül is lehet használni természetesen későbbi erősítő beszerelési lehetőséggel.
KĂśszi  ;D

Előre 16,5cm ĂĄtmĂŠrő ĂŠs 44mm (4,4cm  ;D), ami mĂŠg befĂŠr. Nekem S2-sem van ĂŠs egy 50mm pio is befĂŠrt kiemelővel (mĂŠg a gyĂĄri takarĂł is rĂĄment), ĂŠs mĂśgĂśtte elfĂŠr az Ăźveg. Viszont az Ăźveg mĂĄsik oldala pedig alul egy picit beleĂŠr a hangszigetelőmbe, ott ĂŠn voltam b*l****, mert elmĂŠrtem 1mm-t, ha lenne kedvem szĂŠtbombĂĄzni megint, akkor megcsinĂĄlhatnĂĄm de kĂĄrt nem okoz, a vĂ­z nem ĂĄll meg, szal sztem Ă­gy hagyom :)

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #204 Dátum: 2007 Június, 27, 22:32:09 »
Hali!
Hogy akarod megoldani a csipogĂłt a tĂźkĂśrnĂŠl?
Énis most akarok első szettet berakni csak nemtudom,hogy koax vagy komponenses legyen...Ja asszem a pugban az első ajtóbann 16,5ös hely van a hangszórónak,de nem tuti!

165mm a hely a beĂŠpĂ­tĂŠsi mĂŠlysĂŠg ha igaz amit Gege tud akkor elĂŠggĂŠ behatĂĄrolja  lehetősĂŠgeket. MM-ben tegnap nĂŠzelődtem ĂŠs az Alpine-nak van egy 120W-s komponens setje ami Peugeotba is jĂł. TalĂĄn 47 mm a beĂŠpĂ­tĂŠsi mĂŠlysĂŠge. Lehet a vĂŠgĂŠn csinĂĄltatok egy konzolt a gyĂĄri hangszĂłrĂł helyĂŠre ĂŠs akkor elvileg tĂśkmind1 milyen mĂŠlyen van  ;D persz ez pĂŠnz kĂŠrĂŠdĂŠse. A csipogĂłkat a tĂźkĂśr konzolra vagy konzolba fogom tenni mivel elektromos tĂźkrĂśm van Ă­gy ez elmĂŠletileg nem akadĂĄly.
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

CitroenZx!!!

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #205 Dátum: 2007 Június, 27, 23:45:32 »
165mm a hely a beĂŠpĂ­tĂŠsi mĂŠlysĂŠg ha igaz amit Gege tud akkor elĂŠggĂŠ behatĂĄrolja  lehetősĂŠgeket. MM-ben tegnap nĂŠzelődtem ĂŠs az Alpine-nak van egy 120W-s komponens setje ami Peugeotba is jĂł. TalĂĄn 47 mm a beĂŠpĂ­tĂŠsi mĂŠlysĂŠge. Lehet a vĂŠgĂŠn csinĂĄltatok egy konzolt a gyĂĄri hangszĂłrĂł helyĂŠre ĂŠs akkor elvileg tĂśkmind1 milyen mĂŠlyen van  ;D persz ez pĂŠnz kĂŠrĂŠdĂŠse. A csipogĂłkat a tĂźkĂśr konzolra vagy konzolba fogom tenni mivel elektromos tĂźkrĂśm van Ă­gy ez elmĂŠletileg nem akadĂĄly.

KĂ­vĂĄncsi leszek acsipogĂłk elhelyezĂŠsĂŠre,ha kĂŠsz lesz lĂŠcci 1 kĂŠpet rakj majd fel!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #206 Dátum: 2007 Június, 28, 05:28:06 »
OvĂĄlokat nem akarok. Mivel nekem nincs a kalaptartĂłban hangfal Ă­gy nem is lesz. AmĂşgy is "aranyszabĂĄly" hogyha mĂŠlylĂĄda van a csomiban akkor nincs hangfal a kalaptarĂłban. Így előre megy egy jĂł komponens sett csipogĂłk a tĂśkĂśrhĂśz. És majd egy erĂślkĂśdő ĂŠs mĂŠlylĂĄda de az majd ha lesz rĂĄ keret. (fĂş de sok mindent akarok ĂŠn egyszerre  :-)) :-)) )

Aranyszabály??Én raktam bele ,mert nekem úgy az igazi.

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #207 Dátum: 2007 Június, 28, 11:25:54 »
165mm a hely a beĂŠpĂ­tĂŠsi mĂŠlysĂŠg ha igaz amit Gege tud akkor elĂŠggĂŠ behatĂĄrolja  lehetősĂŠgeket. MM-ben tegnap nĂŠzelődtem ĂŠs az Alpine-nak van egy 120W-s komponens setje ami Peugeotba is jĂł. TalĂĄn 47 mm a beĂŠpĂ­tĂŠsi mĂŠlysĂŠge. Lehet a vĂŠgĂŠn csinĂĄltatok egy konzolt a gyĂĄri hangszĂłrĂł helyĂŠre ĂŠs akkor elvileg tĂśkmind1 milyen mĂŠlyen van  ;D persz ez pĂŠnz kĂŠrĂŠdĂŠse. A csipogĂłkat a tĂźkĂśr konzolra vagy konzolba fogom tenni mivel elektromos tĂźkrĂśm van Ă­gy ez elmĂŠletileg nem akadĂĄly.
Nekem 10mm kiemelővel vannak bent a hangszórók, szal nézelődhetsz nyugodtan 50-55mm-ig, amennyiben csináltatsz kiemelőt vagy veszel...! A legbiztosabb persze, ha leméred a sajátodat és az alapján nézelődsz! A panasonicnak pl. van kifejezetten vékonyított kivitelű hangszórója (44mm), az gond nélkül belement volna...

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #208 Dátum: 2007 Június, 28, 12:32:14 »
Valaki világosítson fel hifi ügyben! Mekkora az első ajtóban lévő hangfalak maximális beépítési mélysége?. Ill milyen teljesítményűt érdemes venni amit még erősítő nélkül is lehet használni természetesen későbbi erősítő beszerelési lehetőséggel.
KĂśszi  ;D

A beápítési mélységet sajna nem tom, nekem az S1-be amúgy is csak 13 centis fért volna el, ez persze nem akadályozott meg abban hogy most 16.5-ös bömböljön benne :) Mindeképpen ajánlott a komponens szett, mert a koax magasa a lábtérből nem nagyon jön fel, a csipogókat meg pont fülmagasságba lehet rakni, vagy ahova tetszik :) A hangszórók RMS terhelhetősége figyelembe veendő az erőlködő vásárlásakor, ha viszont (egyelőre) fejről akarod hajtani, akkor az érzékenységet nézd (decibel/watt/1 méter). minél magasabb annál jobban hajtható. Kb. olyan 90 körül már egész klafán fog szólni fejről is. Visszatérve a mélységre, egyrészt kiemelő gyűrűt kapsz szinte akárhol, másrészt majd minden cég gyárt extra vékony hangszórókat, amik semmivel se rosszabbak a vastagabb társaiknál, csak egy általában egy kicsit drágábbak a neodímium mágnes miatt.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #209 Dátum: 2007 Június, 28, 14:07:19 »
Hali!
Hogy akarod megoldani a csipogĂłt a tĂźkĂśrnĂŠl?
Énis most akarok első szettet berakni csak nemtudom,hogy koax vagy komponenses legyen...Ja asszem a pugban az első ajtóbann 16,5ös hely van a hangszórónak,de nem tuti!


De de, 16,5-Ăśs hely van. Majd megnĂŠzem a mĂŠlysĂŠget csak nem otthon vagyok! ;D

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #210 Dátum: 2007 Június, 28, 16:07:32 »
KĂśszi a segĂ­tsĂŠget.  :-!
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

cirmy

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #211 Dátum: 2007 Június, 28, 16:27:28 »
VĂŠlemĂŠnyeket szeretnĂŠk kĂŠrni JVC cd-s rĂĄdiĂłrĂłl, mert fĂŠlek megvenni volt egy nekem a 2105ben ĂŠs abban olyan gyenge volt a rĂĄzkĂłdĂĄsvĂŠdelem, hogy szinte hallgathatatlan volt.

HallomĂĄs vagy tapasztalat?

drarpad

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #212 Dátum: 2007 Június, 28, 16:40:27 »
...
Hogy akarod megoldani a csipogĂłt a tĂźkĂśrnĂŠl?
...
Nekem az A oszlopnĂĄl van. Van egy trĂźkkĂśsen meghajlĂ­tott alumĂ­niumlemez alĂĄ tĂŠve (ĂŠs feketĂŠvel beborĂ­tva), Ă­gy lehetett a legjobb tĂŠrhatĂĄst elĂŠrni!

tibcsi

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #213 Dátum: 2007 Június, 28, 16:45:18 »
VĂŠlemĂŠnyeket szeretnĂŠk kĂŠrni JVC cd-s rĂĄdiĂłrĂłl, mert fĂŠlek megvenni volt egy nekem a 2105ben ĂŠs abban olyan gyenge volt a rĂĄzkĂłdĂĄsvĂŠdelem, hogy szinte hallgathatatlan volt.

HallomĂĄs vagy tapasztalat?
Nekem egy olcsĂł verziĂłs JVC-m van de semmi gond nincs vele, bĂĄrmit csinĂĄlhatok. NĂŠg egyszer sem akadt, vagy ugrott meg, igaz csak 1hĂłnapos.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #214 Dátum: 2007 Június, 28, 19:16:05 »
KĂŠszen lett az AVX1 beĂŠpĂ­tĂŠs! Alig vĂĄrtam hogy vĂŠgre ki lehessen ezt is pipĂĄlni! :-!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #215 Dátum: 2007 Június, 28, 21:58:46 »
KĂŠszen lett az AVX1 beĂŠpĂ­tĂŠs! Alig vĂĄrtam hogy vĂŠgre ki lehessen ezt is pipĂĄlni! :-!

Azt hittem ,hogy mĂĄr rĂŠg benne van.Mi tartott ilyen sokĂĄig? ;D

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #216 Dátum: 2007 Június, 30, 13:15:06 »
Azt hittem ,hogy mĂĄr rĂŠg benne van.Mi tartott ilyen sokĂĄig? ;D


Benne is volt csak rendeltem hozzá kiegészítőt! Most már befixáltam! :-))

Nem elérhető Tonyo83

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.434
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 60
  • :2012 Március, 05, 18:56:18
  • Executive
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #217 Dátum: 2007 Július, 03, 20:31:27 »
Új hifi beszerelve :-! Éljenek a kiĂŠgett biztosĂ­tĂŠkok. Egy beadta a kulcsot ĂŠs megette a rĂĄdiĂłmat  :-)). Majd rakok fel kĂŠpet ha nem felejtem el lefotĂłzni  :-!
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfalĂł

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #218 Dátum: 2007 Július, 18, 15:05:19 »
Itt a keret NĂĄndi tesa!
Nyomtasd ki ĂŠs vĂĄgd ki! ;D


KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #219 Dátum: 2007 Július, 18, 15:06:27 »
Itt a keret NĂĄndi tesa!
Nyomtasd ki ĂŠs vĂĄgd ki! ;D



 ;D ;D
Ezt hogy kell rĂśgzĂ­teni??

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #220 Dátum: 2007 Július, 18, 15:11:28 »
;D ;D
Ezt hogy kell rĂśgzĂ­teni??


Ebbe megy be a beépítőkerek és annak a behajtható lábai fogják! :-!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #221 Dátum: 2007 Július, 18, 15:14:22 »


Ebbe megy be a beépítőkerek és annak a behajtható lábai fogják! :-!

Majd tudnĂĄl nekem szerezni egyet??Kb 1 hĂłnap mĂşlva lenne aktuĂĄlis :)

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #222 Dátum: 2007 Július, 18, 15:15:48 »
Majd tudnĂĄl nekem szerezni egyet??Kb 1 hĂłnap mĂşlva lenne aktuĂĄlis :)


BemĂŠsz bĂĄrmelyik hifiboltba ĂŠs berendeled! Nincs 2e ft.
Ha nem megy akkor szĂłlj csak! :-!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #223 Dátum: 2007 Július, 18, 16:40:15 »


BemĂŠsz bĂĄrmelyik hifiboltba ĂŠs berendeled! Nincs 2e ft.
Ha nem megy akkor szĂłlj csak! :-!

Nem 5e Ft-ot mondtĂĄl??

tibcsi

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #224 Dátum: 2007 Július, 18, 19:18:48 »
Majd tudnĂĄl nekem szerezni egyet??Kb 1 hĂłnap mĂşlva lenne aktuĂĄlis :)
A következő tali előtt esetleg össze kellene írni, hogy kinek mire van szüksége, és ebből a többiek mit tudnak beszerezni. Nekem ugyanis Szántódon ott volt a csomiban a felesleges keret, csak ha nem kérdez senki, én nem tudhatom, hogy kell.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #225 Dátum: 2007 Július, 18, 19:19:13 »
Nem 5e Ft-ot mondtĂĄl??

Nem.nem! Nem volt 2 se! ;D :-!

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #226 Dátum: 2007 Július, 18, 20:33:43 »
A következő tali előtt esetleg össze kellene írni, hogy kinek mire van szüksége, és ebből a többiek mit tudnak beszerezni. Nekem ugyanis Szántódon ott volt a csomiban a felesleges keret, csak ha nem kérdez senki, én nem tudhatom, hogy kell.
JĂł Ăśtlet  ĂŠs amikor mindenki ott lesz akkor neki ĂĄllunk mazsolĂĄzni egymĂĄs cuccai kĂśzĂśtt.  ;D ;D ;D

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #227 Dátum: 2007 Július, 29, 14:52:08 »
JĂł Ăśtlet  ĂŠs amikor mindenki ott lesz akkor neki ĂĄllunk mazsolĂĄzni egymĂĄs cuccai kĂśzĂśtt.  ;D ;D ;D

Nick TesĂł!!!

Beszélgettünk a zenéről!!!

Egyszer tmegmutathatnĂĄd majd neked mi van a kocsiban!!!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #228 Dátum: 2007 Július, 29, 20:54:31 »
Nick TesĂł!!!

Beszélgettünk a zenéről!!!

Egyszer tmegmutathatnĂĄd majd neked mi van a kocsiban!!!


OK! Tali! ;)

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #229 Dátum: 2007 Július, 29, 21:42:35 »
Nick TesĂł!!!

Beszélgettünk a zenéről!!!

Egyszer tmegmutathatnĂĄd majd neked mi van a kocsiban!!!

Én már láttam 8) 8) Nagyon ütős :-! :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #230 Dátum: 2007 Augusztus, 05, 22:04:19 »
Én már láttam 8) 8) Nagyon ütős :-! :-!

Amg Nick iszik, addig vki segĂ­tsen kiszerelni a cuccost!!! ;D ;D ;D

Viccet fĂŠlretĂŠve, kb mennyit kellene ĂĄldozni egy olyan felszerelĂŠsĂŠrt, ami Nick tesĂłnak van?

Sokan mondtĂĄtok hogy nagyon zsĂ­r!!! :-! :-! :-!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #231 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 09:34:41 »
Amg Nick iszik, addig vki segĂ­tsen kiszerelni a cuccost!!! ;D ;D ;D

Viccet fĂŠlretĂŠve, kb mennyit kellene ĂĄldozni egy olyan felszerelĂŠsĂŠrt, ami Nick tesĂłnak van?

Sokan mondtĂĄtok hogy nagyon zsĂ­r!!! :-! :-! :-!

Ezzel mĂĄr engem is kĂ­vĂĄncsivĂĄ tesztek! Nick! Milyen cuccod van?

Rob! Neked benn figyel mĂĄr a soundstream? Milyen? Ne csak annyit Ă­rj hogy szuper, mert azt tudom  ;D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #232 Dátum: 2007 Augusztus, 06, 09:46:11 »
Ezzel mĂĄr engem is kĂ­vĂĄncsivĂĄ tesztek! Nick! Milyen cuccod van?

Rob! Neked benn figyel mĂĄr a soundstream? Milyen? Ne csak annyit Ă­rj hogy szuper, mert azt tudom  ;D

bennt van de mĂŠg nincs kĂŠsz teljesem!
Most vegyesek az érzelmek... Lehet, hogy eladó lesz (nem a minőséggel van a bajom, hanem tojás sűtőt nem kértem amikor vettem a cuccot...)

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #233 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 10:06:12 »
bennt van de mĂŠg nincs kĂŠsz teljesem!
Most vegyesek az érzelmek... Lehet, hogy eladó lesz (nem a minőséggel van a bajom, hanem tojás sűtőt nem kértem amikor vettem a cuccot...)

Ne ba... Úgy érted melegszik? az erölködő?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #234 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 13:42:41 »
Ne ba... Úgy érted melegszik? az erölködő?

jaja
nem szereti, ha 2x2ohm-n van hajtva de 4ohm-on hidba kötve már nem annyire melegszik de a régi erősitőim egyátalán nem melegedtek ennyire söt emlékeim szerint kéz melegnél nem volt soha melegebb!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #235 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 21:53:26 »
Ezzel mĂĄr engem is kĂ­vĂĄncsivĂĄ tesztek! Nick! Milyen cuccod van?

Rob! Neked benn figyel mĂĄr a soundstream? Milyen? Ne csak annyit Ă­rj hogy szuper, mert azt tudom  ;D


Semmi extra. Majd meghallgatod. :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #236 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 22:56:15 »


Semmi extra. Majd meghallgatod. :-!

TesĂł!!!

Egy kb Ăśsszeget Ă­rhatnĂĄl, ha gondolod, csakhogy mennyit tegyen fĂŠlre az ember, ha jĂł hangzĂĄst akar magĂĄnak!!!

És miből áll neked a felszerelés?

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #237 Dátum: 2007 Augusztus, 07, 23:05:38 »
TesĂł!!!

Egy kb Ăśsszeget Ă­rhatnĂĄl, ha gondolod, csakhogy mennyit tegyen fĂŠlre az ember, ha jĂł hangzĂĄst akar magĂĄnak!!!

És miből áll neked a felszerelés?

EgyĂŠnileg mĂĄs ĂŠs mĂĄs a szĂŠp ĂŠs a jĂł! De kb 100 tegyĂŠl el! FejegysĂŠg + a tĂśbbi. :-))

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #238 Dátum: 2007 Augusztus, 08, 07:34:16 »
TesĂł!!!

Egy kb Ăśsszeget Ă­rhatnĂĄl, ha gondolod, csakhogy mennyit tegyen fĂŠlre az ember, ha jĂł hangzĂĄst akar magĂĄnak!!!

És miből áll neked a felszerelés?

200eFt mĂĄr elĂŠg rĂĄ ha nem akcĂ­Ăłsan veszed jĂł kedvezmĂŠnnyel! (igazĂĄbĂłl a kĂĄbelezĂŠs dobja meg nagyon)

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #239 Dátum: 2007 Augusztus, 08, 09:49:24 »
200eFt mĂĄr elĂŠg rĂĄ ha nem akcĂ­Ăłsan veszed jĂł kedvezmĂŠnnyel! (igazĂĄbĂłl a kĂĄbelezĂŠs dobja meg nagyon)

KĂśssz!!!

Én olyan 140-060 környékéra saccoltam,de a komolyabb hangtechnikához már mélyebben zsebbe kell nyúlni!!!

Hol ĂŠrdemes frankĂł fejegysĂŠget venni???

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #240 Dátum: 2007 Augusztus, 08, 10:45:30 »
KĂśssz!!!

Én olyan 140-060 környékéra saccoltam,de a komolyabb hangtechnikához már mélyebben zsebbe kell nyúlni!!!

Hol ĂŠrdemes frankĂł fejegysĂŠget venni???

mit takar a frankĂł?
egérmozis usbs mindent tudó dvds vagy le tisztult formájú jó hangzású gép kell? első megoldás olyan 30-35eFt második meg 70-150eFt

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #241 Dátum: 2007 Augusztus, 08, 11:13:08 »
jaja
nem szereti, ha 2x2ohm-n van hajtva de 4ohm-on hidba kötve már nem annyire melegszik de a régi erősitőim egyátalán nem melegedtek ennyire söt emlékeim szerint kéz melegnél nem volt soha melegebb!

Ha aszongya, hogy 2 ohmon stabil, akkor el kell bírnia. Másrészt gondolom van benne hőmérő, ami letiltja az elektronikát túlhevülés esetén. Nekem volt egy SAL-om, meglepően erősen és szépen szólt, de befűtötte még az utasteret is. Neki az volt az üzemi hőfok. A mostani Ground Zero-k majdhogynem deresednek, pedig megy bele az amper dögivel :)

Ricardo:
Én rettenetesen meg meg vagyok elégedve a mostani cuccommal, egyedül a nagyzenekari művek okoznak neki kisebb problémát, amúgy minden mást tisztán, precízen és hangosan lehet rajta élvezni. Ez kb. 200, ahogy Rob mondta. Ebből 70 a dvd-s fej (monitor nélkül), de nincs benne az akksi. Szóval a 200 az reális.


zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #242 Dátum: 2007 Augusztus, 10, 09:42:27 »
jaja
nem szereti, ha 2x2ohm-n van hajtva de 4ohm-on hidba kötve már nem annyire melegszik de a régi erősitőim egyátalán nem melegedtek ennyire söt emlékeim szerint kéz melegnél nem volt soha melegebb!

Épp az augusztusi Tuning (and Stereo)-ban van egy olvasói levél hasonló panaszokkal. Ott arra gyanakodtak, hogy ha nincs túlhajtva, akkor esetleg torz jelet kap a fejről, mert ott nem RCA-ról, hanem vonalbemenetről érkezik az adat. Tényleg, Neked milyen a fej? RCA? Mivel nem ismerem a rencered, így most ez is egy lehetőségnek tűnik számomra, de gondolom Te tisztában vagy ezekkel a dolgokkal. Akkor viszont nem tudom, lehet hogy tényleg ennyi az üzemi hőmérséklet.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #243 Dátum: 2007 Augusztus, 10, 10:50:58 »
Épp az augusztusi Tuning (and Stereo)-ban van egy olvasói levél hasonló panaszokkal. Ott arra gyanakodtak, hogy ha nincs túlhajtva, akkor esetleg torz jelet kap a fejről, mert ott nem RCA-ról, hanem vonalbemenetről érkezik az adat. Tényleg, Neked milyen a fej? RCA? Mivel nem ismerem a rencered, így most ez is egy lehetőségnek tűnik számomra, de gondolom Te tisztában vagy ezekkel a dolgokkal. Akkor viszont nem tudom, lehet hogy tényleg ennyi az üzemi hőmérséklet.


Fej:
JVC KD-SH9102 4ĂŠves hi-end

RCA:
ACR ĂŠs Sinus-Live 3*ĂĄrnyĂŠkolt

HangszĂłrĂł vez:
Sinus-Live 4x1,5mm
mĂŠly: valami nĂŠmet 4x4mm

erő:
Soundstream LW4.580 Lil' Wonder

első szett:
SoundStream LS.60C

MĂŠly:
Pioneer TS-W257D2

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #244 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:18:54 »
mit takar a frankĂł?
egérmozis usbs mindent tudó dvds vagy le tisztult formájú jó hangzású gép kell? első megoldás olyan 30-35eFt második meg 70-150eFt

Ha már veszek, akkor valami jót, akár olyat amilyen GOKU 406-osában van, vagy egy olyat aminek lenyíló fedlapja van, és grafikus kijelzője!!!

A Media Markt-ban 50-100.000 kĂśzĂśtt lĂĄttam olyanokat, ami nekem bejĂśn!!!

Hol ĂŠrdemes venni jĂł cuccot?

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #245 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:21:01 »
Ha már veszek, akkor valami jót, akár olyat amilyen GOKU 406-osában van, vagy egy olyat aminek lenyíló fedlapja van, és grafikus kijelzője!!!

A Media Markt-ban 50-100.000 kĂśzĂśtt lĂĄttam olyanokat, ami nekem bejĂśn!!!

Hol ĂŠrdemes venni jĂł cuccot?

Ott érdemes venni ahol a legolcsóbb a jó cucc ;D Én is a médiában vettem.

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #246 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:24:44 »
Ott érdemes venni ahol a legolcsóbb a jó cucc ;D Én is a médiában vettem.

Akkor szĂŠtnĂŠzek ott, meg esetleg az Electro World-ben!!!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #247 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:28:59 »
Akkor szĂŠtnĂŠzek ott, meg esetleg az Electro World-ben!!!

Csak a mĂŠdiĂĄban bĂ­zok ;)

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #248 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:45:14 »
Csak a mĂŠdiĂĄban bĂ­zok ;)

elctro world sokkal drĂĄgĂĄbb..

III. Ricardo

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #249 Dátum: 2007 Augusztus, 11, 09:56:21 »
Csak a mĂŠdiĂĄban bĂ­zok ;)

Akkor lehet, hogy ĂŠn is ott vĂĄsĂĄrolok majd!!!

Csak legyen hozzĂĄ anyagi keretem!!!

 


Google PageRank