Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Autós navigáció (GPS)

<< < (3/51) > >>

Flanger:

--- Idézetet írta: K_Nándor - 2010 Június, 15, 22:49:01 ---Akkor frissíts. :)

--- ---

Kb 1 hónapja tettem rá a legújabbat.. Plusz, nem mindig kell rá hagyatkozni.. Néha lehet táblákat is olvasni..

K Nándor:

--- Idézetet írta: fisi306 - 2010 Június, 15, 22:51:32 ---Na az a nem mindegy, hogy milyen beállítási paramétereket engedsz neki.

Nekem egy ajándékba kapott occsó  Orion OGPS 02-es van iGo 8-al és elégedett vagyok vele.  Amire kell arra jó (ár/érték). Sajna állítólag nem fogadja hardveresen a TMC vevőt. Esetleg valakinek  ez a típus kipróbálás végett:
RoyalTech RTA-300 TMC vevő

--- ---

A TMC vevő Mo.-on semmit se ér. Az a baj ,hogy csak Budapesten műkösik és dugó esetén csak egy másikba tud navigálni... Nem olyan az úthálózatunk ,hogy ennek segítségével valamilyen előnyünk is legyen..



--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:56:37 ---Kb 1 hónapja tettem rá a legújabbat.. Plusz, nem mindig kell rá hagyatkozni.. Néha lehet táblákat is olvasni..

--- ---

Akkor tegyél rá régebbit :D Na jó,fingom sincs ,hogy miért csinálja. Az enyémmel voltam kétszer Németországba és nem volt hasonló gondom.

bandit306:

--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:43:35 ---Nekem is IGO8 van fenn, de vannak hülyülései.. Például, ha megyek Tbányára Bandithoz akkor mindig elakar zavarni a pest felé vezető autópályára... De amúgy eddig mindig megtalálta a hazavezető utat..  ;D

--- ---
Na látod. Akkor a tied is meg van zavarodva, mint Nándié, téged Pályáztatni akar. őt meg küldi Etyek nek. Lehet egyszerre készültek. ;D

Bally:

--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:48:23 ---Kivan.. Ez a poén benne  ;D

--- ---

Gondolom a díjköteles utak viszont engedélyezve vannak....
Módosítva: 2010 Június, 16, 00:29:42
--- Idézetet írta: fisi306 - 2010 Június, 15, 22:51:32 ---Na az a nem mindegy, hogy milyen beállítási paramétereket engedsz neki.

Nekem egy ajándékba kapott occsó  Orion OGPS 02-es van iGo 8-al és elégedett vagyok vele.  Amire kell arra jó (ár/érték). Sajna állítólag nem fogadja hardveresen a TMC vevőt. Esetleg valakinek  ez a típus kipróbálás végett:
RoyalTech RTA-300 TMC vevő

--- ---

Ahogy Nándi is írja, TMCnek egyedül Budapesten van valamennyi értelme Mo-n.
Németország, Ausztria már más szitu.
Módosítva: 2010 Június, 16, 00:30:37
--- Idézetet írta: Flanger - 2010 Június, 15, 22:56:37 ---Kb 1 hónapja tettem rá a legújabbat.. Plusz, nem mindig kell rá hagyatkozni.. Néha lehet táblákat is olvasni..

--- ---

Amúgy bámulatos, hogy a GPS navik mennyire kártékonyak az ember alapvető tájékozódási képességeire nézve ;)
Módosítva: 2010 Június, 16, 00:31:26
--- Idézetet írta: K_Nándor - 2010 Június, 15, 22:19:45 ---Ide jöhet minden ami GPS-el kapcsolatos.

--- ---

 :-!

tothsan:
Wayteq nekem is bejott, olcso es sokat tud (920BT).

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal