Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Le

Szerző Téma: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)  (Megtekintve 140393 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #250 Dátum: 2008 Január, 06, 10:23:14 »

Sziasztok illetékesek az rendben van hogy én meg minden regizett klubtag befizeti a manit (aki teljesjogu tag akar lenni) és ingyenes lessz sokminden de pl a klubtagok párjai nak ugyan úgy fizetjük nekik a talikon mint eddig vagy befizetheti mindenki a párja részét is ha akarja? vagy a befizetett összeg őket is érinti.benne vannak?

Szerintem bele kéne férjen,hogy (n)Ők a fizető klubtagok vendégeiként ne fizzesenek,de szerintem ez csak a gyakorlatban fog majd kiderülni,mennyire oldható meg.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #251 Dátum: 2008 Január, 06, 10:26:05 »

Szerintem bele kéne férjen,hogy (n)Ők a fizető klubtagok vendégeiként ne fizzesenek,de szerintem ez csak a gyakorlatban fog majd kiderülni,mennyire oldható meg.

így van, ez majd ugyis csak akkor derül ki, ha meglesz konkrétan, hogy mennyi cash-el gazdálkodhatunk..
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #252 Dátum: 2008 Január, 06, 10:30:23 »

Szerintem bele kéne férjen,hogy (n)Ők a fizető klubtagok vendégeiként ne fizzesenek,de szerintem ez csak a gyakorlatban fog majd kiderülni,mennyire oldható meg.
Köszi a gyors választ,nem mint ha ez a tétel befolyásolná a lényeget ha próba után nem megy ahogy elsőre gondoltátok, akkor módosítjátok a befizetéseket de szerintem a legegyszerübb ha ők is tiszteletbeli klubtagok lesznek és akkor nincs gond a befizetésekkel  véleményem szerint.
Naplózva

Break 306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #253 Dátum: 2008 Január, 06, 11:28:08 »

Köszi a gyors választ,nem mint ha ez a tétel befolyásolná a lényeget ha próba után nem megy ahogy elsőre gondoltátok, akkor módosítjátok a befizetéseket de szerintem a legegyszerübb ha ők is tiszteletbeli klubtagok lesznek és akkor nincs gond a befizetésekkel  véleményem szerint.
Szeva mindenkinek :szerintem bele kell hogy férjen a családtag+pár+gyermek.de szreintem hagyni kéne a kunyera dobozt is, ha esetleg valaki úgygondolja hogy nem a közvetlen hozzá-tartozóval érkezik,és nem akarja hogy kellemetlenül érezze magát, be lehet dobni.Szerintem az nagy butaság lenne /FÖ/TAGDIJ.      Tulaj/tagdij ez igy helyes!!! Én biztos ha viszem a lányomat vagy a családomat én még dobok bele /kunyeradoboz/mert a másik TAG tagdijja, nem mehet az én kontómra.Én ezt igy gondolom. :-!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #254 Dátum: 2008 Január, 06, 11:39:44 »

Szeva mindenkinek :szerintem bele kell hogy férjen a családtag+pár+gyermek.de szreintem hagyni kéne a kunyera dobozt is, ha esetleg valaki úgygondolja hogy nem a közvetlen hozzá-tartozóval érkezik,és nem akarja hogy kellemetlenül érezze magát, be lehet dobni.Szerintem az nagy butaság lenne /FÖ/TAGDIJ.      Tulaj/tagdij ez igy helyes!!! Én biztos ha viszem a lányomat vagy a családomat én még dobok bele /kunyeradoboz/mert a másik TAG tagdijja, nem mehet az én kontómra.Én ezt igy gondolom. :-!
Akkor a Kunyera doboz is maradhatna (mint említetted) és a talikon meglátjuk mi mennyibe kerül, és akkor visszatérhetünk a fórum oldalain erre a kérdéskörre. biggrin biggrin
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #255 Dátum: 2008 Január, 06, 16:02:08 »

Szerintem bele kéne férjen,hogy (n)Ők a fizető klubtagok vendégeiként ne fizzesenek,de szerintem ez csak a gyakorlatban fog majd kiderülni,mennyire oldható meg.
Sziasztok tesók. Aza véleményem hogy a hozzátartozók létszáma folyamatosan változhat. Ezért inkább egy kedvezményt kellene biztositani a talikon nekik, hogy mire az majd később kiderülne. A kunyare doboz meg csak maradjon nyugodtan mret aki nem fizet tagdijjat az is kitudja venni részét a klub fentartásábol.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

megla gábor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #256 Dátum: 2008 Január, 06, 16:38:48 »

Szevasztok klubtársak végre sikerült gép közelbe kerülnőm nekem is,látom zajlik az élet a klubban ,születnek életképes ötletek is ami azért jó hir.A tagdij szerintem is fontos része a klubbnak ,hiszen mint minden ez is költségekkel jár.A kunyera doboz maradjon mindenképpen mert az is egyfajta bevételi forrás.Az pedig ,hogy a klubtagsági kedvezmények a klubtagok hozzátartozoira is érvényesek legyenek ezt mindenki a maga modján döntse el ,mert azért ne felejtsük el ,hogy vannak akik egyedül jönnek el ,és vannak akik családdal mint például én is. Természetessen én nem várhatom el a klubtol ,hogy a klub pénzéből kvártéjozzam a családomat,és ezért ugy gondolom ,hogy pl a nagy talikon továbbra is osszuk meg egymás között a kajához való alapanyag beszerzését (ki mivel szeretne beszállni ),és igy nem érezné senki sem kellemetlenül magát ezzel kapcsolatban. Mivel én nem valószinü ,hogy a szülinapi talira el tudok menni ,ezért szeretném meg kérni az illetékeseket ,hogy tegyék közzé a számla számot ha már esetleg meg van hogy hova utalhatom a tagdijat,akár priviben is előre is köszi. :-!
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #257 Dátum: 2008 Január, 06, 18:11:48 »

Uj helyzetre szeretnék rá világítani a tagdijjal kapcsolatba.
Ha már van tagdij akkor azt megkellene határozni hogy hogyan költheti el a klub, ne hogy késöbb szóérje a házelejét "hogy X.Y. nem igy gondoltam. Vagyis csinálni kellene egy költségvetés szerü irást amit mondjuk a szülinapi talin résztvevők fogadnak el, persze lehetőséget adva arra hogy aki nem tud résztvenni az is dönthessen felőle.
Egy egy talira mekkora keretösszeg használható fel és azt mire költik a résztvevők, és igy tovább.
Tudom hogy sokmindenre majd később lesz válasz amikor már látjuk a lehetőségeinket, de ezekkel a kérdésekkel számolni kell.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #258 Dátum: 2008 Január, 06, 18:26:33 »

Uj helyzetre szeretnék rá világítani a tagdijjal kapcsolatba.
Ha már van tagdij akkor azt megkellene határozni hogy hogyan költheti el a klub, ne hogy késöbb szóérje a házelejét "hogy X.Y. nem igy gondoltam. Vagyis csinálni kellene egy költségvetés szerü irást amit mondjuk a szülinapi talin résztvevők fogadnak el, persze lehetőséget adva arra hogy aki nem tud résztvenni az is dönthessen felőle.
Egy egy talira mekkora keretösszeg használható fel és azt mire költik a résztvevők, és igy tovább.
Tudom hogy sokmindenre majd később lesz válasz amikor már látjuk a lehetőségeinket, de ezekkel a kérdésekkel számolni kell.
Szerintem az hogy a  töbnapos talikon a kaja valamint ebböl a pénzből menne a honlap üzemeltetése, fejlesztése,  és a többit kell csak megbeszélni. Valamint ha összejönne az a mennyiségü pénz amivel meglehetne alakítani a klub hivatalos részét.
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #259 Dátum: 2008 Január, 06, 18:28:07 »

Szerintem az hogy a  töbnapos talikon a kaja valamint ebböl a pénzből menne a honlap üzemeltetése, fejlesztése,  és a többit kell csak megbeszélni.
Igen csak mindig vannak olyanok akik szereik aggatni a körmüket.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #260 Dátum: 2008 Január, 06, 18:29:26 »

Igen csak mindig vannak olyanok akik szereik aggatni a körmüket.
Sajnos nem lehet mindenki egyforma.
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #261 Dátum: 2008 Január, 06, 18:34:30 »

Sajnos nem lehet mindenki egyforma.
Én anno egy kispályás foci csapatnak kezeltem a pénzét. Volt aki mindig halogatta a fizetést de szeretett bulizni igaz ez csak egy ideig ment. Ha jol emlékszem Bakonycsernyén telt be a pohár és ott akkor abahagytam.
Ha hivnak Fizetek és megyek játszani.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #262 Dátum: 2008 Január, 06, 18:51:54 »

Több kluban is úgy van, hogy nem autóra van a tagdíj hanem főre... (Fater is trabi klub tag az bizti miatt és a nevére ki állitottak egy cuccost, hogy be fizette a 7eFt tagdíjat és nem a pugra állitották ki!!!)
trabi klub 7eFt/év
ami autó klub 9eFt/év
illetve, hogy ők hivatalos klub igy van reklám be vételük illetve nagy a népeségük!

Amit költenek:
telephelyen: telcsi számla, iroda eszköz. üzemenyag a tali helyszinek felderitése, ÉVes nagy tali 2-3naops költsége szállás (sátrazás) és kaja költség!
és még egyébb járulékos költségek,  mint web oldal, szerver domain és amiket nem látni külsösként!

Én úgy gondolom:
Hogy amint el kezdük a tagdíj szedését onnan kezdve egy mappába szedegetnénk a blokokat számlákat, hogy mikre adtunk ki pénzt a klub kaszából illetve mostantól nem a fiokomba van tárolva a pénz hanem a privát számlámon el különitve egy 'úgy mond' alszámlán ahol lehet követni a pénz ki-be folyását!

Amikre költenénk a pénzt:
Klub oldalal kapcsolatos kiadások, Tali helyszínek felkutatását (ha új helyet kell keresni és nem tudjuk meg oldani máskép), Nyári talin a Dakar bográcsot, ha úgy áll a kasza akkor a teli helyszínénk bérlei díját (pl. a decemberi tali 7eFt volt a terem bérlet és csocsó).
Illetve ha már sikerült annyi pénzt össze szedni és meg oldani, hogy mi is hivatalosak legyünk akkor már lehet hirdetöket keresni és jól jön a lové akkor a a lehető legtöbb talit díjmentesé tenni (pl. ANI kempingben a szállást a klub finanszirozná ez a mostani nyári talin olyan 80eFt-t rugott)
 

Szeva mindenkinek :szerintem bele kell hogy férjen a családtag+pár+gyermek.de szreintem hagyni kéne a kunyera dobozt is, ha esetleg valaki úgygondolja hogy nem a közvetlen hozzá-tartozóval érkezik,és nem akarja hogy kellemetlenül érezze magát, be lehet dobni.Szerintem az nagy butaság lenne /FÖ/TAGDIJ.      Tulaj/tagdij ez igy helyes!!! Én biztos ha viszem a lányomat vagy a családomat én még dobok bele /kunyeradoboz/mert a másik TAG tagdijja, nem mehet az én kontómra.Én ezt igy gondolom. :-!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #263 Dátum: 2008 Január, 06, 18:54:55 »

Szevasztok klubtársak végre sikerült gép közelbe kerülnőm nekem is,látom zajlik az élet a klubban ,születnek életképes ötletek is ami azért jó hir.A tagdij szerintem is fontos része a klubbnak ,hiszen mint minden ez is költségekkel jár.A kunyera doboz maradjon mindenképpen mert az is egyfajta bevételi forrás.Az pedig ,hogy a klubtagsági kedvezmények a klubtagok hozzátartozoira is érvényesek legyenek ezt mindenki a maga modján döntse el ,mert azért ne felejtsük el ,hogy vannak akik egyedül jönnek el ,és vannak akik családdal mint például én is. Természetessen én nem várhatom el a klubtol ,hogy a klub pénzéből kvártéjozzam a családomat,és ezért ugy gondolom ,hogy pl a nagy talikon továbbra is osszuk meg egymás között a kajához való alapanyag beszerzését (ki mivel szeretne beszállni ),és igy nem érezné senki sem kellemetlenül magát ezzel kapcsolatban. Mivel én nem valószinü ,hogy a szülinapi talira el tudok menni ,ezért szeretném meg kérni az illetékeseket ,hogy tegyék közzé a számla számot ha már esetleg meg van hogy hova utalhatom a tagdijat,akár priviben is előre is köszi. :-!

hamarosan küldöm püben!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #264 Dátum: 2008 Január, 06, 18:56:38 »

Több kluban is úgy van, hogy nem autóra van a tagdíj hanem főre... (Fater is trabi klub tag az bizti miatt és a nevére ki állitottak egy cuccost, hogy be fizette a 7eFt tagdíjat és nem a pugra állitották ki!!!)
trabi klub 7eFt/év
ami autó klub 9eFt/év
illetve, hogy ők hivatalos klub igy van reklám be vételük illetve nagy a népeségük!

Amit költenek:
telephelyen: telcsi számla, iroda eszköz. üzemenyag a tali helyszinek felderitése, ÉVes nagy tali 2-3naops költsége szállás (sátrazás) és kaja költség!
és még egyébb járulékos költségek,  mint web oldal, szerver domain és amiket nem látni külsösként!

Én úgy gondolom:
Hogy amint el kezdük a tagdíj szedését onnan kezdve egy mappába szedegetnénk a blokokat számlákat, hogy mikre adtunk ki pénzt a klub kaszából illetve mostantól nem a fiokomba van tárolva a pénz hanem a privát számlámon el különitve egy 'úgy mond' alszámlán ahol lehet követni a pénz ki-be folyását!

Amikre költenénk a pénzt:
Klub oldalal kapcsolatos kiadások, Tali helyszínek felkutatását (ha új helyet kell keresni és nem tudjuk meg oldani máskép), Nyári talin a Dakar bográcsot, ha úgy áll a kasza akkor a teli helyszínénk bérlei díját (pl. a decemberi tali 7eFt volt a terem bérlet és csocsó).
Illetve ha már sikerült annyi pénzt össze szedni és meg oldani, hogy mi is hivatalosak legyünk akkor már lehet hirdetöket keresni és jól jön a lové akkor a a lehető legtöbb talit díjmentesé tenni (pl. ANI kempingben a szállást a klub finanszirozná ez a mostani nyári talin olyan 80eFt-t rugott)
 

Na végre valami egyértelmü dolog erre gondoltam én is meg efféle dolgokra.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #265 Dátum: 2008 Január, 06, 19:00:13 »

Na végre valami egyértelmü dolog erre gondoltam én is meg efféle dolgokra.

Annyit hozzá tennék, hogy szerintem az bele kellene férjen, hogy minden klub tagnak a Párja és nem a haverja is éllvezhesse a dolgot!
Ha már haver és hasonlók az már nem kellene bele férjen ...
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #266 Dátum: 2008 Január, 06, 19:01:27 »

Annyit hozzá tennék, hogy szerintem az bele kellene férjen, hogy minden klub tagnak a Párja és nem a haverja is éllvezhesse a dolgot!
Ha már haver és hasonlók az már nem kellene bele férjen ...
:-! :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #267 Dátum: 2008 Január, 06, 19:10:39 »

Szerintem előbb szedjük össze a hivatalos megalakuláshoz a pénzt, és utánna lehet másra gondolni!!!

Nem?
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #268 Dátum: 2008 Január, 06, 19:32:41 »

Annyit hozzá tennék, hogy szerintem az bele kellene férjen, hogy minden klub tagnak a Párja és nem a haverja is éllvezhesse a dolgot!
Ha már haver és hasonlók az már nem kellene bele férjen ...
És akkor ezt is bele lehetne fogalmazni a belépési kódexbe.  :-! :-! _pug
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #269 Dátum: 2008 Január, 07, 07:12:07 »

Kedves Regisztráló!

Ha szeretnél felkerülni a tagok közé légy szíves, töltsd ki az alábbi táblázatot, hogy mindenki megismerhesse a kocsidat és téged. Szívesen vesszük, ha tudsz küldeni pár képet a kocsiról és egyet, amin te is rajta vagy. Ha nagyon kreatív voltál és bütykölgettél a kocsin, akkor azt is megoszthatod velünk. Például, raktál rá 18?-as felnit vagy átalakítottad jobb kormányosra, de nyugodtan leírhatod, hogy miket szeretnél rajta még változtatni a  jövőben!       

Amikor regisztrálsz jelezd, hogy hozzájárulsz e a klub működéséhez az éves díjjal, mely 2000HUF.

A tagdíjat nem lehúzásból találtuk ki, hanem azért, hogy többet tudjunk nektek nyújtani! (díjak, találkozók szervezésének kellékei, klubkártya, ingyen bogrács-kaja a találkozón, klubkártya, klubmatrica és még sok más.)

Ezeken felül a honlapon található cégeknél tudsz kedvezményesen vásárolni illetve szolgáltatásokat igénybe venni. A letöltés menüpontban hasznos információkat találhatsz, melyek sokat segítenek az otthoni szerelgetésnél. Folyamatosan fejlesztjük a honlapot, hogy mindent megtudj a 306-ról.

A fórumunkon online is ismerkedhetsz a többiekkel és kibeszélhetsz mindent a kocsidtól kezdve a világbékéig! ?

Ha belépsz közénk akkor egy jókedvű baráti társaság része leszel! ? 

Természetesen az első három adat nem kerül ki a honlapra! Arra nekünk szervezőknek van szükségünk, hogy tudjunk értesíteni a következő ?Oroszlántalálkozóról? és egyéb fontos információkról.

E-mail cím ahova vissza tudod küldeni a regisztrációs lapot:

web@peugeot306klub.hu


Köszönjük a segítséget és üdvözlünk a tagok között!

Szervezők

Számla számot délután közzé teszem!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #270 Dátum: 2008 Január, 07, 07:57:33 »

Kedves Regisztráló!

Ha szeretnél felkerülni a tagok közé légy szíves, töltsd ki az alábbi táblázatot, hogy mindenki megismerhesse a kocsidat és téged. Szívesen vesszük, ha tudsz küldeni pár képet a kocsiról és egyet, amin te is rajta vagy. Ha nagyon kreatív voltál és bütykölgettél a kocsin, akkor azt is megoszthatod velünk. Például, raktál rá 18?-as felnit vagy átalakítottad jobb kormányosra, de nyugodtan leírhatod, hogy miket szeretnél rajta még változtatni a  jövőben!       

Amikor regisztrálsz jelezd, hogy hozzájárulsz e a klub működéséhez az éves díjjal, mely 2000HUF.

A tagdíjat nem lehúzásból találtuk ki, hanem azért, hogy többet tudjunk nektek nyújtani! (díjak, találkozók szervezésének kellékei, klubkártya, ingyen bogrács-kaja a találkozón, klubkártya, klubmatrica és még sok más.)

Ezeken felül a honlapon található cégeknél tudsz kedvezményesen vásárolni illetve szolgáltatásokat igénybe venni. A letöltés menüpontban hasznos információkat találhatsz, melyek sokat segítenek az otthoni szerelgetésnél. Folyamatosan fejlesztjük a honlapot, hogy mindent megtudj a 306-ról.

A fórumunkon online is ismerkedhetsz a többiekkel és kibeszélhetsz mindent a kocsidtól kezdve a világbékéig! ?

Ha belépsz közénk akkor egy jókedvű baráti társaság része leszel! ? 

Természetesen az első három adat nem kerül ki a honlapra! Arra nekünk szervezőknek van szükségünk, hogy tudjunk értesíteni a következő ?Oroszlántalálkozóról? és egyéb fontos információkról.

E-mail cím ahova vissza tudod küldeni a regisztrációs lapot:

web@peugeot306klub.hu


Köszönjük a segítséget és üdvözlünk a tagok között!

Szervezők

Számla számot délután közzé teszem!
ROBI GRATULÁLOK A BELÉPÉSI LAP MEGFOGALMAZÁSÁHOZ NAGYON JÓLETT ÉS EGYÉRTELMÜ A MEGFOGALMAZÁS.
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #271 Dátum: 2008 Január, 07, 08:51:57 »

Kedves Regisztráló!

Ha szeretnél felkerülni a tagok közé légy szíves, töltsd ki az alábbi táblázatot, hogy mindenki megismerhesse a kocsidat és téged. Szívesen vesszük, ha tudsz küldeni pár képet a kocsiról és egyet, amin te is rajta vagy. Ha nagyon kreatív voltál és bütykölgettél a kocsin, akkor azt is megoszthatod velünk. Például, raktál rá 18?-as felnit vagy átalakítottad jobb kormányosra, de nyugodtan leírhatod, hogy miket szeretnél rajta még változtatni a  jövőben!       

Amikor regisztrálsz jelezd, hogy hozzájárulsz e a klub működéséhez az éves díjjal, mely 2000HUF.

A tagdíjat nem lehúzásból találtuk ki, hanem azért, hogy többet tudjunk nektek nyújtani! (díjak, találkozók szervezésének kellékei, klubkártya, ingyen bogrács-kaja a találkozón, klubkártya, klubmatrica és még sok más.)

Ezeken felül a honlapon található cégeknél tudsz kedvezményesen vásárolni illetve szolgáltatásokat igénybe venni. A letöltés menüpontban hasznos információkat találhatsz, melyek sokat segítenek az otthoni szerelgetésnél. Folyamatosan fejlesztjük a honlapot, hogy mindent megtudj a 306-ról.

A fórumunkon online is ismerkedhetsz a többiekkel és kibeszélhetsz mindent a kocsidtól kezdve a világbékéig! ?

Ha belépsz közénk akkor egy jókedvű baráti társaság része leszel! ? 

Természetesen az első három adat nem kerül ki a honlapra! Arra nekünk szervezőknek van szükségünk, hogy tudjunk értesíteni a következő ?Oroszlántalálkozóról? és egyéb fontos információkról.

E-mail cím ahova vissza tudod küldeni a regisztrációs lapot:

web@peugeot306klub.hu


Köszönjük a segítséget és üdvözlünk a tagok között!

Szervezők

Számla számot délután közzé teszem!

Rob a klubkártyát kétszer írtam véletlenül, de Nándi asszem már kivette. Ebben a levélben megint kétszer van! biggrin
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #272 Dátum: 2008 Január, 07, 12:02:20 »

ROBI GRATULÁLOK A BELÉPÉSI LAP MEGFOGALMAZÁSÁHOZ NAGYON JÓLETT ÉS EGYÉRTELMÜ A MEGFOGALMAZÁS.

Bálinté a dicsöség
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #273 Dátum: 2008 Január, 07, 12:06:11 »

Na aki szeretne pénzt utalni azt kérem, hogy privátban keresen meg!

ezek az adatok kellenének kozzá:
Betületes teljes név
nick név
kocsi felszereltség azonositója (pl. XN, XR, XT, stb...)

illetve a címe ha postán kéri a klub kártyát! a másik meg azt is jelleze, hogy kére klub matricát (kicsi külső)

válaszban küldöm a számlaszámot

Azok is keressenek meg pribiben a fenti adatokkal ha a talin szeretné át venni a cuccost!
Naplózva

Bugac

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #274 Dátum: 2008 Január, 10, 16:51:11 »

Sziasztok!

Sajna még nem regisztráltam klubtagnak ,de folyamatban van az is.(fényképeket kéne késziteni h teljes legyen a regisztráció)  :)
Az lenne a kérdésem hogy ha nem vagyok tag attól még mehetek a febr 3-i talira?
Természetesen a tagdijnak semmi akadálya!

Elöre is köszi  a válaszokat!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #275 Dátum: 2008 Január, 10, 17:00:44 »

Sziasztok!

Sajna még nem regisztráltam klubtagnak ,de folyamatban van az is.(fényképeket kéne késziteni h teljes legyen a regisztráció)  :)
Az lenne a kérdésem hogy ha nem vagyok tag attól még mehetek a febr 3-i talira?
Természetesen a tagdijnak semmi akadálya!

Elöre is köszi  a válaszokat!

Természetesen, miazhogy! Várunk szeretettel! :-!

Bugac

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #276 Dátum: 2008 Január, 10, 17:18:43 »

Köszönöm a gyors választ!

Miután nem voltam még ilyen talin magamon és pug-on kivül illik vmit vinni?
Esetleg 1 rövid leirás h h is szokott ki nézni 1 ilyen tali?

Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #277 Dátum: 2008 Január, 10, 17:28:59 »

Kedves Regisztráló!

Ha szeretnél felkerülni a tagok közé légy szíves, töltsd ki az alábbi táblázatot, hogy mindenki megismerhesse a kocsidat és téged. Szívesen vesszük, ha tudsz küldeni pár képet a kocsiról és egyet, amin te is rajta vagy. Ha nagyon kreatív voltál és bütykölgettél a kocsin, akkor azt is megoszthatod velünk. Például, raktál rá 18?-as felnit vagy átalakítottad jobb kormányosra, de nyugodtan leírhatod, hogy miket szeretnél rajta még változtatni a  jövőben!       

Amikor regisztrálsz jelezd, hogy hozzájárulsz e a klub működéséhez az éves díjjal, mely 2000HUF.

A tagdíjat nem lehúzásból találtuk ki, hanem azért, hogy többet tudjunk nektek nyújtani! (díjak, találkozók szervezésének kellékei, klubkártya, ingyen bogrács-kaja a találkozón, klubkártya, klubmatrica és még sok más.)

Ezeken felül a honlapon található cégeknél tudsz kedvezményesen vásárolni illetve szolgáltatásokat igénybe venni. A letöltés menüpontban hasznos információkat találhatsz, melyek sokat segítenek az otthoni szerelgetésnél. Folyamatosan fejlesztjük a honlapot, hogy mindent megtudj a 306-ról.

A fórumunkon online is ismerkedhetsz a többiekkel és kibeszélhetsz mindent a kocsidtól kezdve a világbékéig! ?

Ha belépsz közénk akkor egy jókedvű baráti társaság része leszel! ? 

Természetesen az első három adat nem kerül ki a honlapra! Arra nekünk szervezőknek van szükségünk, hogy tudjunk értesíteni a következő ?Oroszlántalálkozóról? és egyéb fontos információkról.

E-mail cím ahova vissza tudod küldeni a regisztrációs lapot:

web@peugeot306klub.hu


Köszönjük a segítséget és üdvözlünk a tagok között!

Szervezők

Számla számot délután közzé teszem!
az a problémám, hogy amit letudok tölten i adatlapot abba nemtudok beleírni a táblázatba.
egyedül a lap alján ill. tetején lévő keskeny csíkba enged írni.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #278 Dátum: 2008 Január, 10, 17:32:06 »

Köszönöm a gyors választ!

Miután nem voltam még ilyen talin magamon és pug-on kivül illik vmit vinni?
Esetleg 1 rövid leirás h h is szokott ki nézni 1 ilyen tali?


Nos, az évfordulós talin csak magadat és a PUG-ot kell hoznod! Amire te gondolsz az majd a nyári "jó" hangulatú talira kell!

Itt felállunk a felvonulási parkójában, megtörténik a kocsimustra, fényképezkedés, ötletek elsajátítása stb.
Aztán ha nagyon hideg van (szokott lenni) akkor a Csepp kaféba húzódunk be ahol eszünk iszunk Tortázunk.
Majd meglátod, gyere. :-!

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #279 Dátum: 2008 Január, 10, 22:50:56 »

Nos, az évfordulós talin csak magadat és a PUG-ot kell hoznod! Amire te gondolsz az majd a nyári "jó" hangulatú talira kell!

Itt felállunk a felvonulási parkójában, megtörténik a kocsimustra, fényképezkedés, ötletek elsajátítása stb.
Aztán ha nagyon hideg van (szokott lenni) akkor a Csepp kaféba húzódunk be ahol eszünk iszunk Tortázunk.
Majd meglátod, gyere. :-!
És van aki vizipipázik. :-))
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #280 Dátum: 2008 Január, 10, 23:12:00 »

az a problémám, hogy amit letudok tölten i adatlapot abba nemtudok beleírni a táblázatba.
egyedül a lap alján ill. tetején lévő keskeny csíkba enged írni.

Ebben sajnos nem tudok segíteni.Talán másold ki a táblázatott és azt töltsd ki.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #281 Dátum: 2008 Január, 11, 07:58:48 »

az a problémám, hogy amit letudok tölten i adatlapot abba nemtudok beleírni a táblázatba.
egyedül a lap alján ill. tetején lévő keskeny csíkba enged írni.

a letöltés menüben is meg található a reglap onnan tölzsd le és úgy már jó lesz!
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #282 Dátum: 2008 Január, 11, 10:27:17 »

Nos, az évfordulós talin csak magadat és a PUG-ot kell hoznod! Amire te gondolsz az majd a nyári "jó" hangulatú talira kell!

Itt felállunk a felvonulási parkójában, megtörténik a kocsimustra, fényképezkedés, ötletek elsajátítása stb.
Aztán ha nagyon hideg van (szokott lenni) akkor a Csepp kaféba húzódunk be ahol eszünk iszunk Tortázunk.
Majd meglátod, gyere. :-!

Mióta "átváltozott" a cseppkafé, nekem annyira nem jön be,még az ősszel szó volt róla,hogy keresünk más lehetőséget,de annyiba maradt. :(  legnagyobb gond,hogy nem nagyon tudunk igazán együtt lenni,csak szétszakadva kis csoportokban. Mondjuk a feelingje se jön be,de ez az én gondom.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #283 Dátum: 2008 Január, 11, 11:32:34 »

Mióta "átváltozott" a cseppkafé, nekem annyira nem jön be,még az ősszel szó volt róla,hogy keresünk más lehetőséget,de annyiba maradt. :(  legnagyobb gond,hogy nem nagyon tudunk igazán együtt lenni,csak szétszakadva kis csoportokban. Mondjuk a feelingje se jön be,de ez az én gondom.

az a baj, hogy a helyszin fix és a környékén nem tudok mást...
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #284 Dátum: 2008 Január, 11, 11:33:58 »

az a baj, hogy a helyszin fix és a környékén nem tudok mást...

Mostmár fix. Szeptemberben vetettem fel a dolgot  :D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #285 Dátum: 2008 Január, 11, 11:35:32 »

Mostmár fix. Szeptemberben vetettem fel a dolgot  :D

az a baj, hogy a felvonulásin (ez a fix pont mert ez volt az első tali...) vagyuk és akkor onnan át kocsikázunk valahova?
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #286 Dátum: 2008 Január, 11, 11:36:58 »

az a baj, hogy a felvonulásin (ez a fix pont mert ez volt az első tali...) vagyuk és akkor onnan át kocsikázunk valahova?


Akár,de jó lenne ha meglenne már a többi talinak is a pontos időpontja,hogy mindenki tudjon előre tervezni.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #287 Dátum: 2008 Január, 11, 11:38:37 »

az a baj, hogy a felvonulásin (ez a fix pont mert ez volt az első tali...) vagyuk és akkor onnan át kocsikázunk valahova?


Szerintem jövőre nyugodtan lehetne változtatni a felvonulási téren. Nem a helyszin a lényeg,hanem az alkalom  :)
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #288 Dátum: 2008 Január, 11, 12:20:15 »

És van aki vizipipázik. :-))
Csak volt. whistle

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #289 Dátum: 2008 Január, 16, 12:18:24 »

Van egy fontos kérdésem az új klubtagoknak mikor kerül fel a taglistába a képeik a kocsirol és önmagukrol? Már ha valaki elküldte ezeket. ??? :o
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #290 Dátum: 2008 Január, 16, 12:21:05 »

Van egy fontos kérdésem az új klubtagoknak mikor kerül fel a taglistába a képeik a kocsirol és önmagukrol? Már ha valaki elküldte ezeket. ??? :o

ha küld akkor fel kerül a kép ha nem küld akkor Nándi felrakja értelem szerüen ha nem küld akkor nem tud mit fel rakni!
Naplózva

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #291 Dátum: 2008 Január, 16, 14:42:29 »

ha küld akkor fel kerül a kép ha nem küld akkor Nándi felrakja értelem szerüen ha nem küld akkor nem tud mit fel rakni!

Na hát ezt most jol megaszontad  :-))
Naplózva
FunTom

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #292 Dátum: 2008 Január, 16, 14:55:31 »

Na hát ezt most jol megaszontad  :-))

jaja kicsit fura lett! :D
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #293 Dátum: 2008 Január, 16, 17:43:06 »

Rob  Nándi Nick Dakar ......... ezt megnézhetnétek hátha lehetne 2009 be használni.
http://www.orakel.hu/plasztikkartya.htm
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #294 Dátum: 2008 Január, 16, 18:11:35 »

Rob  Nándi Nick Dakar ......... ezt megnézhetnétek hátha lehetne 2009 be használni.
http://www.orakel.hu/plasztikkartya.htm

a gagyiból (4színű) min 50db
a jófajtából meg min 1000db
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #295 Dátum: 2008 Január, 16, 18:34:17 »

a gagyiból (4színű) min 50db
a jófajtából meg min 1000db
Azt nem is néztem mennyi a rendelhető minimum de akkor ez nem lessz nyerő dolog de azonban az övekből lehet kissebb db t rendelni csak az ára nincs feltüntetve.
 _öröm _öröm _öröm  a Klub-os nadrágtartó hogy tetszene? _öröm _öröm _öröm
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #296 Dátum: 2008 Január, 17, 12:29:40 »

Azt nem is néztem mennyi a rendelhető minimum de akkor ez nem lessz nyerő dolog de azonban az övekből lehet kissebb db t rendelni csak az ára nincs feltüntetve.
 _öröm _öröm _öröm  a Klub-os nadrágtartó hogy tetszene? _öröm _öröm _öröm

Tesa!!!

Én támogatom, mint mindent, ameddig a buxám engedi!!! whistle
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #297 Dátum: 2008 Január, 24, 20:42:05 »

 ROB KÖSZÖNÖM A KÁRTYÁT MEGKAPTAM SZUPER LETT.
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #298 Dátum: 2008 Január, 24, 20:49:54 »

ROB KÖSZÖNÖM A KÁRTYÁT MEGKAPTAM SZUPER LETT.
Akkor már keten vagyunk. :-!
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép-a tulajal és tagdíj (Vita fórum)
« Válasz #299 Dátum: 2008 Január, 24, 21:01:18 »

lassan küldőm a többieknek is akik matricát is kértek! csak találjak valami stabil csomagolási teknikát!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Fel
 


Az oldal 0.428 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.