Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 77   Le

Szerző Téma: Autó-hifi...  (Megtekintve 618504 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #50 Dátum: 2007 Április, 14, 19:12:36 »

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyannal, hogy a rádió egyszerűen rövidnek tűnik (mármint mélységre) vagy a végén a kis bizba*sz, mert ha beteszem akkor fölfelé és lefelé is mocorog.... nagyon idegesít hogy nem lehet rendesen berakni... ráadásul amikor megdől fölfelé akkor a cd-ket sem olvassa....


Nekem is olyan,nem tom mi lenne a megoldás.Lehetne kapni hozzá hosszabbítót?Végülis engem annyira nem zavar mert nem ugrik meg cd.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #51 Dátum: 2007 Április, 14, 20:09:22 »

Nekem is olyan,nem tom mi lenne a megoldás.Lehetne kapni hozzá hosszabbítót?Végülis engem annyira nem zavar mert nem ugrik meg cd.

érdekes jelenség! nekem nincs semmi a ****én és meg sem moccan és nem is zavarja a le játszásban!
De lehet, hogy a Hi-End teknikában rejlik ez a jó tulajdonság nálam! (JVC SH9102 eisa díjas volt)
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #52 Dátum: 2007 Április, 14, 20:15:32 »

Nekem is olyan,nem tom mi lenne a megoldás.Lehetne kapni hozzá hosszabbítót?Végülis engem annyira nem zavar mert nem ugrik meg cd.

Asszem, van egy ötletem: az én rádiómon van hátul egy gumi mütyür, ami egy csavarra van ráhúzva... (képen)


Na most, ha én szerzek egy ilyen csavart, ami hosszabb, akkor valószínű az kapaszkodna rendesen hátul, ahogy néztem van egy "fül izé" bent a rádió helyén, amibe kéne elvileg (szerintem) beleülnie... csak épp ez túl rövid és ezért mocorgott! Hétfőn megpróbálok, szerezni, majd elmondom mire jutottam :D
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #53 Dátum: 2007 Április, 14, 20:18:05 »

Asszem, van egy ötletem: az én rádiómon van hátul egy gumi mütyür, ami egy csavarra van ráhúzva... (képen)


Na most, ha én szerzek egy ilyen csavart, ami hosszabb, akkor valószínű az kapaszkodna rendesen hátul, ahogy néztem van egy "fül izé" bent a rádió helyén, amibe kéne elvileg (szerintem) beleülnie... csak épp ez túl rövid és ezért mocorgott! Hétfőn megpróbálok, szerezni, majd elmondom mire jutottam :D

Rendicsek,amúgy üdvözöllek a klubban  :)
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #54 Dátum: 2007 Április, 14, 20:22:58 »

Köszönöm!  :) ::)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #55 Dátum: 2007 Április, 14, 20:44:45 »

Eladó!

JVC KD-SH55R MP3 kivételével mindent tud 2pár RCA + 1pár Sub RCA (állitható hangerővel) alu előlap 3 dőlés szögü alölap állás 24bites minta vételezés pont mátrixos LCD CD text elölapon aux bemenet stb... Nagyon komoly hangja van!!!! Egyedül a távja nincs meg!

20eFt







Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #56 Dátum: 2007 Április, 14, 21:06:27 »

Eladó!

JVC KD-SH55R MP3 kivételével mindent tud 2pár RCA + 1pár Sub RCA (állitható hangerővel) alu előlap 3 dőlés szögü alölap állás 24bites minta vételezés pont mátrixos LCD CD text elölapon aux bemenet stb... Nagyon komoly hangja van!!!! Egyedül a távja nincs meg!

Húúúdeszéép... :)
Mp3 miatt adod el?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #57 Dátum: 2007 Április, 14, 21:29:41 »

Húúúdeszéép... :)
Mp3 miatt adod el?

ennek nagyon hosszú a sztoria!
Januárba azért vettem az ebayon mert ilyenem már volt és nagyon szerettem tudtam, hogy nincs MP3 de azt volt az árú leirásban, hogy a CD-tár az tudja az MP3-at és igy lett nekem negyon vonzó de amikor kézhez kaptam akkor derült ki, hogy az eladó úgy értette az MP3-at, hogy az AUX-on keresztűl...
Nem tudtam neki vissza küldeni mert ki futottam az 1 hónapos reklamációból az ebayon! :(
erre meg vettem a utodját a 9102-től ami már grafikus és MP3-s! a CD tárat meg tartottam és be raktam a kocsiba.
Így lett ez eladó!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #58 Dátum: 2007 Április, 14, 23:04:38 »

Eladó!

JVC KD-SH55R MP3 kivételével mindent tud 2pár RCA + 1pár Sub RCA (állitható hangerővel) alu előlap 3 dőlés szögü alölap állás 24bites minta vételezés pont mátrixos LCD CD text elölapon aux bemenet stb... Nagyon komoly hangja van!!!! Egyedül a távja nincs meg!

20eFt


húú Robi, te mindig elgondolkodtatsz...  ;D ;D
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #59 Dátum: 2007 Április, 16, 15:38:38 »

Rendicsek,amúgy üdvözöllek a klubban  :)

Ezzel kapcsolatban sikerrel jártam: Tudtam szerezni egy hosszabb 8-as csavart, ami szintén olyan, mint ami a képen van (rögzített anya van rajta) csak hosszabb: így már felül hátul és a gumi támasztó is rámegy!! Valahol a Te rádiódon is van sztem egy csavarmenet, ahova hasonló csavarral megoldhatod a mocorgó, idegesítő fészkelődést!!  ;D Ha nincs, akkor sztem óvatósan hegessz rá egy fém rudat (persze előtte célszerű lemérni, hogy mekkora kell, nekem 17,5 cm a belső hossz, a rádióm 14cm volt tehát nekem 3,5cm kellett) és ne felejtsd el megnézni, hogy a hegsztésel nem sérül e meg vlmi a rádió hátlapján... 
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #60 Dátum: 2007 Április, 16, 16:55:44 »

Ezzel kapcsolatban sikerrel jártam: Tudtam szerezni egy hosszabb 8-as csavart, ami szintén olyan, mint ami a képen van (rögzített anya van rajta) csak hosszabb: így már felül hátul és a gumi támasztó is rámegy!! Valahol a Te rádiódon is van sztem egy csavarmenet, ahova hasonló csavarral megoldhatod a mocorgó, idegesítő fészkelődést!!  ;D Ha nincs, akkor sztem óvatósan hegessz rá egy fém rudat (persze előtte célszerű lemérni, hogy mekkora kell, nekem 17,5 cm a belső hossz, a rádióm 14cm volt tehát nekem 3,5cm kellett) és ne felejtsd el megnézni, hogy a hegsztésel nem sérül e meg vlmi a rádió hátlapján... 

Van nekem is olyannom,majd meghosszabítom én is,de az enyém komolyan meg se moccan.
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #61 Dátum: 2007 Április, 17, 02:48:08 »

:)
Sajnos a mélynél is lehet hallani ha késik egy kicsit!
A DSP-s cuccok meg 150eFt alatt szinte ki zárt...

az igaz, de egy esetleges fázisfordítás általában megoldja a késési problémát.
a 150ezres DSP meg... ha valaha is lenne egy ilyenem, azzal hirtelen megdupláznám a hifim árát :) szóval marad az álom, meg a szívás a fázisokkal meg a szögbeállítással.

a magnórögzítésről:
én (természetesen :)) a nehezebbik utat választottam: maradt a rövid csavar, kettes lemezből hajtottam egy kampót, amit beleakasztottam a müanyag rögzítési pontba, a másik végét kifúrtam és felcsavaroztam a magnó hátuljára. hát az biztos hogy stabil, de a pontos méricskélés meg a szellőzőcsövek és a felső kesztyűtartó kiszedése, hogy fel tudjam csavarozni... azt hiszem nem éri meg. a Ti ötletetek sokkal gyorsabb és sztem ugyanolyan hatékony.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #62 Dátum: 2007 Április, 17, 07:39:30 »

az igaz, de egy esetleges fázisfordítás általában megoldja a késési problémát.
a 150ezres DSP meg... ha valaha is lenne egy ilyenem, azzal hirtelen megdupláznám a hifim árát :) szóval marad az álom, meg a szívás a fázisokkal meg a szögbeállítással.

a magnórögzítésről:
én (természetesen :)) a nehezebbik utat választottam: maradt a rövid csavar, kettes lemezből hajtottam egy kampót, amit beleakasztottam a müanyag rögzítési pontba, a másik végét kifúrtam és felcsavaroztam a magnó hátuljára. hát az biztos hogy stabil, de a pontos méricskélés meg a szellőzőcsövek és a felső kesztyűtartó kiszedése, hogy fel tudjam csavarozni... azt hiszem nem éri meg. a Ti ötletetek sokkal gyorsabb és sztem ugyanolyan hatékony.


Én tegnap rendeltem meg az új hifit... Életembe elöször lesz új cucc ilyenből! :)
na jó egy mély nyomom már volt...
kiváncsi leszek mikor jön meg és milyen lesz!

Én semmivel nem rögzitettem és jó a helyén marad a fejegység!
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #63 Dátum: 2007 Április, 17, 12:38:47 »

Én tegnap rendeltem meg az új hifit... Életembe elöször lesz új cucc ilyenből! :)
na jó egy mély nyomom már volt...
kiváncsi leszek mikor jön meg és milyen lesz!

Én semmivel nem rögzitettem és jó a helyén marad a fejegység!

na most nagyon kíváncsivá tettél! nem tudom megkérdezzem-e, hogy mit rendeltél, mert csak a szívemet fájdítanád, meg elemésztene az irigység :(

mit rendeltél? :)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #64 Dátum: 2007 Április, 17, 13:37:34 »

na most nagyon kíváncsivá tettél! nem tudom megkérdezzem-e, hogy mit rendeltél, mert csak a szívemet fájdítanád, meg elemésztene az irigység :(

mit rendeltél? :)


:)

SoundStream Li wonder 4.580 4x75W tényleges és nem zenei (bolti ára 55.440.-)
SoundStream LOS LS.60c szett (bolti ára 32.300.-)
Pioneer TS-W257D2 25cm-s mély (bolti ára 17.700.-) 23L zárt dobozban (a dobozt én méretezem és gyártom le)
Alfatec 1f kondi elektronikás (ezt 35euro volt)
kábelekre(hangszóró kábel meg táp kábel) kb. 5-6eFt még el megy. RCA kábelem az jó minőségü így azt nem cserélem

kb 30% kedvezményt tudtam ezekre össze barkácsolni...
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #65 Dátum: 2007 Április, 17, 23:45:34 »

:)

SoundStream Li wonder 4.580 4x75W tényleges és nem zenei (bolti ára 55.440.-)
SoundStream LOS LS.60c szett (bolti ára 32.300.-)
Pioneer TS-W257D2 25cm-s mély (bolti ára 17.700.-) 23L zárt dobozban (a dobozt én méretezem és gyártom le)
Alfatec 1f kondi elektronikás (ezt 35euro volt)
kábelekre(hangszóró kábel meg táp kábel) kb. 5-6eFt még el megy. RCA kábelem az jó minőségü így azt nem cserélem

kb 30% kedvezményt tudtam ezekre össze barkácsolni...

aha, tudtam én. eddig a kíváncsiság ölt meg, most meg az irigység :)
a soundstreamről már sok jót olvastam, de még sosem hallottam élőben. gondolom hidalva akarod hajtani a pio-t, de elég lesz hozzá? mellesleg jó kis apró láda kell neki, biztos a pug-tulajoknak találták ki :)
23 liter... én azért vettem ground zero-t, mert annak "csak" egy 31 literes ládát kellett fabrikálnom.
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #66 Dátum: 2007 Április, 18, 00:10:07 »

:)

SoundStream Li wonder 4.580 4x75W tényleges és nem zenei (bolti ára 55.440.-)
SoundStream LOS LS.60c szett (bolti ára 32.300.-)
Pioneer TS-W257D2 25cm-s mély (bolti ára 17.700.-) 23L zárt dobozban (a dobozt én méretezem és gyártom le)
Alfatec 1f kondi elektronikás (ezt 35euro volt)
kábelekre(hangszóró kábel meg táp kábel) kb. 5-6eFt még el megy. RCA kábelem az jó minőségü így azt nem cserélem

kb 30% kedvezményt tudtam ezekre össze barkácsolni...

csak nem hagyott nyugodni a dolog, utánajártam a cuccaidnak :) most már látom, hogy az erölködő elbírja a pio-t. a szett elég érzékeny, ha azt megküldöd... remélem ki van szigetelve a verda és meg vannak húzva a csavarok :) na meg nagyon állatul néznek ki a cuccok! csak gratulálni tudok hozzá, remélem sok örömödet leled majd benne.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #67 Dátum: 2007 Április, 18, 07:22:53 »

aha, tudtam én. eddig a kíváncsiság ölt meg, most meg az irigység :)
a soundstreamről már sok jót olvastam, de még sosem hallottam élőben. gondolom hidalva akarod hajtani a pio-t, de elég lesz hozzá? mellesleg jó kis apró láda kell neki, biztos a pug-tulajoknak találták ki :)
23 liter... én azért vettem ground zero-t, mert annak "csak" egy 31 literes ládát kellett fabrikálnom.

Hát azért nem kicsi az erölködö sem...
sztereó modban lesz hajtva a mély mert nem tudd 1ohm-ot az erömű!
igazából én egy kicsi 20cm-s mélyt szerettem volna JBL-ből és az meg elégszik egy 11L kicsi zárt dobozzal is!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #68 Dátum: 2007 Április, 18, 07:25:30 »

csak nem hagyott nyugodni a dolog, utánajártam a cuccaidnak :) most már látom, hogy az erölködő elbírja a pio-t. a szett elég érzékeny, ha azt megküldöd... remélem ki van szigetelve a verda és meg vannak húzva a csavarok :) na meg nagyon állatul néznek ki a cuccok! csak gratulálni tudok hozzá, remélem sok örömödet leled majd benne.


Van szigetelve illetve nem lesz olyan, hogy 2 sarokról hallják, hogy jövök mert az nem én vagyok! Én a szép tiszta hangokat csipem de ehhez kell a teljesitmény! Az erösitő szerintem 40%nál nem lesz jobban ki jatva soha az életében nálam... meg ha meg lesz akkor még minimum 1 hét be járatás lesz a szobámba aztán lehet be szerelni!
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #69 Dátum: 2007 Április, 19, 01:24:21 »

Van szigetelve illetve nem lesz olyan, hogy 2 sarokról hallják, hogy jövök mert az nem én vagyok! Én a szép tiszta hangokat csipem de ehhez kell a teljesitmény! Az erösitő szerintem 40%nál nem lesz jobban ki jatva soha az életében nálam... meg ha meg lesz akkor még minimum 1 hét be járatás lesz a szobámba aztán lehet be szerelni!

Aha, persze :) Én is így indultam neki: csak kicsit hajtom, egy icipicit, hogy meglegyen az erő a tiszta hangokhoz. Én naiv :) Ma már éppen a torzítási határ alatt dolgozik mind a két erősítő. az kb. 90%. Ez már a harmadik rendszerem (a gyárit persze nem számítva), és meg is vagyok vele elégedve, de azért érzem hogy még mindig bennem bújkál a kisördög. De "szerencsére" nincs 300 ropim hogy megint kicseréljek mindent :)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #70 Dátum: 2007 Április, 19, 07:10:32 »

Aha, persze :) Én is így indultam neki: csak kicsit hajtom, egy icipicit, hogy meglegyen az erő a tiszta hangokhoz. Én naiv :) Ma már éppen a torzítási határ alatt dolgozik mind a két erősítő. az kb. 90%. Ez már a harmadik rendszerem (a gyárit persze nem számítva), és meg is vagyok vele elégedve, de azért érzem hogy még mindig bennem bújkál a kisördög. De "szerencsére" nincs 300 ropim hogy megint kicseréljek mindent :)


:)

Nálam ez már régmúlt!
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #71 Dátum: 2007 Április, 20, 03:40:30 »

:)

Nálam ez már régmúlt!

Persze az is lehet hogy csak a fülészetre kéne elmennem. Úgy tudom a 120dB a fájalomküszöb, én meg fürdök a 124-ben, és nem azért élvezem mert mazochista lennék :)

Azért arra majd kíváncsi leszek, hogy a mélyed, a pio tudja-e majd a lépést tartani az első szetteddel, mert valahogy nem tűnik egy kategóriának.
Másik kérdés: bivaly akksid van? mert az sokkal többet jelent hangminőségben, mint egy kondi. hát még a kettő együtt :)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #72 Dátum: 2007 Április, 20, 07:24:08 »

Persze az is lehet hogy csak a fülészetre kéne elmennem. Úgy tudom a 120dB a fájalomküszöb, én meg fürdök a 124-ben, és nem azért élvezem mert mazochista lennék :)

Azért arra majd kíváncsi leszek, hogy a mélyed, a pio tudja-e majd a lépést tartani az első szetteddel, mert valahogy nem tűnik egy kategóriának.
Másik kérdés: bivaly akksid van? mert az sokkal többet jelent hangminőségben, mint egy kondi. hát még a kettő együtt :)


A mély már itt van a szobámba hétvégén készitem el a dobozát...
Rá nézésre elég bivaj a mély!
ŰAkku meg az 1.6 benya mellé a 45Ah-s helyet egy jó kis gyári pug 65Ah-s lett annó be szerkesztve nekem...
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #73 Dátum: 2007 Április, 23, 07:51:26 »


A mély már itt van a szobámba hétvégén készitem el a dobozát...
Rá nézésre elég bivaj a mély!
ŰAkku meg az 1.6 benya mellé a 45Ah-s helyet egy jó kis gyári pug 65Ah-s lett annó be szerkesztve nekem...

Ez is el készült most a be járatás folyik ezerrel!!!
Nem volt energiám elövenni a fotómasinát igy csak telcsivel csináltam a képet...



Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #74 Dátum: 2007 Április, 23, 11:13:05 »

Ez is el készült most a be járatás folyik ezerrel!!!
Nem volt energiám elövenni a fotómasinát igy csak telcsivel csináltam a képet...



király, de a felső kép az mi? amúgy ilyen kicsi láda elég annak a mélynek? az durva!  ;) ;D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #75 Dátum: 2007 Április, 23, 13:45:49 »

király, de a felső kép az mi? amúgy ilyen kicsi láda elég annak a mélynek? az durva!  ;) ;D

fél kész állapotban a kárpitozás...

ez egy 26L zárt láda! minimum 18L és 35L a plafon a gép könyv szerint én a kettő közt lötem be igy szépen is szól és nagyot is tudd szólni!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #76 Dátum: 2007 Április, 23, 15:25:20 »

fél kész állapotban a kárpitozás...

ez egy 26L zárt láda! minimum 18L és 35L a plafon a gép könyv szerint én a kettő közt lötem be igy szépen is szól és nagyot is tudd szólni!

jajó, csak meglepődtem, nemnagyon értek ám én hozzá, és furcsa volt ilyen komoly mélynek, ilyen kicsi (ami akkor nem kicsi, hanem pont jó ;D ;D) ládikó!  ;) ;D O0
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #77 Dátum: 2007 Április, 23, 18:24:30 »

jajó, csak meglepődtem, nemnagyon értek ám én hozzá, és furcsa volt ilyen komoly mélynek, ilyen kicsi (ami akkor nem kicsi, hanem pont jó ;D ;D) ládikó!  ;) ;D O0

Hát azért nem olyan komoly...
1, pio
2, 18eFt-ért még igen csak belépő szint a mélyek villágába!

olyan 70-80eFt környékén már igazán komoly cuccokat lehet kapni én meg a komplet rendszer upgradre szántam annyit...  ;D
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #78 Dátum: 2007 Április, 25, 09:34:25 »

Hát azért nem olyan komoly...
1, pio
2, 18eFt-ért még igen csak belépő szint a mélyek villágába!

olyan 70-80eFt környékén már igazán komoly cuccokat lehet kapni én meg a komplet rendszer upgradre szántam annyit...  ;D

hát igen, a pézz az pézz :)
van a ground zero-nak egy 30cm-es subja, ami 500W RMS-sel bír (kb. 800W csúcsban), emellett a gyári ajánlás nettó 15-19l zárt láda!
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #79 Dátum: 2007 Május, 02, 10:50:33 »

Üdv!
A rádió rögzítése megoldódott :D A következő "prodzsektem" :) a szigetelés... Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Hol érdemes szigetelni, rezonancia csökkentőket beépíteni, ilyesmi? Én teljesen kezdő vagyok ebben a témában, szóval minden ötletnek, eredménynek nagyon örülök! :D

Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy én első körben az ajtókba szerelnék vlmilyen rezgés elnyelőt, aztán esetleg vlmi komolyabb anyagot tennék a hátsó ülések alá mint szigetelő, mert az a gyári vlmi már eléggé lestrapált...
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #80 Dátum: 2007 Május, 02, 15:03:02 »

Üdv!
A rádió rögzítése megoldódott :D A következő "prodzsektem" :) a szigetelés... Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Hol érdemes szigetelni, rezonancia csökkentőket beépíteni, ilyesmi? Én teljesen kezdő vagyok ebben a témában, szóval minden ötletnek, eredménynek nagyon örülök! :D

Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy én első körben az ajtókba szerelnék vlmilyen rezgés elnyelőt, aztán esetleg vlmi komolyabb anyagot tennék a hátsó ülések alá mint szigetelő, mert az a gyári vlmi már eléggé lestrapált...

ha olcson akarod akkor:

www.isotech.hu

tecsound 7kg/nm 120cm*100cm-s bruttó 2200Ft
tesxan soudaband szallag 10cm széles 10m hosszú az meg kb. 2500Ft

Én most csináltam meg a comit meg az ajtókat és ha jól emlékszem akkor otthagytam a boltban 8900Ft-t mindenre elég volt!!!
Az ajtóban csogákat művelt mert olyan mély hangok jönnek ki, hogy el sem hiszem!!! Csomiban meg nem lehet annyira észre venni a külőmbséget!
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #81 Dátum: 2007 Május, 02, 15:53:39 »

ha olcson akarod akkor:

www.isotech.hu

tecsound 7kg/nm 120cm*100cm-s bruttó 2200Ft
tesxan soudaband szallag 10cm széles 10m hosszú az meg kb. 2500Ft

Én most csináltam meg a comit meg az ajtókat és ha jól emlékszem akkor otthagytam a boltban 8900Ft-t mindenre elég volt!!!
Az ajtóban csogákat művelt mert olyan mély hangok jönnek ki, hogy el sem hiszem!!! Csomiban meg nem lehet annyira észre venni a külőmbséget!

Véletlen nem készítettél képsorozatot a tippek-trükkökbe?? :)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #82 Dátum: 2007 Május, 02, 16:49:57 »

Véletlen nem készítettél képsorozatot a tippek-trükkökbe?? :)

sajnos nem mert otthon feledtem a gépet!!! :(
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #83 Dátum: 2007 Május, 02, 17:01:38 »

ha olcson akarod akkor:

www.isotech.hu

tecsound 7kg/nm 120cm*100cm-s bruttó 2200Ft
tesxan soudaband szallag 10cm széles 10m hosszú az meg kb. 2500Ft

Én most csináltam meg a comit meg az ajtókat és ha jól emlékszem akkor otthagytam a boltban 8900Ft-t mindenre elég volt!!!
Az ajtóban csogákat művelt mert olyan mély hangok jönnek ki, hogy el sem hiszem!!! Csomiban meg nem lehet annyira észre venni a külőmbséget!
Köszi!! Remélem nálam is sokat dob az ajtó szigetelése! Most már legalább van fogalmam róla mit is keresek pontosan! :D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #84 Dátum: 2007 Május, 02, 18:51:25 »

Köszi!! Remélem nálam is sokat dob az ajtó szigetelése! Most már legalább van fogalmam róla mit is keresek pontosan! :D

Az igazi a dynamat lenne de abból, hogy kitapétázd a kocsit olyan 150eFt-ből jönnél ki!!!!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autó hifi...
« Válasz #85 Dátum: 2007 Május, 02, 20:32:54 »

Az igazi a dynamat lenne de abból, hogy kitapétázd a kocsit olyan 150eFt-ből jönnél ki!!!!

Van aki *arja a pénzt!
Figyuka!

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #86 Dátum: 2007 Május, 02, 20:44:02 »

Van aki *arja a pénzt!
Figyuka!


Na ez az autó kuva jó autó hifi téren könnyü meg csinálni!!!!
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #87 Dátum: 2007 Május, 03, 12:19:51 »

:D Kemény! Mindenképp fontos az egészet kitapétázni? (mármint az ajtó belső felületét)
Nem a pénz miatt kérdezem, hanem technikai információként.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #88 Dátum: 2007 Május, 03, 12:38:14 »

:D Kemény! Mindenképp fontos az egészet kitapétázni? (mármint az ajtó belső felületét)
Nem a pénz miatt kérdezem, hanem technikai információként.

hát sztem ha már leszedted a kárpitot, és elkezdted a tapétázást, akkor illik az egészet.. gondolj bele, összerakod, bekapcsolod a hifid, és pont azon a részen rezeg, zizeg, mocorog egy picit is, az mennyire feldühitene..  ;D
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #89 Dátum: 2007 Május, 03, 12:46:25 »

Igen, igen én is az egészet szeretném, csak gondoltam rákérdezek  :D Még kezdő vagyok ebben a témában aztán inkább kérdezek többet  ::)
Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #90 Dátum: 2007 Május, 03, 21:58:40 »

Ez is egy megoldás a monitor elhelyezésére,bár nem a legszebb.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #91 Dátum: 2007 Május, 04, 07:33:29 »

Nándi:

tegnap dobtak be Auchanos ujságot és van benne deawoo 7,5"-s dvd plajer 75eFtért!!!!

Naplózva

Kádas Nándor

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #92 Dátum: 2007 Május, 04, 08:25:10 »

Nándi:

tegnap dobtak be Auchanos ujságot és van benne deawoo 7,5"-s dvd plajer 75eFtért!!!!



Ez nagyon jó ár!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #93 Dátum: 2007 Május, 05, 11:25:25 »

Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!

Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #94 Dátum: 2007 Május, 05, 11:28:18 »

Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!




WoooOOw!! szép! Nekem különösen az tetszik, h milyen szép szolid a kalaptartó hangszórók megoldása!!!
Ja és a párna is nagyon tuti!! :D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #95 Dátum: 2007 Május, 05, 11:50:23 »


WoooOOw!! szép! Nekem különösen az tetszik, h milyen szép szolid a kalaptartó hangszórók megoldása!!!
Ja és a párna is nagyon tuti!! :D

gyári...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #96 Dátum: 2007 Május, 05, 13:05:37 »

Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!


szép, grat!! már csak hallani kéne, persze miután teljesen késsz!  ;) O0
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #97 Dátum: 2007 Május, 05, 17:53:06 »

gyári...
Jó lett volna, ha nekem is ilyen...  ::)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó hifi...
« Válasz #98 Dátum: 2007 Május, 05, 18:22:14 »

szép, grat!! már csak hallani kéne, persze miután teljesen késsz!  ;) O0

Annak is eljő az ideje!
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Autó hifi...
« Válasz #99 Dátum: 2007 Május, 08, 00:13:38 »

Még van egy kicsi kuszaság a kábelekel de majd ha meg jön az új erőmű akkor azok is el tünnek!



Ember, valóban kicsi az a láda! Ez tényleg nettó 18 lityi? az én 31 literesem bőven kéccer ennyi helyet foglal el! Vagy erre mifelénk nagyobb a liter mint nálatok? :) Egyébiránt nagyon szép munka, gratulálok hozzá! Gondolom szól is úgy, mint ahogy kinéz.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 77   Fel
 


Az oldal 0.401 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.