Szerző Téma: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.  (Megtekintve 384277 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1200 Dátum: 2008 Június, 20, 20:04:57 »
Volt valami a forum mal? valami hiba? mert egy darabig nem jĂśtt be nekem ĂŠs csak ujra indulĂĄs utĂĄn tudtam belĂŠpni hiba nĂŠlkĂźl.

Volt egy kis adatbĂĄzis gond,szerintem a szolgĂĄltatĂł csinĂĄlt valamit.

bandit306

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1201 Dátum: 2008 Június, 20, 20:23:10 »
Volt egy kis adatbĂĄzis gond,szerintem a szolgĂĄltatĂł csinĂĄlt valamit.
Oksi akkor jĂł
bĂĄr csak kicst zavart ez a dolog
de azĂŠrt kĂśszi. :-! :-! :-!

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1202 Dátum: 2008 Június, 21, 12:59:16 »
Radig taglapjĂĄt nem lehet a "tagok"-nĂĄl megnyitni..

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1203 Dátum: 2008 Június, 21, 13:18:22 »
Radig taglapjĂĄt nem lehet a "tagok"-nĂĄl megnyitni..

MostmĂĄr jĂł! Thx :-!

III. Ricardo

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1204 Dátum: 2008 Június, 21, 23:49:32 »
MostanĂĄban akadozik a fĂłrum, meg a klub oldal...

Vagy csak nĂĄlam teszi? Oo

Nem elérhető GiBR

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.766
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 114
  • :2019 Január, 23, 22:33:08
    • CarDomain
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1205 Dátum: 2008 Június, 21, 23:57:44 »
MostanĂĄban akadozik a fĂłrum, meg a klub oldal...

Vagy csak nĂĄlam teszi? Oo
Nem, tényleg nem volt elérhető pár percig

III. Ricardo

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1206 Dátum: 2008 Június, 21, 23:58:45 »
Nem, tényleg nem volt elérhető pár percig

Komolyan mondodm, hiĂĄnyĂŠrzetem volt... whistle

Gege

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1207 Dátum: 2008 Június, 29, 23:29:47 »
Gondolom mĂĄr kĂŠső este volt, ezĂŠrt nem tĹąnt fel;  ;)

http://www.306klub.hu/page/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=1

"helyezett" lenne a helyes.

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1208 Dátum: 2008 Július, 02, 13:35:01 »
NĂŠhĂĄny vĂĄltoztatĂĄs tĂśrtĂŠnt az oldalon!
Már csak egy ikon segítségével lehet képet beszúrni a hozzászólásokhoz. Megszűnt a nagyítási lehetőség, mert rettentően lassította az oldal betöltődését. Akik ezzel a zoom lehetőséggel illesztettek be képet, azok ellenőrizzék azokat, mert az oldal mostantól nem jeleníti meg ezeket a képeket.
MostantĂłl csak a "kicsinyĂ­tett kĂŠp beillesztĂŠse" cĂ­mĹą gomb mĹąkĂśdik(imgt - /imgt)!
Ezzel gombbal is ugyanĂşgy kell a kĂŠpeket beilleszteni, de csak kis mĂŠretben jelennek meg. Ha eredetiben is szeretnĂŠd a kĂŠpet megnĂŠzni, csak rĂĄ kell klikkelni a kĂŠpre.

WestBam

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1209 Dátum: 2008 Július, 02, 16:14:00 »
NĂŠhĂĄny vĂĄltoztatĂĄs tĂśrtĂŠnt az oldalon!
Már csak egy ikon segítségével lehet képet beszúrni a hozzászólásokhoz. Megszűnt a nagyítási lehetőség, mert rettentően lassította az oldal betöltődését. Akik ezzel a zoom lehetőséggel illesztettek be képet, azok ellenőrizzék azokat, mert az oldal mostantól nem jeleníti meg ezeket a képeket.
MostantĂłl csak a "kicsinyĂ­tett kĂŠp beillesztĂŠse" cĂ­mĹą gomb mĹąkĂśdik(imgt - /imgt)!
Ezzel gombbal is ugyanĂşgy kell a kĂŠpeket beilleszteni, de csak kis mĂŠretben jelennek meg. Ha eredetiben is szeretnĂŠd a kĂŠpet megnĂŠzni, csak rĂĄ kell klikkelni a kĂŠpre.

VĂŠgre valami ĂŠrtelmes vĂĄltoztatĂĄs! MiĂŠrt kellett a nagyĂ­thatĂł kĂŠp...
Nekem amugy angol szerverről még ígyis bazilassan tölti be az oldalt (melóhely). UPC-ről villámgyors :)

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1210 Dátum: 2008 Július, 02, 22:34:56 »
A kezdő oldalon benéztem a galériába és amikor ujra a kezdőlap menü pontot választottam úgy kezelt a gép mintha névvel és jelszóval léptem volna be. Ez nem hiba?
Lehet hogy mások előtt is megnyilik minden menü igy.
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1211 Dátum: 2008 Július, 03, 08:38:01 »
A kezdő oldalon benéztem a galériába és amikor ujra a kezdőlap menü pontot választottam úgy kezelt a gép mintha névvel és jelszóval léptem volna be. Ez nem hiba?
Lehet hogy mások előtt is megnyilik minden menü igy.
Én mindig Ă­gy szoktam belĂŠpni  ;D Egyszer bejelentkeztem "ĂĄllandĂłra", de amikor belĂŠpek nem vagyok bent, valami menĂźre rĂĄnyomok ĂŠs bent vagyok  ;D Ja ez IE-vel.
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

nyalee

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1212 Dátum: 2008 Július, 15, 21:00:16 »
tisztelt vezetőség!!
 van e arra lehetősĂŠg hogy a klubosoknak legyen FTP -jĂźk?
pl: képek felrakására mert mostanában a képfeltöltés szarakodik a képfetőltőn meg 1 hónap múlva törlik a képet ha nem nézik meg.
gondolom valami ĂŠves dij lenne 1-2e megĂŠrnĂŠ.

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1213 Dátum: 2008 Július, 15, 21:04:05 »
tisztelt vezetőség!!
 van e arra lehetősĂŠg hogy a klubosoknak legyen FTP -jĂźk?
pl: képek felrakására mert mostanában a képfeltöltés szarakodik a képfetőltőn meg 1 hónap múlva törlik a képet ha nem nézik meg.
gondolom valami ĂŠves dij lenne 1-2e megĂŠrnĂŠ.

Tárhelyünk korlátozott szóval erre nincs lehetőség. Van még egy tucat külföldi képfeltöltő oldal,azt is érdemes megpróbálni ,de ha ez se elég akkor regelj az extra.hu-ra és azt töltesz fel ftp-n keresztül amit szeretnél.

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1214 Dátum: 2008 Augusztus, 09, 13:51:57 »
Kedves mindenki!
 Ma nĂŠhĂĄny aprĂł vĂĄltozĂĄs tĂśrtĂŠnt a fĂłrumon. Ricardo ĂśtletĂŠnek kĂśszĂśnhetően a "Kinek mikor gyĂĄrtottĂĄk a kocsijĂĄt" valamint a "Kihez mikor kerĂźlt a kocsija" topic ĂĄtkerĂźlt a blogba, a "SajĂĄt kocsink tĂśrtĂŠnete" alĂĄ. Ricardo meg is kapta ĂŠrte amit ĂŠrdemelt!  ;D
 A mĂĄsik fontos vĂĄltoztatĂĄs, hogy mostantĂłl senki nem fog tudni Ăşj tĂŠmĂĄt indĂ­tani! KivĂŠtel ez alĂłl a "SajĂĄt kocsink tĂśrtĂŠnete", de itt viszont a vĂŠletlen beĂ­rĂĄsok elkerĂźlĂŠse ĂŠrdekĂŠben nem lehet mĂĄs blogjĂĄhoz hozzĂĄszĂłlni.
 Amennyiben valakinek mĂŠgis tĂĄmad valami ĂŠpkĂŠzlĂĄb Ăśtlete a tĂŠmĂĄkkal kapcsolatban, az keressen meg egy admint, aki vagy feloldja ezt a tilalmat, vagy lĂŠtrehoza a kĂ­vĂĄnt tĂŠmĂĄt.
TovĂĄbbi kellemes fĂłrumozĂĄst! ;)

zool

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1215 Dátum: 2008 Augusztus, 15, 17:39:55 »

Kicsit szőrszĂĄlhasogatok  ninja

A kincses kalendĂĄriom aug.21. bejegyzĂŠse: Hajna

(Tudom, csak ĂŠn vagyok olyan lĂźke hogy szĂşrja a szemem)

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1216 Dátum: 2008 Augusztus, 18, 17:19:37 »
Új hét új kép?
AmĂşgy szĂŠpek ezek a kocsik is
De volt a 7vĂŠgĂŠn mini tali :-!
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1217 Dátum: 2008 Augusztus, 18, 17:57:20 »
Új hét új kép?
AmĂşgy szĂŠpek ezek a kocsik is
De volt a 7vĂŠgĂŠn mini tali :-!

Ma tĂśltĂśttem fel,majd 1 hĂŠt mĂşlva ;)

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1218 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 10:03:30 »
Ma ismĂŠt talĂĄltam egy Ăşj sablont az oldalhoz. Ha esetleg valakinek a szĂźrkĂŠbb szĂ­nek jĂśnnĂŠnek be, akkor bĂĄtran merem ajĂĄnlani. ;) Viszont azt sajnĂĄlattal tapasztaltam, hogy nagyon sokan azt sem tudjĂĄk, hogyan kell beĂĄllĂ­tani egy mĂĄsik kinĂŠzetet.
Profil --> KinĂŠzet ĂŠs elrendezĂŠs --> Jelenlegi sablon --> Csere
És ilyen az új sablon:
[imgt]http://kepfeltoltes.hu/080819/2008_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]

Bobeek

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1219 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 11:27:26 »
Ma ismĂŠt talĂĄltam egy Ăşj sablont az oldalhoz. Ha esetleg valakinek a szĂźrkĂŠbb szĂ­nek jĂśnnĂŠnek be, akkor bĂĄtran merem ajĂĄnlani. ;) Viszont azt sajnĂĄlattal tapasztaltam, hogy nagyon sokan azt sem tudjĂĄk, hogyan kell beĂĄllĂ­tani egy mĂĄsik kinĂŠzetet.
Profil --> KinĂŠzet ĂŠs elrendezĂŠs --> Jelenlegi sablon --> Csere
És ilyen az új sablon:
[imgt]http://kepfeltoltes.hu/080819/2008_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]

 :-!
bĂĄr nekem mĂŠg mindĂ­g az eredeti jĂśn be a legjobban..  ::)

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1220 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 12:04:03 »
:-!
bĂĄr nekem mĂŠg mindĂ­g az eredeti jĂśn be a legjobban..  ::)
Nem vagy vele egyedül, de mikor kérdeztem(nem tőled), hogy mégis milyen lenne ami tetszene, arra meg nem kaptam válasz. Ezért azt kell beosztani, ami van! :D

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1221 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 12:14:55 »
Nem vagy vele egyedül, de mikor kérdeztem(nem tőled), hogy mégis milyen lenne ami tetszene, arra meg nem kaptam válasz. Ezért azt kell beosztani, ami van! :D

Na, akkor: nekem is az "alap" tetszik legjobban. De: Akkor lenne igazĂĄn stĂ­lszerĹą, ha a sĂśtĂŠtkĂŠk rĂŠsze peugeot kĂŠk lenne ;)

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1222 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:01:40 »
Kedves mindenki!
Ma bekerült a fórumba egy FIGYELMEZTETÉSEK mód. Ezt csak a moderátorok tudják használni, de benneteket érint. Akik megszegik a szabályokat, azok fognak külömböző figyelmeztetésekben részesülni és ezt elrettentésül a többiek is látni fogják. Amiért biztosan jár a figyelmeztetés, az offolás meg az értelmezhetetlen hozzászólás.
Akit:
 figyelmeztetnek, az gond nĂŠlkĂźl hasznĂĄlhatja tovĂĄbb a fĂłrumot, de a profiljĂĄnĂĄl megjelenik a FIGYELMEZTETVE felirat
 moderĂĄlnak, az csak moderĂĄtori engedĂŠllyel tudja kĂśzzĂŠtenni a hozzĂĄszĂłlĂĄsĂĄt ĂŠs megjenik a MODERÁLVA felirat a profiljĂĄnĂĄl(ez kellemetlen, ha ĂŠppen egy moderĂĄtor sincs a kĂśzelben, de szeretnĂŠl hozzĂĄszĂłlni)
 nĂŠmĂ­tanak, az egyĂĄltalĂĄn nem tud majd hozzĂĄszĂłlni az oldalhoz ĂŠs megjenik a profiljĂĄnĂĄl a NÉMÍTOTT felirat, de a privĂĄt Ăźzenetek azĂŠrt mĂŠg mĹąkĂśdnek
 letiltanak, az be sem tud jelentkezni az oldalra, valamint a LETILTVA feliratot is lĂĄthatjĂĄk a tĂśbbiek.
Ezek a figyelmeztetések 3napig érvényesek, de lehet hosszab távra is időzíteni, illetve bármikor vissza is vonhatják a moderátorok.
Nagyon reméljük, hogy az első szintnél komolyabb megrovást senki sem fog kapni! ;)

nyalee

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1223 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:05:36 »
Kedves mindenki!
Ma bekerült a fórumba egy FIGYELMEZTETÉSEK mód. Ezt csak a moderátorok tudják használni, de benneteket érint. Akik megszegik a szabályokat, azok fognak külömböző figyelmeztetésekben részesülni és ezt elrettentésül a többiek is látni fogják. Amiért biztosan jár a figyelmeztetés, az offolás meg az értelmezhetetlen hozzászólás.
Akit:
 figyelmeztetnek, az gond nĂŠlkĂźl hasznĂĄlhatja tovĂĄbb a fĂłrumot, de a profiljĂĄnĂĄl megjelenik a FIGYELMEZTETVE felirat
 moderĂĄlnak, az csak moderĂĄtori engedĂŠllyel tudja kĂśzzĂŠtenni a hozzĂĄszĂłlĂĄsĂĄt ĂŠs megjenik a MODERÁLVA felirat a profiljĂĄnĂĄl(ez kellemetlen, ha ĂŠppen egy moderĂĄtor sincs a kĂśzelben, de szeretnĂŠl hozzĂĄszĂłlni)
 nĂŠmĂ­tanak, az egyĂĄltalĂĄn nem tud majd hozzĂĄszĂłlni az oldalhoz ĂŠs megjenik a profiljĂĄnĂĄl a NÉMÍTOTT felirat, de a privĂĄt Ăźzenetek azĂŠrt mĂŠg mĹąkĂśdnek
 letiltanak, az be sem tud jelentkezni az oldalra, valamint a LETILTVA feliratot is lĂĄthatjĂĄk a tĂśbbiek.
Ezek a figyelmeztetések 3napig érvényesek, de lehet hosszab távra is időzíteni, illetve bármikor vissza is vonhatják a moderátorok.
Nagyon reméljük, hogy az első szintnél komolyabb megrovást senki sem fog kapni! ;)


erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nĂŠlkĂźl is megvolt a fĂłrum mĂŠrt kell ilyen hĂźlyesĂŠggel b@sztatni szegĂŠny nĂŠpet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1224 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:14:37 »

erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nĂŠlkĂźl is megvolt a fĂłrum mĂŠrt kell ilyen hĂźlyesĂŠggel b@sztatni szegĂŠny nĂŠpet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.

Nem fogok veled vitĂĄba szĂĄllni, de ha a szerelĂŠs topicban olvasnĂĄd, hogy kinek, milyen napja volt mĂşlthĂŠten szerdĂĄn, akkor megĂŠrtenĂŠd miĂŠrt kellenek az ilyen aprĂłsĂĄgok. Ha viszont valakinek fĂĄj, hogy lĂŠteznek szabĂĄlyok is, hĂĄt...

Bobeek

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1225 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:15:17 »

erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nĂŠlkĂźl is megvolt a fĂłrum mĂŠrt kell ilyen hĂźlyesĂŠggel b@sztatni szegĂŠny nĂŠpet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.


miĂŠrt is lenne marhasĂĄg?? erre mĂĄr nagyon rĂŠgĂłta szĂźksĂŠg volt!!
Ês ha az, hogy Êsszel kell irogatni, nem szÊtoffolni a topicokat, nem Êrtelmetlen halandzsåkat írni, kicsit odafigyelni a helyesíråsra, valakit elßldÜz a klubból, håt az az Ő baja..

nyalee

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1226 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:18:55 »
Nem fogok veled vitĂĄba szĂĄllni, de ha a szerelĂŠs topicban olvasnĂĄd, hogy kinek, milyen napja volt mĂşlthĂŠten szerdĂĄn, akkor megĂŠrtenĂŠd miĂŠrt kellenek az ilyen aprĂłsĂĄgok. Ha viszont valakinek fĂĄj, hogy lĂŠteznek szabĂĄlyok is, hĂĄt...
nem kell vitĂĄzni megĂŠrtem ĂŠn. vannak szabĂĄlyok csak ha az ember kijavĂ­tja a sajĂĄt hibĂĄit akkor mi tĂśrtĂŠnik???

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1227 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:24:55 »
nem kell vitĂĄzni megĂŠrtem ĂŠn. vannak szabĂĄlyok csak ha az ember kijavĂ­tja a sajĂĄt hibĂĄit akkor mi tĂśrtĂŠnik???
Visszaolvasol vagy 4 hozzĂĄszĂłlĂĄst ĂŠs megkapod a vĂĄlaszt. Semmi kĂśvetkezmĂŠnye egy egyszerĹą figyelmeztetĂŠsnek, csak tudatja veled, hogy mĂĄskor figyelj oda, ĂŠs ha nem csinĂĄlsz semmi "rosszat", akkor 3 nap mĂşlva eltĹąnik.

WestBam

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1228 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:21:57 »
Kedves mindenki!
Ma bekerült a fórumba egy FIGYELMEZTETÉSEK mód. Ezt csak a moderátorok tudják használni, de benneteket érint. Akik megszegik a szabályokat, azok fognak külömböző figyelmeztetésekben részesülni és ezt elrettentésül a többiek is látni fogják. Amiért biztosan jár a figyelmeztetés, az offolás meg az értelmezhetetlen hozzászólás.
Akit:
 figyelmeztetnek, az gond nĂŠlkĂźl hasznĂĄlhatja tovĂĄbb a fĂłrumot, de a profiljĂĄnĂĄl megjelenik a FIGYELMEZTETVE felirat
 moderĂĄlnak, az csak moderĂĄtori engedĂŠllyel tudja kĂśzzĂŠtenni a hozzĂĄszĂłlĂĄsĂĄt ĂŠs megjenik a MODERÁLVA felirat a profiljĂĄnĂĄl(ez kellemetlen, ha ĂŠppen egy moderĂĄtor sincs a kĂśzelben, de szeretnĂŠl hozzĂĄszĂłlni)
 nĂŠmĂ­tanak, az egyĂĄltalĂĄn nem tud majd hozzĂĄszĂłlni az oldalhoz ĂŠs megjenik a profiljĂĄnĂĄl a NÉMÍTOTT felirat, de a privĂĄt Ăźzenetek azĂŠrt mĂŠg mĹąkĂśdnek
 letiltanak, az be sem tud jelentkezni az oldalra, valamint a LETILTVA feliratot is lĂĄthatjĂĄk a tĂśbbiek.
Ezek a figyelmeztetések 3napig érvényesek, de lehet hosszab távra is időzíteni, illetve bármikor vissza is vonhatják a moderátorok.
Nagyon reméljük, hogy az első szintnél komolyabb megrovást senki sem fog kapni! ;)
Azért nézegetem a fórumot még most is, hogy elég csendes és elfoglalt vagyok, de ilyenekre tényleg szükség van? Nekem pl. nem tűnt fel, hogy valaki nagyon "rossz" lenne mostanában... Attól függetlenül attól nem tartok, hogy valamelyik szintet valaha is megkapnám a büntik közül de szerintem annyira nem fontos ez a klubban... tudjuk kinek mi a gyengébb pontja és már szerintem megszoktuk. Ha valaki beregel rombolni azt meg úgyis kivágjátok 1-2 nap alatt. Részemről ennyi, felőlem akár egy botot is betehettek aki rendet tesz =)

Bobeek

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1229 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:28:27 »
Azért nézegetem a fórumot még most is, hogy elég csendes és elfoglalt vagyok, de ilyenekre tényleg szükség van? Nekem pl. nem tűnt fel, hogy valaki nagyon "rossz" lenne mostanában... Attól függetlenül attól nem tartok, hogy valamelyik szintet valaha is megkapnám a büntik közül de szerintem annyira nem fontos ez a klubban... tudjuk kinek mi a gyengébb pontja és már szerintem megszoktuk. Ha valaki beregel rombolni azt meg úgyis kivágjátok 1-2 nap alatt. Részemről ennyi, felőlem akár egy botot is betehettek aki rendet tesz =)

sztem ez az egĂŠsz inkĂĄbb az offolĂĄsra cĂŠlzĂłdott.. meg az ĂŠrtelmetlen mondatokra..  ::)

mĂĄs: Bally miĂŠrt van figyelmeztetve??  Oo (mĂĄr ~dĂŠlelőtt Ăłta)

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1230 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:38:00 »
Azért nézegetem a fórumot még most is, hogy elég csendes és elfoglalt vagyok, de ilyenekre tényleg szükség van? Nekem pl. nem tűnt fel, hogy valaki nagyon "rossz" lenne mostanában... Attól függetlenül attól nem tartok, hogy valamelyik szintet valaha is megkapnám a büntik közül de szerintem annyira nem fontos ez a klubban... tudjuk kinek mi a gyengébb pontja és már szerintem megszoktuk. Ha valaki beregel rombolni azt meg úgyis kivágjátok 1-2 nap alatt. Részemről ennyi, felőlem akár egy botot is betehettek aki rendet tesz =)
Nos mivel egyre tĂśbb tĂŠma ki lett mĂĄr vesĂŠzve, egyre kevesebb megbeszĂŠlni valĂł tĂŠma van a fĂłrumon, a "rosszalkodĂĄsok" szĂĄma is erősen csĂśkken. Persze nem volt ez mindĂ­g Ă­gy ĂŠs arra sincs biztosĂ­tĂŠk, hogy nem is lesz. Viszont hogy valaki Ăśssze-vissza Ă­rogasson miden topicba, az nem megy! De ha azt mondom, hogy volt mĂĄr olyan, hogy valaki nem tudott egy ĂŠrtelmes mondatot leĂ­rni? Hadd ne kelljen mĂĄr talĂĄlgatni, hogy mit is szeretett volna.  Ez a mĂłd pedig akkor igazĂĄn hatĂĄsos, ha soha nem kell hasznĂĄlni! ;)
sztem ez az egĂŠsz inkĂĄbb az offolĂĄsra cĂŠlzĂłdott.. meg az ĂŠrtelmetlen mondatokra..  ::)

mĂĄs: Bally miĂŠrt van figyelmeztetve??  Oo (mĂĄr ~dĂŠlelőtt Ăłta)
Ööö, maradjunk annyiban, hogy kipróbáltuk a lehetőségeket, de úgyfelejtettük! Már nincs figyelmeztetve...

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1231 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:56:18 »
sztem ez az egĂŠsz inkĂĄbb az offolĂĄsra cĂŠlzĂłdott.. meg az ĂŠrtelmetlen mondatokra..  ::)

mĂĄs: Bally miĂŠrt van figyelmeztetve??  Oo (mĂĄr ~dĂŠlelőtt Ăłta)

TĂşlĂŠltem :)
KĂśszi az aggĂłdĂĄst :)
           
                                            

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1232 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 23:03:32 »

erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nĂŠlkĂźl is megvolt a fĂłrum mĂŠrt kell ilyen hĂźlyesĂŠggel b@sztatni szegĂŠny nĂŠpet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.


miĂŠrt is? ezzel csak rendet szeretnĂŠnk rakni, hogy mindenki ott Ă­rjon ahova tartozik a hozzĂĄszolĂĄs mondani valĂłja!

Nem elérhető Sylvi

  • KovinĂŠ
  • Nők
  • MĂĄniĂĄkus
  • ***
  • Hozzászólások: 1.828
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 53
  • :2012 Április, 26, 22:15:07
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1233 Dátum: 2008 Szeptember, 08, 14:44:25 »
mikor lesz  jĂł a letĂśltĂŠseknĂŠl a szĂłrĂłlap letĂśltĂŠse?  Nekem mindig ezt Ă­rja ki  :  A dokumentumot egy mĂĄsik felhasznĂĄlĂł szerkeszti/frissĂ­ti, ezĂŠrt most nem elĂŠrhet?.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1234 Dátum: 2008 Szeptember, 08, 14:56:01 »
mikor lesz  jĂł a letĂśltĂŠseknĂŠl a szĂłrĂłlap letĂśltĂŠse?  Nekem mindig ezt Ă­rja ki  :  A dokumentumot egy mĂĄsik felhasznĂĄlĂł szerkeszti/frissĂ­ti, ezĂŠrt most nem elĂŠrhet?.

Ha nem felejtem el akkor este neki ĂĄlok megoperĂĄlni...

Nem elérhető Sylvi

  • KovinĂŠ
  • Nők
  • MĂĄniĂĄkus
  • ***
  • Hozzászólások: 1.828
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 53
  • :2012 Április, 26, 22:15:07
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1235 Dátum: 2008 Szeptember, 08, 14:58:21 »
Ha nem felejtem el akkor este neki ĂĄlok megoperĂĄlni...
köszi előre is

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1236 Dátum: 2008 Szeptember, 18, 09:26:08 »
A "hĂŠt kĂŠpe" rovatot lassan ĂĄt kell nevezni 2 hĂŠt kĂŠpĂŠre :-))

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1237 Dátum: 2008 Szeptember, 18, 10:02:43 »
A "hĂŠt kĂŠpe" rovatot lassan ĂĄt kell nevezni 2 hĂŠt kĂŠpĂŠre :-))

Én is frissítettem (volna) de még mindig Gébi jön be! Bár szép a kép a verda is de csak a hét képe a rovat neve...

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1238 Dátum: 2008 Október, 12, 09:20:24 »
A klubmail csak nálam nem érhető el ???

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1239 Dátum: 2008 Október, 12, 09:22:59 »
A klubmail csak nálam nem érhető el ???
NĂĄlam mĂźkszik. :)

zool

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1240 Dátum: 2008 Október, 12, 10:21:58 »
A klubmail csak nálam nem érhető el ???

NĂĄlam is jĂł.

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1241 Dátum: 2008 Október, 12, 10:25:51 »
NĂĄlam is jĂł.


NĂĄlam mĂźkszik. :)

Nekem azt Ă­rja, a tanĂşsĂ­tvĂĄny lejĂĄrt :-\

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1242 Dátum: 2008 Október, 12, 11:47:52 »
Nekem azt Ă­rja, a tanusĂ­tvĂĄny lejĂĄrt :-\


fogadd el ĂŠs megbĂ­zol benne!

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1243 Dátum: 2008 Október, 27, 21:46:48 »
Új hét régi kép?
Nem megy mĂŠg az automatic vĂĄlasztĂĄs?

III. Ricardo

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1244 Dátum: 2008 November, 06, 22:36:03 »
Dakar ĂŠs Bally kis kĂŠpe(avatar) nem lĂĄtszik...

Nincs nektek, vagy csak nĂĄlam nem lĂĄthatĂł?

bandit306

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1245 Dátum: 2008 November, 09, 12:21:42 »
Azt mĂŠg nem tudtam megoldani, hogy a profil beĂĄllĂ­tĂĄsnĂĄl hogyan tudnĂĄm betenni valamifĂŠle kĂŠpet, ĂŠs ez nagyon bosszant. oda ahol sok klubtĂĄrsnak kĂŠp van a Hsz ek alĂĄ ĂŠncsak szĂśveget tudok oda beĂ­rni. valakinek el kellene kĂźldenem, vagy csak nem lĂĄtok valami beilleszt feliratot?

tibcsi

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1246 Dátum: 2008 November, 09, 12:46:28 »
Azt mĂŠg nem tudtam megoldani, hogy a profil beĂĄllĂ­tĂĄsnĂĄl hogyan tudnĂĄm betenni valamifĂŠle kĂŠpet, ĂŠs ez nagyon bosszant. oda ahol sok klubtĂĄrsnak kĂŠp van a Hsz ek alĂĄ ĂŠncsak szĂśveget tudok oda beĂ­rni. valakinek el kellene kĂźldenem, vagy csak nem lĂĄtok valami beilleszt feliratot?
TĂśltsd fel valahova a kĂŠpet ĂŠs kĂźld el a linket, majd beszerelem. De a mĂŠretezĂŠsĂŠre azĂŠrt figyelj oda!

bandit306

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1247 Dátum: 2008 November, 09, 12:48:07 »
TĂśltsd fel valahova a kĂŠpet ĂŠs kĂźld el a linket, majd beszerelem. De a mĂŠretezĂŠsĂŠre azĂŠrt figyelj oda!
KĂśszi az infĂłt mĂŠg nem kĂŠszĂźltem el vele. :-! :-!
ha elkĂŠszĂźlt akkor kĂźldĂśm.

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1248 Dátum: 2008 November, 09, 13:41:36 »
KĂśszi az infĂłt mĂŠg nem kĂŠszĂźltem el vele. :-! :-!
ha elkĂŠszĂźlt akkor kĂźldĂśm.

Ăşgyan Ăşgy kell mit ha HSZ-hez raknĂĄl be kĂŠpet!

pl:  [img]http://www.306klub.hu/rob/rozsahegyir_banner.gif[/img

DE A MÉRETEZÉSRE FIGYELJ!

bandit306

  • Vendég
Re: FrissĂ­tĂŠs ĂŠs hibĂĄk jelzĂŠse.
« Válasz #1249 Dátum: 2008 November, 09, 14:11:22 »
Ăşgyan Ăşgy kell mit ha HSZ-hez raknĂĄl be kĂŠpet!

pl:  [img]http://www.306klub.hu/rob/rozsahegyir_banner.gif[/img

DE A MÉRETEZÉSRE FIGYELJ!
Na azt a beszĂşrĂłs dolgot nem talĂĄltam. vagy beĂ­rom ĂŠs kĂśzĂŠillesztem?
Na köszi a segítséget egyenlőre ezt próbának szánom. majd cserélem
 :-! :-! :-!

 


Google PageRank