Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: [1] 2 3 ... 13   Le

Szerző Téma: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)  (Megtekintve 140382 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Break 306

  • Vendég
Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Dátum: 2007 Február, 04, 17:25:04 »

Nemtudom mit szolnátok ahoz hogy a klubtagsághoz egy fotót is mellékelni kéne a taglistára.Szerintem ez ugy lenne az igazi ha a tulaj együtt lenne a képen a kocsival.Igy könyebben lehet a niknévhez azonosítani az embereket  is meg a kocsikat is.Meg van még egy kényes téma is, ami a tegnapi talin felmerült.Ez a tagdij!!!Erre szeretnénk ötleteket, kérdéseket ,felvetéseket.Gondolom ez a téma nem lessz népszerü, mint gondolom én sem hogy felvetettem.Igazábol nem vagyok ebben a témában egyedül, remélem. Ez persze nem horibilis öszegű lenne,de itt az ideje felvetni a témát.A képes dolgra lehetne szavazni.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #1 Dátum: 2007 Február, 04, 17:31:57 »

Idézetet írta: "Break 306"
Nemtudom mit szolnátok ahoz hogy a klubtagsághoz egy fotót is mellékelni kéne a taglistára.Szerintem ez ugy lenne az igazi ha a tulaj együtt lenne a képen a kocsival.Igy könyebben lehet a niknévhez azonosítani az embereket  is meg a kocsikat is.Meg van még egy kényes téma is, ami a tegnapi talin felmerült.Ez a tagdij!!!Erre szeretnénk ötleteket, kérdéseket ,felvetéseket.Gondolom ez a téma nem lessz népszerü, mint gondolom én sem hogy felvetettem.Igazábol nem vagyok ebben a témában egyedül, remélem. Ez persze nem horibilis öszegű lenne,de itt az ideje felvetni a témát.A képes dolgra lehetne szavazni.


A képet kötelezővé kéne tenni.Nézegettem több német pug klubot ahol mindenkiről van egy kép,szerintem jó ötlet.
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #2 Dátum: 2007 Február, 04, 17:34:32 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



A képet kötelezővé kéne tenni.Nézegettem több német pug klubot ahol mindenkiről van egy kép,szerintem jó ötlet.
az ötlet nem tölem származik,de én is ugygondolom hogy lépni kell ebben az irányban is.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #3 Dátum: 2007 Február, 04, 17:39:20 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



A képet kötelezővé kéne tenni.Nézegettem több német pug klubot ahol mindenkiről van egy kép,szerintem jó ötlet.



Nándi:

PHP-vel, hogy vagy?
egy kör levél szerüséget össze tudnál ütni a tag képes dologról azt szét küldjük!
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #4 Dátum: 2007 Február, 04, 18:01:00 »


Sziasztok!

A kép jó ötlet, bár rólunk van fenn kép, ugyan külön az autóról és külön rólunk.
A tagdíjjal kapcsolatban az a véleményem hogy nem tudom mennyire szükséges, lehet hogy elriasztja a leendő tagokat. Speciel nekem szimpi volt hogy nincs. Nem tudom mennyi rendszeres kiadása van a klubnak, ott volt most a torta, de amúgy a talikra a dolgokat mindenki maga finanszírozza magának, ha meg vmi közös sütés-főzés van, annak a költségeit  el lehet osztani ott és akkor a helyszínen.
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #5 Dátum: 2007 Február, 04, 18:05:54 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Sziasztok!

A kép jó ötlet, bár rólunk van fenn kép, ugyan külön az autóról és külön rólunk.
A tagdíjjal kapcsolatban az a véleményem hogy nem tudom mennyire szükséges, lehet hogy elriasztja a leendő tagokat. Speciel nekem szimpi volt hogy nincs. Nem tudom mennyi rendszeres kiadása van a klubnak, ott volt most a torta, de amúgy a talikra a dolgokat mindenki maga finanszírozza magának, ha meg vmi közös sütés-főzés van, annak a költségeit  el lehet osztani ott és akkor a helyszínen.
Szóval ilyen és ehez hasonló hozászolásokat szivesen vesszük .A torta a saját ötlet és nem kivántam senkivel megosztani a költségeit.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #6 Dátum: 2007 Február, 04, 18:19:46 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]




Nándi:

PHP-vel, hogy vagy?
egy kör levél szerüséget össze tudnál ütni a tag képes dologról azt szét küldjük!


Nem csináltam még semmit php-ban,lassan azzal is foglalkozni kéne.
Nem csak a képeket kéne kötelezővé tenni hanem már azt is amit a klub topicban beszéltünk,hogy azok akik már eladták az autót azok regisztrációját töröljük.Szerintem még azt is kötelezővé kéne tenni ,hogy csak fényképes regisztrációt fogadjunk el,mert sokan kitöltik az adatlapot és kép nélkül elküldik és soha többet nem hallunk róla semmit.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #7 Dátum: 2007 Február, 04, 18:23:29 »

Idézetet írta: "Break 306"
[..]

Szóval ilyen és ehez hasonló hozászolásokat szivesen vesszük .A torta a saját ötlet és nem kivántam senkivel megosztani a költségeit.


Szóval azért gondoltuk ki ezt a dolgot, hogy ne legez az, hogy ö nem rakot a becsület kaszába vagy ő többet stb...

Amire el menne az az összeg:
Évente a web tárhely bérlése
Évente Domain név meg hosszabitása
Találkozók szervezése (le kocsikázgatni terepszemlére szállást intézni stb.)
Esetleg szépség versen vagy ügyeségi versen nyerteseinek kis kupa
stb...

Pl: a tavalyi (Szántódi) találkózó miatt 2x mentünk le Balatonra keresgélni meg beszélni a dolgokat (kb. 1tak benzin ment el rá amit 3adtunk össze),
Tavalyi szülinapi tortát is mi áltuk....

Ezeket szeretnénk ki váltani ezzel a csakély összegel!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #8 Dátum: 2007 Február, 04, 18:24:57 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



Nem csináltam még semmit php-ban,lassan azzal is foglalkozni kéne.
Nem csak a képeket kéne kötelezővé tenni hanem már azt is amit a klub topicban beszéltünk,hogy azok akik már eladták az autót azok regisztrációját töröljük.Szerintem még azt is kötelezővé kéne tenni ,hogy csak fényképes regisztrációt fogadjunk el,mert sokan kitöltik az adatlapot és kép nélkül elküldik és soha többet nem hallunk róla semmit.


erre kellene meg írni a kör levelet és aki 1hónapon belül nem jelez vissza azt törölni kell!
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #9 Dátum: 2007 Február, 04, 18:28:30 »


Az tényleg zavaró, hogy csomóan vannak fent kép nélkül. Képpel együtt sokkal jobban be lehet azonosítani mindenkit.
A tagdíjról másnak mi a véleménye? Szerintem amíg megoldható, hanyagolni kéne, mert ebben a vacak gazdasági helyzetben bőven van helye az ember soványka keresetének. Gondolom mindenki szerelemből csinálja, amit a klubért tesz, a talikat meg tényleg mindenki maga finanszírozza magának.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #10 Dátum: 2007 Február, 04, 18:28:33 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



erre kellene meg írni a kör levelet és aki 1hónapon belül nem jelez vissza azt törölni kell!


És ezt hogy képzelted el?Kiírom a kezdőoldara vagy pedig mindenkinek küldünk egy mailt?Az utóbbi csak azért gáz mert nem mindenkinek van meg mail címe.
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #11 Dátum: 2007 Február, 04, 18:30:34 »

Látom itt a szavazás a tagdíjról.Évi 1-2 ezer forint még belefér, de az is kérdés, hogy az mire lenne fordítva?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #12 Dátum: 2007 Február, 04, 18:38:46 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Az tényleg zavaró, hogy csomóan vannak fent kép nélkül. Képpel együtt sokkal jobban be lehet azonosítani mindenkit.
A tagdíjról másnak mi a véleménye? Szerintem amíg megoldható, hanyagolni kéne, mert ebben a vacak gazdasági helyzetben bőven van helye az ember soványka keresetének. Gondolom mindenki szerelemből csinálja, amit a klubért tesz, a talikat meg tényleg mindenki maga finanszírozza magának.


Igen szerelemből de mint írtam tavaly 3bobtuk össz azt az összeget amiből le szerveztük a találkózot és ebből a szükösz fizúból nem nagyon telik hobbyból 2le szaladni balcsira....

De majd a többség dönt!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #13 Dátum: 2007 Február, 04, 18:39:29 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



És ezt hogy képzelted el?Kiírom a kezdőoldara vagy pedig mindenkinek küldünk egy mailt?Az utóbbi csak azért gáz mert nem mindenkinek van meg mail címe.


2. egy része nálad másik fele nálam!
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #14 Dátum: 2007 Február, 04, 18:43:12 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Az tényleg zavaró, hogy csomóan vannak fent kép nélkül. Képpel együtt sokkal jobban be lehet azonosítani mindenkit.
A tagdíjról másnak mi a véleménye? Szerintem amíg megoldható, hanyagolni kéne, mert ebben a vacak gazdasági helyzetben bőven van helye az ember soványka keresetének. Gondolom mindenki szerelemből csinálja, amit a klubért tesz, a talikat meg tényleg mindenki maga finanszírozza magának.
De amit Rózsahegyir felsorolt ez  költség.És azért azt nem kivánhatjuk hogy 3-4 ember dobja össze.Hozáteszem a kunyera dóboz nem fedezi.
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #15 Dátum: 2007 Február, 04, 18:46:28 »

Természetesen ha van értelmes és mindenki által követhető elköltési célja a tagdíjnak, akkor jó.
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #16 Dátum: 2007 Február, 04, 18:52:14 »


Úgy látom nem hozott eddig sokakat lázba ez a tagdíj-téma. Van 160 tag és csak 3nak van véleménye?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #17 Dátum: 2007 Február, 04, 18:56:15 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Úgy látom nem hozott eddig sokakat lázba ez a tagdíj-téma. Van 160 tag és csak 3nak van véleménye?


Vasárnap 7óra van....

Majd szép lassan ki alakúl a dolog! nem 5perc alatt fog eldőlni!
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #18 Dátum: 2007 Február, 04, 19:02:32 »


Persze. De tényleg vannak olyan inaktív tagok, akik már eladták az autót? Azoknak meg kéne szűnniük, nem? Vagy esetleg átadni a tagságot az új tulajnak.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #19 Dátum: 2007 Február, 04, 19:48:28 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



2. egy része nálad másik fele nálam!


Okés,akkor küldjem én a címeket vagy küldöd te?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #20 Dátum: 2007 Február, 04, 19:52:08 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]



Szóval azért gondoltuk ki ezt a dolgot, hogy ne legez az, hogy ö nem rakot a becsület kaszába vagy ő többet stb...

Amire el menne az az összeg:
Évente a web tárhely bérlése
Évente Domain név meg hosszabitása
Találkozók szervezése (le kocsikázgatni terepszemlére szállást intézni stb.)
Esetleg szépség versen vagy ügyeségi versen nyerteseinek kis kupa
stb...

Pl: a tavalyi (Szántódi) találkózó miatt 2x mentünk le Balatonra keresgélni meg beszélni a dolgokat (kb. 1tak benzin ment el rá amit 3adtunk össze),
Tavalyi szülinapi tortát is mi áltuk....

Ezeket szeretnénk ki váltani ezzel a csakély összegel!



szerintem teljesen rendben van a dolog, hogy nem a saját pénzeteken akarjátok fenntartani a honlapot, a domain-t, meg a talik előkészületeit!
nameg az is egy (talán nem elhanyagolható) érv a tadij mellett, hogy többen lesznek talikon, mert ha már "van benne pénze" akkor miért ne menne el...
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #21 Dátum: 2007 Február, 04, 19:52:27 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Úgy látom nem hozott eddig sokakat lázba ez a tagdíj-téma. Van 160 tag és csak 3nak van véleménye?


A 160 tagnak csak egy töredéke látogatja a fórumot.Ez a töredék fog mindent eldönteni,mert szinte csak azok látogatják az oldalt.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #22 Dátum: 2007 Február, 04, 19:55:56 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]




szerintem teljesen rendben van a dolog, hogy nem a saját pénzeteken akarjátok fenntartani a honlapot, a domain-t, meg a talik előkészületeit!
nameg az is egy (talán nem elhanyagolható) érv a tadij mellett, hogy többen lesznek talikon, mert ha már "van benne pénze" akkor miért ne menne el...


Pontosan!Aki komolyan gondolja az egészet annak nem megterhelő évente egy ilyen kis jelentéktelen összeg.Természetesen én is támogatom a tagdíjat!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #23 Dátum: 2007 Február, 04, 20:01:05 »

Sziasztok!

A képet már 1* meg is kellett valósítani csak akkor is csak páran mozdultunk rá!

A tagdíj kellene mindenkinek valami minimális összeg! pl. 100/év Az már el se költhető 160 tagnál!  /Bár ez szerintem sokaknál fájó pont lesz!/ /Tapasztalat/

Képet holnap küdöm át az azonosíthatóság miatt!  :wink:

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #24 Dátum: 2007 Február, 04, 20:04:56 »

Idézetet írta: "flowerobert"
Természetesen ha van értelmes és mindenki által követhető elköltési célja a tagdíjnak, akkor jó.
Természetesen mi is igy godoljuk.
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #25 Dátum: 2007 Február, 04, 20:51:50 »

Idézetet írta: "Break 306"
[..]

Természetesen mi is igy godoljuk.


Az nyilvánvaló, hogy azok a "tagok" akik egyszer regisztráltak, de soha a fórumon nem írtak, ők egy fillért sem fognak kifizetni.
De ez a klub (szerintem) azoknak a tagoknak a lelkesedése, és hozzáállása miatt jött létre, és létezik, akik fórumoznak. Van még egy csekély számú tagság, akik talikra járnak, de nem tudnak fórumozni.

Szerintem ha marad húsz-harminc tag, aki korrektül fizeti is a jelképes tagdíjat, akkor máris több az esély arra, hogy fennmarad sokáig a klub...

Más kérdés, hogy ha valaki nem akar fizetni, akkor már a fórumba sem írkálhat?
Így viszont biztosan nem lennének új jelentkezők...

Azt próbáljuk meg elkerülni, hogy olyan klubtagsággá váljon ez is, mint a Mypeugeot.hu-tagság, ami gyakorlatilag semmi, ezért nem is jelentkeztem oda...

Szerintem a tagsági díj minimum 1000, maximum 2000-2500 Ft legyen...

A már nem létező tagokat is nagyon egyszerű volna kiszűrni.
(Nándi: "Easycash" kolléga sajnos a vétel után szinte azonnal rommá is törte a 306-osát, tehát őt nyugodtan törölhated...)

A soha életjelet nem adó tagokra -szerintem- nincs is szükség... Ennyi erővel az utcán találomra lefotózott 306-osokat is feltehetnénk, mint "tagok"...

A fotó jó ötlet szerintem is.
Mindenkit én sem ismerek, hiába vagyok alapító tag... Sajnos a mostani talira sem tudtam elmenni.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #26 Dátum: 2007 Február, 04, 21:13:29 »

Na szóval... Kb fél évvel ezelőtt már felmerült a kérdés,a neten konferenciáztunk Rob,Bálint,Gábor és jómagam,és akkor megfogalmazódott már ez a dolog. Egy levelet meg is fogalmaztam,azt jóváhagyták a többiek,és ott megállt a dolog,sosem lett körbeküldve,és még csak felhozva sem a téma. Én ezért nem is eröltettem már a kérdést,de jó,hogy ujra felmerült. Szerintem maximálisan 1000 ft az,ami ténylegesen fedezheti a kiadásokat,illetve annyibol ki kell hozni,és kész.
Aztán ha esetleg bővül a klub,akkor az öszeg csökkenhet,mert azzal párhuzamosan nem fognak nőni a kiadások,és feleslegesen ne vegyünk el pénzt senkitöl...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #27 Dátum: 2007 Február, 04, 21:39:34 »

Hát nem lesz egyszerű eldönteni, hogy melyik lesz a legjobb megoldás, de bizom benne, hogy helyesen döntünk/döntötök!!!!


JA! Egy dolgot elfelejtettem! Azt is meg lehet fontolni az évi 1-2 ezer FT tagdíj mellett, hogy akármi kérdés,észrevétel van a kocsival, azt itt fel lehet tenni, és nagyon sok esetben választ is kapunk rá!!! Ezt nagyon jó dolognak tartom!! AMI A LÉNYEG: Nem kell minden esetben szerelőhöz vinni, aki még rosszabb esetben át is verhet, de legalább munkadíjat kér, plusz a benzinköltség amig eljutsz odáig, stb-stb!!! Azthiszem emellett eltörpül az éves 1-2ezres tagdíj!! Vagy rosszul gondolom????
Naplózva

hegyus

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #28 Dátum: 2007 Február, 05, 08:52:43 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Persze. De tényleg vannak olyan inaktív tagok, akik már eladták az autót? Azoknak meg kéne szűnniük, nem? Vagy esetleg átadni a tagságot az új tulajnak.





És mi van azokkal akiknek már nincs meg az autójuk ,de mégis szeretnének a társasággal lenni ?
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #29 Dátum: 2007 Február, 05, 08:56:54 »

Idézetet írta: "hegyus"
[..]






És mi van azokkal akiknek már nincs meg az autójuk ,de mégis szeretnének a társasággal lenni ?


Ha már nincs meg az autó akkor a tagképek közül le lehet törölni,de tiszteletbeli tag lehetne és akkor akár a mostani autójuk is felkerülhet
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #30 Dátum: 2007 Február, 05, 08:57:17 »

Idézetet írta: "hegyus"
[..]

És mi van azokkal akiknek már nincs meg az autójuk ,de mégis szeretnének a társasággal lenni ?


Részemről ok a tagdíj. évente 1-2 ezer huf-ot nem hiszem, hogy ne bírnék ki.. ennek többszörösét elcseszem úgy, hogy nem is tudom mire ment el.. :)

Szóval a tagokat valahogy úgy kéne rendszerezni, hogy legyenek pártolótagok akiknek már nincs 306juk (vagy épp nincs) - én is voltam ilyen cipőben :D..

meg jó lenne a tagoknak valami kedvezményt biztosítani, ha már befizetem azt a pénzt érezzem valami hasznát.. pl találkozó díjából x % kedvezmény vagy nem tom.. ezzel nem zárnánk ki azokat sem akik nem fizetnek tagdíjat, aki meg fizet az kapna valami pluszt ;)  gonodlom a tagdíj egy része amúgy is a tali szervezésére menne el.
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #31 Dátum: 2007 Február, 05, 09:16:02 »

Idézetet írta: "flowerobert"

Úgy látom nem hozott eddig sokakat lázba ez a tagdíj-téma. Van 160 tag és csak 3nak van véleménye?

Nem, de valakinek csak a munkahelyén van net :wink:
1000-2000 éves tagdíj szerintem is beleférne.
Ami a taglapot illeti, az autóm eddigi képeit én csináltam, úgyhogy nehezen szerepélhetnék rajta (nincs álványom), de majd megkérek valakit, hogy a kiscsaládommal együtt kispirost is fotózza le, már ha majd megjavítattam a fotómasinát :wink:
Szóval a tulaj-autó fotót is jó ötletnek tartom. Számomra az a furcsa, hogy valaki egy fotó nélkül küldi a regisztrációját. Szerintem aki itt (aktív) tag, az mindenki büszke az autójára, legyen az csak egy mezei XN (vagy XN light, mint az enyém), és akkor már akar fotót küldeni, nem?
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #32 Dátum: 2007 Február, 05, 09:18:58 »

Idézetet írta: "hegyus"


És mi van azokkal akiknek már nincs meg az autójuk ,de mégis szeretnének a társasággal lenni ?

Szervezzenek talit az Ericcson székházban, cserébe jöhetnek a többi talira  :wink: :)
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

hegyus

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #33 Dátum: 2007 Február, 05, 10:49:55 »

Idézetet írta: "kispiros"
[..]


Szervezzenek talit az Ericcson székházban, cserébe jöhetnek a többi talira  :wink: :)


Rendben ez válalható talán.Bár én szivesen fizetek tagdíjat is mert hiszen papiron még nekem is van 306-osom  :D  :P
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #34 Dátum: 2007 Február, 05, 11:38:07 »

Idézetet írta: "Sandro"
[..]



Részemről ok a tagdíj. évente 1-2 ezer huf-ot nem hiszem, hogy ne bírnék ki.. ennek többszörösét elcseszem úgy, hogy nem is tudom mire ment el.. :)

Szóval a tagokat valahogy úgy kéne rendszerezni, hogy legyenek pártolótagok akiknek már nincs 306juk (vagy épp nincs) - én is voltam ilyen cipőben :D..

meg jó lenne a tagoknak valami kedvezményt biztosítani, ha már befizetem azt a pénzt érezzem valami hasznát.. pl találkozó díjából x % kedvezmény vagy nem tom.. ezzel nem zárnánk ki azokat sem akik nem fizetnek tagdíjat, aki meg fizet az kapna valami pluszt ;)  gonodlom a tagdíj egy része amúgy is a tali szervezésére menne el.


van egy két cég akik kedvezményt nyújtanak a klub tagoknak...
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #35 Dátum: 2007 Február, 05, 12:51:00 »

Idézetet írta: "Rozsahegyir"
[..]

van egy két cég akik kedvezményt nyújtanak a klub tagoknak...


részemről ok. nem hiszem, hogy igénybe fogom venni őket.. de azért jó érzés tudni, hogy kapnék valami pluszt  :lol:
Naplózva

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #36 Dátum: 2007 Február, 05, 15:24:38 »

Üdv!
Most már én is szavaztam, természetesen az igenre. Tényleg egyszerűbb úgy intézni bármit is, hogy van egy kis alaptőkéje a klubnak... meg persze az említett kiadásokat is egységesen kéne finanszírozni (tárhely, stb...).
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Jesi

  • Füred-Team (Senior Engineer)
  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 190
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.578
  • Autó színe: Diablo Red - MOKQ
  • Évjárat: 1997.07
  • Lakóhely: Balatonfüred
  • Motor: Egyéb
  • Típus: Break
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #37 Dátum: 2007 Február, 05, 15:27:18 »

Ja, a tulaj képről: jó ötlet, hiszen a mostani tali (szerencsére) rengeteg új arc volt jelen... Sajna nem volt lehetőség arra, hogy mindenki mindenkivel alaposan megismerkedhessen, talán egy szadadtéri sütés-főzés jobban lehetőséget ad erre... Bevállalom ismét a grillezést a következőre, meg egy kis többletet is (bogrács, meg ilyenek...).
Naplózva
2.0T 8v (nem dízel)= ;D

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép -a tulajal
« Válasz #38 Dátum: 2007 Február, 05, 15:27:53 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



Ha már nincs meg az autó akkor a tagképek közül le lehet törölni,de tiszteletbeli tag lehetne és akkor akár a mostani autójuk is felkerülhet
Szerintem ez nem lehet kérdés amit hegyus feltett.Miért ne maradhatna valaki tiszteletbeli tag:Minket 306-tulajokat igaz a gépek hoztak össze,de azért is talizunk mert jó végre látni egymást.Találkozni, beszélgetni,tapasztalatot cserélni, és ahogy én látom szeretünk együttlenni.Még ha ez olyan rövid idő is.Gyerekek vagyunk mi olyan jó arcok,hogy mindent megtudunk higadtan beszélni.
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #39 Dátum: 2007 Február, 05, 15:33:51 »

Idézetet írta: "Jesi"
Ja, a tulaj képről: jó ötlet, hiszen a mostani tali (szerencsére) rengeteg új arc volt jelen... Sajna nem volt lehetőség arra, hogy mindenki mindenkivel alaposan megismerkedhessen, talán egy szadadtéri sütés-főzés jobban lehetőséget ad erre... Bevállalom ismét a grillezést a következőre, meg egy kis többletet is (bogrács, meg ilyenek...).
A fözésbe én is benne vagyok,söt még bonusz is lessz a tagok számára.
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #40 Dátum: 2007 Február, 05, 18:24:12 »

Én ugyan nagy hirtelen nemmel szavaztam a tagdíjra, de most hogy leírtátok konkrétan mire lenne költve, én is úgy gondolom, hogy évi max. 1-2000 ft belefér a mi költségvetésünkbe is.
És azon már gondolkodtatok hogy milyen módon kéne befizetni? Csekk, átutalás...?
Szerintem a Párom, Robertó szívesen besegít Jesinek a főzésbe, elvégre az a szakmája.
Tényleg nem volt túl szerencsés, hogy nem tudtunk több emberrel beszélgetni a helyhiány miatt, remélhetőleg ez a probléma megoldódik majd szabadtéren. De azért így is nagyon jól éreztük magunkat. :D
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #41 Dátum: 2007 Február, 06, 10:42:42 »

Igen.

Csak azt kell átgondolni, hogy hogy szedjük be a tagdíjat és hogy tartjuk nyilván...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #42 Dátum: 2007 Február, 06, 10:47:23 »

Idézetet írta: "m-tom"
Igen.

Csak azt kell átgondolni, hogy hogy szedjük be a tagdíjat és hogy tartjuk nyilván...


hát szerintem ez a legegyszerűbb, bank --> átutalás, annak nyoma van ittis, meg ottis.. aztán legfeljebb lehetne egy tablazatot csinalni, hogy ki fizetett (bar ez nembiztos hogy kell)
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #43 Dátum: 2007 Február, 06, 10:50:01 »

Itt a fórumon pedig állandóan szólva lenne,mire mikor mennyi lett elköltve,és mennyi maradt.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #44 Dátum: 2007 Február, 06, 12:46:28 »

Idézetet írta: "Bobeek"
[..]



hát szerintem ez a legegyszerűbb, bank --> átutalás, annak nyoma van ittis, meg ottis.. aztán legfeljebb lehetne egy tablazatot csinalni, hogy ki fizetett (bar ez nembiztos hogy kell)


többe lenne a bank számla fent tartása mint amenyit kapatozik bent a lóvé!
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #45 Dátum: 2007 Február, 06, 12:56:32 »

Szerintem az átutalás jó ötlet. És nem is kellene külön bankszámla, mert annak tényleg havi többszáz forint a fenntartása, biztos van saját bankszámlája annak, aki a pénzt kezelné majd, mehetne arra. Csak az illetőnek kéne számontartani a privát pénzét meg a klubét.
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #46 Dátum: 2007 Február, 06, 13:11:15 »

Idézetet írta: "flowerobert"
Szerintem az átutalás jó ötlet. És nem is kellene külön bankszámla, mert annak tényleg havi többszáz forint a fenntartása, biztos van saját bankszámlája annak, aki a pénzt kezelné majd, mehetne arra. Csak az illetőnek kéne számontartani a privát pénzét meg a klubét.


Na ez az. Lehet jelentkezni a feladatra.... :wink:
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #47 Dátum: 2007 Február, 06, 13:44:47 »

Idézetet írta: "flowerobert"
Szerintem az átutalás jó ötlet. És nem is kellene külön bankszámla, mert annak tényleg havi többszáz forint a fenntartása, biztos van saját bankszámlája annak, aki a pénzt kezelné majd, mehetne arra. Csak az illetőnek kéne számontartani a privát pénzét meg a klubét.


Szinte kivitelezhetetle ez a dolod...
max al számláva! meg kérdem a bankomat, hogy lehet-e....
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #48 Dátum: 2007 Február, 06, 13:52:41 »

Idézetet írta: "flowerobert"
Szerintem az átutalás jó ötlet. És nem is kellene külön bankszámla, mert annak tényleg havi többszáz forint a fenntartása, biztos van saját bankszámlája annak, aki a pénzt kezelné majd, mehetne arra. Csak az illetőnek kéne számontartani a privát pénzét meg a klubét.


Mennyibe kerülne havonta?
Naplózva

flowerobert

  • Vendég
Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #49 Dátum: 2007 Február, 06, 18:06:45 »

Idézetet írta: "K Nándor"
[..]



Mennyibe kerülne havonta?


Mi Erstések Vagyunk, ha akarod, megnézem a bankszámlakivonaton.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 13   Fel
 


Az oldal 0.401 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.