Szerző Téma: AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)  (Megtekintve 123039 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #200 Dátum: 2011 December, 22, 15:02:18 »
KĂśszĂśnĂśm a hozzĂĄszĂłlĂĄsokat.
Meglepetésemre, miután USB-n összekötöttem a PC-vel, egy kis párbeszédpanel feljött, hogy illesztette a PC a navigációs készüléket, de aztán semmi, az intézőben sem látom.

A navi felirata alapjĂĄn Windows CE core 5.0

A kĂŠszĂźlĂŠk menĂźjĂŠben nĂŠzegetve ennyit lĂĄtok:
ROM  R03.3.0164.0416
Miomap v 3.3    2007 sep 5   Tpo Map Kft.

Hogyan is tovĂĄbb?

Mio sajĂĄt szoftjĂĄt nem ismerem iGo-t jobban preferĂĄlom, megnĂŠzem van e valami friss tĂŠrkĂŠp a kĂźtyĂźdhĂśz

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #201 Dátum: 2011 December, 23, 01:22:15 »
Mio sajĂĄt szoftjĂĄt nem ismerem iGo-t jobban preferĂĄlom, megnĂŠzem van e valami friss tĂŠrkĂŠp a kĂźtyĂźdhĂśz

MioMap-hez (ehhez) már nem találsz semmit, ez volt az iGo alapú SW-jük a szakításig. Még 8-as előtti...
Csak a SW csere segĂ­t.
           
                                            

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #202 Dátum: 2011 December, 23, 17:25:08 »
MioMap-hez (ehhez) már nem találsz semmit, ez volt az iGo alapú SW-jük a szakításig. Még 8-as előtti...
Csak a SW csere segĂ­t.

Akkor sw -csere igo :D

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #203 Dátum: 2012 Január, 05, 15:19:53 »
Akkor sw -csere igo :D

Úgy érted software vásárlás! (NNG RULE3)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #204 Dátum: 2012 Január, 05, 21:47:31 »
Úgy érted software vásárlás! (NNG RULE3)

Hogyan mĂĄskĂŠpp' ? :)
           
                                            

Nem elérhető angelaus

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 223
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2014 Március, 11, 16:58:18
  • Ifj.
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #205 Dátum: 2012 Január, 06, 06:57:13 »
Sziasztok!

Valaki varázsolt már rá igo 8-at egy lark freebird 43.3-as kütyüre? Mert haverom megkért,h csináljam meg a barátnője gps-ét amit kapott, de nekem wayteq xt960 bt hd-m van és arra találtam hozzászólásokat és fel tudtam tenni!
Meg az enyĂŠmen a primo 1.2 is fent van! SzĂłval ha valaki tudna segĂ­teni nagyon jĂł lenne!

Ăźdv.

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #206 Dátum: 2012 Január, 06, 07:52:42 »
Úgy érted software vásárlás! (NNG RULE3)

az sw csere a kĂźtyĂźn, nem tĂśrt iGO ra gondoltam  ::)

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #207 Dátum: 2012 Január, 06, 08:10:13 »
Sziasztok!

Valaki varázsolt már rá igo 8-at egy lark freebird 43.3-as kütyüre? Mert haverom megkért,h csináljam meg a barátnője gps-ét amit kapott, de nekem wayteq xt960 bt hd-m van és arra találtam hozzászólásokat és fel tudtam tenni!
Meg az enyĂŠmen a primo 1.2 is fent van! SzĂłval ha valaki tudna segĂ­teni nagyon jĂł lenne!

Ăźdv.

kĂĄrtya megvesz, beletol, kĂŠsz.
Ă­gy kell.
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető angelaus

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 223
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2014 Március, 11, 16:58:18
  • Ifj.
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #208 Dátum: 2012 Január, 06, 10:02:52 »
kĂĄrtya megvesz, beletol, kĂŠsz.
Ă­gy kell.
De ĂŠn nem akarok vĂĄsĂĄrolni, mert nem az enyĂŠm meg hĂĄt az enyĂŠmen is tĂśrt verzsĂśn van! :D

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #209 Dátum: 2012 Január, 06, 10:07:10 »
De ĂŠn nem akarok vĂĄsĂĄrolni, mert nem az enyĂŠm meg hĂĄt az enyĂŠmen is tĂśrt verzsĂśn van! :D

Én nem lennék erre büszke.
Van ingyenes navigĂĄciĂł: nokia ĂŠs google. Persze kevesebb a szolgĂĄltatĂĄs, meg adatkapcsolatot igĂŠnyel.
Viszont a tĂśrt iGO-val meg sok Ăźgyes magyar ember munkĂĄjĂĄt veszed semmibe. TĂśbbek kĂśzĂśtt az enyĂŠmet is.
Igen megvan az ĂĄra, nem is olcsĂł az iGO, de attĂłl mĂŠg ha navigĂĄlni akarsz vele meg kell venni.
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető angelaus

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 223
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2014 Március, 11, 16:58:18
  • Ifj.
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #210 Dátum: 2012 Január, 06, 10:16:14 »
Én nem lennék erre büszke.
Van ingyenes navigĂĄciĂł: nokia ĂŠs google. Persze kevesebb a szolgĂĄltatĂĄs, meg adatkapcsolatot igĂŠnyel.
Viszont a tĂśrt iGO-val meg sok Ăźgyes magyar ember munkĂĄjĂĄt veszed semmibe. TĂśbbek kĂśzĂśtt az enyĂŠmet is.
Igen megvan az ĂĄra, nem is olcsĂł az iGO, de attĂłl mĂŠg ha navigĂĄlni akarsz vele meg kell venni.
HĂĄt sajnĂĄlattal olvasom ezt, de ĂŠn nem fogok azĂŠrt pĂŠnzt adni! Megvettem drĂĄgĂĄn a gps-t ĂŠs mĂŠg vegyek kb ugyan annyiĂŠrt rĂĄ programot? Mind1 ebbe nem akarok belemenni! Neked van igazad csak tudod nem mindenki teheti ezt meg! Gondolom neked is van mĂĄs olyan kĂźtyĂźd ami tĂśrt verziĂłju programmal fut! SzĂłval hagyjuk! SzĂŠp napot!

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #211 Dátum: 2012 Január, 06, 11:30:02 »
Én nem lennék erre büszke.
Van ingyenes navigĂĄciĂł: nokia ĂŠs google. Persze kevesebb a szolgĂĄltatĂĄs, meg adatkapcsolatot igĂŠnyel.
Viszont a tĂśrt iGO-val meg sok Ăźgyes magyar ember munkĂĄjĂĄt veszed semmibe. TĂśbbek kĂśzĂśtt az enyĂŠmet is.
Igen megvan az ĂĄra, nem is olcsĂł az iGO, de attĂłl mĂŠg ha navigĂĄlni akarsz vele meg kell venni.

Nem azĂŠrt de a nokia navihoz max addig kell adat forgalom mĂŠg be nem rĂĄntja a mĹąhold pozĂ­ciĂłjĂĄt kb 100KB nem Ăśsszeg(mellesleg pl e71 em a nĂŠlkĂźl is 5 mp alatt jelet talĂĄl) ĂŠs lazĂĄn hasznĂĄlhatĂł persze nem olyan precĂ­z mint az igo de a cĂŠlnak tĂśkĂŠletes. Viszont ha mĂĄr az igonĂĄl tartunk pl nekem csak a trĂŠkĂŠpet vedd meg minden ĂŠvben supp nem szimpi a program maga nagyon rendbe van ĂŠs messze fĂśldĂśn az egyik legjobb navi rendszer:)

Ja ĂŠs UP! az iGO-s kollĂŠgĂĄnak most mĂĄr tudom kit kell nyaggatni normĂĄlis tĂŠrkĂŠpĂŠrt MO rĂłl :D  :D

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #212 Dátum: 2012 Január, 06, 15:27:27 »
Nem azĂŠrt de a nokia navihoz max addig kell adat forgalom mĂŠg be nem rĂĄntja a mĹąhold pozĂ­ciĂłjĂĄt kb 100KB nem Ăśsszeg(mellesleg pl e71 em a nĂŠlkĂźl is 5 mp alatt jelet talĂĄl) ĂŠs lazĂĄn hasznĂĄlhatĂł persze nem olyan precĂ­z mint az igo de a cĂŠlnak tĂśkĂŠletes. Viszont ha mĂĄr az igonĂĄl tartunk pl nekem csak a trĂŠkĂŠpet vedd meg minden ĂŠvben supp nem szimpi a program maga nagyon rendbe van ĂŠs messze fĂśldĂśn az egyik legjobb navi rendszer:)

Ja ĂŠs UP! az iGO-s kollĂŠgĂĄnak most mĂĄr tudom kit kell nyaggatni normĂĄlis tĂŠrkĂŠpĂŠrt MO rĂłl :D  :D

ĂŠnis
http://www.naviextras.com :P
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #213 Dátum: 2012 Január, 06, 15:40:58 »
Én nem lennék erre büszke.
Van ingyenes navigĂĄciĂł: nokia ĂŠs google. Persze kevesebb a szolgĂĄltatĂĄs, meg adatkapcsolatot igĂŠnyel.
Viszont a tĂśrt iGO-val meg sok Ăźgyes magyar ember munkĂĄjĂĄt veszed semmibe. TĂśbbek kĂśzĂśtt az enyĂŠmet is.
Igen megvan az ĂĄra, nem is olcsĂł az iGO, de attĂłl mĂŠg ha navigĂĄlni akarsz vele meg kell venni.

Nem flame, vagy ilyesmi, de remÊlem nem torrentezel, nem tÜltesz le lopott tartalmakat (zene, jåtÊk, film etc), jogtiszta minden mås sw-ed Ês kÊrsz szåmlåt mindig, ha az ÁFÁ-t meg is spórolnåd.
Csak mert az erkĂślcs akkor ĂŠr valamit, ha konzisztens ;)
           
                                            

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #214 Dátum: 2012 Január, 06, 15:44:18 »
ĂŠnis
http://www.naviextras.com :P

ĂĄĂĄ ha van kĂśzvetlen 306klubos ĂŠrdekeltsĂŠg akkor maradunk nĂĄlad :D klub kedvezmĂŠny lesz??? :-! _pug

Nem elérhető angelaus

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 223
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2014 Március, 11, 16:58:18
  • Ifj.
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #215 Dátum: 2012 Január, 13, 06:05:58 »
Nem flame, vagy ilyesmi, de remÊlem nem torrentezel, nem tÜltesz le lopott tartalmakat (zene, jåtÊk, film etc), jogtiszta minden mås sw-ed Ês kÊrsz szåmlåt mindig, ha az ÁFÁ-t meg is spórolnåd.
Csak mert az erkĂślcs akkor ĂŠr valamit, ha konzisztens ;)
Teljesen jogos bally :D

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #216 Dátum: 2012 Január, 16, 11:59:06 »
Nem flame, vagy ilyesmi, de remÊlem nem torrentezel, nem tÜltesz le lopott tartalmakat (zene, jåtÊk, film etc), jogtiszta minden mås sw-ed Ês kÊrsz szåmlåt mindig, ha az ÁFÁ-t meg is spórolnåd.
Csak mert az erkĂślcs akkor ĂŠr valamit, ha konzisztens ;)

magyar fejlesztĂŠsĂş szoftvert nem tĂśltĂśk le
Egyébként sem azért mondtam, mert jómagam nem töltök. Nem erkölcsről papolok. Csak védem a munkahelyem.
Te mit szĂłlnĂĄl hozzĂĄ, ha egy ĂĄltalad fejlesztett szoftvert valaki jogtalanul hasznĂĄlna? Viszont a mĂŠdialetĂśltĂŠs mĂĄs.

A letöltésről röviden: ha az előadót támogatnám megvenném. De amíg a befizetett borsos jogdíjakból rengeteg ingyenélőt (artisjus, kiadók) és megélhetési művészt (pl.: Márió a harmonikás...) tartanak el, addig nem vagyok hajlandó fizetni.
Telefonomra vettem mĂĄr tĂśbb szoftvert. ZenĂŠt is vennĂŠk, a zenekarok, mĹąvĂŠszek honlapjĂĄn.

Áfåt fizetem, adót, tb-t fizetem, szåmlåt kÊrek.
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #217 Dátum: 2012 Január, 24, 19:43:36 »
magyar fejlesztĂŠsĂş szoftvert nem tĂśltĂśk le
Egyébként sem azért mondtam, mert jómagam nem töltök. Nem erkölcsről papolok. Csak védem a munkahelyem.
Te mit szĂłlnĂĄl hozzĂĄ, ha egy ĂĄltalad fejlesztett szoftvert valaki jogtalanul hasznĂĄlna? Viszont a mĂŠdialetĂśltĂŠs mĂĄs.

A letöltésről röviden: ha az előadót támogatnám megvenném. De amíg a befizetett borsos jogdíjakból rengeteg ingyenélőt (artisjus, kiadók) és megélhetési művészt (pl.: Márió a harmonikás...) tartanak el, addig nem vagyok hajlandó fizetni.
Telefonomra vettem mĂĄr tĂśbb szoftvert. ZenĂŠt is vennĂŠk, a zenekarok, mĹąvĂŠszek honlapjĂĄn.

Áfåt fizetem, adót, tb-t fizetem, szåmlåt kÊrek.

Azt kellene már megérteni, hogy attól, hogy nem tölthető le vmi, még nem lesz több bevétel. Ha aki megvette és nem teszi fel az iGO-t torrentre, akkor nem lesz fent, lesz helyette más.Ellenben ha sok ember használja, köztük sok illegálisan, de ismerősök körében elterjed, hogy jó a progi, az hozhat új vevőket.

Egyébként mivel pár sor módosításával, egy-két átnevezéssel bármilyen gps-es kütyüre feltehető így Pistike a 4.b-ből is letölti, átírja és használja.

De hidd el, neked se több, se kevesebb fizetésed nem lesz attól, ha vki leszedi torrentről és felteszi a telefonjára. Mivel nincs miből/nem akar kifizetni ennyi pénzt erre. Fel kell fogni ingyenreklámnak. Vagy olcsóbban kell adni.

Az egyik legjobb példa az Ákos albumok. Az övét megveszem. Miért? Mert 3-4000Ft-ért kapok KÉT lemezt, egyik megy a kocsiba (CD) a másikon ott van a hanganyag 5.1-ben, klippek, fényképek, dalszövegek. Nem kell hurcolni, nem kell lerippelni mp3-ba és nem 6 töltelék számmal veszi körbe azt az egyet, amit nyomnak a rádiók így esetleg érdekelne.
Ehhez kĂŠpest a "megasztĂĄr" macskajancsik CD-je 5-6000Ft 6-8 szĂĄmmal ĂŠs slussz.

A filmletÜltÊs megint hasonló, ha olyan a film, akkor MUSZÁJ megnÊznem moziban, nagy våsznon, esetleg 3D-ben. Ha meg leszedem, megnÊzem Ês tÜrlÜm, akkor pont megvågtak volna egy jegy åråval anÊlkßl, hogy ellenÊrtÊkkÊnt a tÜmegben unatkozåson kívßl bårmit nyújtottak volna.

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #218 Dátum: 2012 Január, 25, 00:59:47 »
Azt kellene már megérteni, hogy attól, hogy nem tölthető le vmi, még nem lesz több bevétel. Ha aki megvette és nem teszi fel az iGO-t torrentre, akkor nem lesz fent, lesz helyette más.Ellenben ha sok ember használja, köztük sok illegálisan, de ismerősök körében elterjed, hogy jó a progi, az hozhat új vevőket.

Egyébként mivel pár sor módosításával, egy-két átnevezéssel bármilyen gps-es kütyüre feltehető így Pistike a 4.b-ből is letölti, átírja és használja.

De hidd el, neked se több, se kevesebb fizetésed nem lesz attól, ha vki leszedi torrentről és felteszi a telefonjára. Mivel nincs miből/nem akar kifizetni ennyi pénzt erre. Fel kell fogni ingyenreklámnak. Vagy olcsóbban kell adni.

Az egyik legjobb példa az Ákos albumok. Az övét megveszem. Miért? Mert 3-4000Ft-ért kapok KÉT lemezt, egyik megy a kocsiba (CD) a másikon ott van a hanganyag 5.1-ben, klippek, fényképek, dalszövegek. Nem kell hurcolni, nem kell lerippelni mp3-ba és nem 6 töltelék számmal veszi körbe azt az egyet, amit nyomnak a rádiók így esetleg érdekelne.
Ehhez kĂŠpest a "megasztĂĄr" macskajancsik CD-je 5-6000Ft 6-8 szĂĄmmal ĂŠs slussz.

A filmletÜltÊs megint hasonló, ha olyan a film, akkor MUSZÁJ megnÊznem moziban, nagy våsznon, esetleg 3D-ben. Ha meg leszedem, megnÊzem Ês tÜrlÜm, akkor pont megvågtak volna egy jegy åråval anÊlkßl, hogy ellenÊrtÊkkÊnt a tÜmegben unatkozåson kívßl bårmit nyújtottak volna.

Ezta tĂŠmĂĄt privĂĄtban folytassĂĄtok!   off

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #219 Dátum: 2012 Január, 25, 07:59:18 »
Ezta tĂŠmĂĄt privĂĄtban folytassĂĄtok!   off

 whistle :-X :angel:

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #220 Dátum: 2012 Január, 25, 10:57:22 »

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #221 Dátum: 2012 Január, 25, 15:26:18 »
Van elérhető új cucc:
http://www.igomyway.com/igoprimocardock
Tudom reklĂĄm.
KĂŠrdezzĂŠtek PĂĄrizst :)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Lock

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 23
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2020 Február, 03, 09:10:24
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #222 Dátum: 2012 Február, 26, 18:51:32 »
Okostelefonra ajánlom a WAZE nevű alkalmazást. iPhonra és Androidos készülékre is INGYEN tölthető mindenféle törés és hekkelés nélkül, appsotore-ból/marketről. Hátránya, hogy ONLINE, tehát mobilnetet igényel. Előnye, hogy minden éppen WAZE-t használó emberkét látsz a térképen. Ezen adatokat fel is dolgozza a rendszer, tehát látod pirossal kihúzva az utakat, ahol éppen lassú a haladás. Be lehet jelezni a WAZE-t használó társaknak, ha rendőrt, torlódást, balesetet, veszélyt, kamerát látsz, azonnal felkerül a térképre (bizonyos ideig).
Tervezni utcaszinten tud, hĂĄzszĂĄmnĂĄl nekem eddig sosem hozta a tutit Budapesten, de nekem ez belefĂŠrt. Magyar nyelvĹą, hangokkal is navigĂĄl!(!!!)
Az iPhone-os app jĂłl megĂ­rt cucc, ajĂĄnlom mindenkinek!


Egy másik app, amit Budapesten csúcsforgalomban közlekedőknek szintén ajánlok: UTV
SzintĂŠn van Androidos ĂŠs iPhoneos verziĂłban.
Ezen App jónéhány budapesti kereszteződés kameráinak élő képét mutatja. (Kipróbáltam, integettem magamnak! :) )

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #223 Dátum: 2012 Február, 29, 09:35:51 »
Okostelefonra ajánlom a WAZE nevű alkalmazást. iPhonra és Androidos készülékre is INGYEN tölthető mindenféle törés és hekkelés nélkül, appsotore-ból/marketről. Hátránya, hogy ONLINE, tehát mobilnetet igényel. Előnye, hogy minden éppen WAZE-t használó emberkét látsz a térképen. Ezen adatokat fel is dolgozza a rendszer, tehát látod pirossal kihúzva az utakat, ahol éppen lassú a haladás. Be lehet jelezni a WAZE-t használó társaknak, ha rendőrt, torlódást, balesetet, veszélyt, kamerát látsz, azonnal felkerül a térképre (bizonyos ideig).
Tervezni utcaszinten tud, hĂĄzszĂĄmnĂĄl nekem eddig sosem hozta a tutit Budapesten, de nekem ez belefĂŠrt. Magyar nyelvĹą, hangokkal is navigĂĄl!(!!!)
Az iPhone-os app jĂłl megĂ­rt cucc, ajĂĄnlom mindenkinek!


Egy másik app, amit Budapesten csúcsforgalomban közlekedőknek szintén ajánlok: UTV
SzintĂŠn van Androidos ĂŠs iPhoneos verziĂłban.
Ezen App jónéhány budapesti kereszteződés kameráinak élő képét mutatja. (Kipróbáltam, integettem magamnak! :) )

Hehhe, waze tĂŠnyleg ****a cucc :)
Csak a frissĂ­tĂŠs lassĂş benne: mĂĄr mĂĄsodik napja hasznĂĄlom, de mĂŠg nem frissĂźlt a dashboardom.
Nem csak az esemĂŠnyeket jelzi, hanem ha lassulĂĄs van bizonyos helyeken.
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #224 Dátum: 2012 Március, 01, 08:07:07 »
Hehhe, waze tĂŠnyleg ****a cucc :)
Csak a frissĂ­tĂŠs lassĂş benne: mĂĄr mĂĄsodik napja hasznĂĄlom, de mĂŠg nem frissĂźlt a dashboardom.
Nem csak az esemĂŠnyeket jelzi, hanem ha lassulĂĄs van bizonyos helyeken.

jaja ĂŠn is fel raktam...
CsinĂĄltam egy Peugeot 306 Klub csoportot...
tessĂŠk be csatlakozni! :D

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #225 Dátum: 2012 Március, 01, 08:50:44 »
jaja ĂŠn is fel raktam...
CsinĂĄltam egy Peugeot 306 Klub csoportot...
tessĂŠk be csatlakozni! :D

TĂśltődik...  :-!

Nem talĂĄlom a csoportot  ???

Megvan  :D

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #226 Dátum: 2012 Március, 02, 08:39:54 »
Crix lĂĄttalak a waze-n reggel. Az Ăźllőin mentĂŠl előttem valahol  :D

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #227 Dátum: 2012 Március, 02, 09:01:50 »
Crix lĂĄttalak a waze-n reggel. Az Ăźllőin mentĂŠl előttem valahol  :D
Én is csatlakoztam :D

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #228 Dátum: 2012 Március, 05, 15:59:14 »
hehe :)
nem hasznĂĄlok mĂĄr igo-t :)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #229 Dátum: 2012 Március, 06, 11:15:13 »
hehe :)
nem hasznĂĄlok mĂĄr igo-t :)

1895 pontom van mĂĄr :)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #230 Dátum: 2012 Március, 06, 11:38:12 »
1895 pontom van mĂĄr :)

ha van lelki erőd akkor...
ha tudsz hibĂĄs Ăşt szakaszt akkor bele tudsz piszkĂĄlni ĂŠs kijavĂ­tani!
ĂŠn a kĂśrnyĂŠkĂźnket ĂĄt nĂŠztem ĂŠs 1-2 dolgot ki javĂ­tottam! :D

Ne csinĂĄljunk egy kĂźlĂśn wazĂŠs topikot?

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #231 Dátum: 2012 Március, 06, 11:57:29 »
Ne csinĂĄljunk egy kĂźlĂśn wazĂŠs topikot?

Szerintem az eddigi 10 hsz miatt felesleges, bĂĄr nekem mindegy... :D

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #232 Dátum: 2012 Március, 06, 12:56:15 »
ha van lelki erőd akkor...
ha tudsz hibĂĄs Ăşt szakaszt akkor bele tudsz piszkĂĄlni ĂŠs kijavĂ­tani!
ĂŠn a kĂśrnyĂŠkĂźnket ĂĄt nĂŠztem ĂŠs 1-2 dolgot ki javĂ­tottam! :D

Ne csinĂĄljunk egy kĂźlĂśn wazĂŠs topikot?

kĂśzben 2002 lett, ĂŠs javĂ­tgatom a KisĂşjszĂĄllĂĄs tĂŠrkĂŠpet :) Amit ĂŠn hengereltem :D
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #233 Dátum: 2012 Március, 06, 13:00:18 »
kĂśzben 2002 lett, ĂŠs javĂ­tgatom a KisĂşjszĂĄllĂĄs tĂŠrkĂŠpet :) Amit ĂŠn hengereltem :D

Én mĂŠg nem tudok belejavĂ­tani  :(
Pedig 1-2 dolgot ĂŠn is kijavĂ­tanĂŠk mĂĄr...

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #234 Dátum: 2012 Március, 06, 14:41:17 »
Én mĂŠg nem tudok belejavĂ­tani  :(
Pedig 1-2 dolgot ĂŠn is kijavĂ­tanĂŠk mĂĄr...


a waze.hu-n tudsz javĂ­tani...

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #235 Dátum: 2012 Március, 06, 14:54:20 »

a waze.hu-n tudsz javĂ­tani...

de nem engedte...
lehet mĂŠg nincs elĂŠg pontom  ::)

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #236 Dátum: 2012 Március, 07, 13:53:29 »
JĂł tali alkalom lenne:
Első Országos Wazer Találkozó 2012. május 19.

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #237 Dátum: 2012 Március, 07, 14:01:30 »
JĂł tali alkalom lenne:
Első Országos Wazer Találkozó 2012. május 19.

Ma ĂŠn is feldobom azt becsatlakozok  :-!

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #238 Dátum: 2012 Március, 07, 14:18:21 »
JĂł tali alkalom lenne:
Első Országos Wazer Találkozó 2012. május 19.

KĂśszi Nemo! Reggel jo volt, az alert :) Yah ĂŠs 2555 pont :)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #239 Dátum: 2012 Március, 07, 15:43:01 »
KĂśszi Nemo! Reggel jo volt, az alert :) Yah ĂŠs 2555 pont :)

Nmit  :-!
Ezek szerint kb egy időben szoktunk arra menni, mert a múltkor is
lĂĄttam a wazen h előttem mĂŠsz  :D
JĂł sok pontod van  angry

Nem elérhető angelaus

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 223
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2014 Március, 11, 16:58:18
  • Ifj.
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #240 Dátum: 2012 Március, 07, 19:28:08 »
Valaki tudna egy igo primohoz hangokat amik futnak is? vagy valami pack esetleg? :)

Nem elérhető Nemo

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 827
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 29
  • :2021 Február, 17, 20:17:09
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #241 Dátum: 2012 Március, 07, 20:27:10 »
Valaki tudna egy igo primohoz hangokat amik futnak is? vagy valami pack esetleg? :)

Amik igo8-hoz voltak nem jĂłk hozzĂĄ? Mert olyan lehet h van...


MĂĄs:
HazafelĂŠ a waze ĂĄtalakult pacman-nĂŠ  :D

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #242 Dátum: 2012 Március, 08, 01:33:10 »
Amik igo8-hoz voltak nem jĂłk hozzĂĄ? Mert olyan lehet h van...


MĂĄs:
HazafelĂŠ a waze ĂĄtalakult pacman-nĂŠ  :D

csak nem Ăśssze szedtĂŠl bonusz sĂźtit?


Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #243 Dátum: 2012 Március, 08, 14:10:43 »
csak nem Ăśssze szedtĂŠl bonusz sĂźtit?

Jaja a pĂśttyĂśket megeszi :)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #244 Dátum: 2012 Március, 09, 14:48:07 »
Jaja a pĂśttyĂśket megeszi :)

3313 pont. És benne vagyok az első 200.000-ben. \o/
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #245 Dátum: 2012 Március, 09, 17:49:44 »
Egy szaloncukrot nekem is megevett ma hazafelé az örsről :D

Nem elérhető angelaus

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 223
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 3
  • :2014 Március, 11, 16:58:18
  • Ifj.
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #246 Dátum: 2012 Március, 10, 07:56:54 »
Amik igo8-hoz voltak nem jĂłk hozzĂĄ? Mert olyan lehet h van...


MĂĄs:
HazafelĂŠ a waze ĂĄtalakult pacman-nĂŠ  :D
Sajna az van most, hogy az igo primo 1.2 van fent nekem ĂŠs az azzal leszedett hangok... viszont a gĂŠpemen fent van az 1.1 is ĂŠs azokat a hangokat sem fogadja el ami azon vannak! SzĂłval ez most elĂŠg ĂŠrdekes szĂĄmomra...
Felteszem mind2 igo-t ĂŠs kiprĂłbĂĄlom, hogy az 1.1-nĂŠl jĂĄtsza-e a hangokat, mert ott van vagy 10...

Nem elérhető crix

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 353
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Május, 09, 20:52:34
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #247 Dátum: 2012 Március, 19, 16:49:29 »
Egy szaloncukrot nekem is megevett ma hazafelé az örsről :D

4346 pontom van :)
sajnos Dániába utazásom alatt nem termelődtem, mert dataroaming kicsit aranyár :)
van aki tankolni szeret, van aki vezetni ĂŠs az autĂł hangjĂĄt hallgatni - " a diesel a sĂĄtĂĄn Ăźzemanyaga"

Nem elérhető Roland

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 158
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2023 Április, 23, 21:55:13
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #248 Dátum: 2014 Április, 20, 21:30:37 »
jaja ĂŠn is fel raktam...
CsinĂĄltam egy Peugeot 306 Klub csoportot...
tessĂŠk be csatlakozni! :D
HasznĂĄlja mĂŠg valaki a Waze-t? :)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #249 Dátum: 2014 Április, 20, 21:50:05 »
HasznĂĄlja mĂŠg valaki a Waze-t? :)

igen.

szerintem most az egyik legjobb navi.

 


Google PageRank