Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13   Le

Szerző Téma: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)  (Megtekintve 140398 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

K Nándor

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #50 Dátum: 2007 Február, 06, 18:11:10 »

Idézetet írta: "flowerobert"
[..]



Mi Erstések Vagyunk, ha akarod, megnézem a bankszámlakivonaton.


Csak kíváncsi vagyok,mert nekem nagyon minimális és OTP-nél vagyok.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #51 Dátum: 2007 Február, 06, 18:33:18 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



Szinte kivitelezhetetle ez a dolod...
max al számláva! meg kérdem a bankomat, hogy lehet-e....


Természetesen lehet! Nekem is van az OTP-nél! :wink:

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #52 Dátum: 2007 Február, 06, 19:25:06 »

Idézetet írta: "Nick88"
[..]



Természetesen lehet! Nekem is van az OTP-nél! :wink:


nem külön számlára gondoltam! De OTP-s biztos nem csináltatnék!! Szerintem igencsak k*urva drága, nekem is az van! Évi (asszem) 1700huf számlakezelési költség, plusz a havi cuccok, plusz a levételenkénti x%! Már énis gondolkodom, hogy beszüntetem, és átmegyek takarékpénztárhoz, sokkal olcsóbb, 1000szer gyorsabb ügyintézés, stb.. (csak az a baj , hogy otp-re megy a fizu, és nem egyszerű átvariálni itt a cégnél, nemkeveset kéne utánajárni..)
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #53 Dátum: 2007 Február, 06, 20:03:52 »

Ki volt az a lol aki "nem"re szavazott? ez egyszerűen LOOOOOOL!!!!! aki kocsit tart fent ráadásul franciát annyit nem áldoz erre?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #54 Dátum: 2007 Február, 06, 21:16:56 »

Idézetet írta: "cirmy"
Ki volt az a lol aki "nem"re szavazott? ez egyszerűen LOOOOOOL!!!!! aki kocsit tart fent ráadásul franciát annyit nem áldoz erre?


én csak magamat tudom idézni --> #5605 :!:  :!:  :!:
Naplózva

Cowy

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #55 Dátum: 2007 Február, 07, 13:42:51 »

Idézetet írta: "cirmy"
Ki volt az a lol aki "nem"re szavazott? ez egyszerűen LOOOOOOL!!!!! aki kocsit tart fent ráadásul franciát annyit nem áldoz erre?



Bocsi, én voltam az egyik, de csak hirtelen kattintásból eredő szavazásról van szó!  :roll:
Természetesen honorálnám, hogy tiszteletbeli tag lehetek!  :D
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #56 Dátum: 2007 Február, 08, 17:43:12 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



nem külön számlára gondoltam! De OTP-s biztos nem csináltatnék!! Szerintem igencsak k*urva drága, nekem is az van! Évi (asszem) 1700huf számlakezelési költség, plusz a havi cuccok, plusz a levételenkénti x%! Már énis gondolkodom, hogy beszüntetem, és átmegyek takarékpénztárhoz, sokkal olcsóbb, 1000szer gyorsabb ügyintézés, stb.. (csak az a baj , hogy otp-re megy a fizu, és nem egyszerű átvariálni itt a cégnél, nemkeveset kéne utánajárni..)


Az Erste-nél havi 400 ft a számlavezetési díj, plusz vmi minimálisat kell fizetni az ATMes pénzkivétért. Éves kártyadíj is van, az vmi ezervmennyi, nem tudom pontosan. De ha kártyával fizetsz, mondjuk tankolsz, az ingyen van.
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
tag dij!
« Válasz #57 Dátum: 2007 Február, 09, 23:55:08 »

Köszönöm hogy köztetek lehetek. A talikon dobtok-e össze valami kis lét amiböl finanszirozva van a fogyasztás? Ha igen akkor ezt is limitálni kellene, még pedig úgy, hogy van egy meghirdetett "belépő" amiböl a fizető tag kap % kedvezményt a többi pedig nem. Igy jut is marad is. :roll:
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Sandro

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #58 Dátum: 2007 Február, 10, 14:08:54 »

Idézetet írta: "lajos"
Köszönöm hogy köztetek lehetek. A talikon dobtok-e össze valami kis lét amiböl finanszirozva van a fogyasztás? Ha igen akkor ezt is limitálni kellene, még pedig úgy, hogy van egy meghirdetett "belépő" amiböl a fizető tag kap % kedvezményt a többi pedig nem. Igy jut is marad is. :roll:


szerintem ez a talis belépő dolog mondjuk egy olyan talinál mint a felv. téri is nem működne és nem is szabad, hogy működjön.. esetleg nagy többnapos taliknál lehet értelme.. azért lássuk be itt kevesen vannak akik hobbyból 306-osoznak..  más a helyzet mondjuk egy bogárklubbal..

szóval szerintem ne legyen tali belépődíj.. valami adományozós izé lehet ami be mindenki belátása és lehetősge szerint rakhat pénzt de ne legyen kötelező. ;)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #59 Dátum: 2007 Február, 10, 15:11:51 »

Idézetet írta: "Sandro"
[..]



szerintem ez a talis belépő dolog mondjuk egy olyan talinál mint a felv. téri is nem működne és nem is szabad, hogy működjön.. esetleg nagy többnapos taliknál lehet értelme.. azért lássuk be itt kevesen vannak akik hobbyból 306-osoznak..  más a helyzet mondjuk egy bogárklubbal..

szóval szerintem ne legyen tali belépődíj.. valami adományozós izé lehet ami be mindenki belátása és lehetősge szerint rakhat pénzt de ne legyen kötelező. ;)


vagy pedig azt is lehetne, hogy meghatározunk egy összeget,aztán aki akarja az befizeti, aki nem az nem... "AKTÍV" tagok 95%-a, plusz aki talira jár (szerintem a 2 nagyjából ugyanaz!) úgyis kifizetné azt az évi 1-2ezret!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: tag dij!
« Válasz #60 Dátum: 2007 Február, 10, 15:32:21 »

Idézetet írta: "Sandro"
[..]



szerintem ez a talis belépő dolog mondjuk egy olyan talinál mint a felv. téri is nem működne és nem is szabad, hogy működjön.. esetleg nagy többnapos taliknál lehet értelme.. azért lássuk be itt kevesen vannak akik hobbyból 306-osoznak..  más a helyzet mondjuk egy bogárklubbal..

szóval szerintem ne legyen tali belépődíj.. valami adományozós izé lehet ami be mindenki belátása és lehetősge szerint rakhat pénzt de ne legyen kötelező. ;)


belépő bizti nem lesz talikra!!!!
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: tag dij!
« Válasz #61 Dátum: 2007 Február, 10, 17:57:23 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



belépő bizti nem lesz talikra!!!!
A kunyeradoboz az jó dolog nekem már az elején is tetszett.2005-ericcson tali ott voltam először.Csak az a baj,hogy,aki egy Pesti talin ahol tortát eszik nem dob bele az nem szép!Nem mondom mennyit tettem bele(bár az egyik képen azt hiszem látszik)ennyit minden talin ahol ott vagyok beleteszek.csak az a baj,hogy vannak olyan tagok akik talikra sem járnak,tőlük még ennyi sem folyik be és ugyanúgy fent vannak,fórumoznak stb.Én tagdíjat is fizetnék,mert ha Varsányból képes vagyok elmenni talizni mondjuk Pestre,vagy Szántódra ez nem lehet összeg(szerintem)bár van akik nem így gondolják.Egyébként minden elismerésem a klubvezetésé.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Break 306

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #62 Dátum: 2007 Február, 10, 19:13:22 »

Idézetet írta: "pirinyo"
[..]

A kunyeradoboz az jó dolog nekem már az elején is tetszett.2005-ericcson tali ott voltam először.Csak az a baj,hogy,aki egy Pesti talin ahol tortát eszik nem dob bele az nem szép!Nem mondom mennyit tettem bele(bár az egyik képen azt hiszem látszik)ennyit minden talin ahol ott vagyok beleteszek.csak az a baj,hogy vannak olyan tagok akik talikra sem járnak,tőlük még ennyi sem folyik be és ugyanúgy fent vannak,fórumoznak stb.Én tagdíjat is fizetnék,mert ha Varsányból képes vagyok elmenni talizni mondjuk Pestre,vagy Szántódra ez nem lehet összeg(szerintem)bár van akik nem így gondolják.Egyébként minden elismerésem a klubvezetésé.
Gyerekek már irtam a torta anyagi vonzata csak rám tartozik.
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #63 Dátum: 2007 Február, 10, 19:31:58 »

Idézetet írta: "pirinyo"
[..]

A kunyeradoboz az jó dolog nekem már az elején is tetszett.2005-ericcson tali ott voltam először.Csak az a baj,hogy,aki egy Pesti talin ahol tortát eszik nem dob bele az nem szép!Nem mondom mennyit tettem bele(bár az egyik képen azt hiszem látszik)ennyit minden talin ahol ott vagyok beleteszek.csak az a baj,hogy vannak olyan tagok akik talikra sem járnak,tőlük még ennyi sem folyik be és ugyanúgy fent vannak,fórumoznak stb.Én tagdíjat is fizetnék,mert ha Varsányból képes vagyok elmenni talizni mondjuk Pestre,vagy Szántódra ez nem lehet összeg(szerintem)bár van akik nem így gondolják.Egyébként minden elismerésem a klubvezetésé.


Az volt a gond azzal a kunyeradobozzal, hogy aki most volt ott először, annak gőze sem volt róla, mi az. Mert ha tudtuk volna, biztosan került volna bele vmennyi a mi részünkről is... Na majd legközelebb.
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: tag dij!
« Válasz #64 Dátum: 2007 Február, 10, 19:54:40 »

Idézetet írta: "Break 306"
[..]

Gyerekek már irtam a torta anyagi vonzata csak rám tartozik.
Tudom ez nagyon rendes tőled egyébként örülök,hogy megismertelek,beszélgettünk ismerkedtünk(még a kútnál gyülekezőkor)remélem legközelebb újra sikerül.Vagy együtt konvolyozunk megyek kisbér felől!Oké rendben a torta dolog,de a klub oldallal kapcsolatos költségekre jó volna az a pénz!De volt olyan is aki azt mondta,hogy ők két szeletet kérnek mert annyit fizettek.Te pedig nem is ettél belőle.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Break 306

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #65 Dátum: 2007 Február, 11, 06:03:40 »

Idézetet írta: "pirinyo"
[..]

Tudom ez nagyon rendes tőled egyébként örülök,hogy megismertelek,beszélgettünk ismerkedtünk(még a kútnál gyülekezőkor)remélem legközelebb újra sikerül.Vagy együtt konvolyozunk megyek kisbér felől!Oké rendben a torta dolog,de a klub oldallal kapcsolatos költségekre jó volna az a pénz!De volt olyan is aki azt mondta,hogy ők két szeletet kérnek mert annyit fizettek.Te pedig nem is ettél belőle.
Hát az bizti hogy kényes kérdés a tagdij dolog,de én teljes mellszéleségel kiállok mellete..Azért is hoztam fel a témát a  tali utáni este.Ezzel a lépésemmel biztosan elvesztetem bizonyos emberek elött a meglévő népszerüségemet/pedig nem is vagyok politikus/.De én úgy gondolom hogy ez a minimális tagdij senkinek nem fájhat anyira.Szerintem közölünk senkit sem vet fel a lé.De a kellemetlenben is ostzni kell nem csak a jóban.De a szavazást nézve ez a kérdés nem választ szét bennünket.És ezt jó látni.Amugy meg utálom a csokitortát :smt010
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Autó+tulaj+niknév
« Válasz #66 Dátum: 2007 Február, 11, 06:19:47 »

A talin beszéltünk a fotós azonositásokról.Én igen megdolgoztatam Nándit/szerintem már a pokolba kívánt,/De lassacskán ezt is el lehetne kezdeni.Igy jobban belehet azonosítani mindenkit.De kérlek benneteket ne rohanjátok meg Nándit egyszerre,szerintem igy is elege van belőlem :oops: MINDENKI UGY CSINÁLJA AHOGY GONDOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt021Akinek már van készen arra nem vonatkozik :!:
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #67 Dátum: 2007 Február, 11, 06:28:24 »

Idézetet írta: "flowerobert"
[..]



Az volt a gond azzal a kunyeradobozzal, hogy aki most volt ott először, annak gőze sem volt róla, mi az. Mert ha tudtuk volna, biztosan került volna bele vmennyi a mi részünkről is... Na majd legközelebb.
Ezért ne okold ön magad :oops:
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #68 Dátum: 2007 Február, 11, 09:13:21 »

Idézetet írta: "Break 306"
A talin beszéltünk a fotós azonositásokról.Én igen megdolgoztatam Nándit/szerintem már a pokolba kívánt,/De lassacskán ezt is el lehetne kezdeni.Igy jobban belehet azonosítani mindenkit.De kérlek benneteket ne rohanjátok meg Nándit egyszerre,szerintem igy is elege van belőlem :oops: MINDENKI UGY CSINÁLJA AHOGY GONDOLJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt021Akinek már van készen arra nem vonatkozik :!:


Nyugodtan jöhet a cucc!!!! :)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #69 Dátum: 2007 Február, 11, 09:49:21 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



Nyugodtan jöhet a cucc!!!! :)


elvileg ma énis csinálok majd képet!
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #70 Dátum: 2007 Február, 11, 09:51:11 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



elvileg ma énis csinálok majd képet!


Rendben,legkésőbb este fel is pakolom!
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #71 Dátum: 2007 Február, 12, 11:33:52 »

Szerintem is lehet tagdíj, de akkor legyenek ahhoz köthetőek a kedvezmények, ill legyen kedvezmény pl a talikon is.. viszont a fórumba pl. lehessen anélkül is regisztrálni, vagy legyen olyan kat. pl hogy külső tag akiknek fenn lehessen az autóról a képe a klub oldalon.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #72 Dátum: 2007 Február, 12, 11:38:44 »

Idézetet írta: "drarpad"
Szerintem is lehet tagdíj, de akkor legyenek ahhoz köthetőek a kedvezmények, ill legyen kedvezmény pl a talikon is.. viszont a fórumba pl. lehessen anélkül is regisztrálni, vagy legyen olyan kat. pl hogy külső tag akiknek fenn lehessen az autóról a képe a klub oldalon.


lesz amit csak a tagdíjasok érnek el(kedvezmény stb..)....
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #73 Dátum: 2007 Február, 12, 15:51:13 »

Idézetet írta: "drarpad"
Szerintem is lehet tagdíj, de akkor legyenek ahhoz köthetőek a kedvezmények, ill legyen kedvezmény pl a talikon is.. viszont a fórumba pl. lehessen anélkül is regisztrálni, vagy legyen olyan kat. pl hogy külső tag akiknek fenn lehessen az autóról a képe a klub oldalon.


Jó az ötlet! :idea:

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autó+tulaj+niknév
« Válasz #74 Dátum: 2007 Február, 12, 17:52:01 »

Idézetet írta: "Nick88"
[..]



Jó az ötlet! :idea:
Így igaz csak legyen kedvezmény,de ne az autómentős cégnél,mert azt nem akarom igénybe venni!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Davids

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #75 Dátum: 2007 Február, 12, 20:20:52 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



vagy pedig azt is lehetne, hogy meghatározunk egy összeget,aztán aki akarja az befizeti, aki nem az nem... "AKTÍV" tagok 95%-a, plusz aki talira jár (szerintem a 2 nagyjából ugyanaz!) úgyis kifizetné azt az évi 1-2ezret!


Ez szerintem is jo 5let ez a tagdij csak tényleg ugy lenne értelme ha köthetö lenne valamiféle kedvezmény meg TAGSÁGI KÁRTYA!! Jo kis 306 klubkártya is hozzá! :)  8) Hogy legyen valami szép kis látszatja is a dolognak.
Én mondjuk többet is áldoznék rá mert tudom hogy a klub honlapja is elvisz egy csomo pénzt az adminok zsebéböl nem beszélve a belefektett munkába!! :wink: Én is szivesen tartoznék a klub tevékeny tagjai közé  mert nagyon sokat segitett a honlap nem is beszélve az itt kuksolo :D tagokról és szeretném vaalhogy hasznosan visszatériteni.

Tehát legyen tagdij!
Naplózva

Davids

  • Vendég
Re: tag dij!
« Válasz #76 Dátum: 2007 Február, 12, 20:24:49 »

És mi lenne ez az azonositási rendszer?Kép kocsi+kép ****i? :wink:  :D
Naplózva

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #77 Dátum: 2007 Február, 20, 10:34:18 »

Ha mondjátok, hova kell utalni a tagdijat, akkor küldöm. A kedvezményes klubkártyának gondolom az alkatrész/javitás menüpontnál felsorolt cégeknél lenne értelme. Egyéb kedvezménynek nálam az is megfelel, hogy segítünk egymásnak ügyes bajos dolgainkban.
Naplózva
FunTom

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: tag dij!
« Válasz #78 Dátum: 2007 Február, 20, 11:29:02 »

Idézetet írta: "Davids"
És mi lenne ez az azonositási rendszer?Kép kocsi+kép ****i? :wink:  :D


Ahogy mondod! Már el is kezdtél tolni a képeket! :wink:

Petya27

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.325
  • Autó színe: Fehér
  • Lakóhely: Mónosbél
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #79 Dátum: 2007 Március, 05, 10:53:26 »

Csövi Srácok!Tudja valaki,hogy kinek kell még taglapot módosítani?
Naplózva
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repülni tud.

K Nándor

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #80 Dátum: 2007 Március, 05, 11:20:54 »

Idézetet írta: "Petya27"
Csövi Srácok!Tudja valaki,hogy kinek kell még taglapot módosítani?


Eddig 47 megerősítés érkezett és ebből 17-nek kell még pótolni a képet.Nálad minden rendben.Miért kérdezted?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #81 Dátum: 2007 Március, 05, 11:21:13 »

Idézetet írta: "Petya27"
Csövi Srácok!Tudja valaki,hogy kinek kell még taglapot módosítani?


mindenkinek akinek nincs még képe...
Naplózva

Petya27

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.325
  • Autó színe: Fehér
  • Lakóhely: Mónosbél
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #82 Dátum: 2007 Március, 05, 15:12:04 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



Eddig 47 megerősítés érkezett és ebből 17-nek kell még pótolni a képet.Nálad minden rendben.Miért kérdezted?
Köszi csak a biztonság kedvéért kérdeztem. :D
Naplózva
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repülni tud.

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #83 Dátum: 2007 Március, 05, 15:44:45 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



mindenkinek akinek nincs még képe...


Kiírhatnátok ide is hátva valaki ismeri a másikat és szólna neki stb.
Csak 1 "Nick"névlistát szépen sorba és lehet csemegézni! :wink:

K Nándor

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #84 Dátum: 2007 Március, 05, 16:24:03 »

Idézetet írta: "Nick88"
[..]



Kiírhatnátok ide is hátva valaki ismeri a másikat és szólna neki stb.
Csak 1 "Nick"névlistát szépen sorba és lehet csemegézni! :wink:


Jó ötlet!

Itt található a lista azok nick nevével akik már megerősítették.(mai megerősítéseket még nem csináltam meg):

www.peugeot306klub.hu/dokksik/megerositve.doc
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #85 Dátum: 2007 Március, 05, 16:46:47 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



Jó ötlet!

Itt található a lista azok nick nevével akik már megerősítették.(mai megerősítéseket még nem csináltam meg):

www.peugeot306klub.hu/dokksik/megerositve.doc


alakul ez!!  =D>  
de a tagdíj téma nagyon elcsendesedett!! tessék azt is boncolgatni!! :)
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #86 Dátum: 2007 Március, 05, 20:54:30 »

Na akkor most van beugro vagy nincs. Első"BÁLOZÓKÉNT" meg tudhatnám, hogy mit vigyek pl. üditő és társai.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

zumi77

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #87 Dátum: 2007 Március, 05, 20:57:19 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



alakul ez!!  =D>  
de a tagdíj téma nagyon elcsendesedett!! tessék azt is boncolgatni!! :)


Tényleg, most akkor lesz tagdij /támogatom/ és klubbkártya?
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #88 Dátum: 2007 Március, 05, 21:01:34 »

Idézetet írta: "zumi77"
[..]



Tényleg, most akkor lesz tagdij /támogatom/ és klubbkártya?


Asszem Rob most csinálja a kártyákat mivel erre a célra már megvette a gépet. Úgy fest a dolog ,hogy lesz tagdíj,én lehet a talin oda is adom Robnak mert nincs kedvem szarakodni postázással.
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #89 Dátum: 2007 Március, 05, 21:07:41 »

Akor úgy kellene készülni a talin megjelenőknek, hogy fizetik a tag dijjat. Egyébként ez önkéntes vagy ktelező lesz már mint a tagdij :?:
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #90 Dátum: 2007 Március, 05, 21:30:28 »

Idézetet írta: "lajos"
Akor úgy kellene készülni a talin megjelenőknek, hogy fizetik a tag dijjat. Egyébként ez önkéntes vagy ktelező lesz már mint a tagdij :?:


ha jól emléxem nem lett még teljes kivesézve, és eldöntve, hogy miként is legyen ez az egész tagdíjasdi!! ezért irtam, hogy beszéljünk róla!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #91 Dátum: 2007 Március, 05, 21:38:59 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



ha jól emléxem nem lett még teljes kivesézve, és eldöntve, hogy miként is legyen ez az egész tagdíjasdi!! ezért irtam, hogy beszéljünk róla!


Én ott akadtam el, hogy nem tudok al számlát nyitni és nem szeretném bele keverni a saját pénzembe! és azota morfondirozok kisebb nagyobb megszakitáskkal!
De valszeg a rózsa szín posta papír lesz a legjobb!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #92 Dátum: 2007 Március, 05, 21:43:33 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



Én ott akadtam el, hogy nem tudok al számlát nyitni és nem szeretném bele keverni a saját pénzembe! és azota morfondirozok kisebb nagyobb megszakitáskkal!
De valszeg a rózsa szín posta papír lesz a legjobb!



majd bedugdosod a kispárnádba, és ott őrizgeted!   :lol:
viccen kívűl, fölösleges külön számlát nyitni neki! nem egy olyan hatalmas összeg!!
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #93 Dátum: 2007 Március, 05, 21:44:53 »

Okés beszéljünk róla. Én most is tartom azt hogy ha tag vagy akkor kapj kedvezményt a talin is ne csak egy 150 Km-re levő alkatrész kereskedőnél.Ebböl adodik, hogy belépőnek helye van.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #94 Dátum: 2007 Március, 05, 21:47:56 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]




majd bedugdosod a kispárnádba, és ott őrizgeted!   :lol:
viccen kívűl, fölösleges külön számlát nyitni neki! nem egy olyan hatalmas összeg!!
Ja én csináltam már ilyet, hát kaptam hideget-meleget hogy mire ment a lé
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Davids

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #95 Dátum: 2007 Március, 05, 21:52:52 »

Idézetet írta: "lajos"
Okés beszéljünk róla. Én most is tartom azt hogy ha tag vagy akkor kapj kedvezményt a talin is ne csak egy 150 Km-re levő alkatrész kereskedőnél.Ebböl adodik, hogy belépőnek helye van.


Nemfeltétlen a kedvezmények meg a tali hanem a klub jobb anyagi háterre és a moderátok anyagi csökkentése a cél.Persze mindenki örül a kedvezményeknek.
De nekem akkor is a KÁRTYA miatt éri meg  \:D/  dehát kinek mi.Én a kedvezményeket nem nagyon tudom használni mert mindenhol van 30-40%-om amit meg nem kapok meg ott megveszem itt  :smt041 :D:D

De ez akkor is jo kezdeményezés.Amúgy mennyi lesz az éves dij 1-2 ezer Ft.Szerintem ez senkinek nem fog hiányozni de viszont egy sokkal nivosabb és kulturáltabb klub tagjai lehetünk.(NEM MINTHA MOST NEM -a félreértések elkerülése végett-)
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #96 Dátum: 2007 Március, 05, 21:58:37 »

PERSZE PERSZE Senkitöl nem lehet el várni hogy a saját pénzét beletegy egy klub fentartásába. De sajna ujként nem látom még át, hogy mennek a dolgok pl. egy talin. Ezért kérdeztem mit vigyünk magunkkal amivel hozzá tudok járulni az ellátmányhoz?       " elsőbálozós"
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #97 Dátum: 2007 Március, 05, 22:31:11 »

Idézetet írta: "lajos"
PERSZE PERSZE Senkitöl nem lehet el várni hogy a saját pénzét beletegy egy klub fentartásába. De sajna ujként nem látom még át, hogy mennek a dolgok pl. egy talin. Ezért kérdeztem mit vigyünk magunkkal amivel hozzá tudok járulni az ellátmányhoz?       " elsőbálozós"


hát én úgy vagyok vele, hogy az évi 1-2 ezret akkor is simán kifizetem, ha csak egy klubkártyát kapok cserébe, mivel nem várható el az, hogy mindent a Robiék fizessenek ki.. hangsúlyozom: EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #98 Dátum: 2007 Március, 05, 23:21:36 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



hát én úgy vagyok vele, hogy az évi 1-2 ezret akkor is simán kifizetem, ha csak egy klubkártyát kapok cserébe, mivel nem várható el az, hogy mindent a Robiék fizessenek ki.. hangsúlyozom: EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!


Csatlakozom!2 ruppó nem nagy pénz.Más kluboknál is van tagdíj,tök természetes.Kisposzki klubban 5 ruppó a tagdíj!
Naplózva

Petya27

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.325
  • Autó színe: Fehér
  • Lakóhely: Mónosbél
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #99 Dátum: 2007 Március, 06, 08:10:04 »

Csövi Srácok!És mi van azzal aki sajna nem nagyon tud talikra járni,de szeret fórumozni annak is 2ropit kell fizetnie?
Naplózva
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repülni tud.
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 13   Fel
 


Az oldal 0.368 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.