Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 51   Le

Szerző Téma: Frissítés és hibák jelzése.  (Megtekintve 383144 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

K Nándor

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1200 Dátum: 2008 Június, 20, 20:04:57 »

Volt valami a forum mal? valami hiba? mert egy darabig nem jött be nekem és csak ujra indulás után tudtam belépni hiba nélkül.

Volt egy kis adatbázis gond,szerintem a szolgáltató csinált valamit.
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1201 Dátum: 2008 Június, 20, 20:23:10 »

Volt egy kis adatbázis gond,szerintem a szolgáltató csinált valamit.
Oksi akkor jó
bár csak kicst zavart ez a dolog
de azért köszi. :-! :-! :-!
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1202 Dátum: 2008 Június, 21, 12:59:16 »

Radig taglapját nem lehet a "tagok"-nál megnyitni..
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1203 Dátum: 2008 Június, 21, 13:18:22 »

Radig taglapját nem lehet a "tagok"-nál megnyitni..

Mostmár jó! Thx :-!
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1204 Dátum: 2008 Június, 21, 23:49:32 »

Mostanában akadozik a fórum, meg a klub oldal...

Vagy csak nálam teszi? Oo
Naplózva

GiBR

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 114
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.766
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 1999.03
  • Lakóhely: Békéscsaba-Győr
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
    • CarDomain
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1205 Dátum: 2008 Június, 21, 23:57:44 »

Mostanában akadozik a fórum, meg a klub oldal...

Vagy csak nálam teszi? Oo
Nem, tényleg nem volt elérhető pár percig
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1206 Dátum: 2008 Június, 21, 23:58:45 »

Nem, tényleg nem volt elérhető pár percig

Komolyan mondodm, hiányérzetem volt... whistle
Naplózva

Gege

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1207 Dátum: 2008 Június, 29, 23:29:47 »

Gondolom már késő este volt, ezért nem tűnt fel;  ;)

http://www.306klub.hu/page/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=1

"helyezett" lenne a helyes.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1208 Dátum: 2008 Július, 02, 13:35:01 »

Néhány változtatás történt az oldalon!
Már csak egy ikon segítségével lehet képet beszúrni a hozzászólásokhoz. Megszűnt a nagyítási lehetőség, mert rettentően lassította az oldal betöltődését. Akik ezzel a zoom lehetőséggel illesztettek be képet, azok ellenőrizzék azokat, mert az oldal mostantól nem jeleníti meg ezeket a képeket.
Mostantól csak a "kicsinyített kép beillesztése" című gomb működik(imgt - /imgt)!
Ezzel gombbal is ugyanúgy kell a képeket beilleszteni, de csak kis méretben jelennek meg. Ha eredetiben is szeretnéd a képet megnézni, csak rá kell klikkelni a képre.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1209 Dátum: 2008 Július, 02, 16:14:00 »

Néhány változtatás történt az oldalon!
Már csak egy ikon segítségével lehet képet beszúrni a hozzászólásokhoz. Megszűnt a nagyítási lehetőség, mert rettentően lassította az oldal betöltődését. Akik ezzel a zoom lehetőséggel illesztettek be képet, azok ellenőrizzék azokat, mert az oldal mostantól nem jeleníti meg ezeket a képeket.
Mostantól csak a "kicsinyített kép beillesztése" című gomb működik(imgt - /imgt)!
Ezzel gombbal is ugyanúgy kell a képeket beilleszteni, de csak kis méretben jelennek meg. Ha eredetiben is szeretnéd a képet megnézni, csak rá kell klikkelni a képre.

Végre valami értelmes változtatás! Miért kellett a nagyítható kép...
Nekem amugy angol szerverről még ígyis bazilassan tölti be az oldalt (melóhely). UPC-ről villámgyors :)
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1210 Dátum: 2008 Július, 02, 22:34:56 »

A kezdő oldalon benéztem a galériába és amikor ujra a kezdőlap menü pontot választottam úgy kezelt a gép mintha névvel és jelszóval léptem volna be. Ez nem hiba?
Lehet hogy mások előtt is megnyilik minden menü igy.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1211 Dátum: 2008 Július, 03, 08:38:01 »

A kezdő oldalon benéztem a galériába és amikor ujra a kezdőlap menü pontot választottam úgy kezelt a gép mintha névvel és jelszóval léptem volna be. Ez nem hiba?
Lehet hogy mások előtt is megnyilik minden menü igy.
Én mindig így szoktam belépni  ;D Egyszer bejelentkeztem "állandóra", de amikor belépek nem vagyok bent, valami menüre rányomok és bent vagyok  ;D Ja ez IE-vel.
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

nyalee

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1212 Dátum: 2008 Július, 15, 21:00:16 »

tisztelt vezetőség!!
 van e arra lehetőség hogy a klubosoknak legyen FTP -jük?
pl: képek felrakására mert mostanában a képfeltöltés szarakodik a képfetőltőn meg 1 hónap múlva törlik a képet ha nem nézik meg.
gondolom valami éves dij lenne 1-2e megérné.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1213 Dátum: 2008 Július, 15, 21:04:05 »

tisztelt vezetőség!!
 van e arra lehetőség hogy a klubosoknak legyen FTP -jük?
pl: képek felrakására mert mostanában a képfeltöltés szarakodik a képfetőltőn meg 1 hónap múlva törlik a képet ha nem nézik meg.
gondolom valami éves dij lenne 1-2e megérné.

Tárhelyünk korlátozott szóval erre nincs lehetőség. Van még egy tucat külföldi képfeltöltő oldal,azt is érdemes megpróbálni ,de ha ez se elég akkor regelj az extra.hu-ra és azt töltesz fel ftp-n keresztül amit szeretnél.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1214 Dátum: 2008 Augusztus, 09, 13:51:57 »

Kedves mindenki!
 Ma néhány apró változás történt a fórumon. Ricardo ötletének köszönhetően a "Kinek mikor gyártották a kocsiját" valamint a "Kihez mikor került a kocsija" topic átkerült a blogba, a "Saját kocsink története" alá. Ricardo meg is kapta érte amit érdemelt!  ;D
 A másik fontos változtatás, hogy mostantól senki nem fog tudni új témát indítani! Kivétel ez alól a "Saját kocsink története", de itt viszont a véletlen beírások elkerülése érdekében nem lehet más blogjához hozzászólni.
 Amennyiben valakinek mégis támad valami épkézláb ötlete a témákkal kapcsolatban, az keressen meg egy admint, aki vagy feloldja ezt a tilalmat, vagy létrehoza a kívánt témát.
További kellemes fórumozást! ;)
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1215 Dátum: 2008 Augusztus, 15, 17:39:55 »


Kicsit szőrszálhasogatok  ninja

A kincses kalendáriom aug.21. bejegyzése: Hajna

(Tudom, csak én vagyok olyan lüke hogy szúrja a szemem)
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1216 Dátum: 2008 Augusztus, 18, 17:19:37 »

Új hét új kép?
Amúgy szépek ezek a kocsik is
De volt a 7végén mini tali :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

K Nándor

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1217 Dátum: 2008 Augusztus, 18, 17:57:20 »

Új hét új kép?
Amúgy szépek ezek a kocsik is
De volt a 7végén mini tali :-!

Ma töltöttem fel,majd 1 hét múlva ;)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1218 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 10:03:30 »

Ma ismét találtam egy új sablont az oldalhoz. Ha esetleg valakinek a szürkébb színek jönnének be, akkor bátran merem ajánlani. ;) Viszont azt sajnálattal tapasztaltam, hogy nagyon sokan azt sem tudják, hogyan kell beállítani egy másik kinézetet.
Profil --> Kinézet és elrendezés --> Jelenlegi sablon --> Csere
És ilyen az új sablon:
[imgt]http://kepfeltoltes.hu/080819/2008_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1219 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 11:27:26 »

Ma ismét találtam egy új sablont az oldalhoz. Ha esetleg valakinek a szürkébb színek jönnének be, akkor bátran merem ajánlani. ;) Viszont azt sajnálattal tapasztaltam, hogy nagyon sokan azt sem tudják, hogyan kell beállítani egy másik kinézetet.
Profil --> Kinézet és elrendezés --> Jelenlegi sablon --> Csere
És ilyen az új sablon:
[imgt]http://kepfeltoltes.hu/080819/2008_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/imgt]

 :-!
bár nekem még mindíg az eredeti jön be a legjobban..  ::)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1220 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 12:04:03 »

:-!
bár nekem még mindíg az eredeti jön be a legjobban..  ::)
Nem vagy vele egyedül, de mikor kérdeztem(nem tőled), hogy mégis milyen lenne ami tetszene, arra meg nem kaptam válasz. Ezért azt kell beosztani, ami van! :D
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1221 Dátum: 2008 Augusztus, 19, 12:14:55 »

Nem vagy vele egyedül, de mikor kérdeztem(nem tőled), hogy mégis milyen lenne ami tetszene, arra meg nem kaptam válasz. Ezért azt kell beosztani, ami van! :D

Na, akkor: nekem is az "alap" tetszik legjobban. De: Akkor lenne igazán stílszerű, ha a sötétkék része peugeot kék lenne ;)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1222 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:01:40 »

Kedves mindenki!
Ma bekerült a fórumba egy FIGYELMEZTETÉSEK mód. Ezt csak a moderátorok tudják használni, de benneteket érint. Akik megszegik a szabályokat, azok fognak külömböző figyelmeztetésekben részesülni és ezt elrettentésül a többiek is látni fogják. Amiért biztosan jár a figyelmeztetés, az offolás meg az értelmezhetetlen hozzászólás.
Akit:
 figyelmeztetnek, az gond nélkül használhatja tovább a fórumot, de a profiljánál megjelenik a FIGYELMEZTETVE felirat
 moderálnak, az csak moderátori engedéllyel tudja közzétenni a hozzászólását és megjenik a MODERÁLVA felirat a profiljánál(ez kellemetlen, ha éppen egy moderátor sincs a közelben, de szeretnél hozzászólni)
 némítanak, az egyáltalán nem tud majd hozzászólni az oldalhoz és megjenik a profiljánál a NÉMÍTOTT felirat, de a privát üzenetek azért még működnek
 letiltanak, az be sem tud jelentkezni az oldalra, valamint a LETILTVA feliratot is láthatják a többiek.
Ezek a figyelmeztetések 3napig érvényesek, de lehet hosszab távra is időzíteni, illetve bármikor vissza is vonhatják a moderátorok.
Nagyon reméljük, hogy az első szintnél komolyabb megrovást senki sem fog kapni! ;)
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1223 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:05:36 »

Kedves mindenki!
Ma bekerült a fórumba egy FIGYELMEZTETÉSEK mód. Ezt csak a moderátorok tudják használni, de benneteket érint. Akik megszegik a szabályokat, azok fognak külömböző figyelmeztetésekben részesülni és ezt elrettentésül a többiek is látni fogják. Amiért biztosan jár a figyelmeztetés, az offolás meg az értelmezhetetlen hozzászólás.
Akit:
 figyelmeztetnek, az gond nélkül használhatja tovább a fórumot, de a profiljánál megjelenik a FIGYELMEZTETVE felirat
 moderálnak, az csak moderátori engedéllyel tudja közzétenni a hozzászólását és megjenik a MODERÁLVA felirat a profiljánál(ez kellemetlen, ha éppen egy moderátor sincs a közelben, de szeretnél hozzászólni)
 némítanak, az egyáltalán nem tud majd hozzászólni az oldalhoz és megjenik a profiljánál a NÉMÍTOTT felirat, de a privát üzenetek azért még működnek
 letiltanak, az be sem tud jelentkezni az oldalra, valamint a LETILTVA feliratot is láthatják a többiek.
Ezek a figyelmeztetések 3napig érvényesek, de lehet hosszab távra is időzíteni, illetve bármikor vissza is vonhatják a moderátorok.
Nagyon reméljük, hogy az első szintnél komolyabb megrovást senki sem fog kapni! ;)


erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nélkül is megvolt a fórum mért kell ilyen hülyeséggel b@sztatni szegény népet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1224 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:14:37 »


erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nélkül is megvolt a fórum mért kell ilyen hülyeséggel b@sztatni szegény népet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.

Nem fogok veled vitába szállni, de ha a szerelés topicban olvasnád, hogy kinek, milyen napja volt múlthéten szerdán, akkor megértenéd miért kellenek az ilyen apróságok. Ha viszont valakinek fáj, hogy léteznek szabályok is, hát...
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1225 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:15:17 »


erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nélkül is megvolt a fórum mért kell ilyen hülyeséggel b@sztatni szegény népet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.


miért is lenne marhaság?? erre már nagyon régóta szükség volt!!
és ha az, hogy ésszel kell irogatni, nem szétoffolni a topicokat, nem értelmetlen halandzsákat írni, kicsit odafigyelni a helyesírásra, valakit elüldöz a klubból, hát az az Ő baja..
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1226 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:18:55 »

Nem fogok veled vitába szállni, de ha a szerelés topicban olvasnád, hogy kinek, milyen napja volt múlthéten szerdán, akkor megértenéd miért kellenek az ilyen apróságok. Ha viszont valakinek fáj, hogy léteznek szabályok is, hát...
nem kell vitázni megértem én. vannak szabályok csak ha az ember kijavítja a saját hibáit akkor mi történik???
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1227 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 18:24:55 »

nem kell vitázni megértem én. vannak szabályok csak ha az ember kijavítja a saját hibáit akkor mi történik???
Visszaolvasol vagy 4 hozzászólást és megkapod a választ. Semmi következménye egy egyszerű figyelmeztetésnek, csak tudatja veled, hogy máskor figyelj oda, és ha nem csinálsz semmi "rosszat", akkor 3 nap múlva eltűnik.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1228 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:21:57 »

Kedves mindenki!
Ma bekerült a fórumba egy FIGYELMEZTETÉSEK mód. Ezt csak a moderátorok tudják használni, de benneteket érint. Akik megszegik a szabályokat, azok fognak külömböző figyelmeztetésekben részesülni és ezt elrettentésül a többiek is látni fogják. Amiért biztosan jár a figyelmeztetés, az offolás meg az értelmezhetetlen hozzászólás.
Akit:
 figyelmeztetnek, az gond nélkül használhatja tovább a fórumot, de a profiljánál megjelenik a FIGYELMEZTETVE felirat
 moderálnak, az csak moderátori engedéllyel tudja közzétenni a hozzászólását és megjenik a MODERÁLVA felirat a profiljánál(ez kellemetlen, ha éppen egy moderátor sincs a közelben, de szeretnél hozzászólni)
 némítanak, az egyáltalán nem tud majd hozzászólni az oldalhoz és megjenik a profiljánál a NÉMÍTOTT felirat, de a privát üzenetek azért még működnek
 letiltanak, az be sem tud jelentkezni az oldalra, valamint a LETILTVA feliratot is láthatják a többiek.
Ezek a figyelmeztetések 3napig érvényesek, de lehet hosszab távra is időzíteni, illetve bármikor vissza is vonhatják a moderátorok.
Nagyon reméljük, hogy az első szintnél komolyabb megrovást senki sem fog kapni! ;)
Azért nézegetem a fórumot még most is, hogy elég csendes és elfoglalt vagyok, de ilyenekre tényleg szükség van? Nekem pl. nem tűnt fel, hogy valaki nagyon "rossz" lenne mostanában... Attól függetlenül attól nem tartok, hogy valamelyik szintet valaha is megkapnám a büntik közül de szerintem annyira nem fontos ez a klubban... tudjuk kinek mi a gyengébb pontja és már szerintem megszoktuk. Ha valaki beregel rombolni azt meg úgyis kivágjátok 1-2 nap alatt. Részemről ennyi, felőlem akár egy botot is betehettek aki rendet tesz =)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1229 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:28:27 »

Azért nézegetem a fórumot még most is, hogy elég csendes és elfoglalt vagyok, de ilyenekre tényleg szükség van? Nekem pl. nem tűnt fel, hogy valaki nagyon "rossz" lenne mostanában... Attól függetlenül attól nem tartok, hogy valamelyik szintet valaha is megkapnám a büntik közül de szerintem annyira nem fontos ez a klubban... tudjuk kinek mi a gyengébb pontja és már szerintem megszoktuk. Ha valaki beregel rombolni azt meg úgyis kivágjátok 1-2 nap alatt. Részemről ennyi, felőlem akár egy botot is betehettek aki rendet tesz =)

sztem ez az egész inkább az offolásra célzódott.. meg az értelmetlen mondatokra..  ::)

más: Bally miért van figyelmeztetve??  Oo (már ~délelőtt óta)
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1230 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:38:00 »

Azért nézegetem a fórumot még most is, hogy elég csendes és elfoglalt vagyok, de ilyenekre tényleg szükség van? Nekem pl. nem tűnt fel, hogy valaki nagyon "rossz" lenne mostanában... Attól függetlenül attól nem tartok, hogy valamelyik szintet valaha is megkapnám a büntik közül de szerintem annyira nem fontos ez a klubban... tudjuk kinek mi a gyengébb pontja és már szerintem megszoktuk. Ha valaki beregel rombolni azt meg úgyis kivágjátok 1-2 nap alatt. Részemről ennyi, felőlem akár egy botot is betehettek aki rendet tesz =)
Nos mivel egyre több téma ki lett már vesézve, egyre kevesebb megbeszélni való téma van a fórumon, a "rosszalkodások" száma is erősen csökken. Persze nem volt ez mindíg így és arra sincs biztosíték, hogy nem is lesz. Viszont hogy valaki össze-vissza írogasson miden topicba, az nem megy! De ha azt mondom, hogy volt már olyan, hogy valaki nem tudott egy értelmes mondatot leírni? Hadd ne kelljen már találgatni, hogy mit is szeretett volna.  Ez a mód pedig akkor igazán hatásos, ha soha nem kell használni! ;)
sztem ez az egész inkább az offolásra célzódott.. meg az értelmetlen mondatokra..  ::)

más: Bally miért van figyelmeztetve??  Oo (már ~délelőtt óta)
Ööö, maradjunk annyiban, hogy kipróbáltuk a lehetőségeket, de úgyfelejtettük! Már nincs figyelmeztetve...
Naplózva

Bally

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 186
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.599
  • Autó színe: Noir Onyx
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Gödöllö
  • Motor: 1.8 - 16V
  • Típus: 3 ajtós
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1231 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 21:56:18 »

sztem ez az egész inkább az offolásra célzódott.. meg az értelmetlen mondatokra..  ::)

más: Bally miért van figyelmeztetve??  Oo (már ~délelőtt óta)

Túléltem :)
Köszi az aggódást :)
Naplózva
           
                                            

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1232 Dátum: 2008 Szeptember, 02, 23:03:32 »


erről röviden a véleményem MARHASÁG!!!!!

ez nélkül is megvolt a fórum mért kell ilyen hülyeséggel b@sztatni szegény népet.
ettől nem lesz jobb max egy pár embert elüldöztök a kluból.


miért is? ezzel csak rendet szeretnénk rakni, hogy mindenki ott írjon ahova tartozik a hozzászolás mondani valója!
Naplózva

Sylvi

  • Koviné
  • Nők
  • Mániákus
  • ***
  • Népszerűség: 53
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.828
  • Lakóhely: Jászberény
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1233 Dátum: 2008 Szeptember, 08, 14:44:25 »

mikor lesz  jó a letöltéseknél a szórólap letöltése?  Nekem mindig ezt írja ki  :  A dokumentumot egy másik felhasználó szerkeszti/frissíti, ezért most nem elérhet?.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1234 Dátum: 2008 Szeptember, 08, 14:56:01 »

mikor lesz  jó a letöltéseknél a szórólap letöltése?  Nekem mindig ezt írja ki  :  A dokumentumot egy másik felhasználó szerkeszti/frissíti, ezért most nem elérhet?.

Ha nem felejtem el akkor este neki álok megoperálni...
Naplózva

Sylvi

  • Koviné
  • Nők
  • Mániákus
  • ***
  • Népszerűség: 53
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.828
  • Lakóhely: Jászberény
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1235 Dátum: 2008 Szeptember, 08, 14:58:21 »

Ha nem felejtem el akkor este neki álok megoperálni...
köszi előre is
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1236 Dátum: 2008 Szeptember, 18, 09:26:08 »

A "hét képe" rovatot lassan át kell nevezni 2 hét képére :-))
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1237 Dátum: 2008 Szeptember, 18, 10:02:43 »

A "hét képe" rovatot lassan át kell nevezni 2 hét képére :-))

Én is frissítettem (volna) de még mindig Gébi jön be! Bár szép a kép a verda is de csak a hét képe a rovat neve...

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1238 Dátum: 2008 Október, 12, 09:20:24 »

A klubmail csak nálam nem érhető el ???
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1239 Dátum: 2008 Október, 12, 09:22:59 »

A klubmail csak nálam nem érhető el ???
Nálam mükszik. :)
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1240 Dátum: 2008 Október, 12, 10:21:58 »

A klubmail csak nálam nem érhető el ???

Nálam is jó.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1241 Dátum: 2008 Október, 12, 10:25:51 »

Nálam is jó.


Nálam mükszik. :)

Nekem azt írja, a tanúsítvány lejárt :-\
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1242 Dátum: 2008 Október, 12, 11:47:52 »

Nekem azt írja, a tanusítvány lejárt :-\


fogadd el és megbízol benne!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1243 Dátum: 2008 Október, 27, 21:46:48 »

Új hét régi kép?
Nem megy még az automatic választás?

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1244 Dátum: 2008 November, 06, 22:36:03 »

Dakar és Bally kis képe(avatar) nem látszik...

Nincs nektek, vagy csak nálam nem látható?
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1245 Dátum: 2008 November, 09, 12:21:42 »

Azt még nem tudtam megoldani, hogy a profil beállításnál hogyan tudnám betenni valamiféle képet, és ez nagyon bosszant. oda ahol sok klubtársnak kép van a Hsz ek alá éncsak szöveget tudok oda beírni. valakinek el kellene küldenem, vagy csak nem látok valami beilleszt feliratot?
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1246 Dátum: 2008 November, 09, 12:46:28 »

Azt még nem tudtam megoldani, hogy a profil beállításnál hogyan tudnám betenni valamiféle képet, és ez nagyon bosszant. oda ahol sok klubtársnak kép van a Hsz ek alá éncsak szöveget tudok oda beírni. valakinek el kellene küldenem, vagy csak nem látok valami beilleszt feliratot?
Töltsd fel valahova a képet és küld el a linket, majd beszerelem. De a méretezésére azért figyelj oda!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1247 Dátum: 2008 November, 09, 12:48:07 »

Töltsd fel valahova a képet és küld el a linket, majd beszerelem. De a méretezésére azért figyelj oda!
Köszi az infót még nem készültem el vele. :-! :-!
ha elkészült akkor küldöm.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1248 Dátum: 2008 November, 09, 13:41:36 »

Köszi az infót még nem készültem el vele. :-! :-!
ha elkészült akkor küldöm.

úgyan úgy kell mit ha HSZ-hez raknál be képet!

pl:  [img]http://www.306klub.hu/rob/rozsahegyir_banner.gif[/img

DE A MÉRETEZÉSRE FIGYELJ!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Frissítés és hibák jelzése.
« Válasz #1249 Dátum: 2008 November, 09, 14:11:22 »

úgyan úgy kell mit ha HSZ-hez raknál be képet!

pl:  [img]http://www.306klub.hu/rob/rozsahegyir_banner.gif[/img

DE A MÉRETEZÉSRE FIGYELJ!
Na azt a beszúrós dolgot nem találtam. vagy beírom és közéillesztem?
Na köszi a segítséget egyenlőre ezt próbának szánom. majd cserélem
 :-! :-! :-!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 51   Fel
 


Az oldal 0.403 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.