Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Le

Szerző Téma: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)  (Megtekintve 140488 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #450 Dátum: 2008 November, 27, 19:20:02 »

Ezen nincs mit eldönteni,marad a 2e Ft.
Na és hol marad a "gazdasági helyzetre való tekintettel" szöveg? ;D Igazából nincs jelentőssége, mert ha kifut a színtársulat a kassza adta lehetőségekből, szerintem azonnal mindenki hozzájárulna amivel kell.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #451 Dátum: 2008 November, 27, 19:47:42 »

Heee,nézzétek már ,hogy mikor írtam azt a hozzászólást!  :-))

Amúgy mi robbantotta ki ezt az emelés témát?Mert mi Robbal nem beszéltünk ilyenről.
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #452 Dátum: 2008 November, 27, 20:18:03 »

Heee,nézzétek már ,hogy mikor írtam azt a hozzászólást!  :-))

Amúgy mi robbantotta ki ezt az emelés témát?Mert mi Robbal nem beszéltünk ilyenről.
Szerintem ez valamikor a nyáron egy tali alkalmával került elő csak utánna feledésbe ment ,
megha visszaolvasol kicsit nagyon ott is volt téma ez és az is hogy család / fő vagy család /2fő a tagdijas dolog legalábbis ha jólemlékezem. egépként én kérdeztem ma reggel az utaláson bellül és véleményt szerettem volna kapni a többiektől és nem vitát generálni.KÜLÖNBEN IS A VEZETŐSÉG A DÖNTÉS A KEZÜKBEN VAN:
Meg én úgy gondoltam hogy az emelés hozzájárul a klub hivatalossátételéhez.vagyis annak megvalósításában is segítség ne csak a megalakítóink fizessenek olyanért amit szinte mindenki használ.Megjegyzem az nem ennyibe kerül de mégis kevesebb ha többen adjuk össze.
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #453 Dátum: 2008 November, 29, 21:24:45 »

Szerintem ez valamikor a nyáron egy tali alkalmával került elő csak utánna feledésbe ment ,
megha visszaolvasol kicsit nagyon ott is volt téma ez és az is hogy család / fő vagy család /2fő a tagdijas dolog legalábbis ha jólemlékezem. egépként én kérdeztem ma reggel az utaláson bellül és véleményt szerettem volna kapni a többiektől és nem vitát generálni.KÜLÖNBEN IS A VEZETŐSÉG A DÖNTÉS A KEZÜKBEN VAN:
Meg én úgy gondoltam hogy az emelés hozzájárul a klub hivatalossátételéhez.vagyis annak megvalósításában is segítség ne csak a megalakítóink fizessenek olyanért amit szinte mindenki használ.Megjegyzem az nem ennyibe kerül de mégis kevesebb ha többen adjuk össze.
Egy 306-al vagyok klubtag.
De ha /fő lesz akkor csak voltam tag :'(
Na nehogymá
Idei nagy szántódi talin majdnem a klubos kajából sem jutott nekünk feleségemmel :-\
Különben meg azt is nyilvánosságra kellene hozni fizető tagok között mire lett költve.
Mennyi maradt
Mindig is támogattam a tagdíj fizetést mert tudom ez a jó kis oldal és még sok minden pénzbe kerül+ott van érte a kedvezmény.
Mondjuk még nem éltem vele például a startnál kapott kedvezménnyel.
Egyébként van vállalkozó ismerősöm akinek szintén annyi a kedvezménye ha nagyon akarok az ő nevére bármit vehetnék,tehát tudnék élni a klubkártya nyújtott kedvezmény nélkül.
Nem mintha nagyon érdekelne leszarom de ha igazi bejegyzett klubot akartok akkor ez alapfeltétele lesz.
Vezetőség
Alapszabály
Tagdíj
Önálló gazdálkodás
Évente egyszer közgyűlés
Beszámoló az előző évi gazdálkodásról
.
.
.
.
És még sok minden
De van pár aktív fórumozó a mai napig aki valamiért nem akar tagdíjat fizetni.
Lehet ők csinálják jól
Mindig segítséget kérnek,kapnak aztán lesz@rják a többit ::)
Van saját kocsijuk története,felesleges is lenne felkerülniük a fizető klubtagok (48-at számoltam nem tudom mindenki fizetett e,gondolom különben nem került volna be a tagok oldalra)közé autóval együtt mikor ezt az előbb említett topicban megtehetik :-))
Van ez a jó kis oldal amit az alapító klubtagok(hála nekik)létrehoztak fenntartják karbantartják fejlesztik,de nem érdekli,hogy ingyen a kutya sem b@szik :-))
Na de mondjuk 48 ember által befizetett tagdíj nehogy már ne legyen elég egy évre.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #454 Dátum: 2008 November, 29, 22:22:46 »

Egy 306-al vagyok klubtag.
De ha /fő lesz akkor csak voltam tag :'(
Na nehogymá
Idei nagy szántódi talin majdnem a klubos kajából sem jutott nekünk feleségemmel :-\

Hol olvastál olyat, hogy több főre kell fizetni? Azért mert valaki feltesz egy kérdést, attól még nem változnak meg dolgok. Tudod aki majdnem legtöbb palacsintát sütötte, csak 1 db-ot tudott enni, mert annyit mentettek meg neki a többiek, mégsem reklamált..
Biztosan jó helyre írtad ezt a kisregényt? Tudtommal semmi sem kötelező...tagdíj sem.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #455 Dátum: 2008 November, 29, 22:31:56 »

Egy 306-al vagyok klubtag.
De ha /fő lesz akkor csak voltam tag :'(
Na nehogymá
Idei nagy szántódi talin majdnem a klubos kajából sem jutott nekünk feleségemmel :-\
Különben meg azt is nyilvánosságra kellene hozni fizető tagok között mire lett költve.
Mennyi maradt
Mindig is támogattam a tagdíj fizetést mert tudom ez a jó kis oldal és még sok minden pénzbe kerül+ott van érte a kedvezmény.
Mondjuk még nem éltem vele például a startnál kapott kedvezménnyel.
Egyébként van vállalkozó ismerősöm akinek szintén annyi a kedvezménye ha nagyon akarok az ő nevére bármit vehetnék,tehát tudnék élni a klubkártya nyújtott kedvezmény nélkül.
Nem mintha nagyon érdekelne leszarom de ha igazi bejegyzett klubot akartok akkor ez alapfeltétele lesz.
Vezetőség
Alapszabály
Tagdíj
Önálló gazdálkodás
Évente egyszer közgyűlés
Beszámoló az előző évi gazdálkodásról
.
.
.
.
És még sok minden
De van pár aktív fórumozó a mai napig aki valamiért nem akar tagdíjat fizetni.
Lehet ők csinálják jól
Mindig segítséget kérnek,kapnak aztán lesz@rják a többit ::)
Van saját kocsijuk története,felesleges is lenne felkerülniük a fizető klubtagok (48-at számoltam nem tudom mindenki fizetett e,gondolom különben nem került volna be a tagok oldalra)közé autóval együtt mikor ezt az előbb említett topicban megtehetik :-))
Van ez a jó kis oldal amit az alapító klubtagok(hála nekik)létrehoztak fenntartják karbantartják fejlesztik,de nem érdekli,hogy ingyen a kutya sem b@szik :-))
Na de mondjuk 48 ember által befizetett tagdíj nehogy már ne legyen elég egy évre.

Nem teszem itt közzé az úgy nevezett könyvelést de bármikor meg mutatom NEKED ha kéred mert Klub tag vagy!
A kedvezményes dolog csak hab a tortán ha nem használod ki akkor nem Én sem használom ki mert van 40%-ko más cégnál... ezt mindenki maga dönti el!
Senki nem tart sakkban, hogy Klub tag legyél söt senkinek nem kötelessége de ha úgy érzi akkor ki fizeti ezt a csekéj összeget! (halkan jegyzem meg, hogy a trabi klubban a pártoloi klub díj 6000Ft amit én minden évben ki is fizetek (A bizti miatt) pedig véleményem szerint az összes két ütemüeket be kellene zuzni! Ja másfél éve nem kaptam e-mailt-levelet semmit!)
De vissza is lehet menni az Index forúmára és azt nicsálni amit akartok...

A hivatalos klubbá alakulás meg elégé halott projekt mert van egy hátul ütöje még pedig:
1, Hiteles lakásra nem igazán lehet be jegyeztetni (nem szivesen ad engedélyt a banki ilyen tevéákenységre)
2, ahova be van jegyezve semmilyen állami támogatást nem lehet kérni (pl. gáz ár...)
3, nálam ezek mind ki zárják, hogy hozzám legyen be jegyezve és nem sok ember megy ezekbe bele illetve nem sok mindenkire biznám rá...
4, irodát lehetne hozzá bérelni de akkor nem 2eFt-lenne a tagdíj hanem 8-10eFt

röviden és tömöre ennyi! Szóval ez van akinek nem tetszik azt semmire nem kényszeritem!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #456 Dátum: 2008 November, 29, 23:04:44 »

Szerintem ez valamikor a nyáron egy tali alkalmával került elő csak utánna feledésbe ment ,
megha visszaolvasol kicsit nagyon ott is volt téma ez és az is hogy család / fő vagy család /2fő a tagdijas dolog legalábbis ha jólemlékezem. egépként én kérdeztem ma reggel az utaláson bellül és véleményt szerettem volna kapni a többiektől és nem vitát generálni.KÜLÖNBEN IS A VEZETŐSÉG A DÖNTÉS A KEZÜKBEN VAN:
Meg én úgy gondoltam hogy az emelés hozzájárul a klub hivatalossátételéhez.vagyis annak megvalósításában is segítség ne csak a megalakítóink fizessenek olyanért amit szinte mindenki használ.Megjegyzem az nem ennyibe kerül de mégis kevesebb ha többen adjuk össze.
Na akkor hogy tisztán lássátok a dolgot .
1 én kérdeztem azt hogy a tagdíjat az (és akkor most eggyértelüsítem a kérdésemet) 1 autó után számoljuk , vagy mivel a hölgyek is forumoznak, ezért legyenek e ők is tiszteletbeli hivatalos tagog és legye e neki is klub tagdij.CSAK KÉRDEZEK ÉS ITT A HŐLGYEK VÉLEMÉNYÉT IS SZERETTEM VOLNA MEGTUDNI!!!!
2: amit meg pirossal kiemeltem a fenti Hsz ből azt meg értelmezni kellene tudni, én kérdeztem, a vezetőség válaszolt és döntést hoz.ennyire egyszerü a dolog.
Naplózva

Radig

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 102
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.609
  • Autó színe: Bordó
  • Évjárat: 1995.10
  • Lakóhely: Győr, Szigethalom, Pécs
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #457 Dátum: 2009 Február, 05, 11:29:34 »

Elnézéseteket kérem, de Én csak kicsit késve tudom befizetni a tagdíjat (ha jól emléxem a tali a határidő), elég sok minden összejött, és lenulláztam a számláimat, de 1-2 héten belül rendezem az anyagiakat.

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #458 Dátum: 2009 Február, 07, 12:09:28 »

Kiváncsi leszek, holnap este hányan maradunk klubtagok ;)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #459 Dátum: 2009 Február, 07, 12:15:01 »

Kiváncsi leszek, holnap este hányan maradunk klubtagok ;)
Jelentem ezt a kérdést én már a szilveszteri buli után lezártam! ;) KN-Tibi felmentést élvez a határidőt illetően(ami a lakhelyét illetően érthető). Plusz van még egy tagunk, aki egyéb problémái miatt késik egy kicsit.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #460 Dátum: 2009 Február, 07, 13:08:03 »

Jelentem ezt a kérdést én már a szilveszteri buli után lezártam! ;) KN-Tibi felmentést élvez a határidőt illetően(ami a lakhelyét illetően érthető). Plusz van még egy tagunk, aki egyéb problémái miatt késik egy kicsit.

Úgy tudom utánna is be lehet lépni. Regel még 1x. Sali is jelezte hogy késik 1 picit. :-!

megla gábor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #461 Dátum: 2009 Február, 07, 15:56:46 »

Azt lehet esetleg tudni ,hogy eddig hányan fizettük be az ideji tagdijjat??? _pug _pug _pug
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #462 Dátum: 2009 Február, 07, 16:10:30 »

Azt lehet esetleg tudni ,hogy eddig hányan fizettük be az ideji tagdijjat??? _pug _pug _pug
Lehet, miért is? Vegyünk neked autót? ;D

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #463 Dátum: 2009 Február, 07, 16:12:43 »

Azt lehet esetleg tudni ,hogy eddig hányan fizettük be az ideji tagdijjat??? _pug _pug _pug
Én azt tudom ki nem fizetett még  :) de ami késik nem múlik.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #464 Dátum: 2009 Február, 07, 16:16:49 »

Azt lehet esetleg tudni ,hogy eddig hányan fizettük be az ideji tagdijjat??? _pug _pug _pug
lassan 30an fizettek...
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #465 Dátum: 2009 Február, 07, 16:17:05 »

Lehet, miért is? Vegyünk neked autót? ;D
Természetessen vehettek nekem autót (406. 3000 v6 24v)más  ezen kivül nem nagyon érdekel.Remélem ezt nem azért irtad mert ,hogy nekem már nincs pugom,mert ha azért akkor tudok mondani én is pár nevet aki szintén nem puggal jár de benne van a klubban sőt az adminok közt. Csak azért kérdeztem ,hogy hányan vagyunk eddig ,mert kiváncsi lennék rá,hogy mekkora létszám marad ezen 2000ft tagdij befizetése után,mert az hogy hányan regisztrálnak a klubban azt lehet látni nap mint nap ,de ebből mennyi a tényleges fizető klubtag az nem derül ki sehonnan. :-! :-!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #466 Dátum: 2009 Február, 07, 16:18:04 »

Természetessen vehettek nekem autót (406. 3000 v6 24v)más  ezen kivül nem nagyon érdekel. Csak azért kérdeztem ,hogy hányan vagyunk eddig ,mert kiváncsi lennék rá,hogy mekkora létszám marad ezen 2000ft tagdij befizetése után,mert az hogy hányan regisztrálnak a klubban azt lehet látni nap mint nap ,de ebből mennyi a tényleges fizető klubtag az nem derül ki sehonnan. :-! :-!

itt max egy 306-ra dobnák össze neked...  O0
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #467 Dátum: 2009 Február, 07, 16:19:53 »

Természetessen vehettek nekem autót (406. 3000 v6 24v)más  ezen kivül nem nagyon érdekel. Csak azért kérdeztem ,hogy hányan vagyunk eddig ,mert kiváncsi lennék rá,hogy mekkora létszám marad ezen 2000ft tagdij befizetése után,mert az hogy hányan regisztrálnak a klubban azt lehet látni nap mint nap ,de ebből mennyi a tényleges fizető klubtag az nem derül ki sehonnan. :-! :-!
Ha szépen megkéred Robit bizti küld neked egy számot privibe.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

megla gábor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #468 Dátum: 2009 Február, 07, 16:20:32 »

itt max egy 306-ra dobnák össze neked...  O0
Rendben ,de akkor abból is a jobbik fajtára. :P :P :P :P :P :-)) :-)) ;D ;D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #469 Dátum: 2009 Február, 07, 16:21:37 »

Rendben ,de akkor abból is a jobbik fajtára. :P :P :P :P :P :-)) :-)) ;D ;D

tudod ajándék lónak ne nézd a fogát... :D
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #470 Dátum: 2009 Február, 07, 16:23:01 »

Természetessen vehettek nekem autót (406. 3000 v6 24v)más  ezen kivül nem nagyon érdekel.Remélem ezt nem azért irtad mert ,hogy nekem már nincs pugom,mert ha azért akkor tudok mondani én is pár nevet aki szintén nem puggal jár de benne van a klubban sőt az adminok közt. Csak azért kérdeztem ,hogy hányan vagyunk eddig ,mert kiváncsi lennék rá,hogy mekkora létszám marad ezen 2000ft tagdij befizetése után,mert az hogy hányan regisztrálnak a klubban azt lehet látni nap mint nap ,de ebből mennyi a tényleges fizető klubtag az nem derül ki sehonnan. :-! :-!

Ilyenről szó sincs. Ezek olyan belső dolgok. whistle
Remélem mihamarabb PUG-ozol megint :-!

megla gábor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #471 Dátum: 2009 Február, 07, 16:25:48 »

Ilyenről szó sincs. Ezek olyan belső dolgok. whistle
Remélem mihamarabb PUG-ozol megint :-!
Oké ,de per pillanat csak olyan PSA termékre telik amit Citroennek hivnak ,de maradok igy is márka hü. _pug _pug _pug 8) 8)
Naplózva

pistike4ever

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 32
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 4.481
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye = GÉGÉNY
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
  • //PISTIKE//
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #472 Dátum: 2009 Február, 07, 19:20:48 »

Kiváncsi leszek, holnap este hányan maradunk klubtagok ;)
Az a 2eFt nem olyan sok! Ennyit megérdemel minden autó + tulaj is, hogy egy ilyen jó kis közösség tagja legyen szerintem!
Én nem bántam meg, hogy csatlakoztam! :-!
Naplózva
306 Grey Evolution® :: 1.6 8v SR Sport
... AND WHAT DRiVES YOU?

zoli

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 25
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 986
  • Autó színe: Szürke
  • Évjárat: 1997,12
  • Lakóhely: Nyíregyháza
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #473 Dátum: 2009 Február, 07, 23:03:30 »

Kiváncsi leszek, holnap este hányan maradunk klubtagok ;)

Kicsit lemaradtam!
A jövő héten lehet még fizetni? Ha igen akkor hogyan?
Naplózva
Munkaidőm kötetlen, megyek mint a töketlen!

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #474 Dátum: 2009 Február, 07, 23:12:49 »

Kicsit lemaradtam!
A jövő héten lehet még fizetni? Ha igen akkor hogyan?

jaja pl. vasárnap személyesn vagy utalva!
Naplózva

Petya27

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 14
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.325
  • Autó színe: Fehér
  • Lakóhely: Mónosbél
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #475 Dátum: 2009 Február, 08, 09:20:31 »

Cső Srácok! Én is kaphatok egy kis halasztást? Sajna csak a jövő hónap elején tudom fizetni a tagdíjat.
Naplózva
Ne vezess gyorsabban mint ahogy az angyalod repülni tud.

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #476 Dátum: 2009 Február, 08, 13:18:13 »

Ez nem halasztás kérdése. Amikor fizet az ember onnantól ismét klubtag, a köztes idő csak a bukó. Elég kis öszzegről van szó (szerintem) és már bőven 5 fölé ment a "halasztást" kérők száma. Tessék odafigyelni!

zoli

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 25
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 986
  • Autó színe: Szürke
  • Évjárat: 1997,12
  • Lakóhely: Nyíregyháza
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #477 Dátum: 2009 Február, 08, 22:32:33 »

jaja pl. vasárnap személyesn vagy utalva!

Marad az utalás. De hová pontosan? Számla számot hol találok?
Naplózva
Munkaidőm kötetlen, megyek mint a töketlen!

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #478 Dátum: 2009 Február, 08, 22:35:51 »

Marad az utalás. De hová pontosan? Számla számot hol találok?

kluboldal/GYIK, ott minden le van írva!  ;)
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #479 Dátum: 2009 Február, 09, 08:06:11 »

Ez nem halasztás kérdése. Amikor fizet az ember onnantól ismét klubtag, a köztes idő csak a bukó. Elég kis öszzegről van szó (szerintem) és már bőven 5 fölé ment a "halasztást" kérők száma. Tessék odafigyelni!
nem lehet hogy a munkanélküliség az oka? lehet tévedek  :-*
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #480 Dátum: 2009 Február, 09, 08:51:33 »

nem lehet hogy a munkanélküliség az oka? lehet tévedek  :-*

nálad ez le lett tárgyalva...
Naplózva

edgar

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #481 Dátum: 2009 Február, 09, 09:31:19 »

Ez nem halasztás kérdése. Amikor fizet az ember onnantól ismét klubtag, a köztes idő csak a bukó. Elég kis öszzegről van szó (szerintem) és már bőven 5 fölé ment a "halasztást" kérők száma. Tessék odafigyelni!

igen, ez mind szep es jo. csak pl klubkartya hijan meg ugye a kedvezmenyeket sem tudja igenybe venni senki. en meg azota varom, miota utaltam (tobb, mint 1 hónapja)
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #482 Dátum: 2009 Február, 09, 09:39:37 »

igen, ez mind szep es jo. csak pl klubkartya hijan meg ugye a kedvezmenyeket sem tudja igenybe venni senki. en meg azota varom, miota utaltam (tobb, mint 1 honapja)
Voltál talin? Ott volt a klubkártya.....

edgar

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #483 Dátum: 2009 Február, 09, 09:51:09 »

Voltál talin? Ott volt a klubkártya.....

nem tudtam eljutni. tehat aki nem tudja szemelyesen atvenni, az meg sem kapja? en is irhatnam h figyeljunk oda de inkabb nem keltem itt a feszultseget.. szerintem nem valaszboritek kerdese de ha megis nagyon szivesen kuldok egy felbelyegzettet barkinek.
 Ez a hozzáállás nem klub szemléletéhez való!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #484 Dátum: 2009 Február, 09, 09:58:08 »

nem tudtam eljutni. tehat aki nem tudja szemelyesen atvenni, az meg sem kapja? en is irhatnam h figyeljunk oda de inkabb nem keltem itt a feszultseget.. szerintem nem valaszboritek kerdese de ha megis nagyon szivesen kuldok egy felbelyegzettet barkinek.
Némi lázadást veszek észre a szavaidba. Én nem piszkálnám őket van elég dolguk, tettek ők már le annyit az asztalra. Elvárások azok vannak, nem boríték kérdése. Nem egyik napról a másikra megy, nem a klubból élnek. Nálam szereztél egy fekete pontot. Ezzel a hozzáállással nem értek egyet.  :-\

Én se voltam és mégse lázadok.

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #485 Dátum: 2009 Február, 09, 10:04:56 »

Némi lázadást veszek észre a szavaidba. Én nem piszkálnám őket van elég dolguk, tettek ők már le annyit az asztalra. Elvárások azok vannak, nem boríték kérdése. Nem egyik napról a másikra megy, nem a klubból élnek. Nálam szereztél egy fekete pontot. Ezzel a hozzáállással nem értek egyet.  :-\

Én se voltam és mégse lázadok.

Én azért jogosnak tartom amit írt. Befizette a tagdíjat ,tehát mindentől függetlenül jogosan követeli azt ami jár neki.
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #486 Dátum: 2009 Február, 09, 10:08:19 »

Én azért jogosnak tartom amit írt. Befizette a tagdíjat ,tehát mindentől függetlenül jogosan követeli azt ami jár neki.

Akkor miért nem küldtél neki kártyát?  ???

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #487 Dátum: 2009 Február, 09, 10:10:04 »

Akkor miért nem küldtél neki kártyát?  ???

Nem az én dolgom ;)
Naplózva

edgar

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #488 Dátum: 2009 Február, 09, 10:17:50 »

Némi lázadást veszek észre a szavaidba. Én nem piszkálnám őket van elég dolguk, tettek ők már le annyit az asztalra. Elvárások azok vannak, nem boríték kérdése. Nem egyik napról a másikra megy, nem a klubból élnek. Nálam szereztél egy fekete pontot. Ezzel a hozzáállással nem értek egyet.  :-\

Én se voltam és mégse lázadok.

nem lazadas kerdese az egesz. ezek tenyek. ha te letolsz vkit, hogy figyeljen oda, mert 2000Ft nem nagy penz, azzal en csak egyet tudok erteni, mert igy van. csak akkor ha en az ellenoldalrol elmondom a sajat tapasztalataimat, akkor azt is viseld el, hiszen tenyeket irtam, nem ragalmaztam vagy bantottam meg senkit. magyarul senki ne vegye szemelyeskedesnek.
nem tudom, hogy a klub moraljahoz mi tartozik hozza es mi nem, de ha nem mondhatok velemenyt (a kello tisztelet megtartasaval plane), akkor nincs mirol beszelni (emberi) jogok tekinteteben..
fekete pont :), alapveto velemenynyilvanitasert.. ez jo
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #489 Dátum: 2009 Február, 09, 11:15:29 »

nem lazadas kerdese az egesz. ezek tenyek. ha te letolsz vkit, hogy figyeljen oda, mert 2000Ft nem nagy penz, azzal en csak egyet tudok erteni, mert igy van. csak akkor ha en az ellenoldalrol elmondom a sajat tapasztalataimat, akkor azt is viseld el, hiszen tenyeket irtam, nem ragalmaztam vagy bantottam meg senkit. magyarul senki ne vegye szemelyeskedesnek.
nem tudom, hogy a klub moraljahoz mi tartozik hozza es mi nem, de ha nem mondhatok velemenyt (a kello tisztelet megtartasaval plane), akkor nincs mirol beszelni (emberi) jogok tekinteteben..
fekete pont :), alapveto velemenynyilvanitasert.. ez jo

A klubkártyához semmi közöm (bár tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ)
A kedvezményeket csak az tudja élvezni aki talikra is jár, hiszen a befizetett összegek ott vannak elköltve. A hozzáférésed él tudtommal.
A pötty a hangnemért volt.

Ha mindenki így adná elő már nem is lenne klub.

K Nándor

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #490 Dátum: 2009 Február, 09, 11:51:21 »

A klubkártyához semmi közöm (bár tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ)
A kedvezményeket csak az tudja élvezni aki talikra is jár, hiszen a befizetett összegek ott vannak elköltve. A hozzáférésed él tudtommal.
A pötty a hangnemért volt.

Ha mindenki így adná elő már nem is lenne klub.

Kedvezmeny alkatreszekre is jar! Na tema lezarva.
Naplózva

edgar

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #491 Dátum: 2009 Február, 09, 12:24:20 »

A klubkártyához semmi közöm (bár tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ)
A kedvezményeket csak az tudja élvezni aki talikra is jár, hiszen a befizetett összegek ott vannak elköltve. A hozzáférésed él tudtommal.
A pötty a hangnemért volt.

Ha mindenki így adná elő már nem is lenne klub.


nandi: nem hiszem, hogy amig nem tisztazzuk a dolgot addig barmit is le kellene zarni.
nick: ha visszaolvasol kiderul, hogy semmivel nem volt cinikusabb a hangnem amiben irtam, mint az, amit te hasznaltal azokra, akik kesnek a tagdijjal.. bar idezhetnem a kovetkezo mondatodat is:
"A klubkártyához semmi közöm (bár tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ)".
tegyuk azert helyre a dolgokat: attol, hogy ez egy barati tarsasag, nem feltetlenul fogok elsiklani bizonyos dolgok mellett - holott termeszetesen nem celom senkivel sem vitazni vagy osszeveszni, es en is a barati tarsasagba szeretnek idovel tartozni (most sem rajtam mult, hogy nem tudtam reszt venni a talalkozon). ti (a vezetoseg) ugye vallaljatok azt, hogy bizonyos klubtagsagi dijert cserebe szervezitek a talalkozokat, fizetitek a weboldalt, stb. tovabba bizonyos kedvezmenyek jarnak a klubtagoknak bizonyos webshopokban, kiskereknel.. ha fizetek valamiert, elvarom azt, hogy megkapjam azt, amiert fizettem. probald ki: fizetsz vmelyik multiban, aztan az elado azt mondja, hogy ok, a penzed elvettem, de ezt es ezt a termeket visszaveszem, mert "tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ". ha megvizsgalod az idezett mondatot az is kiderulhet hogy bort iszol, es vizet predikalsz.
Naplózva

Sali

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 19
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.366
  • Autó színe: schwarz
  • Évjárat: 1996
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #492 Dátum: 2009 Február, 09, 12:28:51 »

Úgy tudom utánna is be lehet lépni. Regel még 1x. Sali is jelezte hogy késik 1 picit. :-!

ó, én már tali előtt utaltam, csak gondolom Rob sem tudja napi szinten ezt ellenőrizgetni...
Naplózva
könnyű annak, akinek nem nehéz...

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #493 Dátum: 2009 Február, 09, 12:48:23 »

nandi: nem hiszem, hogy amig nem tisztazzuk a dolgot addig barmit is le kellene zarni.
nick: ha visszaolvasol kiderul, hogy semmivel nem volt cinikusabb a hangnem amiben irtam, mint az, amit te hasznaltal azokra, akik kesnek a tagdijjal.. bar idezhetnem a kovetkezo mondatodat is:
"A klubkártyához semmi közöm (bár tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ)".
tegyuk azert helyre a dolgokat: attol, hogy ez egy barati tarsasag, nem feltetlenul fogok elsiklani bizonyos dolgok mellett - holott termeszetesen nem celom senkivel sem vitazni vagy osszeveszni, es en is a barati tarsasagba szeretnek idovel tartozni (most sem rajtam mult, hogy nem tudtam reszt venni a talalkozon). ti (a vezetoseg) ugye vallaljatok azt, hogy bizonyos klubtagsagi dijert cserebe szervezitek a talalkozokat, fizetitek a weboldalt, stb. tovabba bizonyos kedvezmenyek jarnak a klubtagoknak bizonyos webshopokban, kiskereknel.. ha fizetek valamiert, elvarom azt, hogy megkapjam azt, amiert fizettem. probald ki: fizetsz vmelyik multiban, aztan az elado azt mondja, hogy ok, a penzed elvettem, de ezt es ezt a termeket visszaveszem, mert "tavaly márciusba kaptam meg én is, és nem dőlt össze a világ". ha megvizsgalod az idezett mondatot az is kiderulhet hogy bort iszol, es vizet predikalsz.


Hagyom a dolgot..... kár ezen morfondírozni "úgyis neked neked lesz igazad".

Sok mindent írhatnék de elment a kedvem az egésztől.... :-\
Kezdem érteni Rob-ot is... :-\

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #494 Dátum: 2009 Február, 09, 12:55:35 »

Srácok!!!

Ne essünk már egymás torkának, mert nem fog jóra vezetni! Mindenki dolgozik, mert mindenkinek élnie kell valamiből, és ha a kötelezőt ellátta, akkor tud foglakozni a KLUB-bal, és akkor kerülnek elintézendőbe, az elintézendők... Ki kell várni a sort, amikor megkapjuk a kártyát, vagy ha addig is kellene a kedvezmény, akkor meg lehet kérni egy klubtagot, vagy valamilyen más módon alkatrészhez jutni...

Mondjuk amikor a lökősömet javították, nem is kérték a KLUB-kártyát, csak mondtam, hogy tag vagyok, és megkaptam a kedvezményt... Az egyik alkatrészforgalmazó cégnél viszont kérték, de inkább csak az ügyfélkódot mondtam, és már meg is volt a kedvezményes ár...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #495 Dátum: 2009 Február, 09, 13:15:52 »

Hagyom a dolgot..... kár ezen morfondírozni "úgyis neked neked lesz igazad".

Sok mindent írhatnék de elment a kedvem az egésztől.... :-\
Kezdem érteni Rob-ot is... :-\

emberek vagyunk, nem vagyunk egyformák (még szerencse), tehát olykor ellentétek is adódnak.. bár ez a szitu elég nevetséges, már bocsi.. túl van lihegve mindkét fél részéről.. ha jól emlékszem, tavaly volt egy olyan kérdés a klubkártyával kapcsolatban, hogy "talin akarod átvenni, vagy postán küldjük?"! ez mostis célszerű lett volna..  ::)
Naplózva

edgar

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #496 Dátum: 2009 Február, 09, 14:16:52 »

Srácok!!!

Ne essünk már egymás torkának, mert nem fog jóra vezetni! Mindenki dolgozik, mert mindenkinek élnie kell valamiből, és ha a kötelezőt ellátta, akkor tud foglakozni a KLUB-bal, és akkor kerülnek elintézendőbe, az elintézendők... Ki kell várni a sort, amikor megkapjuk a kártyát, vagy ha addig is kellene a kedvezmény, akkor meg lehet kérni egy klubtagot, vagy valamilyen más módon alkatrészhez jutni...

Mondjuk amikor a lökősömet javították, nem is kérték a KLUB-kártyát, csak mondtam, hogy tag vagyok, és megkaptam a kedvezményt... Az egyik alkatrészforgalmazó cégnél viszont kérték, de inkább csak az ügyfélkódot mondtam, és már meg is volt a kedvezményes ár...

en pedig itt szegeden a peugeot szalonban mikor megemlitettem a klubot, csak nezett ram a csavo mint a sult hal. ameddig meg nem tudom "azonositani" magam klubszinten, addig nem is kapok kedvezmenyt.
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #497 Dátum: 2009 Február, 09, 15:36:40 »

en pedig itt szegeden a peugeot szalonban mikor megemlitettem a klubot, csak nezett ram a csavo mint a sult hal. ameddig meg nem tudom "azonositani" magam klubszinten, addig nem is kapok kedvezmenyt.

Ezért is írtam, hogy ha még nem tudod magad "azonosítani", és nagyon sürgős lenne az alkatrész, vagy egyébb más dolog, akkor megkérsz egy Klubtagot, aki esetleg a környékeden van, vagy beszerzed máshonnan a cuccot... Ha viszont nem sürgős, akkor várni kell egy kicsit, és hamarosan minden klubtag, aki befizette a tagdíjat, megkapja a kártyáját...
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #498 Dátum: 2009 Február, 09, 15:52:53 »

en pedig itt szegeden a peugeot szalonban mikor megemlitettem a klubot, csak nezett ram a csavo mint a sult hal. ameddig meg nem tudom "azonositani" magam klubszinten, addig nem is kapok kedvezmenyt.
Miért, a pugszalonban van kedvezmény? Lehet, hogy rosszul vagyok informálva, de én nem tudok róla...
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)
« Válasz #499 Dátum: 2009 Február, 09, 16:00:12 »

Miért, a pugszalonban van kedvezmény? Lehet, hogy rosszul vagyok informálva, de én nem tudok róla...

Pedig a főoldalon a kedvezményekben ott a hírdetés is... :-!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Fel
 


Az oldal 0.435 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.