Szerző Téma: AutĂł-hifi...  (Megtekintve 619876 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #50 Dátum: 2007 Április, 14, 19:12:36 »
Sziasztok!
Találkozott már valaki olyannal, hogy a rádió egyszerűen rövidnek tűnik (mármint mélységre) vagy a végén a kis bizba*sz, mert ha beteszem akkor fölfelé és lefelé is mocorog.... nagyon idegesít hogy nem lehet rendesen berakni... ráadásul amikor megdől fölfelé akkor a cd-ket sem olvassa....


Nekem is olyan,nem tom mi lenne a megoldĂĄs.Lehetne kapni hozzĂĄ hosszabbĂ­tĂłt?VĂŠgĂźlis engem annyira nem zavar mert nem ugrik meg cd.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #51 Dátum: 2007 Április, 14, 20:09:22 »
Nekem is olyan,nem tom mi lenne a megoldĂĄs.Lehetne kapni hozzĂĄ hosszabbĂ­tĂłt?VĂŠgĂźlis engem annyira nem zavar mert nem ugrik meg cd.

ĂŠrdekes jelensĂŠg! nekem nincs semmi a ****ĂŠn ĂŠs meg sem moccan ĂŠs nem is zavarja a le jĂĄtszĂĄsban!
De lehet, hogy a Hi-End teknikĂĄban rejlik ez a jĂł tulajdonsĂĄg nĂĄlam! (JVC SH9102 eisa dĂ­jas volt)

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #52 Dátum: 2007 Április, 14, 20:15:32 »
Nekem is olyan,nem tom mi lenne a megoldĂĄs.Lehetne kapni hozzĂĄ hosszabbĂ­tĂłt?VĂŠgĂźlis engem annyira nem zavar mert nem ugrik meg cd.

Asszem, van egy Ăśtletem: az ĂŠn rĂĄdiĂłmon van hĂĄtul egy gumi mĂźtyĂźr, ami egy csavarra van rĂĄhĂşzva... (kĂŠpen)


Na most, ha én szerzek egy ilyen csavart, ami hosszabb, akkor valószínű az kapaszkodna rendesen hátul, ahogy néztem van egy "fül izé" bent a rádió helyén, amibe kéne elvileg (szerintem) beleülnie... csak épp ez túl rövid és ezért mocorgott! Hétfőn megpróbálok, szerezni, majd elmondom mire jutottam :D

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #53 Dátum: 2007 Április, 14, 20:18:05 »
Asszem, van egy Ăśtletem: az ĂŠn rĂĄdiĂłmon van hĂĄtul egy gumi mĂźtyĂźr, ami egy csavarra van rĂĄhĂşzva... (kĂŠpen)


Na most, ha én szerzek egy ilyen csavart, ami hosszabb, akkor valószínű az kapaszkodna rendesen hátul, ahogy néztem van egy "fül izé" bent a rádió helyén, amibe kéne elvileg (szerintem) beleülnie... csak épp ez túl rövid és ezért mocorgott! Hétfőn megpróbálok, szerezni, majd elmondom mire jutottam :D

Rendicsek,amĂşgy ĂźdvĂśzĂśllek a klubban  :)

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #54 Dátum: 2007 Április, 14, 20:22:58 »
KĂśszĂśnĂśm!  :) ::)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #55 Dátum: 2007 Április, 14, 20:44:45 »
EladĂł!

JVC KD-SH55R MP3 kivételével mindent tud 2pár RCA + 1pár Sub RCA (állitható hangerővel) alu előlap 3 dőlés szögü alölap állás 24bites minta vételezés pont mátrixos LCD CD text elölapon aux bemenet stb... Nagyon komoly hangja van!!!! Egyedül a távja nincs meg!

20eFt








Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #56 Dátum: 2007 Április, 14, 21:06:27 »
EladĂł!

JVC KD-SH55R MP3 kivételével mindent tud 2pár RCA + 1pár Sub RCA (állitható hangerővel) alu előlap 3 dőlés szögü alölap állás 24bites minta vételezés pont mátrixos LCD CD text elölapon aux bemenet stb... Nagyon komoly hangja van!!!! Egyedül a távja nincs meg!

HúúúdeszÊÊp... :)
Mp3 miatt adod el?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #57 Dátum: 2007 Április, 14, 21:29:41 »
HúúúdeszÊÊp... :)
Mp3 miatt adod el?

ennek nagyon hosszĂş a sztoria!
JanuĂĄrba azĂŠrt vettem az ebayon mert ilyenem mĂĄr volt ĂŠs nagyon szerettem tudtam, hogy nincs MP3 de azt volt az ĂĄrĂş leirĂĄsban, hogy a CD-tĂĄr az tudja az MP3-at ĂŠs igy lett nekem negyon vonzĂł de amikor kĂŠzhez kaptam akkor derĂźlt ki, hogy az eladĂł Ăşgy ĂŠrtette az MP3-at, hogy az AUX-on keresztĹąl...
Nem tudtam neki vissza kĂźldeni mert ki futottam az 1 hĂłnapos reklamĂĄciĂłbĂłl az ebayon! :(
erre meg vettem a utodját a 9102-től ami már grafikus és MP3-s! a CD tárat meg tartottam és be raktam a kocsiba.
Így lett ez eladó!

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #58 Dátum: 2007 Április, 14, 23:04:38 »
EladĂł!

JVC KD-SH55R MP3 kivételével mindent tud 2pár RCA + 1pár Sub RCA (állitható hangerővel) alu előlap 3 dőlés szögü alölap állás 24bites minta vételezés pont mátrixos LCD CD text elölapon aux bemenet stb... Nagyon komoly hangja van!!!! Egyedül a távja nincs meg!

20eFt


húú Robi, te mindig elgondolkodtatsz...  ;D ;D

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #59 Dátum: 2007 Április, 16, 15:38:38 »
Rendicsek,amĂşgy ĂźdvĂśzĂśllek a klubban  :)

Ezzel kapcsolatban sikerrel jĂĄrtam: Tudtam szerezni egy hosszabb 8-as csavart, ami szintĂŠn olyan, mint ami a kĂŠpen van (rĂśgzĂ­tett anya van rajta) csak hosszabb: Ă­gy mĂĄr felĂźl hĂĄtul ĂŠs a gumi tĂĄmasztĂł is rĂĄmegy!! Valahol a Te rĂĄdiĂłdon is van sztem egy csavarmenet, ahova hasonlĂł csavarral megoldhatod a mocorgĂł, idegesĂ­tő fĂŠszkelődĂŠst!!  ;D Ha nincs, akkor sztem ĂłvatĂłsan hegessz rĂĄ egy fĂŠm rudat (persze előtte cĂŠlszerĹą lemĂŠrni, hogy mekkora kell, nekem 17,5 cm a belső hossz, a rĂĄdiĂłm 14cm volt tehĂĄt nekem 3,5cm kellett) ĂŠs ne felejtsd el megnĂŠzni, hogy a hegsztĂŠsel nem sĂŠrĂźl e meg vlmi a rĂĄdiĂł hĂĄtlapjĂĄn... 

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #60 Dátum: 2007 Április, 16, 16:55:44 »
Ezzel kapcsolatban sikerrel jĂĄrtam: Tudtam szerezni egy hosszabb 8-as csavart, ami szintĂŠn olyan, mint ami a kĂŠpen van (rĂśgzĂ­tett anya van rajta) csak hosszabb: Ă­gy mĂĄr felĂźl hĂĄtul ĂŠs a gumi tĂĄmasztĂł is rĂĄmegy!! Valahol a Te rĂĄdiĂłdon is van sztem egy csavarmenet, ahova hasonlĂł csavarral megoldhatod a mocorgĂł, idegesĂ­tő fĂŠszkelődĂŠst!!  ;D Ha nincs, akkor sztem ĂłvatĂłsan hegessz rĂĄ egy fĂŠm rudat (persze előtte cĂŠlszerĹą lemĂŠrni, hogy mekkora kell, nekem 17,5 cm a belső hossz, a rĂĄdiĂłm 14cm volt tehĂĄt nekem 3,5cm kellett) ĂŠs ne felejtsd el megnĂŠzni, hogy a hegsztĂŠsel nem sĂŠrĂźl e meg vlmi a rĂĄdiĂł hĂĄtlapjĂĄn... 

Van nekem is olyannom,majd meghosszabĂ­tom ĂŠn is,de az enyĂŠm komolyan meg se moccan.

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #61 Dátum: 2007 Április, 17, 02:48:08 »
:)
Sajnos a mĂŠlynĂŠl is lehet hallani ha kĂŠsik egy kicsit!
A DSP-s cuccok meg 150eFt alatt szinte ki zĂĄrt...

az igaz, de egy esetleges fĂĄzisfordĂ­tĂĄs ĂĄltalĂĄban megoldja a kĂŠsĂŠsi problĂŠmĂĄt.
a 150ezres DSP meg... ha valaha is lenne egy ilyenem, azzal hirtelen megduplĂĄznĂĄm a hifim ĂĄrĂĄt :) szĂłval marad az ĂĄlom, meg a szĂ­vĂĄs a fĂĄzisokkal meg a szĂśgbeĂĄllĂ­tĂĄssal.

a magnórögzítésről:
én (természetesen :)) a nehezebbik utat választottam: maradt a rövid csavar, kettes lemezből hajtottam egy kampót, amit beleakasztottam a müanyag rögzítési pontba, a másik végét kifúrtam és felcsavaroztam a magnó hátuljára. hát az biztos hogy stabil, de a pontos méricskélés meg a szellőzőcsövek és a felső kesztyűtartó kiszedése, hogy fel tudjam csavarozni... azt hiszem nem éri meg. a Ti ötletetek sokkal gyorsabb és sztem ugyanolyan hatékony.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #62 Dátum: 2007 Április, 17, 07:39:30 »
az igaz, de egy esetleges fĂĄzisfordĂ­tĂĄs ĂĄltalĂĄban megoldja a kĂŠsĂŠsi problĂŠmĂĄt.
a 150ezres DSP meg... ha valaha is lenne egy ilyenem, azzal hirtelen megduplĂĄznĂĄm a hifim ĂĄrĂĄt :) szĂłval marad az ĂĄlom, meg a szĂ­vĂĄs a fĂĄzisokkal meg a szĂśgbeĂĄllĂ­tĂĄssal.

a magnórögzítésről:
én (természetesen :)) a nehezebbik utat választottam: maradt a rövid csavar, kettes lemezből hajtottam egy kampót, amit beleakasztottam a müanyag rögzítési pontba, a másik végét kifúrtam és felcsavaroztam a magnó hátuljára. hát az biztos hogy stabil, de a pontos méricskélés meg a szellőzőcsövek és a felső kesztyűtartó kiszedése, hogy fel tudjam csavarozni... azt hiszem nem éri meg. a Ti ötletetek sokkal gyorsabb és sztem ugyanolyan hatékony.


Én tegnap rendeltem meg az új hifit... Életembe elöször lesz új cucc ilyenből! :)
na jĂł egy mĂŠly nyomom mĂĄr volt...
kivĂĄncsi leszek mikor jĂśn meg ĂŠs milyen lesz!

Én semmivel nem rögzitettem és jó a helyén marad a fejegység!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #63 Dátum: 2007 Április, 17, 12:38:47 »
Én tegnap rendeltem meg az új hifit... Életembe elöször lesz új cucc ilyenből! :)
na jĂł egy mĂŠly nyomom mĂĄr volt...
kivĂĄncsi leszek mikor jĂśn meg ĂŠs milyen lesz!

Én semmivel nem rögzitettem és jó a helyén marad a fejegység!

na most nagyon kĂ­vĂĄncsivĂĄ tettĂŠl! nem tudom megkĂŠrdezzem-e, hogy mit rendeltĂŠl, mert csak a szĂ­vemet fĂĄjdĂ­tanĂĄd, meg elemĂŠsztene az irigysĂŠg :(

mit rendeltĂŠl? :)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #64 Dátum: 2007 Április, 17, 13:37:34 »
na most nagyon kĂ­vĂĄncsivĂĄ tettĂŠl! nem tudom megkĂŠrdezzem-e, hogy mit rendeltĂŠl, mert csak a szĂ­vemet fĂĄjdĂ­tanĂĄd, meg elemĂŠsztene az irigysĂŠg :(

mit rendeltĂŠl? :)


:)

SoundStream Li wonder 4.580 4x75W tĂŠnyleges ĂŠs nem zenei (bolti ĂĄra 55.440.-)
SoundStream LOS LS.60c szett (bolti ĂĄra 32.300.-)
Pioneer TS-W257D2 25cm-s mĂŠly (bolti ĂĄra 17.700.-) 23L zĂĄrt dobozban (a dobozt ĂŠn mĂŠretezem ĂŠs gyĂĄrtom le)
Alfatec 1f kondi elektronikĂĄs (ezt 35euro volt)
kábelekre(hangszóró kábel meg táp kábel) kb. 5-6eFt még el megy. RCA kábelem az jó minőségü így azt nem cserélem

kb 30% kedvezmĂŠnyt tudtam ezekre Ăśssze barkĂĄcsolni...

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #65 Dátum: 2007 Április, 17, 23:45:34 »
:)

SoundStream Li wonder 4.580 4x75W tĂŠnyleges ĂŠs nem zenei (bolti ĂĄra 55.440.-)
SoundStream LOS LS.60c szett (bolti ĂĄra 32.300.-)
Pioneer TS-W257D2 25cm-s mĂŠly (bolti ĂĄra 17.700.-) 23L zĂĄrt dobozban (a dobozt ĂŠn mĂŠretezem ĂŠs gyĂĄrtom le)
Alfatec 1f kondi elektronikĂĄs (ezt 35euro volt)
kábelekre(hangszóró kábel meg táp kábel) kb. 5-6eFt még el megy. RCA kábelem az jó minőségü így azt nem cserélem

kb 30% kedvezmĂŠnyt tudtam ezekre Ăśssze barkĂĄcsolni...

aha, tudtam ĂŠn. eddig a kĂ­vĂĄncsisĂĄg Ăślt meg, most meg az irigysĂŠg :)
a soundstreamről már sok jót olvastam, de még sosem hallottam élőben. gondolom hidalva akarod hajtani a pio-t, de elég lesz hozzá? mellesleg jó kis apró láda kell neki, biztos a pug-tulajoknak találták ki :)
23 liter... ĂŠn azĂŠrt vettem ground zero-t, mert annak "csak" egy 31 literes lĂĄdĂĄt kellett fabrikĂĄlnom.

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #66 Dátum: 2007 Április, 18, 00:10:07 »
:)

SoundStream Li wonder 4.580 4x75W tĂŠnyleges ĂŠs nem zenei (bolti ĂĄra 55.440.-)
SoundStream LOS LS.60c szett (bolti ĂĄra 32.300.-)
Pioneer TS-W257D2 25cm-s mĂŠly (bolti ĂĄra 17.700.-) 23L zĂĄrt dobozban (a dobozt ĂŠn mĂŠretezem ĂŠs gyĂĄrtom le)
Alfatec 1f kondi elektronikĂĄs (ezt 35euro volt)
kábelekre(hangszóró kábel meg táp kábel) kb. 5-6eFt még el megy. RCA kábelem az jó minőségü így azt nem cserélem

kb 30% kedvezmĂŠnyt tudtam ezekre Ăśssze barkĂĄcsolni...

csak nem hagyott nyugodni a dolog, utánajártam a cuccaidnak :) most már látom, hogy az erölködő elbírja a pio-t. a szett elég érzékeny, ha azt megküldöd... remélem ki van szigetelve a verda és meg vannak húzva a csavarok :) na meg nagyon állatul néznek ki a cuccok! csak gratulálni tudok hozzá, remélem sok örömödet leled majd benne.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #67 Dátum: 2007 Április, 18, 07:22:53 »
aha, tudtam ĂŠn. eddig a kĂ­vĂĄncsisĂĄg Ăślt meg, most meg az irigysĂŠg :)
a soundstreamről már sok jót olvastam, de még sosem hallottam élőben. gondolom hidalva akarod hajtani a pio-t, de elég lesz hozzá? mellesleg jó kis apró láda kell neki, biztos a pug-tulajoknak találták ki :)
23 liter... ĂŠn azĂŠrt vettem ground zero-t, mert annak "csak" egy 31 literes lĂĄdĂĄt kellett fabrikĂĄlnom.

HĂĄt azĂŠrt nem kicsi az erĂślkĂśdĂś sem...
sztereĂł modban lesz hajtva a mĂŠly mert nem tudd 1ohm-ot az erĂśmĹą!
igazából én egy kicsi 20cm-s mélyt szerettem volna JBL-ből és az meg elégszik egy 11L kicsi zárt dobozzal is!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #68 Dátum: 2007 Április, 18, 07:25:30 »
csak nem hagyott nyugodni a dolog, utánajártam a cuccaidnak :) most már látom, hogy az erölködő elbírja a pio-t. a szett elég érzékeny, ha azt megküldöd... remélem ki van szigetelve a verda és meg vannak húzva a csavarok :) na meg nagyon állatul néznek ki a cuccok! csak gratulálni tudok hozzá, remélem sok örömödet leled majd benne.


Van szigetelve illetve nem lesz olyan, hogy 2 sarokról hallják, hogy jövök mert az nem én vagyok! Én a szép tiszta hangokat csipem de ehhez kell a teljesitmény! Az erösitő szerintem 40%nál nem lesz jobban ki jatva soha az életében nálam... meg ha meg lesz akkor még minimum 1 hét be járatás lesz a szobámba aztán lehet be szerelni!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #69 Dátum: 2007 Április, 19, 01:24:21 »
Van szigetelve illetve nem lesz olyan, hogy 2 sarokról hallják, hogy jövök mert az nem én vagyok! Én a szép tiszta hangokat csipem de ehhez kell a teljesitmény! Az erösitő szerintem 40%nál nem lesz jobban ki jatva soha az életében nálam... meg ha meg lesz akkor még minimum 1 hét be járatás lesz a szobámba aztán lehet be szerelni!

Aha, persze :) Én is így indultam neki: csak kicsit hajtom, egy icipicit, hogy meglegyen az erő a tiszta hangokhoz. Én naiv :) Ma már éppen a torzítási határ alatt dolgozik mind a két erősítő. az kb. 90%. Ez már a harmadik rendszerem (a gyárit persze nem számítva), és meg is vagyok vele elégedve, de azért érzem hogy még mindig bennem bújkál a kisördög. De "szerencsére" nincs 300 ropim hogy megint kicseréljek mindent :)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #70 Dátum: 2007 Április, 19, 07:10:32 »
Aha, persze :) Én is így indultam neki: csak kicsit hajtom, egy icipicit, hogy meglegyen az erő a tiszta hangokhoz. Én naiv :) Ma már éppen a torzítási határ alatt dolgozik mind a két erősítő. az kb. 90%. Ez már a harmadik rendszerem (a gyárit persze nem számítva), és meg is vagyok vele elégedve, de azért érzem hogy még mindig bennem bújkál a kisördög. De "szerencsére" nincs 300 ropim hogy megint kicseréljek mindent :)


:)

NĂĄlam ez mĂĄr rĂŠgmĂşlt!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #71 Dátum: 2007 Április, 20, 03:40:30 »
:)

NĂĄlam ez mĂĄr rĂŠgmĂşlt!

Persze az is lehet hogy csak a fülészetre kéne elmennem. Úgy tudom a 120dB a fájalomküszöb, én meg fürdök a 124-ben, és nem azért élvezem mert mazochista lennék :)

Azért arra majd kíváncsi leszek, hogy a mélyed, a pio tudja-e majd a lépést tartani az első szetteddel, mert valahogy nem tűnik egy kategóriának.
Másik kérdés: bivaly akksid van? mert az sokkal többet jelent hangminőségben, mint egy kondi. hát még a kettő együtt :)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #72 Dátum: 2007 Április, 20, 07:24:08 »
Persze az is lehet hogy csak a fülészetre kéne elmennem. Úgy tudom a 120dB a fájalomküszöb, én meg fürdök a 124-ben, és nem azért élvezem mert mazochista lennék :)

Azért arra majd kíváncsi leszek, hogy a mélyed, a pio tudja-e majd a lépést tartani az első szetteddel, mert valahogy nem tűnik egy kategóriának.
Másik kérdés: bivaly akksid van? mert az sokkal többet jelent hangminőségben, mint egy kondi. hát még a kettő együtt :)


A mĂŠly mĂĄr itt van a szobĂĄmba hĂŠtvĂŠgĂŠn kĂŠszitem el a dobozĂĄt...
RĂĄ nĂŠzĂŠsre elĂŠg bivaj a mĂŠly!
Ĺ°Akku meg az 1.6 benya mellĂŠ a 45Ah-s helyet egy jĂł kis gyĂĄri pug 65Ah-s lett annĂł be szerkesztve nekem...

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #73 Dátum: 2007 Április, 23, 07:51:26 »

A mĂŠly mĂĄr itt van a szobĂĄmba hĂŠtvĂŠgĂŠn kĂŠszitem el a dobozĂĄt...
RĂĄ nĂŠzĂŠsre elĂŠg bivaj a mĂŠly!
Ĺ°Akku meg az 1.6 benya mellĂŠ a 45Ah-s helyet egy jĂł kis gyĂĄri pug 65Ah-s lett annĂł be szerkesztve nekem...

Ez is el kĂŠszĂźlt most a be jĂĄratĂĄs folyik ezerrel!!!
Nem volt energiĂĄm elĂśvenni a fotĂłmasinĂĄt igy csak telcsivel csinĂĄltam a kĂŠpet...




Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #74 Dátum: 2007 Április, 23, 11:13:05 »
Ez is el kĂŠszĂźlt most a be jĂĄratĂĄs folyik ezerrel!!!
Nem volt energiĂĄm elĂśvenni a fotĂłmasinĂĄt igy csak telcsivel csinĂĄltam a kĂŠpet...



kirĂĄly, de a felső kĂŠp az mi? amĂşgy ilyen kicsi lĂĄda elĂŠg annak a mĂŠlynek? az durva!  ;) ;D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #75 Dátum: 2007 Április, 23, 13:45:49 »
kirĂĄly, de a felső kĂŠp az mi? amĂşgy ilyen kicsi lĂĄda elĂŠg annak a mĂŠlynek? az durva!  ;) ;D

fĂŠl kĂŠsz ĂĄllapotban a kĂĄrpitozĂĄs...

ez egy 26L zárt láda! minimum 18L és 35L a plafon a gép könyv szerint én a kettő közt lötem be igy szépen is szól és nagyot is tudd szólni!

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #76 Dátum: 2007 Április, 23, 15:25:20 »
fĂŠl kĂŠsz ĂĄllapotban a kĂĄrpitozĂĄs...

ez egy 26L zárt láda! minimum 18L és 35L a plafon a gép könyv szerint én a kettő közt lötem be igy szépen is szól és nagyot is tudd szólni!

jajĂł, csak meglepődtem, nemnagyon ĂŠrtek ĂĄm ĂŠn hozzĂĄ, ĂŠs furcsa volt ilyen komoly mĂŠlynek, ilyen kicsi (ami akkor nem kicsi, hanem pont jĂł ;D ;D) lĂĄdikĂł!  ;) ;D O0

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #77 Dátum: 2007 Április, 23, 18:24:30 »
jajĂł, csak meglepődtem, nemnagyon ĂŠrtek ĂĄm ĂŠn hozzĂĄ, ĂŠs furcsa volt ilyen komoly mĂŠlynek, ilyen kicsi (ami akkor nem kicsi, hanem pont jĂł ;D ;D) lĂĄdikĂł!  ;) ;D O0

HĂĄt azĂŠrt nem olyan komoly...
1, pio
2, 18eFt-ért még igen csak belépő szint a mélyek villágába!

olyan 70-80eFt kĂśrnyĂŠkĂŠn mĂĄr igazĂĄn komoly cuccokat lehet kapni ĂŠn meg a komplet rendszer upgradre szĂĄntam annyit...  ;D

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #78 Dátum: 2007 Április, 25, 09:34:25 »
HĂĄt azĂŠrt nem olyan komoly...
1, pio
2, 18eFt-ért még igen csak belépő szint a mélyek villágába!

olyan 70-80eFt kĂśrnyĂŠkĂŠn mĂĄr igazĂĄn komoly cuccokat lehet kapni ĂŠn meg a komplet rendszer upgradre szĂĄntam annyit...  ;D

hĂĄt igen, a pĂŠzz az pĂŠzz :)
van a ground zero-nak egy 30cm-es subja, ami 500W RMS-sel bĂ­r (kb. 800W csĂşcsban), emellett a gyĂĄri ajĂĄnlĂĄs nettĂł 15-19l zĂĄrt lĂĄda!

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #79 Dátum: 2007 Május, 02, 10:50:33 »
Üdv!
A rádió rögzítése megoldódott :D A következő "prodzsektem" :) a szigetelés... Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Hol érdemes szigetelni, rezonancia csökkentőket beépíteni, ilyesmi? Én teljesen kezdő vagyok ebben a témában, szóval minden ötletnek, eredménynek nagyon örülök! :D

Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy én első körben az ajtókba szerelnék vlmilyen rezgés elnyelőt, aztán esetleg vlmi komolyabb anyagot tennék a hátsó ülések alá mint szigetelő, mert az a gyári vlmi már eléggé lestrapált...

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #80 Dátum: 2007 Május, 02, 15:03:02 »
Üdv!
A rádió rögzítése megoldódott :D A következő "prodzsektem" :) a szigetelés... Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Hol érdemes szigetelni, rezonancia csökkentőket beépíteni, ilyesmi? Én teljesen kezdő vagyok ebben a témában, szóval minden ötletnek, eredménynek nagyon örülök! :D

Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy én első körben az ajtókba szerelnék vlmilyen rezgés elnyelőt, aztán esetleg vlmi komolyabb anyagot tennék a hátsó ülések alá mint szigetelő, mert az a gyári vlmi már eléggé lestrapált...

ha olcson akarod akkor:

www.isotech.hu

tecsound 7kg/nm 120cm*100cm-s bruttĂł 2200Ft
tesxan soudaband szallag 10cm szĂŠles 10m hosszĂş az meg kb. 2500Ft

Én most csináltam meg a comit meg az ajtókat és ha jól emlékszem akkor otthagytam a boltban 8900Ft-t mindenre elég volt!!!
Az ajtóban csogákat művelt mert olyan mély hangok jönnek ki, hogy el sem hiszem!!! Csomiban meg nem lehet annyira észre venni a külőmbséget!

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #81 Dátum: 2007 Május, 02, 15:53:39 »
ha olcson akarod akkor:

www.isotech.hu

tecsound 7kg/nm 120cm*100cm-s bruttĂł 2200Ft
tesxan soudaband szallag 10cm szĂŠles 10m hosszĂş az meg kb. 2500Ft

Én most csináltam meg a comit meg az ajtókat és ha jól emlékszem akkor otthagytam a boltban 8900Ft-t mindenre elég volt!!!
Az ajtóban csogákat művelt mert olyan mély hangok jönnek ki, hogy el sem hiszem!!! Csomiban meg nem lehet annyira észre venni a külőmbséget!

VĂŠletlen nem kĂŠszĂ­tettĂŠl kĂŠpsorozatot a tippek-trĂźkkĂśkbe?? :)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #82 Dátum: 2007 Május, 02, 16:49:57 »
VĂŠletlen nem kĂŠszĂ­tettĂŠl kĂŠpsorozatot a tippek-trĂźkkĂśkbe?? :)

sajnos nem mert otthon feledtem a gĂŠpet!!! :(

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #83 Dátum: 2007 Május, 02, 17:01:38 »
ha olcson akarod akkor:

www.isotech.hu

tecsound 7kg/nm 120cm*100cm-s bruttĂł 2200Ft
tesxan soudaband szallag 10cm szĂŠles 10m hosszĂş az meg kb. 2500Ft

Én most csináltam meg a comit meg az ajtókat és ha jól emlékszem akkor otthagytam a boltban 8900Ft-t mindenre elég volt!!!
Az ajtóban csogákat művelt mert olyan mély hangok jönnek ki, hogy el sem hiszem!!! Csomiban meg nem lehet annyira észre venni a külőmbséget!
KĂśszi!! RemĂŠlem nĂĄlam is sokat dob az ajtĂł szigetelĂŠse! Most mĂĄr legalĂĄbb van fogalmam rĂłla mit is keresek pontosan! :D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #84 Dátum: 2007 Május, 02, 18:51:25 »
KĂśszi!! RemĂŠlem nĂĄlam is sokat dob az ajtĂł szigetelĂŠse! Most mĂĄr legalĂĄbb van fogalmam rĂłla mit is keresek pontosan! :D

Az igazi a dynamat lenne de abból, hogy kitapétázd a kocsit olyan 150eFt-ből jönnél ki!!!!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #85 Dátum: 2007 Május, 02, 20:32:54 »
Az igazi a dynamat lenne de abból, hogy kitapétázd a kocsit olyan 150eFt-ből jönnél ki!!!!

Van aki *arja a pĂŠnzt!
Figyuka!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #86 Dátum: 2007 Május, 02, 20:44:02 »
Van aki *arja a pĂŠnzt!
Figyuka!


Na ez az autĂł kuva jĂł autĂł hifi tĂŠren kĂśnnyĂź meg csinĂĄlni!!!!

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #87 Dátum: 2007 Május, 03, 12:19:51 »
:D Kemény! Mindenképp fontos az egészet kitapétázni? (mármint az ajtó belső felületét)
Nem a pĂŠnz miatt kĂŠrdezem, hanem technikai informĂĄciĂłkĂŠnt.

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #88 Dátum: 2007 Május, 03, 12:38:14 »
:D Kemény! Mindenképp fontos az egészet kitapétázni? (mármint az ajtó belső felületét)
Nem a pĂŠnz miatt kĂŠrdezem, hanem technikai informĂĄciĂłkĂŠnt.

hĂĄt sztem ha mĂĄr leszedted a kĂĄrpitot, ĂŠs elkezdted a tapĂŠtĂĄzĂĄst, akkor illik az egĂŠszet.. gondolj bele, Ăśsszerakod, bekapcsolod a hifid, ĂŠs pont azon a rĂŠszen rezeg, zizeg, mocorog egy picit is, az mennyire feldĂźhitene..  ;D

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #89 Dátum: 2007 Május, 03, 12:46:25 »
Igen, igen ĂŠn is az egĂŠszet szeretnĂŠm, csak gondoltam rĂĄkĂŠrdezek  :D MĂŠg kezdő vagyok ebben a tĂŠmĂĄban aztĂĄn inkĂĄbb kĂŠrdezek tĂśbbet  ::)

KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #90 Dátum: 2007 Május, 03, 21:58:40 »
Ez is egy megoldĂĄs a monitor elhelyezĂŠsĂŠre,bĂĄr nem a legszebb.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #91 Dátum: 2007 Május, 04, 07:33:29 »
NĂĄndi:

tegnap dobtak be Auchanos ujsĂĄgot ĂŠs van benne deawoo 7,5"-s dvd plajer 75eFtĂŠrt!!!!


KĂĄdas NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #92 Dátum: 2007 Május, 04, 08:25:10 »
NĂĄndi:

tegnap dobtak be Auchanos ujsĂĄgot ĂŠs van benne deawoo 7,5"-s dvd plajer 75eFtĂŠrt!!!!



Ez nagyon jĂł ĂĄr!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #93 Dátum: 2007 Május, 05, 11:25:25 »
Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!


Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #94 Dátum: 2007 Május, 05, 11:28:18 »
Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!




WoooOOw!! szĂŠp! Nekem kĂźlĂśnĂśsen az tetszik, h milyen szĂŠp szolid a kalaptartĂł hangszĂłrĂłk megoldĂĄsa!!!
Ja ĂŠs a pĂĄrna is nagyon tuti!! :D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #95 Dátum: 2007 Május, 05, 11:50:23 »

WoooOOw!! szĂŠp! Nekem kĂźlĂśnĂśsen az tetszik, h milyen szĂŠp szolid a kalaptartĂł hangszĂłrĂłk megoldĂĄsa!!!
Ja ĂŠs a pĂĄrna is nagyon tuti!! :D

gyĂĄri...

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #96 Dátum: 2007 Május, 05, 13:05:37 »
Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!


szĂŠp, grat!! mĂĄr csak hallani kĂŠne, persze miutĂĄn teljesen kĂŠssz!  ;) O0

Gege

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #97 Dátum: 2007 Május, 05, 17:53:06 »
gyĂĄri...
JĂł lett volna, ha nekem is ilyen...  ::)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #98 Dátum: 2007 Május, 05, 18:22:14 »
szĂŠp, grat!! mĂĄr csak hallani kĂŠne, persze miutĂĄn teljesen kĂŠssz!  ;) O0

Annak is eljő az ideje!

zool

  • Vendég
Re: AutĂł hifi...
« Válasz #99 Dátum: 2007 Május, 08, 00:13:38 »
Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!



Ember, valóban kicsi az a láda! Ez tényleg nettó 18 lityi? az én 31 literesem bőven kéccer ennyi helyet foglal el! Vagy erre mifelénk nagyobb a liter mint nálatok? :) Egyébiránt nagyon szép munka, gratulálok hozzá! Gondolom szól is úgy, mint ahogy kinéz.

 


Google PageRank