Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Elektromos dolgok...

<< < (2/1981) > >>

Break 306:

--- Idézetet írta: Rozsahegyir - 2007 Március, 09, 15:52:20 ---Generátort nézzezsd meg!
--- ---

Mi köze lehet a generátornak az izzóhoz?Mi lehet vele?És miért csak mindig a jobb old.Tegnap voltam egy izzót is áruló villanyásznál ö a höelvezetéssel magyarázott valamit idézem/müanyag foncsor, müanyag bura,/és persze a szar minőségü izzók is.Na erre/ kössek én csomót/ mint hozánemértő.De köszi az infót,tovább kérdezek más villanyásznál is.A csavar ügyben már várom vissza a választ a gumisoktól.Ha lesz info hivlak.

Rozsahegyir:

--- Idézetet írta: Break 306 - 2007 Március, 10, 05:41:43 ---Mi köze lehet a generátornak az izzóhoz?Mi lehet vele?És miért csak mindig a jobb old.Tegnap voltam egy izzót is áruló villanyásznál ö a höelvezetéssel magyarázott valamit idézem/müanyag foncsor, müanyag bura,/és persze a szar minőségü izzók is.Na erre/ kössek én csomót/ mint hozánemértő.De köszi az infót,tovább kérdezek más villanyásznál is.A csavar ügyben már várom vissza a választ a gumisoktól.Ha lesz info hivlak.


--- ---

Elméletileg ha nem jó akkor nagyobb feszt tol ki magából...
De ha csak a jobbos akkor nem tudom az az ha rá jöttem akkor meg írom mert északa ment el a 3. xenon trafó az örök mezőre (2, gagyi és 1, márkás) illetve most eset le, hogy nekem is minddig csak a jobbos meg el!

Bobeek:

--- Idézetet írta: Rozsahegyir - 2007 Március, 10, 07:19:33 ---Elméletileg ha nem jó akkor nagyobb feszt tol ki magából...
De ha csak a jobbos akkor nem tudom az az ha rá jöttem akkor meg írom mert északa ment el a 3. xenon trafó az örök mezőre (2, gagyi és 1, márkás) illetve most eset le, hogy nekem is minddig csak a jobbos meg el!

--- ---

3 trafód már feladta??? az azért elég durva, nem? és mennyiért tudtál újat venni? ugy látszik, akkor xenonnál nem az "izzó", hanem a trafó a fogyóeszköz..  :D

Rozsahegyir:

--- Idézetet írta: Bobeek - 2007 Március, 10, 10:19:59 ---3 trafód már feladta??? az azért elég durva, nem? és mennyiért tudtál újat venni? ugy látszik, akkor xenonnál nem az "izzó", hanem a trafó a fogyóeszköz..  :D

--- ---

gar csere...

Bobeek:

--- Idézetet írta: Rozsahegyir - 2007 Március, 10, 10:26:49 ---gar csere...

--- ---

jahh, az ugy ok.. dehát azért mégiscsak durva, hogy ennyit birnak..

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal