Adok - Veszek > Adok - Veszek

Alkatrészt Keresek

<< < (375/380) > >>

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2019 Március, 10, 15:18:58 ---Sziasztok! A két visszapillantó tükör külső (akár egyszínű, fekete műanyag) borítására lenne szükségem. Sajnos már eléggé kopottak, csúnyák, már átfóliázni vagy fényezni sem érdemes (érdes a felületük is). Lenne esetleg eladó külön ilyen párban? Köszi előre is!

--- ---

A rögzítőfülei nagyon sérülékenyek, szerintem igen nehéz lehet sértetlenül eltávolítani őket. A régi 306-omon hasonló gondom volt nekem is, és mivel a gyárilag érdesített fekete fedlapot nem érdemes fényezni, így inkább utángyártott fedlapokat vettem, és lefényeztettem az autó színére. Emlékeim szerint egészen vállalható áron adták...

Mersault:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2019 Március, 11, 07:52:19 ---A rögzítőfülei nagyon sérülékenyek, szerintem igen nehéz lehet sértetlenül eltávolítani őket. A régi 306-omon hasonló gondom volt nekem is, és mivel a gyárilag érdesített fekete fedlapot nem érdemes fényezni, így inkább utángyártott fedlapokat vettem, és lefényeztettem az autó színére. Emlékeim szerint egészen vállalható áron adták...

--- ---

Szia! Köszi a választ zimu. Egyelőre csak olyan ajánlatokat kaptam, melyekben a komplett tükröket adnák oda párban, közel 10e Ft-ért. Ennyit erre a célra nem költenék, már csak azért sem, mert magukkal a visszapillantó tükröknek semmi bajuk. Próbálok nem bontós körben érdeklődni, hanem magánszemélyeknél. Azt nem is tudtam, hogy gyárilag érdesítették a fekete fedlapot... ennek mi értelme amúgy?
Na mindegy, keresgélek még. Jó lehet akár más színű is, mint fehér, majd átfóliázom vagy fényeztetem...

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2019 Március, 11, 22:36:12 ---Szia! Köszi a választ zimu. Egyelőre csak olyan ajánlatokat kaptam, melyekben a komplett tükröket adnák oda párban, közel 10e Ft-ért. Ennyit erre a célra nem költenék, már csak azért sem, mert magukkal a visszapillantó tükröknek semmi bajuk. Próbálok nem bontós körben érdeklődni, hanem magánszemélyeknél. Azt nem is tudtam, hogy gyárilag érdesítették a fekete fedlapot... ennek mi értelme amúgy?
Na mindegy, keresgélek még. Jó lehet akár más színű is, mint fehér, majd átfóliázom vagy fényeztetem...

--- ---

Strukturált felületnek nevezik a gyárilag fényezetlen tükrökön a műanyag külső felületét. Szerintem is van értelme: kicsit kellemesebb látvány, mint a nyers fröccsöntött műanyag.

Mersault:

--- Idézetet írta: zimurgy - 2019 Március, 12, 07:54:58 ---Strukturált felületnek nevezik a gyárilag fényezetlen tükrökön a műanyag külső felületét. Szerintem is van értelme: kicsit kellemesebb látvány, mint a nyers fröccsöntött műanyag.

--- ---

Köszi! Közben úgy tűnik, sikerült szereznem párban jó állapotú, sérülésmentes, fényezetlen műanyagot, aminek sima a felülete. 1500 Ft, szerintem ennyiért nem rossz...

zimurgy:

--- Idézetet írta: Mersault - 2019 Március, 12, 11:09:08 ---Köszi! Közben úgy tűnik, sikerült szereznem párban jó állapotú, sérülésmentes, fényezetlen műanyagot, aminek sima a felülete. 1500 Ft, szerintem ennyiért nem rossz...

--- ---

Az korrekt ár, persze.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal