Adok - Veszek > Adok - Veszek

Alkatrészt Keresek

<< < (3/380) > >>

Sali:

--- Idézetet írta: Kareszpolo - 2012 Február, 22, 04:15:21 ---Hali! Még mindig keresek S3 as első lökhárítót...Ha valaki hall ilyenről megköszönöm!

--- ---
a szigethalmit végül nem vetted meg? én voltam ott más miatt és láttam élőben, el van repedve ugyan az alja de nem vészes kb 3e pénzből javítható, viszont cserébe emiatt jó alkualap. szerintem ködlámpástól 15e-be el tudnád hozni, más esetben 25e alatt kompletten nem fogsz kapni és így is úgy is fújni kell...

andreas89:
akkor ujra keresek sajnos kárpitot, S1-es bal első ajtókárpit elektromos ablak+elektromos tűkör állítósat, mindegy hogy 3 vagy 5 ajtósét, ha valakinek van ilyenje irjon... Kösziii O0

Kareszpolo:

--- Idézetet írta: Sali - 2012 Február, 22, 10:54:22 ---a szigethalmit végül nem vetted meg? én voltam ott más miatt és láttam élőben, el van repedve ugyan az alja de nem vészes kb 3e pénzből javítható, viszont cserébe emiatt jó alkualap. szerintem ködlámpástól 15e-be el tudnád hozni, más esetben 25e alatt kompletten nem fogsz kapni és így is úgy is fújni kell...

--- ---


Elvileg 3 helyen van elrepedve...És attól félek hogy azzal a kocsival nekimentek valaminek és nehogy a belső rögzítők törve legyenek...Annyira nem értek hozzá uh inkább nem vettem meg!

jocek:
üdv.Köszönet mindenkinek aki jelezte,hogy van kormány de sikerült egy szuper állapotú gti6 bőrkormányt 3küllős beszerezni. Nem kell bőrözni sem ,elég csak bőrápolózni.  És csak 8000 volt.

Sali:

--- Idézetet írta: jocek - 2012 Február, 23, 11:43:26 ---üdv.Köszönet mindenkinek aki jelezte,hogy van kormány de sikerült egy szuper állapotú gti6 bőrkormányt 3küllős beszerezni. Nem kell bőrözni sem ,elég csak bőrápolózni.  És csak 8000 volt.

--- ---
ha a légzsák is benne volt ennyiért, akkor megütötted a főnyereményt :-!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal