Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Autó-hifi...

<< < (762/762)

Mersault:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2019 Május, 20, 10:49:05 ---A leírásában azt olvastam, hogy infrával távirányítható. Ámbár már találkoztam olyannal is, hogy valaki az infra-távirányító gombjainak a bekötési pontjait próbálta több-kevesebb sikerrel a gyári távvezérlő kivezetéseivel házasítani. (Azért nem lett azon tökéletes, mivel minden fukkciót nem lehetett tisztán elkülönítve kivezetni a nyáklap sajátossága miatt.
A boltokban kapható adapterek valóban minden esetben méregdrágák. Egy ellenállás-hidas átalakító bekerülési költsége lehet talán 200 Ft, és adják 15.000-ért.
Sajnos bontóban én még soha életemben nem találkoztam ilyesmi átalakítóval...

--- ---

Szia,

Igen, valóban van hozzá infra távirányító, csak valahogy olyan bénán-furán néz ki ennek a használata.. Nem is tudom, hogyan szokás? A kormányra ragasztva, az alsó negyedbe? Engem zavarna is.. Na mindegy, gondolkodom még, hogy lenne érdemes. Bontóval akkor nem próbálkozom.

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2019 Május, 20, 21:09:32 ---Szia,

Igen, valóban van hozzá infra távirányító, csak valahogy olyan bénán-furán néz ki ennek a használata.. Nem is tudom, hogyan szokás? A kormányra ragasztva, az alsó negyedbe? Engem zavarna is.. Na mindegy, gondolkodom még, hogy lenne érdemes. Bontóval akkor nem próbálkozom.

--- ---

Nekem volt már olyan autóm, amibe olyan rádió volt beépítve, amelyhez kormányra pattintható infrás távvezérlő volt. Akkor kedveltem a dolgot, ma már nem tetszene...

Mostanában vagyok annyira konzervatív, hogy a gyárilag létező maximumot, plusz egy kis okosítást használok.
Így Clarion gyári CD-s rádióm van, plusz gyári CD-tár, az okosítás pedig annyi, hogy a kormányoszlop bal oldalán is van nálam egy rádiótávvezérlő kar (a burkolaton belül ott az előkészítés a tempomatkar számára, könnyű volt beleapplikálni). Maga a rádió tud még további távvezérelt funkciókat is kezelni, nemcsak a gyárilag beépített négyet, szóval a rádiót nem is kellett bolygatni.
Megkötöttség persze van bőven, tömörített formátumot például nyilván nem kezel, stb. Cserébe szép gyári kinézetű, semmi csillivilli, és igen kézreállóak a gombjai.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal