Szavazás

A gĂĄzolajba raksz dermedĂŠs gĂĄtlĂłt kĂźlĂśn?

Igen
6 (7.1%)
Nem
32 (38.1%)
Benzin ĂźzemĹą az autĂłm
46 (54.8%)

Összes szavazó: 80

Szerző Téma: FĂźstĂśs topik  (Megtekintve 243874 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #250 Dátum: 2011 Szeptember, 16, 16:17:56 »
Lehet ĂĄllĂ­tani kellene rajta...

hát ha meg tudod mondani nekem hogy az előtöltésen kívül mit és hol lehet állítani rajta azt megköszönöm.

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #251 Dátum: 2011 Szeptember, 16, 23:50:26 »
hát ha meg tudod mondani nekem hogy az előtöltésen kívül mit és hol lehet állítani rajta azt megköszönöm.
passzolom a kérdést... esetleg kérdezd meg priviben Davids-ot lehet ő tudja, vagy adagolós!

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #252 Dátum: 2011 Szeptember, 17, 06:45:09 »
passzolom a kérdést... esetleg kérdezd meg priviben Davids-ot lehet ő tudja, vagy adagolós!

Lucas adagolón nem tudsz állítani mennyiséget, csak előtöltést meg alapjáratot, "szivatot" ez a kettő előző kombinációja, meg gáz elfordulásra előtöltést és ennyi, nem kapsz hozzá semmit, max tömitést, viszont ha minden jó és jól működik takarékos kis jószág.. :)

Nem elérhető laczfinador

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 15
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2016 Június, 06, 18:43:45
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #253 Dátum: 2011 Október, 10, 16:27:13 »
Sziasztok,

SegĂ­tsĂŠget kĂŠrnĂŠk, egy 1.9 XRDT 306-oshoz. Az elmĂşlt hĂłnapokban elkezdett fĂźstĂślni  :'(. Hideg indĂ­tĂĄsnĂĄl kĂŠkes fĂźstĂśt ereget (nĂŠha ĂĄtmegy vastag kĂśdbe, főleg mikor felfelĂŠ megyek egy parton), amĂ­g el nem ĂŠri az Ăźzemi hőmĂŠrsĂŠkletet (nĂĄlam 80-82 fok). UtĂĄna is fĂźstĂślget, de csak nagyobb gĂĄzadĂĄsnĂĄl, ĂŠs akkor mĂĄr feketĂŠn. Az olajam is elkezdett fogyni, most mĂĄr 0,5L / 100km-nĂŠl tartunk. Az Ăźzemanyag fogyasztĂĄson nem vettem ĂŠszre tĂşl nagy nĂśvekedĂŠst, de a lĂłerő biztosan kevesebb mint a fĂźstĂślĂŠs előtt!! Valamint, fordulatszĂĄmtĂłl fĂźggően, egyre hangosodĂł sĂźvĂ­tő hangot hallok a motorbĂłl gĂĄzadĂĄsnĂĄl, leterhelĂŠsnĂŠl (pl előzĂŠs, vagy parton fel). AlapjĂĄraton, vagy minimĂĄlis terhelĂŠssel megszĹąnik a zaj (ezĂŠrt nem tudom honnan jĂśn, ĂĄllĂł helyzetben hiĂĄba nyomom a gĂĄzt, nem sĂźvĂ­t, vagy nem hallom).

Mivel a motorolaj fogy, ezért a szelepszár szimeringre, olajlehízó gyűrűre, vagy a turbóra gondolunk, de jó lenne, ha nem vaktában kellene ezt a 3-at kicserélni/javítani cirka 300e-ért. Sztem a kompresszióm jó, mert indításkor nincs gond, azonnal indul mind a 4 henger. A kocsit nem szoktam széthajtani, főleg nem hidegen. És eddig nem is füstölt, se kéken, se feketén. Kb 237000 km van a kocsiban, API SL-es olajat használtam az elmúlt 85000 km alatt, és 10000 km-enként cseréltem (a szűrőkkel együtt).

Ha van valakinek bármi ötlete, azt előre is köszönöm.

Üdv, Laci.

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #254 Dátum: 2011 Október, 10, 16:41:06 »
Sziasztok,

SegĂ­tsĂŠget kĂŠrnĂŠk, egy 1.9 XRDT 306-oshoz. Az elmĂşlt hĂłnapokban elkezdett fĂźstĂślni  :'(. Hideg indĂ­tĂĄsnĂĄl kĂŠkes fĂźstĂśt ereget (nĂŠha ĂĄtmegy vastag kĂśdbe, főleg mikor felfelĂŠ megyek egy parton), amĂ­g el nem ĂŠri az Ăźzemi hőmĂŠrsĂŠkletet (nĂĄlam 80-82 fok). UtĂĄna is fĂźstĂślget, de csak nagyobb gĂĄzadĂĄsnĂĄl, ĂŠs akkor mĂĄr feketĂŠn. Az olajam is elkezdett fogyni, most mĂĄr 0,5L / 100km-nĂŠl tartunk. Az Ăźzemanyag fogyasztĂĄson nem vettem ĂŠszre tĂşl nagy nĂśvekedĂŠst, de a lĂłerő biztosan kevesebb mint a fĂźstĂślĂŠs előtt!! Valamint, fordulatszĂĄmtĂłl fĂźggően, egyre hangosodĂł sĂźvĂ­tő hangot hallok a motorbĂłl gĂĄzadĂĄsnĂĄl, leterhelĂŠsnĂŠl (pl előzĂŠs, vagy parton fel). AlapjĂĄraton, vagy minimĂĄlis terhelĂŠssel megszĹąnik a zaj (ezĂŠrt nem tudom honnan jĂśn, ĂĄllĂł helyzetben hiĂĄba nyomom a gĂĄzt, nem sĂźvĂ­t, vagy nem hallom).

Mivel a motorolaj fogy, ezért a szelepszár szimeringre, olajlehízó gyűrűre, vagy a turbóra gondolunk, de jó lenne, ha nem vaktában kellene ezt a 3-at kicserélni/javítani cirka 300e-ért. Sztem a kompresszióm jó, mert indításkor nincs gond, azonnal indul mind a 4 henger. A kocsit nem szoktam széthajtani, főleg nem hidegen. És eddig nem is füstölt, se kéken, se feketén. Kb 237000 km van a kocsiban, API SL-es olajat használtam az elmúlt 85000 km alatt, és 10000 km-enként cseréltem (a szűrőkkel együtt).

Ha van valakinek bármi ötlete, azt előre is köszönöm.

Üdv, Laci.
Ha fĂźstĂśl, ĂŠs a teljesĂ­tmĂŠny is fogyott, akkor valĂłszĂ­nĹąleg a turbĂł kopott el...

Nem elérhető laczfinador

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 15
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2016 Június, 06, 18:43:45
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #255 Dátum: 2011 Október, 10, 17:01:14 »
Ha fĂźstĂśl, ĂŠs a teljesĂ­tmĂŠny is fogyott, akkor valĂłszĂ­nĹąleg a turbĂł kopott el...

A turbĂłt le lehet tesztelni valami Ăźgyes mĂłdszerrel? Sajnos a blokk ĂŠs a tĹązfal kĂśzĂśtt van ezĂŠrt nagyon kĂśrĂźlmĂŠnyes hozzĂĄfĂŠrni.
KĂśszi.

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #256 Dátum: 2011 Október, 10, 18:13:17 »
A turbĂłt le lehet tesztelni valami Ăźgyes mĂłdszerrel? Sajnos a blokk ĂŠs a tĹązfal kĂśzĂśtt van ezĂŠrt nagyon kĂśrĂźlmĂŠnyes hozzĂĄfĂŠrni.
KĂśszi.
Én is a turbóra tippelnék, annak szokott süvítő hangja lenni. Ha aknáról lehúzzátok róla a szívócsövet, meg tudjátok nézni, hogy mennyire lóg a tengelye!

Nem elérhető laczfinador

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 15
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2016 Június, 06, 18:43:45
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #257 Dátum: 2011 Október, 11, 09:59:38 »
Én is a turbóra tippelnék, annak szokott süvítő hangja lenni. Ha aknáról lehúzzátok róla a szívócsövet, meg tudjátok nézni, hogy mennyire lóg a tengelye!

Okozhatja a turbĂł, hogy hidegen kĂŠkesen fĂźstĂśl, melegen viszont nem (vagy kicsit feketĂŠn)? Ez nekem kicsit ellentmondĂĄsos, de a fĂźtyĂźlĂŠs az tĂŠnyleg rĂĄ vall. Az is lehet, hogy komplexebb a problĂŠma. CsĂźtĂśrtĂśkĂśn elviszem CsomĂĄdra, a dĂ­zelesekhez. TalĂĄn tudnak mondani valami pontosabbat. Valahol el kell indulni.

Az aknĂĄs megoldĂĄst majd igyekszem kiprĂłbĂĄlni, de nehĂŠz aknĂĄt kerĂ­teni  :(.

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #258 Dátum: 2011 Október, 11, 12:08:34 »
Okozhatja a turbĂł, hogy hidegen kĂŠkesen fĂźstĂśl, melegen viszont nem (vagy kicsit feketĂŠn)? Ez nekem kicsit ellentmondĂĄsos, de a fĂźtyĂźlĂŠs az tĂŠnyleg rĂĄ vall. Az is lehet, hogy komplexebb a problĂŠma. CsĂźtĂśrtĂśkĂśn elviszem CsomĂĄdra, a dĂ­zelesekhez. TalĂĄn tudnak mondani valami pontosabbat. Valahol el kell indulni.

Az aknĂĄs megoldĂĄst majd igyekszem kiprĂłbĂĄlni, de nehĂŠz aknĂĄt kerĂ­teni  :(.
Szerintem okozhatja! Hidegen a turbón keresztül az égéstérbe kerülő olaj miatt lehet kékes, mikor pedig haladsz, akkor ezt elnyomja a dús keverék okozta fekete füst. Tehát nem tol be elég levegőt a turbó a befecskendezett üzemanyaghoz, így nem tud tökéletesen elégni és kormol.

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #259 Dátum: 2011 Október, 31, 20:11:06 »
Sziasztok,

SegĂ­tsĂŠget kĂŠrnĂŠk, egy 1.9 XRDT 306-oshoz. Az elmĂşlt hĂłnapokban elkezdett fĂźstĂślni  :'(. Hideg indĂ­tĂĄsnĂĄl kĂŠkes fĂźstĂśt ereget (nĂŠha ĂĄtmegy vastag kĂśdbe, főleg mikor felfelĂŠ megyek egy parton), amĂ­g el nem ĂŠri az Ăźzemi hőmĂŠrsĂŠkletet (nĂĄlam 80-82 fok). UtĂĄna is fĂźstĂślget, de csak nagyobb gĂĄzadĂĄsnĂĄl, ĂŠs akkor mĂĄr feketĂŠn. Az olajam is elkezdett fogyni, most mĂĄr 0,5L / 100km-nĂŠl tartunk. Az Ăźzemanyag fogyasztĂĄson nem vettem ĂŠszre tĂşl nagy nĂśvekedĂŠst, de a lĂłerő biztosan kevesebb mint a fĂźstĂślĂŠs előtt!! Valamint, fordulatszĂĄmtĂłl fĂźggően, egyre hangosodĂł sĂźvĂ­tő hangot hallok a motorbĂłl gĂĄzadĂĄsnĂĄl, leterhelĂŠsnĂŠl (pl előzĂŠs, vagy parton fel). AlapjĂĄraton, vagy minimĂĄlis terhelĂŠssel megszĹąnik a zaj (ezĂŠrt nem tudom honnan jĂśn, ĂĄllĂł helyzetben hiĂĄba nyomom a gĂĄzt, nem sĂźvĂ­t, vagy nem hallom).

Mivel a motorolaj fogy, ezért a szelepszár szimeringre, olajlehízó gyűrűre, vagy a turbóra gondolunk, de jó lenne, ha nem vaktában kellene ezt a 3-at kicserélni/javítani cirka 300e-ért. Sztem a kompresszióm jó, mert indításkor nincs gond, azonnal indul mind a 4 henger. A kocsit nem szoktam széthajtani, főleg nem hidegen. És eddig nem is füstölt, se kéken, se feketén. Kb 237000 km van a kocsiban, API SL-es olajat használtam az elmúlt 85000 km alatt, és 10000 km-enként cseréltem (a szűrőkkel együtt).

Ha van valakinek bármi ötlete, azt előre is köszönöm.

Üdv, Laci.

Biztos hogy a turbĂł kuka.. MĂŠg most csinĂĄltasd meg mert igy jobban jĂĄrsz 40-50e egy felujitĂĄs..
 :-!

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #260 Dátum: 2011 Október, 31, 20:14:04 »
A szívó és TD Bosch adagoló között csak a fedél lenne a különbség? Ugye a TD adagoló rá van kötve a levegő rendszerre, és ha megjön a turbónyomás, akkor több üzemanyagot is adagol, ugyan ezt egy TD fedéllel megcsinálja a szívó adagoló is? Ezt én nem tudom, és tudtommal ilyenről még nem volt szó, nem csináltak itt még ilyet.

Ugyanakkora elem ban mindkettĂśbe ha bosch... Csak az LDA fedĂŠlbe kĂźlĂśnbĂśzik. A csucs is ugyanaz.

Amugy Lucason is lehet ĂĄllĂ­tani.Csak kĂśrĂźlmĂŠnyesebb.

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #261 Dátum: 2011 Október, 31, 20:16:08 »
szívó D. adagolóra keresnék TD fedelet, van egy nagyon jó bosch adagolóm, azt akarom feltenni a mostani Lucas helyett, ez valahogy nem tetszik, jól fogyaszt de erő csak akkor van ha már pörög a motor rendesen meg nyomom neki, hát lucas... ugytudom a bosch-t simán át lehet építeni, valaki csinált már ilyent?

Volt rĂĄ precedens :D

Nekem van egy ****a kis bosch adagolom. 11es elemmel 160-170 LE ig jo vagy vele :D

Nem elérhető 306 HDI

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2014 Április, 13, 21:25:02
  • Mr,Dr,
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #262 Dátum: 2011 November, 01, 19:09:17 »
Sziasztok! Már a szerelés tuning topicba leírtam kérdésem de nem nagyon jött válasz! A kérdésem az volna hogy mi lehet a hiba oka ha az autó álló helyben feldobja a fordulatot 1200-1300 ra utána terheléskor pedig nem engedi 2000 fölé?! A segítséget előre is köszönöm!

Visszaolvastam a topicban de nem vettem ĂŠszre! David's bele kerĂźlt a kocsidba a hdi vagy mĂŠg az 1.9tdi dobog benne??


Nem elérhető laczfinador

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 15
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2016 Június, 06, 18:43:45
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #263 Dátum: 2011 November, 02, 10:39:57 »
Biztos hogy a turbĂł kuka.. MĂŠg most csinĂĄltasd meg mert igy jobban jĂĄrsz 40-50e egy felujitĂĄs..
 :-!

Hali ismĂŠt.

A következők történtek: elvittem a kocsit Csomádra, adagolósokhoz. Sajnos nem voltam tőlük elájulva. Meghallgatták a kocsit, majd azt mondták szerintük így minden jó, akarom-e hogy állítsanak rajta? (Azt kértem igen, de utólag felmerült bennem a kérdés: Minek állít rajta, ha így jó?) 3 perc = 3000 Ft. Legalább olcsón megúsztam. Semmi nem lett jobb.
AztĂĄn ajĂĄnlottak egy szerelőt, aki mĂĄr kezdetben is szimpatikus volt (annak ellenĂŠre, hogy nem szeret franciĂĄt szerelni). 5 perc hallgatĂłzĂĄs utĂĄn (0 Ft-ĂŠrt tanĂĄcs szintjĂŠn) szerinte nem jĂł a porlasztĂł, vagy nem jĂłl van beĂĄllĂ­tva. MegnĂŠzettem: a gyĂĄri 135bar nyitĂłnyomĂĄs csak 90-95bar volt. VisszaĂĄllĂ­tottĂĄk, ĂŠs megszĹąnt az alapjĂĄrati fĂźst, ĂŠs mintha Ăşjra megyegetne a kocsi.  :-! Most is van olajfogyasztĂĄs (ĂŠs fĂźst is), de mostmĂĄr tĂŠnyleg csak ha nyomom neki, Ăşgyhogy most tĂśltĂśm bele az olajat. Viszont melegen, alapjĂĄraton darabossĂĄ vĂĄlt a motor jĂĄrĂĄsa. Mintha minden mĂĄsodik Ăźtem nagyobbat rĂĄntana a motoron. Ettől mĂŠg egyenletes, ĂŠs hidegen is szĂŠpen indul. Valami mĂŠg mindig nem gĂśmbĂślyĹą, talĂĄn Ăşjra ĂĄllĂ­tani kĂŠne az adagolĂłn?
MellĂŠkesen megjegyzem, hogy kĂśzben elkezdett "csĂşszni" a kuplungom (nĂŠha, nagy nyomatĂŠknĂĄl elpĂśrĂśg a motor, mintha picit rĂĄlĂŠpnĂŠk a kuplungra), Ăşgyhogy kuplungcsere. NagyszerĹą!  bored

Egyenlőre ennyi. Most próbálom elintézni a kuplungcserét, sajnos egyszerre kell vele a vezérműszettet is (lassan lejár a 90e km), meg akkor már olajcsere is legyen....

Felújított turbóról mi a véleményetek? Azt mondják a szerelők, hogy a hivatalos garanciát annyi alkatrész cseréjéhez hozzákötik, hogy azokkal együtt, már majdnem új árban van. Nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal. Öntögessem bele az olajat (tulajdonképen engem nem zavarna, csak ne legyen semmi baja tőle a motornak), vagy kezdjek bele a turbócserébe?

Davids: Hol tudsz 40-50e-ĂŠrt turbĂłfelĂşjĂ­tĂĄst?

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #264 Dátum: 2011 November, 02, 23:49:21 »
Hali ismĂŠt.

A következők történtek: elvittem a kocsit Csomádra, adagolósokhoz. Sajnos nem voltam tőlük elájulva. Meghallgatták a kocsit, majd azt mondták szerintük így minden jó, akarom-e hogy állítsanak rajta? (Azt kértem igen, de utólag felmerült bennem a kérdés: Minek állít rajta, ha így jó?) 3 perc = 3000 Ft. Legalább olcsón megúsztam. Semmi nem lett jobb.
AztĂĄn ajĂĄnlottak egy szerelőt, aki mĂĄr kezdetben is szimpatikus volt (annak ellenĂŠre, hogy nem szeret franciĂĄt szerelni). 5 perc hallgatĂłzĂĄs utĂĄn (0 Ft-ĂŠrt tanĂĄcs szintjĂŠn) szerinte nem jĂł a porlasztĂł, vagy nem jĂłl van beĂĄllĂ­tva. MegnĂŠzettem: a gyĂĄri 135bar nyitĂłnyomĂĄs csak 90-95bar volt. VisszaĂĄllĂ­tottĂĄk, ĂŠs megszĹąnt az alapjĂĄrati fĂźst, ĂŠs mintha Ăşjra megyegetne a kocsi.  :-! Most is van olajfogyasztĂĄs (ĂŠs fĂźst is), de mostmĂĄr tĂŠnyleg csak ha nyomom neki, Ăşgyhogy most tĂśltĂśm bele az olajat. Viszont melegen, alapjĂĄraton darabossĂĄ vĂĄlt a motor jĂĄrĂĄsa. Mintha minden mĂĄsodik Ăźtem nagyobbat rĂĄntana a motoron. Ettől mĂŠg egyenletes, ĂŠs hidegen is szĂŠpen indul. Valami mĂŠg mindig nem gĂśmbĂślyĹą, talĂĄn Ăşjra ĂĄllĂ­tani kĂŠne az adagolĂłn?
MellĂŠkesen megjegyzem, hogy kĂśzben elkezdett "csĂşszni" a kuplungom (nĂŠha, nagy nyomatĂŠknĂĄl elpĂśrĂśg a motor, mintha picit rĂĄlĂŠpnĂŠk a kuplungra), Ăşgyhogy kuplungcsere. NagyszerĹą!  bored

Egyenlőre ennyi. Most próbálom elintézni a kuplungcserét, sajnos egyszerre kell vele a vezérműszettet is (lassan lejár a 90e km), meg akkor már olajcsere is legyen....

Felújított turbóról mi a véleményetek? Azt mondják a szerelők, hogy a hivatalos garanciát annyi alkatrész cseréjéhez hozzákötik, hogy azokkal együtt, már majdnem új árban van. Nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal. Öntögessem bele az olajat (tulajdonképen engem nem zavarna, csak ne legyen semmi baja tőle a motornak), vagy kezdjek bele a turbócserébe?

Davids: Hol tudsz 40-50e-ĂŠrt turbĂłfelĂşjĂ­tĂĄst?

pesten egy ismerĂśs.nekem is Ăś csinĂĄlta a hibrid turbĂłm ĂŠs nagyon jĂł lett.
Amugy a turbicserĂŠnĂŠl csak olajat meg szĂźrĂśket kell cserĂŠlni semmi mĂĄst...

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #265 Dátum: 2011 November, 02, 23:51:00 »
Sziasztok! Már a szerelés tuning topicba leírtam kérdésem de nem nagyon jött válasz! A kérdésem az volna hogy mi lehet a hiba oka ha az autó álló helyben feldobja a fordulatot 1200-1300 ra utána terheléskor pedig nem engedi 2000 fölé?! A segítséget előre is köszönöm!

Visszaolvastam a topicban de nem vettem ĂŠszre! David's bele kerĂźlt a kocsidba a hdi vagy mĂŠg az 1.9tdi dobog benne??

MĂĄr HDI  8) ;D ;D ;D ;D

Valamelyik jeladĂłd az Ăźzemanyagrendszerben szar vagy KH-s.Akkor tiltja le a fordulatot...

Nem elérhető 306 HDI

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2014 Április, 13, 21:25:02
  • Mr,Dr,
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #266 Dátum: 2011 November, 03, 23:32:53 »
Elősször is szeretném megköszönni a segítséget per pill abbahagyta a hülyeségét. Kagylóskut vpower diesel után kezdett rá.... ÖMV maxmotiont kapott egy kis wynns adalékkal köszöni jobban van remélem így is marad

A másik pedig felokosítást kérnék tőled hdi motorból! Már régóta szeretnék vele vmit kezdni már régebben is ecseteltük de gondolom nekem most sem 90 póni van benne. Minden tanácsot szívesen vennék! Köszi


Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #267 Dátum: 2011 November, 06, 22:40:47 »
Elősször is szeretném megköszönni a segítséget per pill abbahagyta a hülyeségét. Kagylóskut vpower diesel után kezdett rá.... ÖMV maxmotiont kapott egy kis wynns adalékkal köszöni jobban van remélem így is marad

A másik pedig felokosítást kérnék tőled hdi motorból! Már régóta szeretnék vele vmit kezdni már régebben is ecseteltük de gondolom nekem most sem 90 póni van benne. Minden tanácsot szívesen vennék! Köszi
ElsĂś kĂśrben meg kell csippeltetni.. AttĂłl fĂźgg mit akarsz.. Kicsit jobban menjen??

Nem elérhető 306 HDI

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2014 Április, 13, 21:25:02
  • Mr,Dr,
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #268 Dátum: 2011 November, 09, 08:39:42 »
Igen azt szeretném hogy jobban menjen meg hogy kicsit rugalmasabb legyen. Chip tavasszal megy bele csak azon gondolkodok hogy milyen progit töltessek rá. Fel tudják tenni erre a "motorra" a 136 lovas progit szted? Vagy ahhoz már cooler kellene? Mondjuk az már rég megvan csak lebeszéltek a beépítéséről merthogy nagy lesz a turbójuk. Egy B-s Mercinek a coolerét vettem meg mintha ehhez az autóhoz találták volna ki :). Nem kell szétvágni a lökhárítót az első hűtőrács helyére pont befér.

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #269 Dátum: 2011 November, 13, 22:57:49 »
Igen azt szeretném hogy jobban menjen meg hogy kicsit rugalmasabb legyen. Chip tavasszal megy bele csak azon gondolkodok hogy milyen progit töltessek rá. Fel tudják tenni erre a "motorra" a 136 lovas progit szted? Vagy ahhoz már cooler kellene? Mondjuk az már rég megvan csak lebeszéltek a beépítéséről merthogy nagy lesz a turbójuk. Egy B-s Mercinek a coolerét vettem meg mintha ehhez az autóhoz találták volna ki :). Nem kell szétvágni a lökhárítót az első hűtőrács helyére pont befér.

UHHH hmm ezt nemtudom melyik ĂŠrtelmisĂŠgi mondta de jĂł nagy hĂźlye volt....
 nyugodtan rakad fel!! semmi nem fog vĂĄltozni csak hidegebb lesz az IAT-d (beszivott levegĂś hĂśmĂŠrsĂŠklet)

 A 136 lovas progit nem lehet rĂĄrakni mert az 16 szelepes motor. Amugyis irni fogjĂĄk..Ki csinĂĄlja? van embered?

Nem elérhető Sannze

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 190
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 6
  • :2023 November, 28, 22:53:58
    • Peugeot Klub
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #270 Dátum: 2011 November, 15, 22:49:06 »
Sziasztok!
Nekem csak 106-om van, de hĂĄtha tud valaki segĂ­teni. Mindig ugyanaz a kĂŠt gyartyĂĄm koszolĂłdik el,  pedig vettem mĂĄr Ăşjat is. RĂĄadĂĄsul hidegbe 3-4 prĂłbĂĄlkozĂĄsra inddul be mind a nĂŠgy henger, pedig leellenőriztĂźk a gyĂşjtĂłkĂĄbelt is. Valakinek valami Ăśtlet?
Előre is köszi!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #271 Dátum: 2011 November, 16, 07:30:42 »
Sziasztok!
Nekem csak 106-om van, de hĂĄtha tud valaki segĂ­teni. Mindig ugyanaz a kĂŠt gyartyĂĄm koszolĂłdik el,  pedig vettem mĂĄr Ăşjat is. RĂĄadĂĄsul hidegbe 3-4 prĂłbĂĄlkozĂĄsra inddul be mind a nĂŠgy henger, pedig leellenőriztĂźk a gyĂşjtĂłkĂĄbelt is. Valakinek valami Ăśtlet?
Előre is köszi!

ĂŠs dĂ­zel...

Nem elérhető Sannze

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 190
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 6
  • :2023 November, 28, 22:53:58
    • Peugeot Klub
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #272 Dátum: 2011 November, 16, 18:28:06 »
ĂŠs dĂ­zel...

KĂśszi! De benzines ne is legyen "fĂźstĂśs"...

Nem elérhető 306 HDI

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 2
  • :2014 Április, 13, 21:25:02
  • Mr,Dr,
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #273 Dátum: 2011 November, 17, 14:51:02 »
UHHH hmm ezt nemtudom melyik ĂŠrtelmisĂŠgi mondta de jĂł nagy hĂźlye volt....
 nyugodtan rakad fel!! semmi nem fog vĂĄltozni csak hidegebb lesz az IAT-d (beszivott levegĂś hĂśmĂŠrsĂŠklet)

 A 136 lovas progit nem lehet rĂĄrakni mert az 16 szelepes motor. Amugyis irni fogjĂĄk..Ki csinĂĄlja? van embered?

Csáó! Igen itt Szombathelyen van egy srác "Izidor" aki sztem meg tudja csinálni. Akkor igy max 116 ló jön. Mondjuk Valószínü Elég lesz. Egyenlőre:D
A tiĂŠd hogy ĂĄll Le tekintetĂŠbe?

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #274 Dátum: 2011 November, 28, 13:05:48 »
hellĂłsztok

1.9dt-m van, xt-s elĂŠg rĂśvidnek talĂĄlom a vĂĄltĂłt 120 kĂśrĂźl kb. 3200 forog nem sok egy kicsit? hdi hosszabb?? vagy az enyĂŠmet lecserĂŠlte valaki??

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #275 Dátum: 2011 November, 28, 13:11:07 »
hellĂłsztok

1.9dt-m van, xt-s elĂŠg rĂśvidnek talĂĄlom a vĂĄltĂłt 120 kĂśrĂźl kb. 3200 forog nem sok egy kicsit? hdi hosszabb?? vagy az enyĂŠmet lecserĂŠlte valaki??
Az nagyon rĂśvid, szerintem azon Xsi vĂĄltĂł van... Nekem 3200-nĂĄl mĂĄr 150-160 kĂśzĂśtt van...

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #276 Dátum: 2011 November, 28, 13:36:43 »
Az nagyon rĂśvid, szerintem azon Xsi vĂĄltĂł van... Nekem 3200-nĂĄl mĂĄr 150-160 kĂśzĂśtt van...

lefĂŠnykĂŠpezem majd, de 150kĂśrĂźl mĂĄr nagyon pĂśrĂśg... megkeresem a vĂĄltĂł kĂłdjĂĄt aztĂĄn majd valaki megmondja..
kĂśszi

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #277 Dátum: 2011 November, 28, 14:11:00 »
Az nagyon rĂśvid, szerintem azon Xsi vĂĄltĂł van... Nekem 3200-nĂĄl mĂĄr 150-160 kĂśzĂśtt van...

szia, megnĂŠztem
5.fokozat
90 : 2150
130: 3250
150: 3750

nemtudom a vĂĄltĂł tipusĂĄt nem lĂĄttam felĂ­rva, honnan tudom hogy xsi? S1 3kĂźllős kormĂĄny, nagy konzol a vĂĄltĂłnĂĄl VDO km-Ăłra.... VĂŠlemĂŠny???  :)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #278 Dátum: 2011 November, 28, 20:49:50 »
szia, megnĂŠztem
5.fokozat
90 : 2150
130: 3250
150: 3750

nemtudom a vĂĄltĂł tipusĂĄt nem lĂĄttam felĂ­rva, honnan tudom hogy xsi? S1 3kĂźllős kormĂĄny, nagy konzol a vĂĄltĂłnĂĄl VDO km-Ăłra.... VĂŠlemĂŠny???  :)

tuti benzines vĂĄltĂł van az autĂłdban!

Nem elérhető Sali

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.366
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 19
  • :2019 Március, 06, 14:34:39
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #279 Dátum: 2011 November, 29, 12:24:30 »
szia, megnĂŠztem
5.fokozat
90 : 2150
130: 3250
150: 3750

nemtudom a vĂĄltĂł tipusĂĄt nem lĂĄttam felĂ­rva, honnan tudom hogy xsi? S1 3kĂźllős kormĂĄny, nagy konzol a vĂĄltĂłnĂĄl VDO km-Ăłra.... VĂŠlemĂŠny???  :)
tuti benzines vĂĄltĂł van az autĂłdban!
vagy maga az autĂł volt valaha benzines ĂŠs belepattintottak egy DturbĂł mocit - vĂĄltĂł nĂŠlkĂźl...
kĂśnnyĹą annak, akinek nem nehĂŠz...

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #280 Dátum: 2011 November, 29, 17:45:58 »
vagy maga az autĂł volt valaha benzines ĂŠs belepattintottak egy DturbĂł mocit - vĂĄltĂł nĂŠlkĂźl...

megvannak a kinti papirjai, majdnem a jelenlegi ĂłraĂĄllĂĄsig szervizelve volt eredetileg diesel, kinnt nemhiszem hogy ĂĄtĂŠpĂ­tettĂŠk volna...

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #281 Dátum: 2011 November, 29, 18:06:16 »
tuti benzines vĂĄltĂł van az autĂłdban!

most nĂŠztem videĂłkat, angol dieselek ugyanezen a fordulaton mennek...   ???   _pug

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #282 Dátum: 2011 November, 29, 18:23:06 »
most nĂŠztem videĂłkat, angol dieselek ugyanezen a fordulaton mennek...   ???   _pug
de mĂŠrfĂśldben mennek ennyit, vagy ĂĄtszĂĄmolva, ha mĂĄr angol :P
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #283 Dátum: 2011 November, 29, 22:08:58 »
szia, megnĂŠztem
5.fokozat
90 : 2150
130: 3250
150: 3750

nemtudom a vĂĄltĂł tipusĂĄt nem lĂĄttam felĂ­rva, honnan tudom hogy xsi? S1 3kĂźllős kormĂĄny, nagy konzol a vĂĄltĂłnĂĄl VDO km-Ăłra.... VĂŠlemĂŠny???  :)
5.-ben 1000-nĂŠl 41,67 a gyĂĄri adat, ha beszorzod, ez kb. pont jĂł!
A HDI hosszabb kb: 140-et megy 3000-nĂŠl, de hogy fel lehet-e tenni azt nem tudom.

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #284 Dátum: 2011 November, 29, 22:25:30 »
5.-ben 1000-nĂŠl 41,67 a gyĂĄri adat, ha beszorzod, ez kb. pont jĂł!
A HDI hosszabb kb: 140-et megy 3000-nĂŠl, de hogy fel lehet-e tenni azt nem tudom.
HĂĄt ha 1000-nĂŠl 41,67, akkor 3750-nĂŠl ~157 km/h... ĂŠs ekkora sebessĂŠgnĂŠl az Ăłra is csal mĂĄr 10-15 km/h-t Ă­gy mĂĄr nem annyira jĂł  :D

Nem elérhető Kolin

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.785
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 149
  • :2023 Július, 14, 09:51:29
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #285 Dátum: 2011 November, 30, 09:23:34 »
HĂĄt ha 1000-nĂŠl 41,67, akkor 3750-nĂŠl ~157 km/h... ĂŠs ekkora sebessĂŠgnĂŠl az Ăłra is csal mĂĄr 10-15 km/h-t Ă­gy mĂĄr nem annyira jĂł  :D
Az igaz, hogy csal, de nem hinnĂŠm, hogy olyan sokat! De, akkor is kĂśzel van a td vĂĄltĂłhoz, a szĂ­vĂłD-hez viszont messze, a benzineseket passzolom...

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #286 Dátum: 2011 November, 30, 10:40:00 »
Az igaz, hogy csal, de nem hinnĂŠm, hogy olyan sokat! De, akkor is kĂśzel van a td vĂĄltĂłhoz, a szĂ­vĂłD-hez viszont messze, a benzineseket passzolom...

az Ăłra rĂŠsze nem csal, ĂĄllitva is lettt rajta az hogy 150 vagy 157 tĂśkmindegy nekem..

kĂśszi

Nem elérhető Davids

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 219
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 5
  • :2015 Szeptember, 25, 10:46:45
  • Mr.
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #287 Dátum: 2011 December, 01, 01:00:46 »
Csáó! Igen itt Szombathelyen van egy srác "Izidor" aki sztem meg tudja csinálni. Akkor igy max 116 ló jön. Mondjuk Valószínü Elég lesz. Egyenlőre:D
A tiĂŠd hogy ĂĄll Le tekintetĂŠbe?

Nem egy kĂşlerrel meg programmal akĂĄr 140 paci is kijĂśhet ha Ăźgyes a srĂĄc...

Nem elérhető esteakn

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2015 December, 02, 16:39:12
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #288 Dátum: 2011 December, 04, 11:04:33 »
hy ,uj vagyok itt,most sikerult beszerznem egy 1,9 Tádé-t,csak vannak gondok vele,de amiben egy kis segitseg kellene,az az hogy nem lehet kulcsal leallitani a kocsit,hanem egy bowdent raktak be helyette,es hogy melyik lehet a Lukacs adagolon a ledogleszto szelep,meg csepeg is belole az anyag,szoval valoszinu hogy cseres lessz,meg nehezebben is indul reggel,kb mibe kerulhet egy epitett adagolo,mert ha mar cserelem akkor valami kemennyebre kellene. Üdv Sk-bol :D

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #289 Dátum: 2011 December, 04, 11:54:30 »
hy ,uj vagyok itt,most sikerult beszerznem egy 1,9 Tádé-t,csak vannak gondok vele,de amiben egy kis segitseg kellene,az az hogy nem lehet kulcsal leallitani a kocsit,hanem egy bowdent raktak be helyette,es hogy melyik lehet a Lukacs adagolon a ledogleszto szelep,meg csepeg is belole az anyag,szoval valoszinu hogy cseres lessz,meg nehezebben is indul reggel,kb mibe kerulhet egy epitett adagolo,mert ha mar cserelem akkor valami kemennyebre kellene. Üdv Sk-bol :D
Szia! Ha cserélsz akkor érdemes már Bosch adagolóra cserélni, azon sokkal több beállítási lehetőség van, és szerintem erősebb is mint a Lucas.
Van az adagolĂłn egy mĂĄgnes szelep, ami alap esetben elzĂĄrja a gĂĄzolajat, ĂŠs gyĂşjtĂĄsra pozitĂ­vat kap, ĂŠs kinyit. Most lehet hogy nĂĄlad ĂĄllandĂł pozitĂ­vat kĂśtĂśttek erre a mĂĄgnesszelepre ĂŠs Ă­gy ha leveszed a gyĂşjtĂĄst nem zĂĄrja el az Ăźzemanyagot. Ezt kellene megnĂŠzni. Üdv kĂśztĂźnk!  _pug  :-!

Nem elérhető esteakn

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2015 December, 02, 16:39:12
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #290 Dátum: 2011 December, 04, 12:23:12 »
jaja az meglehet,mert eleg komoly kokĂĄnyolĂĄsok vannak rajta,de van idom csinalgatni,csak ha mar cserelnem akkor ugy szeretnem hogy kicsit jobban  is szedje a labat, egyebbkent nehez lehet attalakitani bosch adagolosra?

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #291 Dátum: 2011 December, 04, 12:26:52 »
jaja az meglehet,mert eleg komoly kokĂĄnyolĂĄsok vannak rajta,de van idom csinalgatni,csak ha mar cserelnem akkor ugy szeretnem hogy kicsit jobban  is szedje a labat, egyebbkent nehez lehet attalakitani bosch adagolosra?
Szerintem az adagolón kívül nem kell mást cserélni. A porlasztók ugyan olyanok, a kialakítása is, vagy adagolóssal cseréltesd, vagy ha mindenképp magad akarod, akkor rögzítsd a vezérlést a váltónál kell a főtengelyt, a vezérműtengelynél a keréknél, és az adagolót is a keréknél, és akkor elvileg jól lesz felrakva.

Nem elérhető esteakn

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2015 December, 02, 16:39:12
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #292 Dátum: 2011 December, 05, 16:32:34 »
egy kis kĂŠprejtvĂŠny,mi lehet a bekarikazott alkatresz

Nem elérhető esteakn

  • V.I.P
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 44
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 1
  • :2015 December, 02, 16:39:12
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #293 Dátum: 2011 December, 07, 18:25:43 »
Nah mar nem aktualis a kepregeny,megvan az uj Bosch adagolo  ;D valakinek valami tapasztalata esetleg az attepitessel?

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #294 Dátum: 2011 December, 08, 09:11:56 »
egy kis kĂŠprejtvĂŠny,mi lehet a bekarikazott alkatresz


hidegindításkor az szolgáltatja az előtöltést..

Nem elérhető parrot

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2017 Január, 04, 13:23:06
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #295 Dátum: 2011 December, 26, 13:42:12 »
Üdv!
Lucas adagolĂłn hol lehet ĂĄllitani alapjĂĄratot?
Hideg motornĂĄl jĂł ,de ahogy melegszik esik le az alapjĂĄrat 750 re.

Nem elérhető Juhi

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2012 Július, 27, 15:09:27
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #296 Dátum: 2011 December, 26, 18:15:34 »
Szevasztok
A következő problémám lenne tegnap jöttem haza kocsival Pécsről autópályán és hirtelen elkezdett a fordulat szám vissza esni majd nagy fehér füst jött ki a kipufogóból de ment tovább az autó igaz nem húzott úgy mint szokott megnéztem és a 3-4-es henger nem ment gyertyák jó megnéztem a gyertya pipák is elvileg a trafó is mert kipróbáltam naturba hogy szikrázik és ad szikrát viszont most elértük azt hogy a 4-es henger megy de a 3. még mindig nem ha esetleg valaki tudja mi lehet a gondja amúgy indul a kocsi tudok is vele menni csak gyenge a motorja így meg magasabb fordulatnál kezd el füstölni

Nem elérhető marcusa

  • AdminisztrĂĄtor
  • KlubfĂźggő
  • *****
  • Hozzászólások: 3.889
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 151
  • :2020 November, 15, 20:15:39
  • 2.0 HDI
    • marcusa.atw.hu
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #297 Dátum: 2011 December, 26, 18:21:41 »
Szevasztok
A következő problémám lenne tegnap jöttem haza kocsival Pécsről autópályán és hirtelen elkezdett a fordulat szám vissza esni majd nagy fehér füst jött ki a kipufogóból de ment tovább az autó igaz nem húzott úgy mint szokott megnéztem és a 3-4-es henger nem ment gyertyák jó megnéztem a gyertya pipák is elvileg a trafó is mert kipróbáltam naturba hogy szikrázik és ad szikrát viszont most elértük azt hogy a 4-es henger megy de a 3. még mindig nem ha esetleg valaki tudja mi lehet a gondja amúgy indul a kocsi tudok is vele menni csak gyenge a motorja így meg magasabb fordulatnál kezd el füstölni
Szerintem neked nem dĂ­zeled van... ez a dĂ­zeles topic.

Nem elérhető Juhi

  • FĂŠrfiak
  • Kezdő
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2012 Július, 27, 15:09:27
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #298 Dátum: 2011 December, 26, 18:28:24 »
Szerintem neked nem dĂ­zeled van... ez a dĂ­zeles topic.
tudok rĂłla de lĂĄtom hogy ez volt a forumoknĂĄl legelĂśl gondoltam itt vissza Ă­rnak hamar

Nem elérhető andreas89

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 0
  • :2013 Október, 20, 13:11:24
Re:FĂźstĂśs topik
« Válasz #299 Dátum: 2011 December, 31, 10:40:09 »
Elvitt ĂŠs visszahozott a  _pug 1.9 Dti, 2300kmes Szombathely - ErdĂŠly havasok hegyeinek tĂşrĂĄjĂĄrĂłl. HĂłba, fagyba, autĂłpĂĄlyĂĄn egyetlen kĂśhhenĂŠse sem volt, minden gond nĂŠlkĂźl teljesĂ­tette. ÖrĂźlĂśk hogy ezt a gĂŠpet vĂĄlasztottam..   :-!

 


Google PageRank