Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Elektromos dolgok...

<< < (1980/1981) > >>

jocó vezér:
Sziasztok!
Kezd nagyon idegesíteni a légzsák lámpa a bal oldali. Ráadom a gyújtást kialszik megyek vele és menet közben kigyullad a lámpa. Már kicseréltem az ülést, a központi egységet, a kormánynál a gyűrűt a kormány légzsákot. Hol keressem még a hibát?  Ez egy 2001 S3 kombi benzines
Köszi előre is a választ

zimurgy:

--- Idézetet írta: jocó vezér - 2021 Június, 02, 21:53:58 ---Sziasztok!
Kezd nagyon idegesíteni a légzsák lámpa a bal oldali. Ráadom a gyújtást kialszik megyek vele és menet közben kigyullad a lámpa. Már kicseréltem az ülést, a központi egységet, a kormánynál a gyűrűt a kormány légzsákot. Hol keressem még a hibát?  Ez egy 2001 S3 kombi benzines
Köszi előre is a választ

--- ---

Szerintem a késői S3-asoknál bevezetett plusz két csatlakozónál nézz körül.
Ezek a vezetőoldali lábtérnél vannak, oldalt, ahol a műszerfali és a karosszéria-kábelkötegek is összecsatlakoznak.
Ugyanolyan narancs és piros csatlakozókat keress, mint amilyenek az ülés alatt is vannak.
Nagyon valószínűnek tartom, hogy ott lesz a gond.
Sokáig tartott, mire a saját autómon rábukkantam ezekre, hasonló cipőben jártam én is...

gattuso21:
Sziszatok egy kérdésem lenne miért csinálhatja az ablaktöröm hogy egyes állásban fokozatban mikor idöközönként töröl, gondol egyet és fél utoon meg áll az ablaktörlö, utána onnan folytaja a munka menetet. cseréltem már relét,ablaktörlö mehanikát.mi lehet a gond.

zimurgy:

--- Idézetet írta: gattuso21 - 2022 November, 28, 08:13:30 ---Sziszatok egy kérdésem lenne miért csinálhatja az ablaktöröm hogy egyes állásban fokozatban mikor idöközönként töröl, gondol egyet és fél utoon meg áll az ablaktörlö, utána onnan folytaja a munka menetet. cseréltem már relét,ablaktörlö mehanikát.mi lehet a gond.

--- ---

Szia, szerintem lehet, hogy elől esetleg feltelt a vályú falevéllel és, eldugult a lefolyó. Ha beleér a pangó vízbe az ablaktörlő motor, az tud fura dolgokat produlkálni. A másik lehetőség az, hogy nem a relével volt a gond, hanem az összeégett foglalatával. Sajnos elő szokott fordulni. Jó nehéz hozzáférni, be kell hanyatt feküdni szinte, de javaslom, hogy az érintkezőket gondosan nézd át a csatiban.

gattuso21:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2022 November, 28, 09:42:15 ---Szia, szerintem lehet, hogy elől esetleg feltelt a vályú falevéllel és, eldugult a lefolyó. Ha beleér a pangó vízbe az ablaktörlő motor, az tud fura dolgokat produlkálni. A másik lehetőség az, hogy nem a relével volt a gond, hanem az összeégett foglalatával. Sajnos elő szokott fordulni. Jó nehéz hozzáférni, be kell hanyatt feküdni szinte, de javaslom, hogy az érintkezőket gondosan nézd át a csatiban.

--- ---
ki lett pucolva mindenhol plusz új ablaktörlö motor plusz mehanika lett bele rakva. de jenlegi állapotban felsö ponton áll meg az ablaktörlö. ha relé nélkül probálom alsó pozicióba van vissza rakom a relét egyböl felsö állásba megy. foglalatott néztem semmi rendeleneséget nem találtam.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal