Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Autós navigáció (GPS)

<< < (2/51) > >>

Flanger:
Nekem is IGO8 van fenn, de vannak hülyülései.. Például, ha megyek Tbányára Bandithoz akkor mindig elakar zavarni a pest felé vezető autópályára... De amúgy eddig mindig megtalálta a hazavezető utat..  ;D

K Nándor:

--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:43:35 ---Nekem is IGO8 van fenn, de vannak hülyülései.. Például, ha megyek Tbányára Bandithoz akkor mindig elakar zavarni a pest felé vezető autópályára... De amúgy eddig mindig megtalálta a hazavezető utat..  ;D

--- ---

Kapcsold ki az autópályát is máris jó lesz  ;)

Flanger:

--- Idézetet írta: K_Nándor - 2010 Június, 15, 22:47:12 ---Kapcsold ki az autópályát is máris jó lesz  ;)

--- ---

Kivan.. Ez a poén benne  ;D

K Nándor:

--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:48:23 ---Kivan.. Ez a poén benne  ;D

--- ---

Akkor frissíts. :)

fisi306b1.4xn:

--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:43:35 ---Nekem is IGO8 van fenn, de vannak hülyülései.. Például, ha megyek Tbányára Bandithoz akkor mindig elakar zavarni a pest felé vezető autópályára... De amúgy eddig mindig megtalálta a hazavezető utat..  ;D

--- ---

Na az a nem mindegy, hogy milyen beállítási paramétereket engedsz neki.

Nekem egy ajándékba kapott occsó  Orion OGPS 02-es van iGo 8-al és elégedett vagyok vele.  Amire kell arra jó (ár/érték). Sajna állítólag nem fogadja hardveresen a TMC vevőt. Esetleg valakinek  ez a típus kipróbálás végett:
RoyalTech RTA-300 TMC vevő

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal