Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Le

Szerző Téma: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)  (Megtekintve 140394 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #400 Dátum: 2008 Március, 25, 17:16:38 »

nekem megér 2000ft mert egy nagyon... jó a csapat
azt k...a-nak kellene írni...
Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Tagdíj sztem mindenhol van, aminek vannak előnyei is, tag bárki lehet, aki szeretne, és tulajdonol egy 306-t, és a segítőkészség a nai napig megvan! Viszont ezzel a jelképes összeggel ki lehet szűrni azokat, akik kizárólag azért látogatnak ide, mert érdekük úgy kívánja. Bár én nem tartozom a vezetőségbe, de nem hallottam róla, hogy valaki ki lenne tiltva.
Naplózva

Bugac

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #401 Dátum: 2008 Március, 25, 17:29:55 »

azt k...a-nak kellene írni...Tagdíj sztem mindenhol van, aminek vannak előnyei is, tag bárki lehet, aki szeretne, és tulajdonol egy 306-t, és a segítőkészség a nai napig megvan! Viszont ezzel a jelképes összeggel ki lehet szűrni azokat, akik kizárólag azért látogatnak ide, mert érdekük úgy kívánja. Bár én nem tartozom a vezetőségbe, de nem hallottam róla, hogy valaki ki lenne tiltva.

Én azért újnak számitók de igazat adok neked Tibcsi! :-! _pug
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #402 Dátum: 2008 Március, 25, 17:45:24 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.

akit komolyan érdekel a klub, és a klubbal kapcsolatos dolgok (találkozók, fórum, társaság, stb) az úgyis maradni akar, és befizeti a 2000ft-ot..
jó, abban igazat adok, hogy az újjaknak fogalmuk sincs, hogy hogy is mennek itt a dolgok, nem látják át az egészet, hogy mire kellhet lóvé, miért szednek itt tagdíjat... de el kell kicsit gondolkodni rajta, vagy esetleg meg is lehet kérdezni, sokan szívesen elmondják..  :-!
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #403 Dátum: 2008 Március, 25, 17:48:22 »

akit komolyan érdekel a klub, és a klubbal kapcsolatos dolgok (találkozók, fórum, társaság, stb) az úgyis maradni akar, és befizeti a 2000ft-ot..
jó, abban igazat adok, hogy az újjaknak fogalmuk sincs, hogy hogy is mennek itt a dolgok, nem látják át az egészet, hogy mire kellhet lóvé, miért szednek itt tagdíjat... de el kell kicsit gondolkodni rajta, vagy esetleg meg is lehet kérdezni, sokan szívesen elmondják..  :-!

Persze sokaknak csak addig érdekes valami ameddig ingyen van...még a kispolszkis klubtagság sincs ingyen és azt kell ,hogy mondjam,hogy a sok klub között a mi tagdíjunk a legkevesebb...
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #404 Dátum: 2008 Március, 25, 17:54:48 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Szánalmas a hozzászólásod!
Már bocsánat. angry
Ha segítségre szorulsz a fórumon kapsz segítséget,még ha nem vagy tag akkor is.
Ha nem szóltál volna bölcs maradtál volna. :-))
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Mozes20

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #405 Dátum: 2008 Március, 25, 18:05:59 »

Sziasztok
Én teljesen új vagyok és az elsö a talin be is fizettem a tagdijat.
Szerintem meg kevés is.
Kapsz egy csomo dolgot: ugye a kártya, a klub oldal, és nem utolsó sorban egy qrva jo csapatot.
A lényeg az hogy teljesen jól van ez igy ahogy van!
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #406 Dátum: 2008 Március, 25, 18:15:57 »

Szánalmas a hozzászólásod!
Már bocsánat. angry
Ha segítségre szorulsz a fórumon kapsz segítséget,még ha nem vagy tag akkor is.
Ha nem szóltál volna bölcs maradtál volna. :-))

MEgjegyzem a régi adakozós dolog nekem is közelebb állt a lelkemhez... De én egyenlőre speciális eset vagyok hiszen jó áron jutok gyári alkatrészekhez a saját autóm számára... de pl annak akinek nincs ilyen lehetősége simán meg is térülhet a tagdíj... és akkor már mindenki jól jár/ boldog. ;)

Olyat meg még nem láttam itt, hogy valaki azt írta volna, hogy fizess kétezret és válaszolok a problémádra, amíg ez így van, én nem osztom Szett kolléga véleményét.

Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #407 Dátum: 2008 Március, 25, 18:20:37 »

akit komolyan érdekel a klub, és a klubbal kapcsolatos dolgok (találkozók, fórum, társaság, stb) az úgyis maradni akar, és befizeti a 2000ft-ot..
jó, abban igazat adok, hogy az újjaknak fogalmuk sincs, hogy hogy is mennek itt a dolgok, nem látják át az egészet, hogy mire kellhet lóvé, miért szednek itt tagdíjat... de el kell kicsit gondolkodni rajta, vagy esetleg meg is lehet kérdezni, sokan szívesen elmondják..  :-!
Amikor felmerült a tagdij kérdés voltak(tunk) páran akik egyböl gondolkodás nélkül az igen mellett voksoltak és szinte folyamatosan azt kérdezték mikor utalhatjuk meg hova. Nem akarok senkit megbántani de itt semmi sem kötelező.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Soul

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #408 Dátum: 2008 Március, 25, 18:26:34 »

Csak egyet érteni tudok az előttem szólókkal... :-!

Megaztán én úgy vagyok vele, hogy az a 2000 Ft szerintem is baromi kevés, ráadásul egy évre... Mondom ezt úgy, hogy én sem keresek milliókat, de még százezreket sem havonta és kacsalábon forgó házam sincs... :-))

És különben sem kötelező... _pug _pug _pug _pug
Naplózva

Bugac

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #409 Dátum: 2008 Március, 25, 18:27:11 »

Sziasztok
Én teljesen új vagyok és az elsö a talin be is fizettem a tagdijat.
Szerintem meg kevés is.
Kapsz egy csomo dolgot: ugye a kártya, a klub oldal, és nem utolsó sorban egy qrva jo csapatot.
A lényeg az hogy teljesen jól van ez igy ahogy van!

 :-! _pug
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #410 Dátum: 2008 Március, 25, 18:56:50 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.

Szerintem nincs senki kirekesztve. Bárki (tagdíj fizetés nélkül is) eljöhet bármelyik találkozóra.Fizetnie is csak ott kell majd érte,ahol nem közterületen tartjuk,és Nekünk is pénzbe kerül.(Pl Szolnok)
Ha nem érzi jól magát,úgyse jön többet,ha igen,az sem jelenti azt,hogy fizetnie kell,ha nem akar.
A fórumot is ingyé lehet használni mindenkinek(tagdíjfizetéstől függetlenül),pedig annak is van egy éves dija...
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #411 Dátum: 2008 Március, 25, 21:15:29 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Nos az én véleményem az hogy a klub hozzá állása nem változott semmit most is mindenki önzetlenül segít ha tud csak azt nem veszi észre senki hogy vannak dolgok amik pénzbe kerültek eddig is amit egyes klubtársak saját zsebből finanszíroztak ami most a tagdíjak egy részét lehet ráfordítani PL a klub forum és oldal üzemeltetése  az meg hogy valamien infót kell megadni magárol annak aki szeretne klubtag lenni az természetes dolog szerintem.Van olyan oldal ahól még több adatot is kell megadni mint nálunk az meg hogy CSAK ENNYI A TAGDÍJ az meg szinte ajándék, van ahól 12.000 ft kell csengetni évente az már nekem is sok lenne.......
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #412 Dátum: 2008 Március, 26, 06:15:41 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Na már mindenki szólt én se maradjak le:mi nem kérhetünk senkitől semmit.Mindenki magától dönti el hogy neki ez jó vagy nem.Jó ideig nem volt/tagdij/.De volt egy pici doboz ami vagy gyarapodott vagy nem.Nekem személyszerint az a meglátásom,ha tartozni szeretnék egy bizonyos /klubhoz/ott vannak bizonyos szabályok, amit érdemes tanulmányozni.És persze személyessen meg kell bizonyosodni.Amit mi kérünk ha be akarsz lépni egy fotó rólad és a kocsiról /redszám kitörölve.Aztán nem kell megadni hogy hol laksz, hány éves vagy ,és hogy fiú vagy vagy lány.De én azt mondom ne itélj előre :gyere el egy talira és ott majd eldöntöd hogy jó e ez neked.Üdv :Break 306  :o :-! _pug
Naplózva

oszi

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #413 Dátum: 2008 Március, 26, 07:09:43 »

Összehasonlításként: a Simson klubb tagdíja 3000ft/év.
Azért ez a klubb sokkal többet ad mint az!!!
Tagdíj :-!
Naplózva

Szett

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 10
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 221
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: Dunaújváros
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #414 Dátum: 2008 Március, 26, 16:29:49 »

Szánalmas a hozzászólásod!
Már bocsánat. angry
Ha segítségre szorulsz a fórumon kapsz segítséget,még ha nem vagy tag akkor is.
Ha nem szóltál volna bölcs maradtál volna. :-))
Látod ez az amiről beszéltem,rögtön támadni.Én már próbáltam segíteni,nem tudom sikerült-e.Egyébként az lepett meg hogy a tippek trükkökhöz nem tudtam hozzáférni.Valaki  megírta ,hogy csak a tagok férnek hozzá..Egyébként voltam találkozón én is kb 1 órát és kifizettem a restanciámat.Ha a vezetőség nevében írtál, akkor nagyon elszomorít,ha meg a saját gondolatod akkor ......Tehát ezentúl ha másképp gondolom nem kell megírni,így is lehet.Fizetni hogyan,kinek,miért és mennyit?
Naplózva

Szett

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 10
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 221
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: Dunaújváros
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #415 Dátum: 2008 Március, 26, 16:35:19 »

Na már mindenki szólt én se maradjak le:mi nem kérhetünk senkitől semmit.Mindenki magától dönti el hogy neki ez jó vagy nem.Jó ideig nem volt/tagdij/.De volt egy pici doboz ami vagy gyarapodott vagy nem.Nekem személyszerint az a meglátásom,ha tartozni szeretnék egy bizonyos /klubhoz/ott vannak bizonyos szabályok, amit érdemes tanulmányozni.És persze személyessen meg kell bizonyosodni.Amit mi kérünk ha be akarsz lépni egy fotó rólad és a kocsiról /redszám kitörölve.Aztán nem kell megadni hogy hol laksz, hány éves vagy ,és hogy fiú vagy vagy lány.De én azt mondom ne itélj előre :gyere el egy talira és ott majd eldöntöd hogy jó e ez neked.Üdv :Break 306  :o :-! _pug
Köszönöm Break,ez korrekt.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #416 Dátum: 2008 Március, 26, 16:52:04 »

Látod ez az amiről beszéltem,rögtön támadni.Én már próbáltam segíteni,nem tudom sikerült-e.Egyébként az lepett meg hogy a tippek trükkökhöz nem tudtam hozzáférni.Valaki  megírta ,hogy csak a tagok férnek hozzá..Egyébként voltam találkozón én is kb 1 órát és kifizettem a restanciámat.Ha a vezetőség nevében írtál, akkor nagyon elszomorít,ha meg a saját gondolatod akkor ......Tehát ezentúl ha másképp gondolom nem kell megírni,így is lehet.Fizetni hogyan,kinek,miért és mennyit?

Én még mindig nem értem a problémádat...
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #417 Dátum: 2008 Március, 26, 18:37:33 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Ki támad kit?
Senki nem sajátítja ki a klubot!
Aki létrehozta annak pénzbe kerül az oldal,hogy te is tudj írogatni és kérdezni.
Ha egyszer eljönnél egy talira,és komolyabban megismernéd a társaságot akkor nem írnál ilyet.
Különben meg bizonyos helyeken a találkozó is pénzbe kerül és az a tagdíjból van befizetve.
Nem támadtalak téged,csak értetlenül állok én is,és úgy látom más is a problémád előtt. :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #418 Dátum: 2008 Március, 26, 18:40:51 »

Látod ez az amiről beszéltem,rögtön támadni.Én már próbáltam segíteni,nem tudom sikerült-e.Egyébként az lepett meg hogy a tippek trükkökhöz nem tudtam hozzáférni.Valaki  megírta ,hogy csak a tagok férnek hozzá..Egyébként voltam találkozón én is kb 1 órát és kifizettem a restanciámat.Ha a vezetőség nevében írtál, akkor nagyon elszomorít,ha meg a saját gondolatod akkor ......Tehát ezentúl ha másképp gondolom nem kell megírni,így is lehet.Fizetni hogyan,kinek,miért és mennyit?
Nem a vezetőség nevében írtam!
Azt,hogy hogyan,kinek,miért és mennyit kell fizetni azt a főoldalon megtalálod. :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

nyalee

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #419 Dátum: 2008 Március, 26, 18:48:01 »

Látod ez az amiről beszéltem,rögtön támadni.Én már próbáltam segíteni,nem tudom sikerült-e.Egyébként az lepett meg hogy a tippek trükkökhöz nem tudtam hozzáférni.Valaki  megírta ,hogy csak a tagok férnek hozzá..Egyébként voltam találkozón én is kb 1 órát és kifizettem a restanciámat.Ha a vezetőség nevében írtál, akkor nagyon elszomorít,ha meg a saját gondolatod akkor ......Tehát ezentúl ha másképp gondolom nem kell megírni,így is lehet.Fizetni hogyan,kinek,miért és mennyit?

Én mikor megtaláltam az oldalt a tippek ingyenes volt, de az új oldalt mikor néztem, már nem.
Egyébként igazuk van, valamennyi pénz kell mindenhez(pl a klub fentarásához).
A tagdij éves dija is meg lett szavazva. Szerintem 2000ft senkit se ver földhöz.
2000 ből már csak 6lityi benzint kapsz, amit meg itt kapsz tanácsot az lehet, hogy a szervízbe sok-sok 1000ft-ba kerülnek.
A bontott alkatrészekről ne is beszéljünk.
Én azt se bánnám ha több lenne, mert ilyen csapatot még egyszer sehol sem találok!
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #420 Dátum: 2008 Április, 18, 01:50:02 »

Én mikor megtaláltam az oldalt a tippek ingyenes volt, de az új oldalt mikor néztem, már nem.
Egyébként igazuk van, valamennyi pénz kell mindenhez(pl a klub fentarásához).
A tagdij éves dija is meg lett szavazva. Szerintem 2000ft senkit se ver földhöz.
2000 ből már csak 6lityi benzint kapsz, amit meg itt kapsz tanácsot az lehet, hogy a szervízbe sok-sok 1000ft-ba kerülnek.
A bontott alkatrészekről ne is beszéljünk.
Én azt se bánnám ha több lenne, mert ilyen csapatot még egyszer sehol sem találok!

hehe  :D
Tetszik ez az analógia..
Amúgy nekem is hasonló a véleményem, én is sok segítséget kaptam már a klubtársaktól, valamennyit igyekeztem is viszonozni.  :)
...és az alkatrészekről még nem is beszéltünk.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #421 Dátum: 2008 Április, 18, 12:10:48 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Látom mindenki beleszólt már ebbe, így akkor énis  biggrin
Szoval új vagyok, nem ismerek közületek személyesen csak 2 tagot, mégsem bánom a befizetett tagdíjat. Ha nem tetszik a klub nem kell belépni, én még talin sem voltam (sajnos), de ha tök negatív lenne a társaság (amit így a fórumból leszűrve kétlek) akkor sem dőlne össze a költségvetés mert egy heti cigi nem jön ki ennyiből, a tagok pedig már ennél több értéket segítettek, ezért respect Dakarnak és Rozsahegyi-nek!
Ja, Dakarnak még tartozok is a segítségéjért  whistle
Fehérember nem felejt  ;D
Azt én nem értem hogyan lehet egy klubot kisajátítani, de biztos, ha Te mondod...
A fórumra pedig igenis kell admin, moderátor aki igenis vágja ki azt, aki csak rombolni, kőedénynek jön ide!
Naplózva

vasi

  • Füred-Team
  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 105
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 749
  • Évjárat: 1999.06
  • Lakóhely: Székesfehérvár
  • Motor: 1.4
  • Típus: Break
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #422 Dátum: 2008 Április, 18, 13:31:40 »

Lenne egy javaslatom: Mi lenne, ha a szórólap letöltését kivennénk a fizetős menüből? Így a még nem fizető, de már jó úton haladó emberkék (meg aki még úgy gondolja...) is tudná relámozni/bővíteni a klubot. Esetleg egy szavazás erről??? :)
Naplózva
Brékó, Brékó...BREAK Óóóóóó!!!!!

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #423 Dátum: 2008 Április, 18, 13:38:27 »

Lenne egy javaslatom: Mi lenne, ha a szórólap letöltését kivennénk a fizetős menüből? Így a még nem fizető, de már jó úton haladó emberkék (meg aki még úgy gondolja...) is tudná relámozni/bővíteni a klubot. Esetleg egy szavazás erről??? :)

Kár megszavazni ez jó javaslat szerintem is! :-!

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #424 Dátum: 2008 Április, 18, 14:57:28 »

Lenne egy javaslatom: Mi lenne, ha a szórólap letöltését kivennénk a fizetős menüből? Így a még nem fizető, de már jó úton haladó emberkék (meg aki még úgy gondolja...) is tudná relámozni/bővíteni a klubot. Esetleg egy szavazás erről??? :)

jó pár letölthető dolog csak reghez van hozzá kötve! és a lényeges dolgok vannak full reghez kötve!
Naplózva

swat

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #425 Dátum: 2008 Május, 04, 13:32:42 »

Sziasztok! En nemreg talaltam ra a klubra (tegnap) de nagyon tetszik a mentalitas, es az emberek segitokeszsege.. Szeretnek csatlakozni a klubhoz! Milyen kotelezettsegekkel jar? Mennyi a tagdij? Hogyan/hova kell fizetni? Koszi!
Naplózva

swat

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #426 Dátum: 2008 Május, 04, 13:45:00 »

Sorry a kerdesekert, mar megtaltam!  whistle
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #427 Dátum: 2008 Május, 04, 13:48:22 »

Sziasztok! En nemreg talaltam ra a klubra (tegnap) de nagyon tetszik a mentalitas, es az emberek segitokeszsege.. Szeretnek csatlakozni a klubhoz! Milyen kotelezettsegekkel jar? Mennyi a tagdij? Hogyan/hova kell fizetni? Koszi!

szia!

ezen a linken mindent meg tudhadsz:
http://www.306klub.hu/page/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=21&Itemid=57

Rob
Naplózva

swat

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #428 Dátum: 2008 Május, 04, 14:05:11 »

Naplózva

Gabben

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #429 Dátum: 2008 Szeptember, 06, 16:57:55 »

Sziasztok!

Én is az újak közé tartozom, de eddig ezt a topikot nem is láttam, de természetesen igennel szavaznék a tagdíjra. Sajna talira még nem jutottam el, annyira friss vagyok itt köztetet, de a fórumon már rengeteg segítséget kaptam tőletek. A társaság mentalítása nagyon rendben van :-!
Tök jó doog, hogy itt összeverődött egy olyan társaság, aki tud segíteni a másikon, akár szerelési tippekkel, akár alkatrész kereséseben ( Máig ezer köszi a bontott váltóért Rózsahegyirnek és Nick88-nak).
Nem hiszem, hogy mililós kereset kéne azoknak, akik tagok akarnak lenni, mert éves szinten 1-2 e Ft nem lehet akadája annk, hogy egy ilyen jófej banda tagja legyen az embert. Ezért ha talin vagy csekken belehet fizetni a tagdíjat, akkor én azt megtenném.

Azt hiszem ezzel el is mondtam amit akartam  :-! _pug blingdriveingsmiley
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #430 Dátum: 2008 Szeptember, 06, 17:23:56 »

Sziasztok!

Én is az újak közé tartozom, de eddig ezt a topikot nem is láttam, de természetesen igennel szavaznék a tagdíjra. Sajna talira még nem jutottam el, annyira friss vagyok itt köztetet, de a fórumon már rengeteg segítséget kaptam tőletek. A társaság mentalítása nagyon rendben van :-!
Tök jó doog, hogy itt összeverődött egy olyan társaság, aki tud segíteni a másikon, akár szerelési tippekkel, akár alkatrész kereséseben ( Máig ezer köszi a bontott váltóért Rózsahegyirnek és Nick88-nak).
Nem hiszem, hogy mililós kereset kéne azoknak, akik tagok akarnak lenni, mert éves szinten 1-2 e Ft nem lehet akadája annk, hogy egy ilyen jófej banda tagja legyen az embert. Ezért ha talin vagy csekken belehet fizetni a tagdíjat, akkor én azt megtenném.

Azt hiszem ezzel el is mondtam amit akartam  :-! _pug blingdriveingsmiley

ugyan nem nekem kell adnod a pénzt, de ráérsz a talin, személyesen odaadni a tagdíjat.. előtte jelezd a Robinak szándékodat, és ő elkészíti taliig a klubkártyádat, és akkor meg is kaphatod..  _pug
Naplózva

Klarissa

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #431 Dátum: 2008 Október, 12, 20:16:21 »

Lassan el lehetne dönteni mennyi lesz jövőre a tagdíj.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #432 Dátum: 2008 Október, 12, 20:18:02 »

Lassan el lehetne dönteni mennyi lessz jövöre a tagdíj.

Ezen nincs mit eldönteni,marad a 2e Ft.
Naplózva

Klarissa

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #433 Dátum: 2008 Október, 12, 20:19:32 »

Ezen nincs mit eldönteni,marad a 2e Ft.
Szimplán csak érdeklödtem.
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #434 Dátum: 2008 Október, 12, 20:30:15 »

Ezen nincs mit eldönteni,marad a 2e Ft.
Én is csak érdeklődök. a tagdíj összege elég lesz arra, ha hivatalossá tesszük a klubbot?
Mert az ugyebár nem kis összegbe kerülne.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #435 Dátum: 2008 Október, 12, 20:34:07 »

Én is csak érdeklődök. a tagdíj összege elég lesz arra, ha hivatalossá tesszük a klubbot?
Mert az ugyebár nem kis összegbe kerülne.

arra azért sztem igen kevés ez a 2000ft/fő tagdíj..
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #436 Dátum: 2008 November, 27, 11:43:38 »

Nakérem a következő"T", lehet más fejében is megforduló dolog, mikortol lehet utalni a 2009 es tagsági összeget.?
És a klubtagok párocskái is fizessenek, vagy az megy úgy mint idén? nekünk mindegy, de a fizetés leegyszerüsítene sok dolgot.
Ja és a hölgyek klubkártyái lehetnek ugyan olyanok mint a mostaniak csak rozsaszínü vagy ahhoz hasonló mint a nőitopick színe.
Vagy bármi más ha nekik nem jön be a "RózsaGyuri"
Naplózva

Sylvi

  • Koviné
  • Nők
  • Mániákus
  • ***
  • Népszerűség: 53
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.828
  • Lakóhely: Jászberény
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #437 Dátum: 2008 November, 27, 13:16:24 »

Nakérem a következő"T", lehet más fejében is megforduló dolog, mikortol lehet utalni a 2009 es tagsági összeget.?
És a klubtagok párocskái is fizessenek, vagy az megy úgy mint idén? nekünk mindegy, de a fizetés leegyszerüsítene sok dolgot.
Ja és a hölgyek klubkártyái lehetnek ugyan olyanok mint a mostaniak csak rozsaszínü vagy ahhoz hasonló mint a nőitopick színe.
Vagy bármi más ha nekik nem jön be a "RózsaGyuri"
de nem szükséges nekünk külön klubkártya  szerintem. Az már nekem is megfordult a fejembe ,hogy a párok is fizessenek vagy sem?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #438 Dátum: 2008 November, 27, 13:19:51 »

Értem én a szavazást, csak nemtom.. kéne valami info, hogy elég e a 2000, vagy nem elég, szarul áll a kassza.. vagy esetleg lesz extrább kiadás jövőre, mint idén.. valami ilyesmi..  ::)
Naplózva

Soul

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #439 Dátum: 2008 November, 27, 13:21:53 »

Értem én a szavazást, csak nemtom.. kéne valami info, hogy elég e a 2000, vagy nem elég, szarul áll a kassza.. vagy esetleg lesz extrább kiadás jövőre, mint idén.. valami ilyesmi..  ::)
Hát ha emelni kell, akkor emelni kell... whistle
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #440 Dátum: 2008 November, 27, 13:51:46 »

Hát ha emelni kell, akkor emelni kell... whistle

értem én, meg nem is vág földhöz az a plusz 500ft, nagyjából teljesen mindegy NEKEM, hogy 2000, vagy 2500..
de lesz, akinek nem! és azért kérdeztem, hogy kiürült a kassza és azért tervezik az emelést, vagy hogy legyen egy kis tartalék, stb-stb..
Naplózva

Soul

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #441 Dátum: 2008 November, 27, 13:58:11 »

értem én, meg nem is vág földhöz az a plusz 500ft, nagyjából teljesen mindegy NEKEM, hogy 2000, vagy 2500..
de lesz, akinek nem! és azért kérdeztem, hogy kiürült a kassza és azért tervezik az emelést, vagy hogy legyen egy kis tartalék, stb-stb..
Hát a tartalék sosem árt, főleg a jövő évet elnézve...amúgy nekem is mindegy, hogy mennyibe fog kerülni, de én könnyen beszélek, család nuku...meg ugye akkor itt jön be az a kérdés, hogy tagdíj fejenként, vagy családonként/autónként...
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #442 Dátum: 2008 November, 27, 14:36:17 »

Értem én a szavazást, csak nemtom.. kéne valami info, hogy elég e a 2000, vagy nem elég, szarul áll a kassza.. vagy esetleg lesz extrább kiadás jövőre, mint idén.. valami ilyesmi..  ::)

Köszöni jól van!
Nem muszály emelni ezt majd a töbség el dönti...
Extrább kiadást nem tervezünk max egy full új klub oldalt ami mindenki saját magának tudja menedzselni a taglapját automata hét képe galéria amibe fel lehet tölteni képeket stb...

A pároknak meg szerintem nem kell csak azaz 1 családból 1embernek bőven elég 1-et fizetnije! 
Hát a tartalék sosem árt, főleg a jövő évet elnézve...amúgy nekem is mindegy, hogy mennyibe fog kerülni, de én könnyen beszélek, család nuku...meg ugye akkor itt jön be az a kérdés, hogy tagdíj fejenként, vagy családonként/autónként...

Értem a célzást! De asszem Jesi vinné a pálmát 5db 306-tal...  whistle
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #443 Dátum: 2008 November, 27, 15:13:54 »

Köszöni jól van!
Nem muszály emelni ezt majd a töbség el dönti...
Extrább kiadást nem tervezünk max egy full új klub oldalt ami mindenki saját magának tudja menedzselni a taglapját automata hét képe galéria amibe fel lehet tölteni képeket stb...

A pároknak meg szerintem nem kell csak azaz 1 családból 1embernek bőven elég 1-et fizetnije! 
Értem a célzást! De asszem Jesi vinné a pálmát 5db 306-tal...  whistle


köszi, szavaztam..  :-!
Naplózva

Soul

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #444 Dátum: 2008 November, 27, 15:24:56 »

köszi, szavaztam..  :-!
Én is, de jelenleg döntetlen... ;)
Naplózva

Sylvi

  • Koviné
  • Nők
  • Mániákus
  • ***
  • Népszerűség: 53
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.828
  • Lakóhely: Jászberény
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #445 Dátum: 2008 November, 27, 15:45:21 »

Én is, de jelenleg döntetlen... ;)
vagy ha nem is döntetlen de fej fej mellett haladnak
Naplózva

Mozes20

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #446 Dátum: 2008 November, 27, 16:03:04 »

Köszöni jól van!
Nem muszály emelni ezt majd a töbség el dönti...
Extrább kiadást nem tervezünk max egy full új klub oldalt ami mindenki saját magának tudja menedzselni a taglapját automata hét képe galéria amibe fel lehet tölteni képeket stb...

A pároknak meg szerintem nem kell csak azaz 1 családból 1embernek bőven elég 1-et fizetnije! 
Értem a célzást! De asszem Jesi vinné a pálmát 5db 306-tal...  whistle


Az uj klub oldalt támogatom..
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #447 Dátum: 2008 November, 27, 18:58:27 »

Ezen nincs mit eldönteni,marad a 2e Ft.
Én is ezt támogatom, így is van tartalék (ha jól emléxem) :-!

nyalee

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #448 Dátum: 2008 November, 27, 19:01:41 »

nekem teljesen mind egy ha 2000 akkor annyi ha 2500 akkor annyi
ez nem egy eget verő összeg.
meg szerintem ez a klub megérdemli a magasabb összeget is.
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #449 Dátum: 2008 November, 27, 19:14:46 »

2009 es tagdíjba már én is beszállok! :-!
Szeretnék teljeskörű tag lenni!
Bár nem hiszem , hogy eljutok majd találkozóra, de nekem megéri azt a 2000-vagy 2500Ft ot, hogy teljeskörű tag lehessek!

Jó kis csapat ez!
És nekem megér enyit, hogy segítő kezekre és jó barátokra találhattam!
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Fel
 


Az oldal 0.43 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.