Peugeot 306 Klub > Klubélet és webes dolgok

Autós kép a tulajjal és tagdíj (Vitafórum)

<< < (2/130) > >>

Break 306:

--- Idézetet írta: "flowerobert" ---
Sziasztok!

A kép jó ötlet, bár rólunk van fenn kép, ugyan külön az autóról és külön rólunk.
A tagdíjjal kapcsolatban az a véleményem hogy nem tudom mennyire szükséges, lehet hogy elriasztja a leendő tagokat. Speciel nekem szimpi volt hogy nincs. Nem tudom mennyi rendszeres kiadása van a klubnak, ott volt most a torta, de amúgy a talikra a dolgokat mindenki maga finanszírozza magának, ha meg vmi közös sütés-főzés van, annak a költségeit  el lehet osztani ott és akkor a helyszínen.
--- ---
Szóval ilyen és ehez hasonló hozászolásokat szivesen vesszük .A torta a saját ötlet és nem kivántam senkivel megosztani a költségeit.

K Nándor:

--- Idézetet írta: "Rozsahegyir" ---[..]




Nándi:

PHP-vel, hogy vagy?
egy kör levél szerüséget össze tudnál ütni a tag képes dologról azt szét küldjük!
--- ---


Nem csináltam még semmit php-ban,lassan azzal is foglalkozni kéne.
Nem csak a képeket kéne kötelezővé tenni hanem már azt is amit a klub topicban beszéltünk,hogy azok akik már eladták az autót azok regisztrációját töröljük.Szerintem még azt is kötelezővé kéne tenni ,hogy csak fényképes regisztrációt fogadjunk el,mert sokan kitöltik az adatlapot és kép nélkül elküldik és soha többet nem hallunk róla semmit.

Rozsahegyir:

--- Idézetet írta: "Break 306" ---[..]

Szóval ilyen és ehez hasonló hozászolásokat szivesen vesszük .A torta a saját ötlet és nem kivántam senkivel megosztani a költségeit.
--- ---


Szóval azért gondoltuk ki ezt a dolgot, hogy ne legez az, hogy ö nem rakot a becsület kaszába vagy ő többet stb...

Amire el menne az az összeg:
Évente a web tárhely bérlése
Évente Domain név meg hosszabitása
Találkozók szervezése (le kocsikázgatni terepszemlére szállást intézni stb.)
Esetleg szépség versen vagy ügyeségi versen nyerteseinek kis kupa
stb...

Pl: a tavalyi (Szántódi) találkózó miatt 2x mentünk le Balatonra keresgélni meg beszélni a dolgokat (kb. 1tak benzin ment el rá amit 3adtunk össze),
Tavalyi szülinapi tortát is mi áltuk....

Ezeket szeretnénk ki váltani ezzel a csakély összegel!

Rozsahegyir:

--- Idézetet írta: "K Nándor" ---[..]



Nem csináltam még semmit php-ban,lassan azzal is foglalkozni kéne.
Nem csak a képeket kéne kötelezővé tenni hanem már azt is amit a klub topicban beszéltünk,hogy azok akik már eladták az autót azok regisztrációját töröljük.Szerintem még azt is kötelezővé kéne tenni ,hogy csak fényképes regisztrációt fogadjunk el,mert sokan kitöltik az adatlapot és kép nélkül elküldik és soha többet nem hallunk róla semmit.
--- ---


erre kellene meg írni a kör levelet és aki 1hónapon belül nem jelez vissza azt törölni kell!

flowerobert:

Az tényleg zavaró, hogy csomóan vannak fent kép nélkül. Képpel együtt sokkal jobban be lehet azonosítani mindenkit.
A tagdíjról másnak mi a véleménye? Szerintem amíg megoldható, hanyagolni kéne, mert ebben a vacak gazdasági helyzetben bőven van helye az ember soványka keresetének. Gondolom mindenki szerelemből csinálja, amit a klubért tesz, a talikat meg tényleg mindenki maga finanszírozza magának.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal