Szerző Téma: AutĂłs kĂŠp a tulajjal ĂŠs tagdĂ­j (VitafĂłrum)  (Megtekintve 140865 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

K NĂĄndor

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #50 Dátum: 2007 Február, 06, 18:11:10 »
Idézetet írta: "flowerobert"
[..]



Mi ErstĂŠsek Vagyunk, ha akarod, megnĂŠzem a bankszĂĄmlakivonaton.


Csak kĂ­vĂĄncsi vagyok,mert nekem nagyon minimĂĄlis ĂŠs OTP-nĂŠl vagyok.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #51 Dátum: 2007 Február, 06, 18:33:18 »
Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



Szinte kivitelezhetetle ez a dolod...
max al szĂĄmlĂĄva! meg kĂŠrdem a bankomat, hogy lehet-e....


TermĂŠszetesen lehet! Nekem is van az OTP-nĂŠl! :wink:

Bobeek

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #52 Dátum: 2007 Február, 06, 19:25:06 »
Idézetet írta: "Nick88"
[..]



TermĂŠszetesen lehet! Nekem is van az OTP-nĂŠl! :wink:


nem külön számlára gondoltam! De OTP-s biztos nem csináltatnék!! Szerintem igencsak k*urva drága, nekem is az van! Évi (asszem) 1700huf számlakezelési költség, plusz a havi cuccok, plusz a levételenkénti x%! Már énis gondolkodom, hogy beszüntetem, és átmegyek takarékpénztárhoz, sokkal olcsóbb, 1000szer gyorsabb ügyintézés, stb.. (csak az a baj , hogy otp-re megy a fizu, és nem egyszerű átvariálni itt a cégnél, nemkeveset kéne utánajárni..)

cirmy

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #53 Dátum: 2007 Február, 06, 20:03:52 »
Ki volt az a lol aki "nem"re szavazott? ez egyszerĹąen LOOOOOOL!!!!! aki kocsit tart fent rĂĄadĂĄsul franciĂĄt annyit nem ĂĄldoz erre?

Bobeek

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #54 Dátum: 2007 Február, 06, 21:16:56 »
Idézetet írta: "cirmy"
Ki volt az a lol aki "nem"re szavazott? ez egyszerĹąen LOOOOOOL!!!!! aki kocsit tart fent rĂĄadĂĄsul franciĂĄt annyit nem ĂĄldoz erre?


ĂŠn csak magamat tudom idĂŠzni --> #5605 :!:  :!:  :!:

Cowy

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #55 Dátum: 2007 Február, 07, 13:42:51 »
Idézetet írta: "cirmy"
Ki volt az a lol aki "nem"re szavazott? ez egyszerĹąen LOOOOOOL!!!!! aki kocsit tart fent rĂĄadĂĄsul franciĂĄt annyit nem ĂĄldoz erre?



Bocsi, ĂŠn voltam az egyik, de csak hirtelen kattintĂĄsbĂłl eredő szavazĂĄsrĂłl van szĂł!  :roll:
TermĂŠszetesen honorĂĄlnĂĄm, hogy tiszteletbeli tag lehetek!  :D

flowerobert

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #56 Dátum: 2007 Február, 08, 17:43:12 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



nem külön számlára gondoltam! De OTP-s biztos nem csináltatnék!! Szerintem igencsak k*urva drága, nekem is az van! Évi (asszem) 1700huf számlakezelési költség, plusz a havi cuccok, plusz a levételenkénti x%! Már énis gondolkodom, hogy beszüntetem, és átmegyek takarékpénztárhoz, sokkal olcsóbb, 1000szer gyorsabb ügyintézés, stb.. (csak az a baj , hogy otp-re megy a fizu, és nem egyszerű átvariálni itt a cégnél, nemkeveset kéne utánajárni..)


Az Erste-nél havi 400 ft a számlavezetési díj, plusz vmi minimálisat kell fizetni az ATMes pénzkivétért. Éves kártyadíj is van, az vmi ezervmennyi, nem tudom pontosan. De ha kártyával fizetsz, mondjuk tankolsz, az ingyen van.

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
tag dij!
« Válasz #57 Dátum: 2007 Február, 09, 23:55:08 »
Köszönöm hogy köztetek lehetek. A talikon dobtok-e össze valami kis lét amiböl finanszirozva van a fogyasztás? Ha igen akkor ezt is limitálni kellene, még pedig úgy, hogy van egy meghirdetett "belépő" amiböl a fizető tag kap % kedvezményt a többi pedig nem. Igy jut is marad is. :roll:
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Sandro

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #58 Dátum: 2007 Február, 10, 14:08:54 »
Idézetet írta: "lajos"
Köszönöm hogy köztetek lehetek. A talikon dobtok-e össze valami kis lét amiböl finanszirozva van a fogyasztás? Ha igen akkor ezt is limitálni kellene, még pedig úgy, hogy van egy meghirdetett "belépő" amiböl a fizető tag kap % kedvezményt a többi pedig nem. Igy jut is marad is. :roll:


szerintem ez a talis belĂŠpő dolog mondjuk egy olyan talinĂĄl mint a felv. tĂŠri is nem mĹąkĂśdne ĂŠs nem is szabad, hogy mĹąkĂśdjĂśn.. esetleg nagy tĂśbbnapos taliknĂĄl lehet ĂŠrtelme.. azĂŠrt lĂĄssuk be itt kevesen vannak akik hobbybĂłl 306-osoznak..  mĂĄs a helyzet mondjuk egy bogĂĄrklubbal..

szóval szerintem ne legyen tali belépődíj.. valami adományozós izé lehet ami be mindenki belátása és lehetősge szerint rakhat pénzt de ne legyen kötelező. ;)

Bobeek

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #59 Dátum: 2007 Február, 10, 15:11:51 »
Idézetet írta: "Sandro"
[..]



szerintem ez a talis belĂŠpő dolog mondjuk egy olyan talinĂĄl mint a felv. tĂŠri is nem mĹąkĂśdne ĂŠs nem is szabad, hogy mĹąkĂśdjĂśn.. esetleg nagy tĂśbbnapos taliknĂĄl lehet ĂŠrtelme.. azĂŠrt lĂĄssuk be itt kevesen vannak akik hobbybĂłl 306-osoznak..  mĂĄs a helyzet mondjuk egy bogĂĄrklubbal..

szóval szerintem ne legyen tali belépődíj.. valami adományozós izé lehet ami be mindenki belátása és lehetősge szerint rakhat pénzt de ne legyen kötelező. ;)


vagy pedig azt is lehetne, hogy meghatározunk egy összeget,aztán aki akarja az befizeti, aki nem az nem... "AKTÍV" tagok 95%-a, plusz aki talira jár (szerintem a 2 nagyjából ugyanaz!) úgyis kifizetné azt az évi 1-2ezret!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: tag dij!
« Válasz #60 Dátum: 2007 Február, 10, 15:32:21 »
Idézetet írta: "Sandro"
[..]



szerintem ez a talis belĂŠpő dolog mondjuk egy olyan talinĂĄl mint a felv. tĂŠri is nem mĹąkĂśdne ĂŠs nem is szabad, hogy mĹąkĂśdjĂśn.. esetleg nagy tĂśbbnapos taliknĂĄl lehet ĂŠrtelme.. azĂŠrt lĂĄssuk be itt kevesen vannak akik hobbybĂłl 306-osoznak..  mĂĄs a helyzet mondjuk egy bogĂĄrklubbal..

szóval szerintem ne legyen tali belépődíj.. valami adományozós izé lehet ami be mindenki belátása és lehetősge szerint rakhat pénzt de ne legyen kötelező. ;)


belépő bizti nem lesz talikra!!!!

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: tag dij!
« Válasz #61 Dátum: 2007 Február, 10, 17:57:23 »
Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



belépő bizti nem lesz talikra!!!!
A kunyeradoboz az jó dolog nekem már az elején is tetszett.2005-ericcson tali ott voltam először.Csak az a baj,hogy,aki egy Pesti talin ahol tortát eszik nem dob bele az nem szép!Nem mondom mennyit tettem bele(bár az egyik képen azt hiszem látszik)ennyit minden talin ahol ott vagyok beleteszek.csak az a baj,hogy vannak olyan tagok akik talikra sem járnak,tőlük még ennyi sem folyik be és ugyanúgy fent vannak,fórumoznak stb.Én tagdíjat is fizetnék,mert ha Varsányból képes vagyok elmenni talizni mondjuk Pestre,vagy Szántódra ez nem lehet összeg(szerintem)bár van akik nem így gondolják.Egyébként minden elismerésem a klubvezetésé.
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Break 306

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #62 Dátum: 2007 Február, 10, 19:13:22 »
Idézetet írta: "pirinyo"
[..]

A kunyeradoboz az jó dolog nekem már az elején is tetszett.2005-ericcson tali ott voltam először.Csak az a baj,hogy,aki egy Pesti talin ahol tortát eszik nem dob bele az nem szép!Nem mondom mennyit tettem bele(bár az egyik képen azt hiszem látszik)ennyit minden talin ahol ott vagyok beleteszek.csak az a baj,hogy vannak olyan tagok akik talikra sem járnak,tőlük még ennyi sem folyik be és ugyanúgy fent vannak,fórumoznak stb.Én tagdíjat is fizetnék,mert ha Varsányból képes vagyok elmenni talizni mondjuk Pestre,vagy Szántódra ez nem lehet összeg(szerintem)bár van akik nem így gondolják.Egyébként minden elismerésem a klubvezetésé.
Gyerekek mĂĄr irtam a torta anyagi vonzata csak rĂĄm tartozik.

flowerobert

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #63 Dátum: 2007 Február, 10, 19:31:58 »
Idézetet írta: "pirinyo"
[..]

A kunyeradoboz az jó dolog nekem már az elején is tetszett.2005-ericcson tali ott voltam először.Csak az a baj,hogy,aki egy Pesti talin ahol tortát eszik nem dob bele az nem szép!Nem mondom mennyit tettem bele(bár az egyik képen azt hiszem látszik)ennyit minden talin ahol ott vagyok beleteszek.csak az a baj,hogy vannak olyan tagok akik talikra sem járnak,tőlük még ennyi sem folyik be és ugyanúgy fent vannak,fórumoznak stb.Én tagdíjat is fizetnék,mert ha Varsányból képes vagyok elmenni talizni mondjuk Pestre,vagy Szántódra ez nem lehet összeg(szerintem)bár van akik nem így gondolják.Egyébként minden elismerésem a klubvezetésé.


Az volt a gond azzal a kunyeradobozzal, hogy aki most volt ott először, annak gőze sem volt róla, mi az. Mert ha tudtuk volna, biztosan került volna bele vmennyi a mi részünkről is... Na majd legközelebb.

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: tag dij!
« Válasz #64 Dátum: 2007 Február, 10, 19:54:40 »
Idézetet írta: "Break 306"
[..]

Gyerekek mĂĄr irtam a torta anyagi vonzata csak rĂĄm tartozik.
Tudom ez nagyon rendes tőled egyébként örülök,hogy megismertelek,beszélgettünk ismerkedtünk(még a kútnál gyülekezőkor)remélem legközelebb újra sikerül.Vagy együtt konvolyozunk megyek kisbér felől!Oké rendben a torta dolog,de a klub oldallal kapcsolatos költségekre jó volna az a pénz!De volt olyan is aki azt mondta,hogy ők két szeletet kérnek mert annyit fizettek.Te pedig nem is ettél belőle.
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Break 306

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #65 Dátum: 2007 Február, 11, 06:03:40 »
Idézetet írta: "pirinyo"
[..]

Tudom ez nagyon rendes tőled egyébként örülök,hogy megismertelek,beszélgettünk ismerkedtünk(még a kútnál gyülekezőkor)remélem legközelebb újra sikerül.Vagy együtt konvolyozunk megyek kisbér felől!Oké rendben a torta dolog,de a klub oldallal kapcsolatos költségekre jó volna az a pénz!De volt olyan is aki azt mondta,hogy ők két szeletet kérnek mert annyit fizettek.Te pedig nem is ettél belőle.
HĂĄt az bizti hogy kĂŠnyes kĂŠrdĂŠs a tagdij dolog,de ĂŠn teljes mellszĂŠlesĂŠgel kiĂĄllok mellete..AzĂŠrt is hoztam fel a tĂŠmĂĄt a  tali utĂĄni este.Ezzel a lĂŠpĂŠsemmel biztosan elvesztetem bizonyos emberek elĂśtt a meglĂŠvő nĂŠpszerĂźsĂŠgemet/pedig nem is vagyok politikus/.De ĂŠn Ăşgy gondolom hogy ez a minimĂĄlis tagdij senkinek nem fĂĄjhat anyira.Szerintem kĂśzĂślĂźnk senkit sem vet fel a lĂŠ.De a kellemetlenben is ostzni kell nem csak a jĂłban.De a szavazĂĄst nĂŠzve ez a kĂŠrdĂŠs nem vĂĄlaszt szĂŠt bennĂźnket.És ezt jĂł lĂĄtni.Amugy meg utĂĄlom a csokitortĂĄt :smt010

Break 306

  • Vendég
AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #66 Dátum: 2007 Február, 11, 06:19:47 »
A talin beszéltünk a fotós azonositásokról.Én igen megdolgoztatam Nándit/szerintem már a pokolba kívánt,/De lassacskán ezt is el lehetne kezdeni.Igy jobban belehet azonosítani mindenkit.De kérlek benneteket ne rohanjátok meg Nándit egyszerre,szerintem igy is elege van belőlem :oops: MINDENKI UGY CSINÁLJA AHOGY GONDOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt021Akinek már van készen arra nem vonatkozik :!:

Break 306

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #67 Dátum: 2007 Február, 11, 06:28:24 »
Idézetet írta: "flowerobert"
[..]



Az volt a gond azzal a kunyeradobozzal, hogy aki most volt ott először, annak gőze sem volt róla, mi az. Mert ha tudtuk volna, biztosan került volna bele vmennyi a mi részünkről is... Na majd legközelebb.
EzĂŠrt ne okold Ăśn magad :oops:

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #68 Dátum: 2007 Február, 11, 09:13:21 »
Idézetet írta: "Break 306"
A talin beszéltünk a fotós azonositásokról.Én igen megdolgoztatam Nándit/szerintem már a pokolba kívánt,/De lassacskán ezt is el lehetne kezdeni.Igy jobban belehet azonosítani mindenkit.De kérlek benneteket ne rohanjátok meg Nándit egyszerre,szerintem igy is elege van belőlem :oops: MINDENKI UGY CSINÁLJA AHOGY GONDOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt021Akinek már van készen arra nem vonatkozik :!:


Nyugodtan jĂśhet a cucc!!!! :)

Bobeek

  • Vendég
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #69 Dátum: 2007 Február, 11, 09:49:21 »
Idézetet írta: "K NĂĄndor"
[..]



Nyugodtan jĂśhet a cucc!!!! :)


elvileg ma ĂŠnis csinĂĄlok majd kĂŠpet!

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #70 Dátum: 2007 Február, 11, 09:51:11 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



elvileg ma ĂŠnis csinĂĄlok majd kĂŠpet!


Rendben,legkésőbb este fel is pakolom!

drarpad

  • Vendég
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #71 Dátum: 2007 Február, 12, 11:33:52 »
Szerintem is lehet tagdíj, de akkor legyenek ahhoz köthetőek a kedvezmények, ill legyen kedvezmény pl a talikon is.. viszont a fórumba pl. lehessen anélkül is regisztrálni, vagy legyen olyan kat. pl hogy külső tag akiknek fenn lehessen az autóról a képe a klub oldalon.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #72 Dátum: 2007 Február, 12, 11:38:44 »
Idézetet írta: "drarpad"
Szerintem is lehet tagdíj, de akkor legyenek ahhoz köthetőek a kedvezmények, ill legyen kedvezmény pl a talikon is.. viszont a fórumba pl. lehessen anélkül is regisztrálni, vagy legyen olyan kat. pl hogy külső tag akiknek fenn lehessen az autóról a képe a klub oldalon.


lesz amit csak a tagdĂ­jasok ĂŠrnek el(kedvezmĂŠny stb..)....

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #73 Dátum: 2007 Február, 12, 15:51:13 »
Idézetet írta: "drarpad"
Szerintem is lehet tagdíj, de akkor legyenek ahhoz köthetőek a kedvezmények, ill legyen kedvezmény pl a talikon is.. viszont a fórumba pl. lehessen anélkül is regisztrálni, vagy legyen olyan kat. pl hogy külső tag akiknek fenn lehessen az autóról a képe a klub oldalon.


JĂł az Ăśtlet! :idea:

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: AutĂł+tulaj+niknĂŠv
« Válasz #74 Dátum: 2007 Február, 12, 17:52:01 »
Idézetet írta: "Nick88"
[..]



JĂł az Ăśtlet! :idea:
Így igaz csak legyen kedvezmény,de ne az autómentős cégnél,mert azt nem akarom igénybe venni!
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Davids

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #75 Dátum: 2007 Február, 12, 20:20:52 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



vagy pedig azt is lehetne, hogy meghatározunk egy összeget,aztán aki akarja az befizeti, aki nem az nem... "AKTÍV" tagok 95%-a, plusz aki talira jár (szerintem a 2 nagyjából ugyanaz!) úgyis kifizetné azt az évi 1-2ezret!


Ez szerintem is jo 5let ez a tagdij csak tĂŠnyleg ugy lenne ĂŠrtelme ha kĂśthetĂś lenne valamifĂŠle kedvezmĂŠny meg TAGSÁGI KÁRTYA!! Jo kis 306 klubkĂĄrtya is hozzĂĄ! :)  8) Hogy legyen valami szĂŠp kis lĂĄtszatja is a dolognak.
Én mondjuk tĂśbbet is ĂĄldoznĂŠk rĂĄ mert tudom hogy a klub honlapja is elvisz egy csomo pĂŠnzt az adminok zsebĂŠbĂśl nem beszĂŠlve a belefektett munkĂĄba!! :wink: Én is szivesen tartoznĂŠk a klub tevĂŠkeny tagjai kĂśzĂŠ  mert nagyon sokat segitett a honlap nem is beszĂŠlve az itt kuksolo :D tagokrĂłl ĂŠs szeretnĂŠm vaalhogy hasznosan visszatĂŠriteni.

TehĂĄt legyen tagdij!

Davids

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #76 Dátum: 2007 Február, 12, 20:24:49 »
És mi lenne ez az azonositĂĄsi rendszer?KĂŠp kocsi+kĂŠp ****i? :wink:  :D

Nem elérhető FunTom

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.287
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 45
  • :2011 Augusztus, 27, 13:14:10
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #77 Dátum: 2007 Február, 20, 10:34:18 »
Ha mondjĂĄtok, hova kell utalni a tagdijat, akkor kĂźldĂśm. A kedvezmĂŠnyes klubkĂĄrtyĂĄnak gondolom az alkatrĂŠsz/javitĂĄs menĂźpontnĂĄl felsorolt cĂŠgeknĂŠl lenne ĂŠrtelme. EgyĂŠb kedvezmĂŠnynek nĂĄlam az is megfelel, hogy segĂ­tĂźnk egymĂĄsnak Ăźgyes bajos dolgainkban.
FunTom

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: tag dij!
« Válasz #78 Dátum: 2007 Február, 20, 11:29:02 »
Idézetet írta: "Davids"
És mi lenne ez az azonositĂĄsi rendszer?KĂŠp kocsi+kĂŠp ****i? :wink:  :D


Ahogy mondod! MĂĄr el is kezdtĂŠl tolni a kĂŠpeket! :wink:

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #79 Dátum: 2007 Március, 05, 10:53:26 »
CsĂśvi SrĂĄcok!Tudja valaki,hogy kinek kell mĂŠg taglapot mĂłdosĂ­tani?
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

K NĂĄndor

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #80 Dátum: 2007 Március, 05, 11:20:54 »
Idézetet írta: "Petya27"
CsĂśvi SrĂĄcok!Tudja valaki,hogy kinek kell mĂŠg taglapot mĂłdosĂ­tani?


Eddig 47 megerősítés érkezett és ebből 17-nek kell még pótolni a képet.Nálad minden rendben.Miért kérdezted?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #81 Dátum: 2007 Március, 05, 11:21:13 »
Idézetet írta: "Petya27"
CsĂśvi SrĂĄcok!Tudja valaki,hogy kinek kell mĂŠg taglapot mĂłdosĂ­tani?


mindenkinek akinek nincs mĂŠg kĂŠpe...

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #82 Dátum: 2007 Március, 05, 15:12:04 »
Idézetet írta: "K NĂĄndor"
[..]



Eddig 47 megerősítés érkezett és ebből 17-nek kell még pótolni a képet.Nálad minden rendben.Miért kérdezted?
KĂśszi csak a biztonsĂĄg kedvĂŠĂŠrt kĂŠrdeztem. :D
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #83 Dátum: 2007 Március, 05, 15:44:45 »
Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



mindenkinek akinek nincs mĂŠg kĂŠpe...


KiĂ­rhatnĂĄtok ide is hĂĄtva valaki ismeri a mĂĄsikat ĂŠs szĂłlna neki stb.
Csak 1 "Nick"nĂŠvlistĂĄt szĂŠpen sorba ĂŠs lehet csemegĂŠzni! :wink:

K NĂĄndor

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #84 Dátum: 2007 Március, 05, 16:24:03 »
Idézetet írta: "Nick88"
[..]



KiĂ­rhatnĂĄtok ide is hĂĄtva valaki ismeri a mĂĄsikat ĂŠs szĂłlna neki stb.
Csak 1 "Nick"nĂŠvlistĂĄt szĂŠpen sorba ĂŠs lehet csemegĂŠzni! :wink:


JĂł Ăśtlet!

Itt található a lista azok nick nevével akik már megerősítették.(mai megerősítéseket még nem csináltam meg):

www.peugeot306klub.hu/dokksik/megerositve.doc

Bobeek

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #85 Dátum: 2007 Március, 05, 16:46:47 »
Idézetet írta: "K NĂĄndor"
[..]



JĂł Ăśtlet!

Itt található a lista azok nick nevével akik már megerősítették.(mai megerősítéseket még nem csináltam meg):

www.peugeot306klub.hu/dokksik/megerositve.doc


alakul ez!!  =D>  
de a tagdĂ­j tĂŠma nagyon elcsendesedett!! tessĂŠk azt is boncolgatni!! :)

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #86 Dátum: 2007 Március, 05, 20:54:30 »
Na akkor most van beugro vagy nincs. Első"BÁLOZÓKÉNT" meg tudhatnám, hogy mit vigyek pl. üditő és társai.
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

zumi77

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #87 Dátum: 2007 Március, 05, 20:57:19 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



alakul ez!!  =D>  
de a tagdĂ­j tĂŠma nagyon elcsendesedett!! tessĂŠk azt is boncolgatni!! :)


TĂŠnyleg, most akkor lesz tagdij /tĂĄmogatom/ ĂŠs klubbkĂĄrtya?

K NĂĄndor

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #88 Dátum: 2007 Március, 05, 21:01:34 »
Idézetet írta: "zumi77"
[..]



TĂŠnyleg, most akkor lesz tagdij /tĂĄmogatom/ ĂŠs klubbkĂĄrtya?


Asszem Rob most csinálja a kártyákat mivel erre a célra már megvette a gépet. Úgy fest a dolog ,hogy lesz tagdíj,én lehet a talin oda is adom Robnak mert nincs kedvem szarakodni postázással.

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #89 Dátum: 2007 Március, 05, 21:07:41 »
Akor úgy kellene készülni a talin megjelenőknek, hogy fizetik a tag dijjat. Egyébként ez önkéntes vagy ktelező lesz már mint a tagdij :?:
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Bobeek

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #90 Dátum: 2007 Március, 05, 21:30:28 »
Idézetet írta: "lajos"
Akor úgy kellene készülni a talin megjelenőknek, hogy fizetik a tag dijjat. Egyébként ez önkéntes vagy ktelező lesz már mint a tagdij :?:


ha jĂłl emlĂŠxem nem lett mĂŠg teljes kivesĂŠzve, ĂŠs eldĂśntve, hogy mikĂŠnt is legyen ez az egĂŠsz tagdĂ­jasdi!! ezĂŠrt irtam, hogy beszĂŠljĂźnk rĂłla!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #91 Dátum: 2007 Március, 05, 21:38:59 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



ha jĂłl emlĂŠxem nem lett mĂŠg teljes kivesĂŠzve, ĂŠs eldĂśntve, hogy mikĂŠnt is legyen ez az egĂŠsz tagdĂ­jasdi!! ezĂŠrt irtam, hogy beszĂŠljĂźnk rĂłla!


Én ott akadtam el, hogy nem tudok al számlát nyitni és nem szeretném bele keverni a saját pénzembe! és azota morfondirozok kisebb nagyobb megszakitáskkal!
De valszeg a rĂłzsa szĂ­n posta papĂ­r lesz a legjobb!

Bobeek

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #92 Dátum: 2007 Március, 05, 21:43:33 »
Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



Én ott akadtam el, hogy nem tudok al számlát nyitni és nem szeretném bele keverni a saját pénzembe! és azota morfondirozok kisebb nagyobb megszakitáskkal!
De valszeg a rĂłzsa szĂ­n posta papĂ­r lesz a legjobb!



majd bedugdosod a kispĂĄrnĂĄdba, ĂŠs ott őrizgeted!   :lol:
viccen kĂ­vĹąl, fĂślĂśsleges kĂźlĂśn szĂĄmlĂĄt nyitni neki! nem egy olyan hatalmas Ăśsszeg!!

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #93 Dátum: 2007 Március, 05, 21:44:53 »
Okés beszéljünk róla. Én most is tartom azt hogy ha tag vagy akkor kapj kedvezményt a talin is ne csak egy 150 Km-re levő alkatrész kereskedőnél.Ebböl adodik, hogy belépőnek helye van.
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #94 Dátum: 2007 Március, 05, 21:47:56 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]




majd bedugdosod a kispĂĄrnĂĄdba, ĂŠs ott őrizgeted!   :lol:
viccen kĂ­vĹąl, fĂślĂśsleges kĂźlĂśn szĂĄmlĂĄt nyitni neki! nem egy olyan hatalmas Ăśsszeg!!
Ja ĂŠn csinĂĄltam mĂĄr ilyet, hĂĄt kaptam hideget-meleget hogy mire ment a lĂŠ
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Davids

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #95 Dátum: 2007 Március, 05, 21:52:52 »
Idézetet írta: "lajos"
Okés beszéljünk róla. Én most is tartom azt hogy ha tag vagy akkor kapj kedvezményt a talin is ne csak egy 150 Km-re levő alkatrész kereskedőnél.Ebböl adodik, hogy belépőnek helye van.


NemfeltĂŠtlen a kedvezmĂŠnyek meg a tali hanem a klub jobb anyagi hĂĄterre ĂŠs a moderĂĄtok anyagi csĂśkkentĂŠse a cĂŠl.Persze mindenki ĂśrĂźl a kedvezmĂŠnyeknek.
De nekem akkor is a KÁRTYA miatt ĂŠri meg  \:D/  dehĂĄt kinek mi.Én a kedvezmĂŠnyeket nem nagyon tudom hasznĂĄlni mert mindenhol van 30-40%-om amit meg nem kapok meg ott megveszem itt  :smt041 :D:D

De ez akkor is jo kezdemĂŠnyezĂŠs.AmĂşgy mennyi lesz az ĂŠves dij 1-2 ezer Ft.Szerintem ez senkinek nem fog hiĂĄnyozni de viszont egy sokkal nivosabb ĂŠs kulturĂĄltabb klub tagjai lehetĂźnk.(NEM MINTHA MOST NEM -a fĂŠlreĂŠrtĂŠsek elkerĂźlĂŠse vĂŠgett-)

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #96 Dátum: 2007 Március, 05, 21:58:37 »
PERSZE PERSZE SenkitĂśl nem lehet el vĂĄrni hogy a sajĂĄt pĂŠnzĂŠt beletegy egy klub fentartĂĄsĂĄba. De sajna ujkĂŠnt nem lĂĄtom mĂŠg ĂĄt, hogy mennek a dolgok pl. egy talin. EzĂŠrt kĂŠrdeztem mit vigyĂźnk magunkkal amivel hozzĂĄ tudok jĂĄrulni az ellĂĄtmĂĄnyhoz?       " elsőbĂĄlozĂłs"
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Bobeek

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #97 Dátum: 2007 Március, 05, 22:31:11 »
Idézetet írta: "lajos"
PERSZE PERSZE SenkitĂśl nem lehet el vĂĄrni hogy a sajĂĄt pĂŠnzĂŠt beletegy egy klub fentartĂĄsĂĄba. De sajna ujkĂŠnt nem lĂĄtom mĂŠg ĂĄt, hogy mennek a dolgok pl. egy talin. EzĂŠrt kĂŠrdeztem mit vigyĂźnk magunkkal amivel hozzĂĄ tudok jĂĄrulni az ellĂĄtmĂĄnyhoz?       " elsőbĂĄlozĂłs"


hát én úgy vagyok vele, hogy az évi 1-2 ezret akkor is simán kifizetem, ha csak egy klubkártyát kapok cserébe, mivel nem várható el az, hogy mindent a Robiék fizessenek ki.. hangsúlyozom: EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!

K NĂĄndor

  • Vendég
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #98 Dátum: 2007 Március, 05, 23:21:36 »
Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



hát én úgy vagyok vele, hogy az évi 1-2 ezret akkor is simán kifizetem, ha csak egy klubkártyát kapok cserébe, mivel nem várható el az, hogy mindent a Robiék fizessenek ki.. hangsúlyozom: EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!


Csatlakozom!2 ruppĂł nem nagy pĂŠnz.MĂĄs kluboknĂĄl is van tagdĂ­j,tĂśk termĂŠszetes.Kisposzki klubban 5 ruppĂł a tagdĂ­j!

Nem elérhető Petya27

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.325
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2013 Szeptember, 10, 08:09:53
AutĂłs kĂŠp-a tulajal ĂŠs tagdĂ­j (Vita fĂłrum)
« Válasz #99 Dátum: 2007 Március, 06, 08:10:04 »
Csövi Srácok!És mi van azzal aki sajna nem nagyon tud talikra járni,de szeret fórumozni annak is 2ropit kell fizetnie?
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repĂźlni tud.

 


Google PageRank