Szerelés és Tuning > Szerelés és Tuning

Füstös topik

<< < (2/140) > >>

Nick88:

--- Idézetet írta: Kolin - 2010 Május, 26, 21:34:48 ---Jeee! :D

Akkor írok is, ugyanis tegnap szerelgettem egy kicsit, csak nem otthon és nem terv szerint, egyszerűen leállt a motor ha nem volt terhelés alatt, azt az instrukciót kaptam, hogy nézzem meg az üzemanyagszűrőt, ki is szedtem, volt abban minden (víz,kosz,stb), pedig nem volt régi, ettől egy picivel jobb lett, így haza tudtam menni, otthon pedig szűrőcsere, tankból gázolaj leszív, hát nem picit volt retkes, de hogy mitől??? :P

--- ---
Ne csodálkozz!
Belemegy abba minden mielőtt te tankolnál, sajnos ez alól a "márkás nagy" kutak sem kivételek. Kollégámnak nem kevés HOMOK volt a tank alján!

bandit306:

--- Idézetet írta: Kolin - 2010 Május, 26, 21:34:48 ---Jeee! :D

Akkor írok is, ugyanis tegnap szerelgettem egy kicsit, csak nem otthon és nem terv szerint, egyszerűen leállt a motor ha nem volt terhelés alatt, azt az instrukciót kaptam, hogy nézzem meg az üzemanyagszűrőt, ki is szedtem, volt abban minden (víz,kosz,stb), pedig nem volt régi, ettől egy picivel jobb lett, így haza tudtam menni, otthon pedig szűrőcsere, tankból gázolaj leszív, hát nem picit volt retkes, de hogy mitől??? :P

--- ---
Ezen sajna nem is csodálkozom, az előző szűrőmet mikor kivettem, ugyan ez volt, nem akart menni, és nagyon trutyis volt a szűrőházam. levegővel kifújattam, de lassan megint bele kell néznem mit mutat a szűrő, pedig nincs még fél éves sem.

Kolin:

--- Idézetet írta: Bandit 306 - 2010 Május, 27, 00:28:39 ---Ezen sajna nem is csodálkozom, az előző szűrőmet mikor kivettem, ugyan ez volt, nem akart menni, és nagyon trutyis volt a szűrőházam. levegővel kifújattam, de lassan megint bele kell néznem mit mutat a szűrő, pedig nincs még fél éves sem.

--- ---
Én ezelőtt évente cseréltem és szinte mindig még tiszta volt szinte a szűrő, szóval ezen most meglepődtem.

Davids:
Kösz a topikot.imáim meghalgatottak  O0
Ugy néz ki holnap megyek a HDi motoromért.Most kezdödhet ismét a faragás.De legalább már haladok a projekttel.  _pug

Kolin:

--- Idézetet írta: Davids - 2010 Május, 27, 21:53:56 ---Kösz a topikot.imáim meghalgatottak  O0
Ugy néz ki holnap megyek a HDi motoromért.Most kezdödhet ismét a faragás.De legalább már haladok a projekttel.  _pug

--- ---
HDi üzemanyagrendszerrel kompletten lesz, vagy esetleg mechanikusra alakítva? ::)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal