Találkozók > Találkozók

Rendszeres mini tali új helyszín.

<< < (2/7) > >>

tmz:

--- Idézetet írta: kispiros - 2013 Június, 17, 10:35:02 ---Nekünk is megfelelő  :-!
A B betűtől kicsit lentebb 8 után már valószínűleg van hely, mert 8 után már talán csak a Tesco van nyitva az üzletek közül. A B betűs blokkban még sok rokkant parkoló van. A legalsó részek meg szinte mindig üresek, de onnan meg minden, BK, Meki messze van.

--- ---

Oksa  :-!

parizs:

--- Idézetet írta: kispiros - 2013 Június, 17, 10:35:02 ---Nekünk is megfelelő  :-!
A B betűtől kicsit lentebb 8 után már valószínűleg van hely, mert 8 után már talán csak a Tesco van nyitva az üzletek közül. A B betűs blokkban még sok rokkant parkoló van. A legalsó részek meg szinte mindig üresek, de onnan meg minden, BK, Meki messze van.

--- ---

Én is arra a részre gondoltam, ott nyugi van és remélhetőleg, a BK szerintem kb annyira van, mint a Lurdy-s meki.
Ha ezen múlik, én bevállalok ennyi sétát  ;D

tmz:

--- Idézetet írta: parizs - 2013 Június, 18, 08:21:27 ---Én is arra a részre gondoltam, ott nyugi van és remélhetőleg, a BK szerintem kb annyira van, mint a Lurdy-s meki.
Ha ezen múlik, én bevállalok ennyi sétát  ;D

--- ---

Hehe :D BK-t én is jobban komázom ott szerintem egy picit több húst lát a dolog. Lehet este kimegyek körbenézek mi van ott és akkor eszek is egy jót :D

parizs:

--- Idézetet írta: tmz - 2013 Június, 18, 11:23:16 ---Hehe :D BK-t én is jobban komázom ott szerintem egy picit több húst lát a dolog. Lehet este kimegyek körbenézek mi van ott és akkor eszek is egy jót :D

--- ---

Lehet csatlakozom, ha emberi időben végzem.

tmz:

--- Idézetet írta: parizs - 2013 Június, 18, 11:44:52 ---Lehet csatlakozom, ha emberi időben végzem.

--- ---

Rendben viberen majd értekezünk  :-!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal