Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Le

Szerző Téma: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)  (Megtekintve 140688 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #350 Dátum: 2008 Február, 26, 19:43:27 »

nandi én hejetekbe újra szedém azokat az illetőket akik redszeress viszajárók és azoknak raknám ki a tag lapáját

sztem meg mindenkinek kint lehet a taglapja.. alapvetően nem fizetős a klub!! nem csak akkor lehet valaki klubtag, ha fizet! viszont ha fizet, akkor azzal támogatja a klub működését, és kap extra dolgokat, kedvezményeket!
sztem ez így helyes!
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #351 Dátum: 2008 Február, 26, 19:46:03 »

sztem meg mindenkinek kint lehet a taglapja.. alapvetően nem fizetős a klub!! nem csak akkor lehet valaki klubtag, ha fizet! viszont ha fizet, akkor azzal támogatja a klub működését, és kap extra dolgokat, kedvezményeket!
sztem ez így helyes!

jogoss
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #352 Dátum: 2008 Február, 26, 22:27:44 »

sztem meg mindenkinek kint lehet a taglapja.. alapvetően nem fizetős a klub!! nem csak akkor lehet valaki klubtag, ha fizet! viszont ha fizet, akkor azzal támogatja a klub működését, és kap extra dolgokat, kedvezményeket!
sztem ez így helyes!

Csak tagoknak a taglapja lesz kint,majd hamarosan szelektáln fogok.
Naplózva

ma-Zo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #353 Dátum: 2008 Március, 10, 18:49:14 »

Sziasztok!

Most, hogy befejeztem a tanulmányokat, most kicsit közelebb vagyok Bp-hez, szeretnék (ha lehet így mondani) jobban klubbtag lenni. Végre szombaton eljutok életem első 306-os találkozójára és érdeklődnék, hogy hogy áll most a klubbélet?
Gondolok itt a tagdíjra, rendezvényekre, esetleges ügyekre, amibe aktivan részt lehet venni és segíteni a klubbot.
Matrica, poló, klubbkártya... mindenféle információra ami eszetekbe jut. Persze ha lesz egy kis időm, visszaolvasom a fórumot, de a mostani munkatempó mellett ez nehézkes. Úgyhogy ha nem esik nehezetekre csepektessetek egy kis infót.

Hála és köszönet!

ui.: 2 konkrét kérdés: a talin lehet-e matricát vásárolni ill. a tagdíj befizetésére lesz-e lehetőség?

üdv

ma-Zo
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #354 Dátum: 2008 Március, 10, 18:54:54 »

Sziasztok!

Most, hogy befejeztem a tanulmányokat, most kicsit közelebb vagyok Bp-hez, szeretnék (ha lehet így mondani) jobban klubbtag lenni. Végre szombaton eljutok életem első 306-os találkozójára és érdeklődnék, hogy hogy áll most a klubbélet?
Gondolok itt a tagdíjra, rendezvényekre, esetleges ügyekre, amibe aktivan részt lehet venni és segíteni a klubbot.
Matrica, poló, klubbkártya... mindenféle információra ami eszetekbe jut. Persze ha lesz egy kis időm, visszaolvasom a fórumot, de a mostani munkatempó mellett ez nehézkes. Úgyhogy ha nem esik nehezetekre csepektessetek egy kis infót.

Hála és köszönet!

ui.: 2 konkrét kérdés: a talin lehet-e matricát vásárolni ill. a tagdíj befizetésére lesz-e lehetőség?

üdv

ma-Zo

a tagdíj 2000ft/év, mellé kapsz külső matricát, klubkártyát (többekközt a kedvezményeket is csak ezzel lehet igénybe venni).. teljes jogú tag leszel, a kluboldalon elérsz mindent, és a talikon is némi kedvezményeket kapsz a költségekből.. poló még sajnos nincs a butikban.. hirtelen ennyi..  :-!
Naplózva

ma-Zo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #355 Dátum: 2008 Március, 10, 18:58:57 »

Köszönöm a gyors választ!

Naffene, még kedvezmények is járnak, erre nem is számítottam  :-!
Naplózva

snake81

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #356 Dátum: 2008 Március, 11, 11:05:12 »

Üdv Kérdésem az illetékeshez szól : Az én klubkarim is kész lessz a Velencei talira ??  _pug
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #357 Dátum: 2008 Március, 11, 11:32:16 »

Üdv Kérdésem az illetékeshez szól : Az én klubkarim is kész lessz a Velencei talira ??  _pug

elvileg igen! Igaz 1hete mindan nap le akarok üllni a gép elé, hogy le gyártsam őket de sokszor a gépig sem jutok el! :(
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #358 Dátum: 2008 Március, 11, 14:11:11 »

elvileg igen! Igaz 1hete mindan nap le akarok üllni a gép elé, hogy le gyártsam őket de sokszor a gépig sem jutok el! :(

Legalább a hibásakat javítsd addig ki ha mást már nem is gyártassz le!

Én bekészítettem már a meglepidet majd ott lesz átadás. :-!

drarpad

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #359 Dátum: 2008 Március, 11, 14:14:33 »

elvileg igen! Igaz 1hete mindan nap le akarok üllni a gép elé, hogy le gyártsam őket de sokszor a gépig sem jutok el! :(
a  "fizetős"   ;) ;D tartalmakat mikor láthatom?
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #360 Dátum: 2008 Március, 11, 14:22:48 »

a  "fizetős"   ;) ;D tartalmakat mikor láthatom?
Ha korábban láttad akkor a linkek alatt jelentkezz be (fő oldal)
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #361 Dátum: 2008 Március, 11, 14:36:27 »

a  "fizetős"   ;) ;D tartalmakat mikor láthatom?

Tagdíj befizetése után.
Naplózva

Mozes20

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #362 Dátum: 2008 Március, 11, 14:40:07 »

 A talin be lehet fizetni a tagdijat?
Üdv Mózes
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #363 Dátum: 2008 Március, 11, 14:47:01 »

A talin be lehet fizetni a tagdijat?
Üdv Mózes

Persze,te is jössz?
Naplózva

Mozes20

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #364 Dátum: 2008 Március, 11, 15:13:12 »

Hát megmondom öszintén nagyon szeretnék menni (még soha nem voltam nálatok) 80% hogy eljutok az elsö pug-os talimra csak tartok egy kicsit tölle mert a kocsim nem szép látvány meg nem is ismerek senkit. Na jó hazudok hétvégén üzleteltem Nick-el és Rozsahegyivel ugyhogy majd meglátjuk
Naplózva

Tonyo83

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 60
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.434
  • Autó színe: Saxon kék
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: BP
  • Motor: 1.8
  • Típus: 5 ajtós
  • Executive
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #365 Dátum: 2008 Március, 11, 15:15:12 »

Ez nem tuning show  biggrin szal a kocsid állapota annyira nem lehet vészes ha még forgalomban van. citystar is hűtőmaszk nélkül szokott talira járni  :-))

Megismerni a többieket meg akkor tudod ha eljösz  :-!
 _pug

peace blingdriveingsmiley
Naplózva
Életem első saját autója és büszke vagyok rá :D
Peugeot 306 XT 1.8i 8V benzinfaló

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #366 Dátum: 2008 Március, 11, 15:23:54 »

Hát megmondom öszintén nagyon szeretnék menni (még soha nem voltam nálatok) 80% hogy eljutok az elsö pug-os talimra csak tartok egy kicsit tölle mert a kocsim nem szép látvány meg nem is ismerek senkit. Na jó hazudok hétvégén üzleteltem Nick-el és Rozsahegyivel ugyhogy majd meglátjuk
Ha nem jössz el akkor sajna nem is fogsz minket megismerni. Egyébként mindenki igy kezte én is és most meg már várom a következőt.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Mozes20

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #367 Dátum: 2008 Március, 11, 15:28:58 »

Igen ezt már halottam és örülök hogy igy álltok a dologhoz.
Csak félig le van szakadva az elsö lökösöm plusz ki van törve belölle egy pár helyen, a bal elö sárvédön horpadás a jobb hátson is a motorháztetö csupa köfelverödés és ez csak a kulseje mondjuk most épp felujitás alatt van a futomü meg a motor fék kuplung mert áprilisban müszaki.
és olvastam hogy fotozni is szoktatok szoval ilyen autoval nincs pofám semmihez a ti autotokat elnézve
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #368 Dátum: 2008 Március, 11, 15:35:06 »

Igen ezt már halottam és örülök hogy igy álltok a dologhoz.
Csak félig le van szakadva az elsö lökösöm plusz ki van törve belölle egy pár helyen, a bal elö sárvédön horpadás a jobb hátson is a motorháztetö csupa köfelverödés és ez csak a kulseje mondjuk most épp felujitás alatt van a futomü meg a motor fék kuplung mert áprilisban müszaki.
és olvastam hogy fotozni is szoktatok szoval ilyen autoval nincs pofám semmihez a ti autotokat elnézve
Az átalakitás az átalakitás  a felujjitás az felujjitás ez nem "pofa" kérdése tuti senki nem fog ki vagy le nézni érte, itt mindent és mindenkit elfogadunk.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Mozes20

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #369 Dátum: 2008 Március, 11, 15:38:51 »

Köszi a megnyugtatást ha megyünk persze a barátnömmel akkor kell valakinek szolni?
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #370 Dátum: 2008 Március, 11, 15:50:36 »

Tagdíj befizetése után.
Tudom. Épp ezért kérdeztem... ;)
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #371 Dátum: 2008 Március, 11, 16:02:21 »

Igen ezt már halottam és örülök hogy igy álltok a dologhoz.
Csak félig le van szakadva az elsö lökösöm plusz ki van törve belölle egy pár helyen, a bal elö sárvédön horpadás a jobb hátson is a motorháztetö csupa köfelverödés és ez csak a kulseje mondjuk most épp felujitás alatt van a futomü meg a motor fék kuplung mert áprilisban müszaki.
és olvastam hogy fotozni is szoktatok szoval ilyen autoval nincs pofám semmihez a ti autotokat elnézve
A multkori talin nem volt egy épkézláb piros autót, bár a kettőből lehetett volna egyet csinálni  ;), mert FunTom-nak az orra volt érdekes, kispirosnak meg a hátulja volt (van) megzúzva. A többi hasonló szinű autó az én nézetemben bordó  ;D
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

ma-Zo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #372 Dátum: 2008 Március, 11, 16:24:10 »

Hát megmondom öszintén nagyon szeretnék menni (még soha nem voltam nálatok) 80% hogy eljutok az elsö pug-os talimra csak tartok egy kicsit tölle mert a kocsim nem szép látvány meg nem is ismerek senkit. Na jó hazudok hétvégén üzleteltem Nick-el és Rozsahegyivel ugyhogy majd meglátjuk

Én is most megyek elöször, és nagyon várom hogy megismerkedjek eme jófej klubtársakkal, mert ugye aki  Peuge-ot használ csak jófej lehet!
 _pug
Naplózva

ma-Zo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #373 Dátum: 2008 Március, 11, 16:26:36 »

Ja, akkor én is fizetném a tagdíjat a talin.
Matricát is lehet ott venni?
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #374 Dátum: 2008 Március, 11, 16:29:25 »

Tudom. Épp ezért kérdeztem... ;)
Ha befizetted akkor beszélj Robival,mert az én listámon nem vagy rajta.
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #375 Dátum: 2008 Március, 11, 16:52:01 »

Ha befizetted akkor beszélj Robival,mert az én listámon nem vagy rajta.
ok köszi feb 19 utaltam csak gondolom közben volt szerverváltás is...
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #376 Dátum: 2008 Március, 11, 17:40:23 »

Én még mindig kevés tulaj+autó képet látok ,ahoz képest ahányan vagyunk.  _pug
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #377 Dátum: 2008 Március, 11, 18:06:25 »

Én még mindig kevés tulaj+autó képet látok ,ahoz képest ahányan vagyunk.  _pug

Pedig szinte alapkövetelmény volt, hogy mindenki csináljon legalább 1 ilyen képet, hogy a talikon ne kelljen találgatni ki kicsoda! (régiekkel már nincs ilyen)

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #378 Dátum: 2008 Március, 11, 18:09:55 »

Pedig szinte alapkövetelmény volt, hogy mindenki csináljon legalább 1 ilyen képet, hogy a talikon ne kelljen találgatni ki kicsoda! (régiekkel már nincs ilyen)

Na,azt a "szinte" szót kéne megszüntetni. A teljes jogu tagsághoz kelljen egy ilyen kép. Amit akár most a talin is megcsinálhatunk az érintettekről. Bugacrol is a szülinapi talin készült ;)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #379 Dátum: 2008 Március, 11, 18:26:20 »

Na,azt a "szinte" szót kéne megszüntetni. A teljes jogu tagsághoz kelljen egy ilyen kép. Amit akár most a talin is megcsinálhatunk az érintettekről. Bugacrol is a szülinapi talin készült ;)

naja.. manapság majdnem mindenkinek van gépe, de ha máshol nem a talin lehet pózolni, van "amatőr" fotósunk bőven..  ::)
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #380 Dátum: 2008 Március, 12, 15:57:32 »

naja.. manapság majdnem mindenkinek van gépe, de ha máshol nem a talin lehet pózolni, van "amatőr" fotósunk bőven..  ::)
Na szép mondhatom... énis küldtem képet a verdáról, de adonisz testem lemaradt róla me én nyomtam a gombot a fényképezőn (ami állványon volt ;D) Na majd pótolom, bár ha valakinek olyan tökéletes a név és arc memóriafelejtése mint nekem...akkor tök fölösleges tulajos fotó. Én csak a szebbik nemnek jegyszem meg az arcát, de a név még sajna náluk is problémás  :-)) Amugy iwiw-en van pug306-klub? Mert ha mondjuk a tagok 80%-a iwiwezik akkor ott a tagokat össze lehetne szedni egybe, és akkor aztán mindenki megtud mindenkiről mindent, láthat képet arcáról is meg ilyenek. Vagy ez veszett ötlet?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #381 Dátum: 2008 Március, 12, 16:12:51 »

Na szép mondhatom... énis küldtem képet a verdáról, de adonisz testem lemaradt róla me én nyomtam a gombot a fényképezőn (ami állványon volt ;D) Na majd pótolom, bár ha valakinek olyan tökéletes a név és arc memóriafelejtése mint nekem...akkor tök fölösleges tulajos fotó. Én csak a szebbik nemnek jegyszem meg az arcát, de a név még sajna náluk is problémás  :-)) Amugy iwiw-en van pug306-klub? Mert ha mondjuk a tagok 80%-a iwiwezik akkor ott a tagokat össze lehetne szedni egybe, és akkor aztán mindenki megtud mindenkiről mindent, láthat képet arcáról is meg ilyenek. Vagy ez veszett ötlet?

igen veszett ötlet.. van 306klub az iwiw-en, de keresd meg, és nézd meg mi van benne.. az első oldal után elmegy a kedved..  >:(

viszont az az ötletem támadt, hogy ha van valakinek meghívója, akkor csinálok egy olyan 306klub-ot, amiben télleg csak klubtagok, és hozzátartozóik vannak! nos?
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #382 Dátum: 2008 Március, 12, 16:15:09 »

igen veszett ötlet.. van 306klub az iwiw-en, de keresd meg, és nézd meg mi van benne.. az első oldal után elmegy a kedved..  >:(

viszont az az ötletem támadt, hogy ha van valakinek meghívója, akkor csinálok egy olyan 306klub-ot, amiben télleg csak klubtagok, és hozzátartozóik vannak! nos?
Valaki mondta egyik nap, hogy akad egy fölös meghívója! Ha jól emlékszem Tibcsi?
Szerintem jó ötlet lenne, amúgy!
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #383 Dátum: 2008 Március, 12, 16:15:52 »

igen veszett ötlet.. van 306klub az iwiw-en, de keresd meg, és nézd meg mi van benne.. az első oldal után elmegy a kedved..  >:(

viszont az az ötletem támadt, hogy ha van valakinek meghívója, akkor csinálok egy olyan 306klub-ot, amiben télleg csak klubtagok, és hozzátartozóik vannak! nos?
Ez szerintem jó ötlet. Csak nincs meghívóm :( Akivel eddig találkoztam a klubból megjelöltem iwiw-en. 2-vel nőhet az ismerőseim száma  :-))
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #384 Dátum: 2008 Március, 12, 16:16:48 »

igen veszett ötlet.. van 306klub az iwiw-en, de keresd meg, és nézd meg mi van benne.. az első oldal után elmegy a kedved..  >:(

viszont az az ötletem támadt, hogy ha van valakinek meghívója, akkor csinálok egy olyan 306klub-ot, amiben télleg csak klubtagok, és hozzátartozóik vannak! nos?
Milyen címre küldjem?
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #386 Dátum: 2008 Március, 12, 16:24:48 »

szóljatok ha készvan
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #387 Dátum: 2008 Március, 12, 16:26:17 »

web@peugeot306klub.hu  ;D
Nekem mindegy, de Bobeek szólt először, és nem szeretnék kavarodást.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #388 Dátum: 2008 Március, 12, 16:28:38 »

Nekem mindegy, de Bobeek szólt először, és nem szeretnék kavarodást.
Nekem 8  ;) Nekem igy is van elég dolgom :)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #389 Dátum: 2008 Március, 12, 16:32:25 »

Nekem 8  ;) Nekem igy is van elég dolgom :)
Na igen, valami hasonlóra gondoltam én is. :) Bobeek kolléga meg melóhelyen is csak pötyög. whistle
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #390 Dátum: 2008 Március, 12, 16:35:48 »

Na igen, valami hasonlóra gondoltam én is. :) Bobeek kolléga meg melóhelyen is csak pötyög. whistle
Akkor hajrá szaktársak ,bár a régiek közül szinte mindenki be van jelőlve már mindenkinek,de persze gondoljunk az Új kollégákra is.Bobeek meg szabadidejében össze szedi a kompániát egy csokorban az Iwiwen. :-! :-!
Naplózva

ma-Zo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #391 Dátum: 2008 Március, 12, 18:04:16 »

Nekem is van meghívóm, de sajna olyan amit véletlenül küldtek, és még van pár nap, hogy felhasználjam, csak gondoltam, minek és ott hever.

Ha gondoljátok aktiválom és megadom a hozzáférést egy adminnak, aki jobban tudja kit kell visszajelölni.

Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #392 Dátum: 2008 Március, 12, 18:38:03 »

Na igen, valami hasonlóra gondoltam én is. :) Bobeek kolléga meg melóhelyen is csak pötyög. whistle

nekem is 8, de kikérem magamnak, hogy mindíg csak pötyögök a melóhelyen!  :D
iwiw különben is le van tiltva bent..  whistle  :D

Nándi, ha nektek jó, akkor legyen a web@peugeot306klub.hu címmel, mert nem akarok plusz egy email címet csinálni csak ezért.. belépsz, azt átadod a jelszót, onnantól csinálom..
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #393 Dátum: 2008 Március, 12, 19:22:16 »

Hú most jól benéztem, beírtam iwiw-en a 306-ot és ottvolt a pug306-klub hivatalos oldalcímével egy reg. De akkor az nem ti vagytok? Vagy igen? 1031 ismerőse van...
És majd ha lesz klub a iwiwen akkor majd ti a tegelt tagokat név alapján bejelölitek? Vagy majd mi titeket és ti ellenőrzitek valóban tag vagy sem az illető???
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #394 Dátum: 2008 Március, 12, 19:24:28 »

Hú most jól benéztem, beírtam iwiw-en a 306-ot és ottvolt a pug306-klub hivatalos oldalcímével egy reg. De akkor az nem ti vagytok? Vagy igen? 1031 ismerőse van...
És majd ha lesz klub a iwiwen akkor majd ti a tegelt tagokat név alapján bejelölitek? Vagy majd mi titeket és ti ellenőrzitek valóban tag vagy sem az illető???

az is mi vagyunk, de nézd meg az ismerőseit, teljes káosz van ott!!

csinálunk egy új reget, és majd én válogatok.. kizárólag klubtagok, és családtagjai lesznek ismerősök..
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #395 Dátum: 2008 Március, 12, 19:26:06 »

az is mi vagyunk, de nézd meg az ismerőseit, teljes káosz van ott!!

csinálunk egy új reget, és majd én válogatok.. kizárólag klubtagok, és családtagjai lesznek ismerősök..

na ott tényleg vannak :)
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #396 Dátum: 2008 Március, 15, 21:10:46 »

az is mi vagyunk, de nézd meg az ismerőseit, teljes káosz van ott!!

csinálunk egy új reget, és majd én válogatok.. kizárólag klubtagok, és családtagjai lesznek ismerősök..
Na ez jóötlet :-! :-! :-!
Naplózva

Szett

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 10
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 221
  • Évjárat: 1993
  • Lakóhely: Dunaújváros
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #397 Dátum: 2008 Március, 25, 16:36:43 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #398 Dátum: 2008 Március, 25, 16:40:28 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.

ez lehet! Viszont senkit nem ver földhöz 2000Ft és csereébe infokat kedvezményeket jó társaságot kap...
Pl: ott a trabi klub 7000Ft az éves díja és szinte semmivel nem ad többet minálunk!
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajjal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #399 Dátum: 2008 Március, 25, 16:59:05 »

Hi,mikor annakidején megtaláltam az oldalt nagyon tetszett hogy önzetlen,segítőkész társaságot találtam.Mostanában viszont úgy látom néhányan kiakarják sajátítani a klubbot.Tagdíj,majd én megmondom kilehet tag,anyja neve négy példányba stb.Ezt szerintem nem így kellene,hogy kizárunk tiltunk,hanem aki közelebb akar kerülni,tegye.

nekem megér 2000ft mert egy nagyon... jó a csapat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Fel
 


Az oldal 0.426 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.