Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szerző Téma: Pug 306 XN - 1997  (Megtekintve 1672 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

cirozs

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 1997
  • Kor: 26
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Pug 306 XN - 1997
« Dátum: 2013 Március, 18, 21:02:11 »

Sziasztok,

mivel új vagyok - bár már egy ideje olvasom a fórumot - gondoltam itt mutatkozom be, és egyben mesélem el kis küzdelmemet a fehér "csodával"... :)

1997-es 306-os XN, 5ajtós, fehér kis gépjármű, alkalmi áron került hozzám, mivel én is és az eladó is tisztában voltunk az állapotával. Ismerem az összes előző tulaját, de sajnos a legutolsó nem tartotta túl jól, de gondoltam meghálálja a szeretetet.
Hát eddig nagyon várok a hálára, de még nem kívánja megadni :)

Az átvételkor volt pár hibája, ezt pikpakk kijavíttattam egy ismerős szakival, akihez eddig is lett hordva.

Szervódob, gömbfejek, pálcák, fékek, határolók lettek cserélve, plusz a nyikorgó fűtőventillátor kitisztítva. 75k, nosza, ennyi belefér. Gondoltam lesz nagy öröm, meg jó autó.
Persze ő nem így akarta :)

Megkapta még az olajcserét+új szűrőket is, mert ráadásul olajból is valami piaci fos volt benne, most kapott Mobilt, plusz előjött egy kis fokozatos rángatás+alapjárati probléma ha hideg a motor, amivel azóta sem tudok mit kezdeni (alapjárati motor tisztítva, trafó cserélve, ECU-nak nincs baja, még egy tippem van, hogy a légmérő szenzor a ludas, vagy az ahhoz tartó vezeték zárlatos, egy jó PUG elektromost keresek is, aki esetleg ránézne ;)), de rózsahegyir rendes volt, megígért egy diagot, úgyhogy egyébkéntis egy talira majd tervezek lemenni a lurdyba hozzátok :)


Emellett persze minden nap vannak apró kis meglepetései, múlt hétvégén például pár centis víz fogadott az anyós lábterénél, volt egy szép takarításom, de valószínűleg az ajtónál lévő gumi vezeti be oda a vizet a tetején lévő kis lyukakon, ezt reggel kivágtam alul, folyt is ki szépen a víz, mára meg az eső megajándékozott egy főpróbával a szerelés sikerét illetően, kíváncsi vagyok :)

De ezektől függetlenül nyár végére remélem egy használható autó lesz belőle :)

Naplózva
 


Az oldal 0.27 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.