Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Szerelés és Tuning

<< < (6823/6823)

Mersault:
OFF

Fekete kombi 306, ICF-915 (?) Zuglóban, tegnap. Kié? :)

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2023 Január, 14, 22:10:59 ---OFF

Fekete kombi 306, ICJ-153 (?) Zuglóban, tegnap. Kié? :)

--- ---

Ennyire azért még nem ritkák a 306-ok, hogy egy fekete kombi (ami tényleg nagyon-nagyon kevés van) "követőtáborral" rendelkezzen... ;-)

Ámbár önmagamat hogy megcáfoljam: a legutóbbi két alkalommal, mikor a fővárosban jártam, egész nap nem találkoztam egyetlen 306-ossal sem. :(
Szóval erősen fogyatkozunk...

Mersault:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2023 Január, 16, 08:18:17 ---Ennyire azért még nem ritkák a 306-ok, hogy egy fekete kombi (ami tényleg nagyon-nagyon kevés van) "követőtáborral" rendelkezzen... ;-)

Ámbár önmagamat hogy megcáfoljam: a legutóbbi két alkalommal, mikor a fővárosban jártam, egész nap nem találkoztam egyetlen 306-ossal sem. :(
Szóval erősen fogyatkozunk...

--- ---

A hátsó ablakon volt egy szép nagy Peugeot306Klub matrica, elsősorban ezért kérdeztem. :) Amúgy pedig a helyzet az, hogy a 306-osok már erősen fogyatkoznak. Elvétve látni még Budapesten szedánokat (átlag heti egyszer-kétszer látok), de ferdehátúból nagyon kevés van már, a három ajtós meg szinte már veteránokat idéző ritka látvány. Még cabrioból is többet lárni... Meg-megdobban a szívem egy szép 306-os oroszlánt látva.

OFF
Egy kis ínyencség, aki még nem látta:
https://www.youtube.com/watch?v=kkV6WIvU4eE&t=933s

ON

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal