Szerző Téma: AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)  (Megtekintve 123036 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #150 Dátum: 2011 Január, 27, 16:49:37 »
JĂł csĂşf Ăşgy ;)
Amúgy ez itt az IT alapvető buktatója: tudjon minél többet.
CISC vs RISC.
I love RISC :D

Mondjuk engem a jószándék vezérelt, nem az hogy menőzzek az IT tudásommal pedig ez a szakmám:)
AmĂşgy az igo 8.3 nem tudja a 800x480-at ugyanĂşgy 480x272-ben fut, a primobĂłl meg van 800x480-as verziĂł.
Szerintem később nem lesz rossz ha most nagyobb felbontású készüléket vesz, csak ezért mertem ajánlani.

AmĂşgy tĂśk jĂł a RISC meg minden. Volt PPC-s macem nem is egy. DE:

"Érdemes megjegyezni, hogy manapság gyakori, hogy CISC utasításkészletű processzorok valójában egy RISC elvekre épülő magot használnak, valamint a RISC processzorok is gyakran rendelkeznek olyan jellemzőkkel, melyet amúgy a CISC világhoz sorolunk."

Nem elérhető gatterfighter1

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 720
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2016 Augusztus, 15, 09:39:30
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #151 Dátum: 2011 Január, 27, 20:18:25 »
Mondjuk engem a jószándék vezérelt, nem az hogy menőzzek az IT tudásommal pedig ez a szakmám:)
AmĂşgy az igo 8.3 nem tudja a 800x480-at ugyanĂşgy 480x272-ben fut, a primobĂłl meg van 800x480-as verziĂł.
Szerintem később nem lesz rossz ha most nagyobb felbontású készüléket vesz, csak ezért mertem ajánlani.

AmĂşgy tĂśk jĂł a RISC meg minden. Volt PPC-s macem nem is egy. DE:

"Érdemes megjegyezni, hogy manapság gyakori, hogy CISC utasításkészletű processzorok valójában egy RISC elvekre épülő magot használnak, valamint a RISC processzorok is gyakran rendelkeznek olyan jellemzőkkel, melyet amúgy a CISC világhoz sorolunk."

Huu ilyen nyelven nem tudok ,de majd utĂĄna olvasok elvileg ez ugyan azt tudja csak kisebb nem meg olcsĂłbb ;D
http://www.speedshop.hu/termekoldal/26497_navigacios_pna_keszulek_wayteq_x850_4gb_autos_szettel__x820_utodja__terkep_nelkul.html

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #152 Dátum: 2011 Január, 27, 20:29:54 »
Huu ilyen nyelven nem tudok ,de majd utĂĄna olvasok elvileg ez ugyan azt tudja csak kisebb nem meg olcsĂłbb ;D
http://www.speedshop.hu/termekoldal/26497_navigacios_pna_keszulek_wayteq_x850_4gb_autos_szettel__x820_utodja__terkep_nelkul.html

Nincs benne Bluetooth, FM transmitter, csak 2GB belső memória, meg gyengébb a GPS benne asszem, de a célnak megfelel.
Kicsit vaskosabb amĂşgy, mint a 9-es szĂŠria.

Nem elérhető gatterfighter1

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 720
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 14
  • :2016 Augusztus, 15, 09:39:30
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #153 Dátum: 2011 Január, 27, 20:31:27 »
Nincs benne Bluetooth, FM transmitter, csak 2GB belső memória, meg gyengébb a GPS benne asszem, de a célnak megfelel.
Kicsit vaskosabb amĂşgy, mint a 9-es szĂŠria.
950tĂŠnyleg jobb nagyobb stb ĂŠs nem sokkal drĂĄgĂĄbb akkor te ezt ajĂĄnlod??

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #154 Dátum: 2011 Január, 27, 20:47:25 »
Mondjuk engem a jószándék vezérelt, nem az hogy menőzzek az IT tudásommal pedig ez a szakmám:)
AmĂşgy az igo 8.3 nem tudja a 800x480-at ugyanĂşgy 480x272-ben fut, a primobĂłl meg van 800x480-as verziĂł.
Szerintem később nem lesz rossz ha most nagyobb felbontású készüléket vesz, csak ezért mertem ajánlani.

AmĂşgy tĂśk jĂł a RISC meg minden. Volt PPC-s macem nem is egy. DE:

"Érdemes megjegyezni, hogy manapság gyakori, hogy CISC utasításkészletű processzorok valójában egy RISC elvekre épülő magot használnak, valamint a RISC processzorok is gyakran rendelkeznek olyan jellemzőkkel, melyet amúgy a CISC világhoz sorolunk."

Arra gondoltam (csak ĂŠs kizĂĄrĂłlag, nem szakmaisĂĄg okĂĄn [ pedig lehetett volna, de nem :) ]), hogy a rĂĄkfene amikor cĂŠlszerszĂĄmot, ami jĂł valamire, kezdĂźnk felruhĂĄzni olyan tulajdonsĂĄgokkal, amiket vagy nem hasznĂĄlunk ki, vagy kompromisszumosan jĂłk csak ;)

MĂłdosĂ­tva: 1970 Január, 01, 00:59:59  
950tĂŠnyleg jobb nagyobb stb ĂŠs nem sokkal drĂĄgĂĄbb akkor te ezt ajĂĄnlod??

TĂśbb a csicsa :)
Amúgy a GPS vevő ugyanaz.
De mindenki azt vesz, amit csak meg tud fizetni ;)
A 850 is jĂł, 950 is jĂł.
           
                                            

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #155 Dátum: 2011 Január, 27, 21:09:33 »
Arra gondoltam (csak ĂŠs kizĂĄrĂłlag, nem szakmaisĂĄg okĂĄn [ pedig lehetett volna, de nem :) ]), hogy a rĂĄkfene amikor cĂŠlszerszĂĄmot, ami jĂł valamire, kezdĂźnk felruhĂĄzni olyan tulajdonsĂĄgokkal, amiket vagy nem hasznĂĄlunk ki, vagy kompromisszumosan jĂłk csak ;)

MĂłdosĂ­tva: 1970 Január, 01, 00:59:59  
TĂśbb a csicsa :)
Amúgy a GPS vevő ugyanaz.
De mindenki azt vesz, amit csak meg tud fizetni ;)
A 850 is jĂł, 950 is jĂł.

nem teljesen ĂŠrtem ezt a rĂĄkfenĂŠt, de egyrĂŠszt ĂĄrban alig van differencia, mĂĄsrĂŠszt miĂŠrt nem lehet hasznĂĄlni tĂśbb dologra egy eszkĂśzt?


AmĂşgy itt a full spec:


Az x950 új menüt kapott, melyből több korábbi funkció már a főképernyőn megtalálható. A megszokott, kiváló szolgáltatások (Zene-, video-, Flash lejátszás, kép-, e-könyv megjelenítés) mellett további hasznos, testreszabást biztosító eszközök jelentek meg. Lehetőség van a menük témájának és a háttér megváltoztatására. A rendszer erőforrásainak használatát ellenőrizhetjük egy új funkció segítségével. Lehetőség van az operációs rendszer közvetlen elérésére, mely további lehetőségeket biztosít a készülék lehetőségeinek kihasználására.

Az 5"-os kijelzővel, 4GB tárterülettel, 128MB memóriával ellátott x950 a nagy sikerű x920 méltó folytatása.

Kijelző méret: 5" Érintőképernyős TFT LCD
Kijelző színek száma: 65 536 árnyalat
Kijelző felbontás: 480 x 272 (16:9 képarány)
Kijelző tájolása: fekvő
Processzor (CPU): SiRF Atlas V, Dual Core ARM11 500 MHz
(kĂźlĂśn 250 MHz-es DSP processzor a GPS szĂĄmĂ­tĂĄsokhoz)
MemĂłria: 4 GB (tĂĄrhelynek hasznĂĄlhatĂł)
MemĂłria (RAM): 128 MB (programok futtatĂĄsĂĄhoz)
GPS-vevő: Atlas V, (64 csatorna)
MemĂłriakĂĄrtya: MicroSD, MicroSDHC foglalat
HangszĂłrĂł: BeĂŠpĂ­tett
FĂźlhallgatĂł kimenet: 3.5mm Jack
OperĂĄciĂłs rendszer: Windows CE 6.0
USB: Mini-B USB foglalat
AkkumulĂĄtor tĂ­pus: Lithium-ion 1800 mAh (beĂŠpĂ­tett)
TĂŠrkĂŠp szoftver: OpcionĂĄlis
MĂŠret: 135 x 85,9 x 14,3 mm

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #156 Dátum: 2011 Január, 27, 21:13:43 »
nem teljesen ĂŠrtem ezt a rĂĄkfenĂŠt, de egyrĂŠszt ĂĄrban alig van differencia, mĂĄsrĂŠszt miĂŠrt nem lehet hasznĂĄlni tĂśbb dologra egy eszkĂśzt?

Lehet, mindent lehet ;)
Azt azért tudd, hogy én a Marsról jöttem. Azaz pl. telefonnal telefonálok, fényképezővel fényképezek, etc.
Az újdonságokat szeretem - de igen gyakran megkérdőjelezem azok előremutató voltukat.
Gyakran csak a vakĂ­tĂĄsrĂłl szĂłlnak. MP5 lejĂĄtszĂł - mond valamit?
           
                                            

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #157 Dátum: 2011 Január, 27, 21:17:00 »
Lehet, mindent lehet ;)
Azt azért tudd, hogy én a Marsról jöttem. Azaz pl. telefonnal telefonálok, fényképezővel fényképezek, etc.
Az újdonságokat szeretem - de igen gyakran megkérdőjelezem azok előremutató voltukat.
Gyakran csak a vakĂ­tĂĄsrĂłl szĂłlnak. MP5 lejĂĄtszĂł - mond valamit?

Mondjuk ĂŠn el vagyok kurvulva rendesen ezt nem cĂĄfolom. iphonerĂłl hallgatom a zenĂŠt ĂŠs filmet nĂŠzek az autĂłs navigĂĄciĂłn:D
De nem gondolom hogy mĂĄsnak is kĂŠne, ilyen szimplĂĄn ugyannyiba kerĂźlt a HD-s vĂĄltozat BT-vel.

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #158 Dátum: 2011 Január, 27, 21:22:17 »
Mondjuk ĂŠn el vagyok kurvulva rendesen ezt nem cĂĄfolom. iphonerĂłl hallgatom a zenĂŠt ĂŠs filmet nĂŠzek az autĂłs navigĂĄciĂłn:D
De nem gondolom hogy mĂĄsnak is kĂŠne, ilyen szimplĂĄn ugyannyiba kerĂźlt a HD-s vĂĄltozat BT-vel.

NĂĄlunk cĂŠgnĂŠl be akarjĂĄk hozni (management) az iPhone-t meg az iPad-et.
Keresnek bĂĄrmit, amire jĂł.
Csakhogy cĂŠges kĂśrnyezetben meg aztĂĄn plĂĄne nem sok ilyen terĂźlet/felhasznĂĄlĂĄs van... :)
           
                                            

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #159 Dátum: 2011 Január, 27, 21:34:07 »
NĂĄlunk cĂŠgnĂŠl be akarjĂĄk hozni (management) az iPhone-t meg az iPad-et.
Keresnek bĂĄrmit, amire jĂł.
Csakhogy cĂŠges kĂśrnyezetben meg aztĂĄn plĂĄne nem sok ilyen terĂźlet/felhasznĂĄlĂĄs van... :)
HĂĄt ĂŠn hasznĂĄlom levelezĂŠsre Exchange-el, a naptĂĄr is megy benne, meetinget tudok ĂśsszehĂ­vni a telefonrĂłl:)
Meg kĂśnnyen lehet rĂĄ alkalmazĂĄst Ă­rni, pl CRM rendszert.

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #160 Dátum: 2011 Január, 27, 21:36:42 »
HĂĄt ĂŠn hasznĂĄlom levelezĂŠsre Exchange-el, a naptĂĄr is megy benne, meetinget tudok ĂśsszehĂ­vni a telefonrĂłl:)
Meg kĂśnnyen lehet rĂĄ alkalmazĂĄst Ă­rni, pl CRM rendszert.

Nálunk levelező csak és kizárólag BB lehet.
Azaz iPhone = Ăłrmotlan telefon KĂźtyĂźkiĂĄlyoknak :D
           
                                            

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #161 Dátum: 2011 Január, 27, 21:40:30 »
Nálunk levelező csak és kizárólag BB lehet.
Azaz iPhone = Ăłrmotlan telefon KĂźtyĂźkiĂĄlyoknak :D

Most erre mit kĂŠne mondanom?  :o

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #162 Dátum: 2011 Január, 27, 21:42:30 »
Most erre mit kĂŠne mondanom?  :o

Semmit ;)
És a cégünkre értettem :)
           
                                            

Nem elérhető gra3o

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 68
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Október, 05, 14:06:42
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #163 Dátum: 2011 Január, 27, 21:45:09 »
Semmit ;)
És a cégünkre értettem :)

Én szeretem, bár a cég nem venne nekem :)
De navigĂĄciĂłra nem jĂł egyĂŠbkĂŠnt:D

Nem elérhető Domager

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 398
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 7
  • :2017 December, 08, 10:37:38
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #164 Dátum: 2011 Január, 27, 22:58:07 »
LĂĄtom Wayteq lesz a vĂŠge :-! JĂł az, nagyon sokan hasznĂĄljĂĄk!
Lehet hogy a biztonsĂĄgi Ăśv korlĂĄtoz a kĂśzlekedĂŠsben, de nem annyira, mint a tolĂłkocsi.

Nem elérhető sven

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2014 Június, 09, 13:19:03
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #165 Dátum: 2011 Március, 23, 21:10:32 »
Mondjuk engem a jószándék vezérelt, nem az hogy menőzzek az IT tudásommal pedig ez a szakmám:)
AmĂşgy az igo 8.3 nem tudja a 800x480-at ugyanĂşgy 480x272-ben fut, a primobĂłl meg van 800x480-as verziĂł.
Szerintem később nem lesz rossz ha most nagyobb felbontású készüléket vesz, csak ezért mertem ajánlani.

AmĂşgy tĂśk jĂł a RISC meg minden. Volt PPC-s macem nem is egy. DE:

"Érdemes megjegyezni, hogy manapság gyakori, hogy CISC utasításkészletű processzorok valójában egy RISC elvekre épülő magot használnak, valamint a RISC processzorok is gyakran rendelkeznek olyan jellemzőkkel, melyet amúgy a CISC világhoz sorolunk."

iGO 8.3 ugyanúgy tudja a 800x480at és még rengeteg felbontást. Le kell tölteni hozzá a megfelelő data.zip ill branding.zip file-t ami tartalmazza ezeket, kis sys.txt buhera, aztán enjoy:)

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
BalĂĄzs

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #167 Dátum: 2011 Június, 29, 10:40:34 »
Vélemény erről ?
http://www.gpsstore.hu/Alcor-Alcor-Path-navig%E1ci%F3s-eszk%F6z-szoftver-n%E9lk%FCl-p-2610.html
JĂł nagy, meg a hardverek sem tĹąnnek rossznak! Szoftvert meg Ăşgyis olyat raksz rĂĄ amilyet szeretnĂŠl  :D
Csak annyi, hogy Ă­gy ennyivel tĂśbb kĂźtyĂź lesz nĂĄlad. Nem gondolkodtĂĄl olyan telefonban, amiben van navi is?

Nem elérhető parizs

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 2.135
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 200
  • :2018 Június, 13, 13:56:53
  • peugeot_boxer
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #168 Dátum: 2011 Június, 29, 10:53:10 »
JĂł nagy, meg a hardverek sem tĹąnnek rossznak! Szoftvert meg Ăşgyis olyat raksz rĂĄ amilyet szeretnĂŠl  :D
Csak annyi, hogy Ă­gy ennyivel tĂśbb kĂźtyĂź lesz nĂĄlad. Nem gondolkodtĂĄl olyan telefonban, amiben van navi is?

Szia!

Én is telefonnal használom a gps-t és tökéletesen működik, lassan tényleg felesleges külön készüléket tartani emiatt.

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #169 Dátum: 2011 Június, 29, 10:57:34 »
JĂł nagy, meg a hardverek sem tĹąnnek rossznak! Szoftvert meg Ăşgyis olyat raksz rĂĄ amilyet szeretnĂŠl  :D
Csak annyi, hogy Ă­gy ennyivel tĂśbb kĂźtyĂź lesz nĂĄlad. Nem gondolkodtĂĄl olyan telefonban, amiben van navi is?

nem mert herótom van az érintős cuccoktól, maradok a jól bevált gomboknál...
BalĂĄzs

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #170 Dátum: 2011 Június, 29, 11:04:24 »
nem mert herótom van az érintős cuccoktól, maradok a jól bevált gomboknál...
HĂĄt de ez a navi is ĂŠrintős lesz. Meg nemsokĂĄra mĂĄr Ăşgyis csak ilyen telĂłkat lehet kapni, Ă­gy egyszer el kell kezdeni hozzĂĄszokni  :D

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #171 Dátum: 2011 Június, 29, 11:08:50 »
HĂĄt de ez a navi is ĂŠrintős lesz. Meg nemsokĂĄra mĂĄr Ăşgyis csak ilyen telĂłkat lehet kapni, Ă­gy egyszer el kell kezdeni hozzĂĄszokni  :D

addig ĂĄllj fĂŠl lĂĄbon...  :-))
érintős lesz ok, de ezt nem sokszor nyomkodja az ember, csak amig bepötyögöd a célt, utána hozzá sem nyúlok...
Nem beszélve arról,hogy a mai érintős telók nagyok, sokat zabálnak,ami nem csoda, nagy kijelzőt kell üzemeltetni...
Én meg sokat telefonĂĄlok,ĂŠs ha naponta kell a telĂłt tĂślteni, tĂŠpem a hajam...Én mĂŠg ott jĂĄrok, amikor a telĂł mĂŠg bĂ­rt 1 hetet simĂĄn... HovĂĄ lettek ezek a rĂŠgi jĂł telĂłk ?MiĂŠrt kell 1 nap alatt lemerĂźlnie mindennek ??? JĂŠzus, hovĂĄ sĂźllyedt a vilĂĄg...  :-\
BalĂĄzs

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #172 Dátum: 2011 Június, 29, 11:15:49 »
addig ĂĄllj fĂŠl lĂĄbon...  :-))
érintős lesz ok, de ezt nem sokszor nyomkodja az ember, csak amig bepötyögöd a célt, utána hozzá sem nyúlok...
Nem beszélve arról,hogy a mai érintős telók nagyok, sokat zabálnak,ami nem csoda, nagy kijelzőt kell üzemeltetni...
Én meg sokat telefonĂĄlok,ĂŠs ha naponta kell a telĂłt tĂślteni, tĂŠpem a hajam...Én mĂŠg ott jĂĄrok, amikor a telĂł mĂŠg bĂ­rt 1 hetet simĂĄn... HovĂĄ lettek ezek a rĂŠgi jĂł telĂłk ?MiĂŠrt kell 1 nap alatt lemerĂźlnie mindennek ??? JĂŠzus, hovĂĄ sĂźllyedt a vilĂĄg...  :-\
:-))
Hát igen, mondjuk az akkuidő tényleg sarkallatos pont... Az én Androidos kütyüm is max 2 napot bírja, viszont így nem csak a gps van beleépítve, hanem ugye a telefon, net, e-mail kliens és minden ami akár egy laptopot is helyettesíteni tud... és nem szívesen cipelnék 2 kütyüt.
A mĂĄsik, meg hogy ugye a gps-t is szivargyĂşjtĂłrĂłl ĂźzemeltetnĂŠd, ha a telefont is arrĂłl hasznĂĄlod mikor kocsiba vagy, akkor az a tĂśltĂŠs elĂŠg neki, nem kell feltĂŠtlen minden nap tĂślteni.

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #173 Dátum: 2011 Június, 29, 11:38:29 »
:-))
Hát igen, mondjuk az akkuidő tényleg sarkallatos pont... Az én Androidos kütyüm is max 2 napot bírja, viszont így nem csak a gps van beleépítve, hanem ugye a telefon, net, e-mail kliens és minden ami akár egy laptopot is helyettesíteni tud... és nem szívesen cipelnék 2 kütyüt.
A mĂĄsik, meg hogy ugye a gps-t is szivargyĂşjtĂłrĂłl ĂźzemeltetnĂŠd, ha a telefont is arrĂłl hasznĂĄlod mikor kocsiba vagy, akkor az a tĂśltĂŠs elĂŠg neki, nem kell feltĂŠtlen minden nap tĂślteni.
Ez igaz,de mondjuk napi 4 órás beszélgetést nem igen hiszem,hogy tud egy érintős teló produlkálni,töltés nélkül...
BalĂĄzs

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #174 Dátum: 2011 Június, 29, 11:43:50 »
Ez igaz,de mondjuk napi 4 órás beszélgetést nem igen hiszem,hogy tud egy érintős teló produlkálni,töltés nélkül...
Ugye ahogy te is említetted a merülés legfőbb oka a nagy kijelző, beszélgetés közben a proximity szenzor érzékeli hogy közel van a fejedhez, és kikapcsolja a képernyőt. Tehát beszéd közben nem merül jobban mint egy gombos teló.

Nem elérhető bellabali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.537
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 26
  • :2018 Január, 21, 09:57:32
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #175 Dátum: 2011 Június, 29, 11:45:57 »
Ugye ahogy te is említetted a merülés legfőbb oka a nagy kijelző, beszélgetés közben a proximity szenzor érzékeli hogy közel van a fejedhez, és kikapcsolja a képernyőt. Tehát beszéd közben nem merül jobban mint egy gombos teló.

ez ĂŠn fejemet ne ĂŠrzĂŠkelje senki!  :-))
mindegy, szĂĄmomra idegen ez az ĂŠrintős cucc, minden napos FOLYAMATOS hasznĂĄlatra ĂŠs kĂŠsz  :-))
BalĂĄzs

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #176 Dátum: 2011 Június, 29, 11:58:22 »
ez ĂŠn fejemet ne ĂŠrzĂŠkelje senki!  :-))
mindegy, szĂĄmomra idegen ez az ĂŠrintős cucc, minden napos FOLYAMATOS hasznĂĄlatra ĂŠs kĂŠsz  :-))
Persze, termĂŠszetesen Ă­zlĂŠsek ĂŠs pofonok, ha kĂźlĂśn kĂźtyĂźt szeretnĂŠl gps-re, akkor amit linkeltĂŠl, az szerintem jĂł lehet, ĂĄrban ĂŠs tudĂĄsban is.  :)

Nem elérhető fetus

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 76
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2021 Február, 20, 19:45:47
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #177 Dátum: 2011 Június, 30, 12:21:43 »
No és akkor mi a teendő, ha sietnétek valahová és közben kaptok egy nagyon fontos hívást a telefonon, ami ugye a GPS is egyben. Megálltok amíg beszéltek, mert ugye fontos a hívás, vagy elkéstek onnan ahová siettek? :)

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #178 Dátum: 2011 Június, 30, 12:42:45 »
No és akkor mi a teendő, ha sietnétek valahová és közben kaptok egy nagyon fontos hívást a telefonon, ami ugye a GPS is egyben. Megálltok amíg beszéltek, mert ugye fontos a hívás, vagy elkéstek onnan ahová siettek? :)
Ha hosszĂş nagy figyelmet igĂŠnylő hĂ­vĂĄsrĂłl van szĂł, akkor megĂĄllok, ha pedig rĂśvid, akkor nem, mert hĂ­vĂĄs utĂĄn rĂśgtĂśn visszaugrik a navi ĂŠs folytatja a navigĂĄlĂĄst. Sőt, jobb programokban van olyan funkciĂł, hogy hĂ­vĂĄs kĂśzben is mutassa a tĂŠrkĂŠpet, csak ne beszĂŠljen, ĂŠs mindezt persze Ăşgy tudja, hogy kihangosĂ­tja alapbĂłl a beszĂŠlgetĂŠst  ;)

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #179 Dátum: 2011 Június, 30, 13:01:10 »
Ha hosszĂş nagy figyelmet igĂŠnylő hĂ­vĂĄsrĂłl van szĂł, akkor megĂĄllok, ha pedig rĂśvid, akkor nem, mert hĂ­vĂĄs utĂĄn rĂśgtĂśn visszaugrik a navi ĂŠs folytatja a navigĂĄlĂĄst. Sőt, jobb programokban van olyan funkciĂł, hogy hĂ­vĂĄs kĂśzben is mutassa a tĂŠrkĂŠpet, csak ne beszĂŠljen, ĂŠs mindezt persze Ăşgy tudja, hogy kihangosĂ­tja alapbĂłl a beszĂŠlgetĂŠst  ;)
vagy bluetooth fĂźles ĂŠs gondolom akkor megy a kĂŠt dolog egyszerre
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #180 Dátum: 2011 November, 04, 12:22:58 »
Ha hosszĂş nagy figyelmet igĂŠnylő hĂ­vĂĄsrĂłl van szĂł, akkor megĂĄllok, ha pedig rĂśvid, akkor nem, mert hĂ­vĂĄs utĂĄn rĂśgtĂśn visszaugrik a navi ĂŠs folytatja a navigĂĄlĂĄst. Sőt, jobb programokban van olyan funkciĂł, hogy hĂ­vĂĄs kĂśzben is mutassa a tĂŠrkĂŠpet, csak ne beszĂŠljen, ĂŠs mindezt persze Ăşgy tudja, hogy kihangosĂ­tja alapbĂłl a beszĂŠlgetĂŠst  ;)

pl iGo tudja ezt ha jĂłl tudom. bĂĄr itt a kĂŠszĂźlĂŠk a kĂŠrdĂŠs mit hasznĂĄlsz :)

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #181 Dátum: 2011 December, 19, 23:06:16 »
MĂŠg egy voks az "egy kĂźtyĂź" mellĂŠ.

HTC HD2, navira, filmre, email,net és meglepő módon még telefonálok is rajta :D

Egyébként mióta megvettem a kihangosítós Alpine fejet a kocsiba, amit lehet onnan intézek a hívásaimmal. Eleve töltős tartóban hordom a kocsiban, mert menet közben macerás kiügyeskedni a farzsebemből hívás esetén. A normál akkuval ha reggel leveszem a töltőről, melóba menet-jövet kb 1 órát van töltőn és rengeteg nyomkodással 70% körül van a töltöttség. Ha felteszem a dupla akkut, akkor itthon sosem kell tölteni, elég neki amit a kocsiban kap.

A tapizĂłs gombokat meg egy dĂŠlutĂĄn megszokni, mondjuk ĂŠn nem vagyok sms bajnok, mert egy sms ĂĄrĂĄĂŠrt egy percig dumĂĄlhatok...

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #182 Dátum: 2011 December, 19, 23:10:22 »
MĂŠg egy voks az "egy kĂźtyĂź" mellĂŠ.

HTC HD2, navira, filmre, email,net és meglepő módon még telefonálok is rajta :D

Egyébként mióta megvettem a kihangosítós Alpine fejet a kocsiba, amit lehet onnan intézek a hívásaimmal. Eleve töltős tartóban hordom a kocsiban, mert menet közben macerás kiügyeskedni a farzsebemből hívás esetén. A normál akkuval ha reggel leveszem a töltőről, melóba menet-jövet kb 1 órát van töltőn és rengeteg nyomkodással 70% körül van a töltöttség. Ha felteszem a dupla akkut, akkor itthon sosem kell tölteni, elég neki amit a kocsiban kap.

A tapizĂłs gombokat meg egy dĂŠlutĂĄn megszokni, mondjuk ĂŠn nem vagyok sms bajnok, mert egy sms ĂĄrĂĄĂŠrt egy percig dumĂĄlhatok...
A HD2 az egy nagyon jĂłl eltalĂĄlt kĂźtyĂź volt a maga idejĂŠben, ĂŠs a mai napig a legnĂŠpszerĹąbbek kĂśzĂŠ tartozik. Az utĂłlagos User support-ja mostanĂĄig a legjobb, erre a telefonra volt előszĂśr FőzĂśtt ICS, ĂŠs tudtommal ez az egyetlen olyan telefon, amin stabilan fut WinMo 6,5 7-7,5 ĂŠs az Android is, akĂĄr egyidőben.  :-!

Nem elérhető Imhotep306

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 169
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 6
  • :2013 Január, 09, 14:41:51
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #183 Dátum: 2011 December, 20, 06:26:47 »

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #184 Dátum: 2011 December, 20, 09:33:34 »
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #185 Dátum: 2011 December, 20, 19:37:27 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=10_nFa7g-6Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=10_nFa7g-6Y</a>

Ez mekkora faja cucc lett :D

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #186 Dátum: 2011 December, 20, 19:50:11 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=10_nFa7g-6Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=10_nFa7g-6Y</a>

Ez mekkora faja cucc lett :D
De ez mit keres az AutĂłs navigĂĄciĂłban?  :D

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #187 Dátum: 2011 December, 20, 21:12:24 »
De ez mit keres az AutĂłs navigĂĄciĂłban?  :D

Már én se tudom csak néztem hogy ott ilyen diszkó matyi bűvőli a pda-jat ez meg a rádióját :D meg kell egy kis munka az adminoknak is néha :P _pug toot

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #188 Dátum: 2011 December, 20, 21:18:13 »
A HD2 az egy nagyon jĂłl eltalĂĄlt kĂźtyĂź volt a maga idejĂŠben, ĂŠs a mai napig a legnĂŠpszerĹąbbek kĂśzĂŠ tartozik. Az utĂłlagos User support-ja mostanĂĄig a legjobb, erre a telefonra volt előszĂśr FőzĂśtt ICS, ĂŠs tudtommal ez az egyetlen olyan telefon, amin stabilan fut WinMo 6,5 7-7,5 ĂŠs az Android is, akĂĄr egyidőben.  :-!

HĂĄt ĂŠn WM6.5-el hasznĂĄlom, mert fingom sincs hogy kell feltenni az androidot. Pedig kiprĂłbĂĄlnĂĄm...

Nem vĂĄllalkozol rĂĄ esetleg?

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #189 Dátum: 2011 December, 20, 21:23:24 »
HĂĄt ĂŠn WM6.5-el hasznĂĄlom, mert fingom sincs hogy kell feltenni az androidot. Pedig kiprĂłbĂĄlnĂĄm...

Nem vĂĄllalkozol rĂĄ esetleg?
Prohardver fórumán kérdezz, ott segítenek. Nekem nem ilyen van, úgyhogy elég sok utánajárást igényelne a részemről, de ott találsz hozzá infót, meg szerintem segítő emberkét is.

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #190 Dátum: 2011 December, 20, 21:24:48 »
Van egy rĂŠgi, ĂłdivatĂş navigĂĄciĂłs kĂŠszĂźlĂŠkem: Mio C250
Esetleg tud valaki okossĂĄgot a frissĂ­tĂŠsĂŠhez?
Egyre tĂśbb Ăşt van, amelyet nem ismer fel, de mert ritkĂĄn hasznĂĄlom, sok pĂŠnzt nem szĂ­vesen adnĂŠk a frissĂ­tĂŠsre.

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #191 Dátum: 2011 December, 20, 21:30:53 »
HĂĄt ĂŠn WM6.5-el hasznĂĄlom, mert fingom sincs hogy kell feltenni az androidot. Pedig kiprĂłbĂĄlnĂĄm...

Nem vĂĄllalkozol rĂĄ esetleg?

XDA Developer  google ez a legnagyobb portĂĄl ami foglakozik ezekkel alap angol tudĂĄssal ĂŠs kis hozzĂĄĂŠrtĂŠssel rĂśgtĂśn faja lesz a hd:)

zimurgy: pĂźbe adsz infot hogy mi fut most rajta progi akkor adok linket tĂŠrkĂŠphez :)

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #192 Dátum: 2011 December, 20, 21:38:52 »

zimurgy: pĂźbe adsz infot hogy mi fut most rajta progi akkor adok linket tĂŠrkĂŠphez :)

KĂŠrem, ĂŠn nem tudom, hogy mitől mĹąkĂśdik...  :D
Komolyan: ĂŠletemben nem foglalkoztam navigĂĄciĂłkkal, ezt is ajĂĄndĂŠkba kaptam, a gyĂĄri tudĂĄsa van, soha nem volt frissĂ­tve.
SD-kártyahely van bővítéshez, annyit biztosan tudok.
Persze van hozzĂĄ USB-kĂĄbel, szĂłval mire figyeljek, ami lĂŠnyeges info?

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #193 Dátum: 2011 December, 20, 21:44:54 »
KĂŠrem, ĂŠn nem tudom, hogy mitől mĹąkĂśdik...  :D
Komolyan: ĂŠletemben nem foglalkoztam navigĂĄciĂłkkal, ezt is ajĂĄndĂŠkba kaptam, a gyĂĄri tudĂĄsa van, soha nem volt frissĂ­tve.
SD-kártyahely van bővítéshez, annyit biztosan tudok.
Persze van hozzĂĄ USB-kĂĄbel, szĂłval mire figyeljek, ami lĂŠnyeges info?

Ő akkor ami kÊne nekem:

iGo,tomtom,Garmin navi fut e rajta ill gondolom windows alapú a cucc. Jelen pillanatban ha sd kártyás az a legjobb mert csak leszeded a frissített mo.-t térképed sd kártyára fel és mehet is a navigálás a közel mondjuk úgy valós helyzetnek megfelelő térképről:) Ha ezt tudom akkor pü-be küldök ez azt :)

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #194 Dátum: 2011 December, 20, 22:06:49 »
Prohardver fórumán kérdezz, ott segítenek. Nekem nem ilyen van, úgyhogy elég sok utánajárást igényelne a részemről, de ott találsz hozzá infót, meg szerintem segítő emberkét is.

KĂŠrdeztem, kĂŠrtem, le se....  angry

DZ

  • Vendég
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #195 Dátum: 2011 December, 20, 22:12:44 »
XDA Developer  google ez a legnagyobb portĂĄl ami foglakozik ezekkel alap angol tudĂĄssal ĂŠs kis hozzĂĄĂŠrtĂŠssel rĂśgtĂśn faja lesz a hd:)


A "kis" hozzĂĄĂŠrtĂŠs hibĂĄdzik... ĂŠn felhasznĂĄlĂł ĂźzemmĂłdĂş vagyok  ;D

Olyan kifejezéseket használnak, hogy magdlr, meg hsdpl, meg a mütymürütty micsodájába beírod azt hogy sdkhg és akkor a mittudomén mibe előjön, hogy k+h és akkor nyomj egy nemtommit. Szóval nekem kínai. Nem kicsit, nagyon.

A csajszinak vettĂźnk egy Wildfire S-t, azon bĂśkdĂśstem ĂŠs megtetszett az android. De ezĂŠrt nem cserĂŠlnĂŠk telĂłt, hisz van mĂĄr olyan android a hd2-re ami rombĂłl fut. Mondjuk nem tudom minden mĹąkĂśdik-e vele? MErt ami telĂłra lecserĂŠlnĂŠm a hd2-t, annak az ĂĄrĂĄtĂłl lenne itthon ajtĂłcsapkodĂĄs, főleg hogy tavaly karĂĄcsonyra kaptam a csajszitĂłl a hd2-t. SzĂłval ezĂŠrt szeretnĂŠm... csak nincs aki megcsinĂĄlja.  :'(


Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #196 Dátum: 2011 December, 20, 22:33:48 »
Van egy rĂŠgi, ĂłdivatĂş navigĂĄciĂłs kĂŠszĂźlĂŠkem: Mio C250
Esetleg tud valaki okossĂĄgot a frissĂ­tĂŠsĂŠhez?
Egyre tĂśbb Ăşt van, amelyet nem ismer fel, de mert ritkĂĄn hasznĂĄlom, sok pĂŠnzt nem szĂ­vesen adnĂŠk a frissĂ­tĂŠsre.

Ilyenre mĂĄr tettem mĂĄst.
Mondjuk Primo szaggat rajta, de iGo8 mĂŠg OK.
És varázsolni sem kell :)
           
                                            

Nem elérhető Bally

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.599
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 186
  • :2015 Április, 19, 20:47:22
  • XU7JP4(RS Wannabe)
    • Taglap
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #197 Dátum: 2011 December, 20, 22:35:06 »
Ő akkor ami kÊne nekem:

iGo,tomtom,Garmin navi fut e rajta ill gondolom windows alapú a cucc. Jelen pillanatban ha sd kártyás az a legjobb mert csak leszeded a frissített mo.-t térképed sd kártyára fel és mehet is a navigálás a közel mondjuk úgy valós helyzetnek megfelelő térképről:) Ha ezt tudom akkor pü-be küldök ez azt :)

WinCE ĂŠs mivel Mio kell egy kis "hack" is.
           
                                            

Nem elérhető tmz

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.203
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2016 Január, 14, 20:33:19
  • JĂłmunkĂĄsember
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #198 Dátum: 2011 December, 21, 12:15:21 »
WinCE ĂŠs mivel Mio kell egy kis "hack" is.

Akkor jĂłl sejtettem. Az nem okoz gondot  ;D :P

Nem elérhető zimurgy

  • ModerĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • ****
  • Hozzászólások: 3.576
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 337
  • :2024 Április, 18, 09:50:02
Re:AutĂłs navigĂĄciĂł (GPS)
« Válasz #199 Dátum: 2011 December, 22, 14:17:34 »
KĂśszĂśnĂśm a hozzĂĄszĂłlĂĄsokat.
Meglepetésemre, miután USB-n összekötöttem a PC-vel, egy kis párbeszédpanel feljött, hogy illesztette a PC a navigációs készüléket, de aztán semmi, az intézőben sem látom.

A navi felirata alapjĂĄn Windows CE core 5.0

A kĂŠszĂźlĂŠk menĂźjĂŠben nĂŠzegetve ennyit lĂĄtok:
ROM  R03.3.0164.0416
Miomap v 3.3    2007 sep 5   Tpo Map Kft.

Hogyan is tovĂĄbb?

 


Google PageRank