Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37]   Le

Szerző Téma: Börze  (Megtekintve 356765 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ledinek

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1
  • Autó színe: fekete
  • Évjárat: 2001
  • Lakóhely: Backa Topola
  • Motor: 1.9D
  • Típus: Break
Re:Börze
« Válasz #1800 Dátum: 2017 Június, 15, 20:33:39 »

sziasztok! Elado Peu 306 1.9D Karavan 2001 .Fekete,nagy szerviz egy eve .Jo gumik M+S.Klima,kozponti zar air-bag abs szervo.
Erdeklodni PM be _pug :-!
Naplózva

Lieszkovszki

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6
  • Autó színe: bordó
  • Évjárat: 1997.03
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Dunakeszi
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Börze
« Válasz #1801 Dátum: 2017 Július, 21, 18:43:54 »

Elado 1997. Bordó Peugeot 306 1.4 sedan 75LE
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1_4_sl-11771163

Koltsegmentes, rohadasmentes, folyamatosan szervizelt! Friss muszaki! Csak bele kell ulni es menni! Apropenzert...
Naplózva

d33jay

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 9
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 1997
  • Kor: 33
  • Lakóhely: 5600 Békéscsaba, Nagy Sándor u. 98
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Börze
« Válasz #1802 Dátum: 2017 Szeptember, 03, 17:35:44 »

Sziasztok!

 1997 S1 SL-hez keresnék ködlámpás löklapot, illetve dupla optikás (H1,H7)fényszórót. Lenne valakinek?
Naplózva

szlevi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 3
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 114
  • Autó színe: Bordó
  • Évjárat: 1997
  • Lakóhely: Veresegyház
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: 3 ajts
Re:Börze
« Válasz #1803 Dátum: 2017 Szeptember, 03, 22:13:11 »

Sziasztok!

 1997 S1 SL-hez keresnék ködlámpás löklapot, illetve dupla optikás (H1,H7)fényszórót. Lenne valakinek?

Szia!

Nekem van, de sajnos csak az egyik oldali ép, azt most nem tudom megmondani, hogy melyik. A másik oldaliban nincs benne a sárga optika és lyukas a fényszóróüveg, de talán van üvegem is, ezt is meg kell nézzem. Ha így is érdekel, akkor írj.

Üdv.: Levente
Naplózva

d33jay

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 9
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 1997
  • Kor: 33
  • Lakóhely: 5600 Békéscsaba, Nagy Sándor u. 98
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Börze
« Válasz #1804 Dátum: 2017 Szeptember, 06, 11:26:29 »

Szia!

Nekem van, de sajnos csak az egyik oldali ép, azt most nem tudom megmondani, hogy melyik. A másik oldaliban nincs benne a sárga optika és lyukas a fényszóróüveg, de talán van üvegem is, ezt is meg kell nézzem. Ha így is érdekel, akkor írj.

Üdv.: Levente

Egy jobbosom van ép, hátha neked meg a bal lenne jó. Nézd meg légyszives. Bár nekem egyik sem sárga....

Ilyenre gondoltam.
Naplózva

szlevi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 3
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 114
  • Autó színe: Bordó
  • Évjárat: 1997
  • Lakóhely: Veresegyház
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: 3 ajts
Re:Börze
« Válasz #1805 Dátum: 2017 Szeptember, 06, 12:56:48 »

Egy jobbosom van ép, hátha neked meg a bal lenne jó. Nézd meg légyszives. Bár nekem egyik sem sárga....

Ilyenre gondoltam.

Nem látszott a kép, amit feltöltöttél, viszont mikor írom a választ, akkor látszott a link, így meg tudtam nézni a tiédet.
Nekem is ilyen van az autóban. Valószínű félreértettelek, elnézést érte. Van egy olyan típus is, hogy dupla optikás H1/H7 és a nagyobb optika előtt van még egy sárga optika is.

Naplózva

d33jay

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 9
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 1997
  • Kor: 33
  • Lakóhely: 5600 Békéscsaba, Nagy Sándor u. 98
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Börze
« Válasz #1806 Dátum: 2017 Szeptember, 06, 16:50:32 »

Nem látszott a kép, amit feltöltöttél, viszont mikor írom a választ, akkor látszott a link, így meg tudtam nézni a tiédet.
Nekem is ilyen van az autóban. Valószínű félreértettelek, elnézést érte. Van egy olyan típus is, hogy dupla optikás H1/H7 és a nagyobb optika előtt van még egy sárga optika is.

Na ezt nem tudtam. De akkor végülis nem ilyened van elfekvőben.
Naplózva

BIRÓ KÁROLY

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 1997.01
  • Kor: 62
  • Lakóhely: kistarcsa
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1807 Dátum: 2018 Január, 12, 09:26:14 »

Sziasztok !
Egy 306 sl /1997.01/1400cm3 sedán tulajdonosa lettem ,nem volt még Peugeot autom ,sok mindent magam szoktam javítani ,javítási kézi könyvet keresek/német,angol/ sürgösen,van egy pár futómü probléma !!!!!!!!!

Előre is kösz!! 
Naplózva

Palicz Gergő

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 12
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 1999
  • Kor: 29
  • Lakóhely: Nyíregyháza
  • Motor: 1.4
  • Típus: Break
Re:Börze
« Válasz #1808 Dátum: 2018 Május, 11, 15:49:31 »

Üdv Mindekinek! Eladóvá vált szeretett autóm. Teljesen új alufelni van hozzá ami külön alku tárgya. 2db új gumival. Van rajtam mit tenni venni. azért is ennyi az ára

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1_4_husky-12909081
Naplózva

hidas1969

  • Férfiak
  • Kezdő
  • *
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1997.11
  • Kor: 43
  • Lakóhely: Biatorbágy
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re:Börze
« Válasz #1809 Dátum: 2018 Június, 27, 09:50:19 »

1997 11 havi jó állapotban lévő kocsimat eladnám,cserélném! Friss műszakival 2019.11 hó 23 ig vizsga! Kiváló motorral,jó kasznival,és kulturált belsővel! 193 ezer valós kilométer van benne,új féktárcsák,fék betétek,hátsóhíd cserélve, rendszeres szervizelés, jó gumik és jó menet tulajdonság! 6-7 literes fogyasztás,központi zár,állítható kormánymagasság,és fényszóró magasság,nem fűstől nem zörög és remek futómű!Korrekt karosszéria...stb. _pug mail: hidas.jozsi@gmail.com vagy hívj telefonon: 06302907055  Köszi! blingdriveingsmiley[img]  https://www.facebook.com/groups/522606894438837/permalink/1941590422540470/?sale_post_id=1941590422540470
Naplózva

krissz306

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 72
  • Autó színe: szürke
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Csengőd
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1810 Dátum: 2019 December, 18, 10:34:09 »

Sziasztok!

Tegnap nézelődtem hahun, és rábukkantam erre a gyönyörűségre:

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_2_0_s_16-15161653

Gondolom többen is láttátok már, de azon sem lennék meglepődve ha egy klubtag oroszlánja lenne.
Egyszerűen csoda ahogy kinéz.
Ha lenne rá pénzem...  :'(

Bocsi, csak nem bírtam ki szó nélkül elmenni mellette.  :)
Naplózva

Mersault

  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 296
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 2001
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 100LE
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1811 Dátum: 2019 December, 18, 21:29:46 »

Sziasztok!

Tegnap nézelődtem hahun, és rábukkantam erre a gyönyörűségre:

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_2_0_s_16-15161653

Gondolom többen is láttátok már, de azon sem lennék meglepődve ha egy klubtag oroszlánja lenne.
Egyszerűen csoda ahogy kinéz.
Ha lenne rá pénzem...  :'(

Bocsi, csak nem bírtam ki szó nélkül elmenni mellette.  :)

Tényleg csodás autó, ez pedig ritka egy megvigyázott darab. Ma már egyre inkább klasszikus szépség. Hiába, a Pininfarina design ritkán csúnya (bár vannak kivételek, például: https://katalogus.hasznaltauto.hu/hyundai/matrix_1.5_crdi_style-13738)

Azért személy szerint inkább a '80-as évek youngtimer/oldtimer klasszikusai vonzanak. Például VW Scirocco, Corrado, Volvo 480, Audi Quattro Coupe, Honda Prelude, Toyota Supra, Renault Alpine stb-stb-stb....
Naplózva

matska

  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 6
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 126
  • Autó színe: Piros
  • Évjárat: 1996/05
  • Kor: 40
  • Lakóhely: Sárkeresztes
  • Motor: 1.9TD
  • Típus: 5 ajtós
Re:Börze
« Válasz #1812 Dátum: 2020 Július, 06, 09:17:47 »

Sziasztok! Véleményeket szeretnék kérni:
Eladósorba kerül szeretett Zsókám, nem tudom, hogy mennyit kérhetek érte, hogy ne verjem át magam sem és a el is vigyék.
PUG 306, 1996. 1.9 XrDT, 5 ajtós, klímás. Km óra állása 373.000.- 8 éve hoztam Ausztriából. (Valós km. természetesen ismeretlen, szerintem több az)
Mindene a szeptemberi műszakira felkészített állapotban, 2 éves gázos csillapítók elöl, kb 20 ezret futott fékek elöl-hátul, gömbfejeket egyebeket nem említem mert ha csak gyanús koppanást hallottam párban cseréltem amit kellett, a hétvégén épp kormányösszekötő gömbfejeket. Olajcsere elejében 8000km-enként olaj-, gázolaj-, és légszűrőcserével mindig, amióta nyugdíjas az autó és nem dolgozom vele (max 5000km/év) azóta évente. Ja és az adagoló mögötti izzítókat is cserélni szoktam. :-) Motorja mindig indul, megy előre ahogy az elvárható egy XUD9TE-től.
A fos Lucas helyett 7 éve építve lett hozzá egy Bosch VE adagoló, azzal nem mostanság lesz gond. (Csikós Gyuszi bá, Keszthelyen). Hátsó híd szintén 7 éve volt Dunakeszi cseredarabosra cserélve, még rugózik. Üléskárpitok elöl kopottak, a beltér többi messze nem patika de elmegy. A porladó peremű géptetőt és hátsó csapóajtót bontott rozsdamentesre cseréltem majd fényezve lettek. Alja lakatolást igényel, legfőképp ahol a kontár lakatos két éve drága pénzért megcsinálta. 14" lemezfelnin, 4db még 1 szezonra biztosan jó Michelin Alpin A4 téligumikon. Mindene működik, még a hátsóablakfűtés is, egyedül a jobb oldali ajtóátvezető kábelköteg igényel némi törődést, a jobb első ablakot csak a baloldali gombbal lehet le/felhúzni. Projektor+parabolatükrös FK lámpatestek. Rengeteg pótalkatrészt adok hozzá: (a teljesség igénye nélkül) hűtő, intercooler, gyári lámpák, +hátsólámpák, szervós tartalék kormánymű, tartalék bontott turbó, díszlécek, egyéb műanyagok, elektromos cuccok, ablaktörlő mechanikák, lámpaáll. motorok, ablakmosótartály, csavarok, 4 oldalajtó(1 komplett szett), stb. Se időm, se energiám külön kiárulni. Ez a 306 nem volt törve soha, bontottunk egy másikat amikor a korábbi benzinesemet lebontották rólam.
Vonóhorgos amit én szereltettem fel 4 éve, kb 3x húzott futót, közben kaptam céges áruszállítót. De rajt van, felépít még egy-két házat valakinek az öreglány ha ilyenre kell.
Köszi!
Naplózva
Sajnos el kellett adnom az előrehaladott korrózió miatt amit már nem volt érdemes kezelni de bizton állítom, hogy életem legjobb és legmegbízhatóbb autója volt 8 éven és majd 200.000ezer km-en keresztül pedig 16 éves korában vettem 400 Euróért végtelen +2 km-rel. XUD9TE forever!

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re:Börze
« Válasz #1813 Dátum: 2020 Július, 06, 12:07:07 »

Sziasztok! Véleményeket szeretnék kérni:
Eladósorba kerül szeretett Zsókám, nem tudom, hogy mennyit kérhetek érte, hogy ne verjem át magam sem és a el is vigyék.
PUG 306, 1996. 1.9 XrDT, 5 ajtós, klímás. Km óra állása 373.000.- 8 éve hoztam Ausztriából. (Valós km. természetesen ismeretlen, szerintem több az)
Mindene a szeptemberi műszakira felkészített állapotban, 2 éves gázos csillapítók elöl, kb 20 ezret futott fékek elöl-hátul, gömbfejeket egyebeket nem említem mert ha csak gyanús koppanást hallottam párban cseréltem amit kellett, a hétvégén épp kormányösszekötő gömbfejeket. Olajcsere elejében 8000km-enként olaj-, gázolaj-, és légszűrőcserével mindig, amióta nyugdíjas az autó és nem dolgozom vele (max 5000km/év) azóta évente. Ja és az adagoló mögötti izzítókat is cserélni szoktam. :-) Motorja mindig indul, megy előre ahogy az elvárható egy XUD9TE-től.
A fos Lucas helyett 7 éve építve lett hozzá egy Bosch VE adagoló, azzal nem mostanság lesz gond. (Csikós Gyuszi bá, Keszthelyen). Hátsó híd szintén 7 éve volt Dunakeszi cseredarabosra cserélve, még rugózik. Üléskárpitok elöl kopottak, a beltér többi messze nem patika de elmegy. A porladó peremű géptetőt és hátsó csapóajtót bontott rozsdamentesre cseréltem majd fényezve lettek. Alja lakatolást igényel, legfőképp ahol a kontár lakatos két éve drága pénzért megcsinálta. 14" lemezfelnin, 4db még 1 szezonra biztosan jó Michelin Alpin A4 téligumikon. Mindene működik, még a hátsóablakfűtés is, egyedül a jobb oldali ajtóátvezető kábelköteg igényel némi törődést, a jobb első ablakot csak a baloldali gombbal lehet le/felhúzni. Projektor+parabolatükrös FK lámpatestek. Rengeteg pótalkatrészt adok hozzá: (a teljesség igénye nélkül) hűtő, intercooler, gyári lámpák, +hátsólámpák, szervós tartalék kormánymű, tartalék bontott turbó, díszlécek, egyéb műanyagok, elektromos cuccok, ablaktörlő mechanikák, lámpaáll. motorok, ablakmosótartály, csavarok, 4 oldalajtó(1 komplett szett), stb. Se időm, se energiám külön kiárulni. Ez a 306 nem volt törve soha, bontottunk egy másikat amikor a korábbi benzinesemet lebontották rólam.
Vonóhorgos amit én szereltettem fel 4 éve, kb 3x húzott futót, közben kaptam céges áruszállítót. De rajt van, felépít még egy-két házat valakinek az öreglány ha ilyenre kell.
Köszi!

Szerintem talán negyedmilliót érhet, maximum.
Naplózva

Mersault

  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 296
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 2001
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 100LE
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1814 Dátum: 2022 Március, 10, 18:45:03 »

Eladóvá vált az autóm. :(

Elsőként itt hirdetném meg, hátha valaki lát benne fantáziát. A teljesség igénye nélkül egy csomó mindent megcsináltam/cseréltem benne, végig becsülettel szervizelte,, szóval aki meg tudja oldani maga a javítást, vagy ismerőssel, az egy nagyon klassz és megbízható, szép autót tudhat magáénak. Szeretném olyan valakinek eladni, aki ismeri a típust, szereti és megtartaná magának, mert tényleg kár lenne érte, ez az autó még simán autó lehet sok-sok évig! Rozsda sehol, van rajta fehér fólia is, alatta szép a fényezés. Képeket 1-2 napon belül készítek és kérésre küldök emailben. (A hasznaltauto.hu-ra még nem tenném fel, a topiclakók elsőbbséget élveznek.)

Akit érdekel, állok rendelkezésére: + 36 30 kettőhetvenöt 96 tíz

S3, 1.6, eredetileg 98 LE, valójában 110 LE (chip tuning), fix 7-7.5 literes fogyasztás, Mistral felszereltség, 2 éves, új KYB lengéscsillapítók, 234000 km.

Aki visszaolvas és megnézi a hozzászólásaimat, láthatja, hogy igyekeztem körültekintő, gondos gazdája lenni az autónak. Zimunak és a többieknek pedig ezúton szeretném megköszönni az éveken át tartó segítséget, tanácsokat! KÖSZÖNÖM NEKTEK!
Naplózva

Mersault

  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 296
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 2001
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 100LE
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1815 Dátum: 2022 Március, 19, 22:13:08 »

Az autót a használtautó.hu-n hirdetem, 280e Ft-ért. Ha egy klubtagot érdekelne, 250.000 Ft-ért odaadnám.
Naplózva

Mersault

  • Férfiak
  • Tag
  • *
  • Népszerűség: 2
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 296
  • Autó színe: fehér
  • Évjárat: 2001
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.6 - 100LE
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1816 Dátum: 2022 Március, 31, 14:21:41 »

Sziasztok!

Hát, elég nehezen megy el az autó... Ha esetleg valaki tudna segíteni az eladásban (vagy ismer valakit, mondjuk a keleti, szegényebb országrészben, ahol esetleg még sokáig elmehetne családi autóként az autó), az mindenkinek jó lehetne, nem lennék hálátlan. Kár lenne a bontóba tolni vagy odaadni egy marok drazséért valami rossz arcú neppernek. Ez egy műszakilag tökéletes autó most is. :(
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re:Börze
« Válasz #1817 Dátum: 2022 Április, 01, 15:16:20 »

Sziasztok!

Hát, elég nehezen megy el az autó... Ha esetleg valaki tudna segíteni az eladásban (vagy ismer valakit, mondjuk a keleti, szegényebb országrészben, ahol esetleg még sokáig elmehetne családi autóként az autó), az mindenkinek jó lehetne, nem lennék hálátlan. Kár lenne a bontóba tolni vagy odaadni egy marok drazséért valami rossz arcú neppernek. Ez egy műszakilag tökéletes autó most is. :(

Sajnos kicsi az esélye, hogy ennyiért elvigye valaki. Negyed millió forintot szerintem rá kell költeni, ha valaki igazán szépre meg szeretné csinálni.
Pedig igazad van: ezt meg lehet csinálni hibátlanra, és érdemes is lenne...
Naplózva

krissz306

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Népszerűség: 0
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 72
  • Autó színe: szürke
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Csengőd
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajts
Re:Börze
« Válasz #1818 Dátum: 2022 Szeptember, 30, 17:04:45 »

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1.8_xt_kuriozum_20_eve_1_tulajdonos_automata_176ekm_elnapfenyteto-18675461#sid=3fdde0ee-afe7-4143-9398-5e8dec01316d

Sziasztok! Kuriózumként hirdetik ezt a példányt. Milyen volt a visszhangja ezeknek a korai 1.8-asoknak automata váltóval?
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re:Börze
« Válasz #1819 Dátum: 2022 Október, 02, 15:50:50 »

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/peugeot/306/peugeot_306_1.8_xt_kuriozum_20_eve_1_tulajdonos_automata_176ekm_elnapfenyteto-18675461#sid=3fdde0ee-afe7-4143-9398-5e8dec01316d

Sziasztok! Kuriózumként hirdetik ezt a példányt. Milyen volt a visszhangja ezeknek a korai 1.8-asoknak automata váltóval?

Ez az 1.8 8V motor eléggé nagy étvágyú, és különösebben nem is dinamikus. Tesómnak Xantiában volt ilyen, a legalacsonyabb fogyasztása 9 liter körül volt, néha 11-et is benyelt. Oké, hogy némileg nehezebb az az autó, de 306-ban sem egy szerencsés ez a motor. Az automata váltó meg ugye négy sebességes, azzal nehezen tudnék szerény fogyasztást elképzelni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 [37]   Fel
 


Az oldal 0.321 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.