Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szerző Téma: Petike88 99\" 1.4 XN  (Megtekintve 1616 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Petike88

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 10
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 348
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 99.02.
  • Lakóhely: Tata
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Petike88 99\" 1.4 XN
« Dátum: 2010 Május, 04, 12:27:52 »

...

Módosítva: 2010 Május, 04, 12:33:29
Az autó története nyáron kezdődött,július 17én,a születésnapom után 3nappal hozhattam el, és elmondhtom ,hogy életem legszebb ajándékát,saját magamtól kaptam:) Azóta vezetgetem,megyek vele,144ezer km el vásároltam. külső állapota a lökhárító kivételével egész jó állapotban van,kivéve azokat a dolgokat,amiket lehetetlen elkerülni, a kavicsfelverődést stb. a szélvédő repedt volt,de ez sem tántorított el,hogy megvegyem,mert nekem ez kellett:) 2009 október 20dikán sikeres vizsgával (elsőre) letettem a vezetői engedélyt,és onnantól már hivatalosan is mehettem vele:) azóta is megyek... jelenleg 161ezer km.nél jár,tehát 17ezer km tettem bele 10és fél hónap alatt:)
mára ennyi:)
Naplózva

Petike88

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 10
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 348
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 99.02.
  • Lakóhely: Tata
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
Re:Petike88 99\" 1.4 XN
« Válasz #1 Dátum: 2010 Június, 12, 18:01:57 »

az etanolos átalakítás nem ment egyszerüen,kezdetben lelkes voltam. Első szerelési próbálkozásnál majd 5órát ücsörögtünk a semmiért,mert csak probálkoztak,de nem tudták rákötni,és beállítani. így kaptam egy másik időpontot,és ujra próbálkoztunk. a bekötés 7óra alatt sikeresen végbe ment. Vagyis csak azt hittük,hogy sikeres volt. benzinnel mentem haza. Majd telenyomtam alkohollal. az eredmény rángatás,és elég magas fogyasztás. 62 liter-t evett meg,mindössze 550km en.a 3dik leutazásom után,kivetettem a kütyüt,majd piacra dobtam. melyet egy klubtársunk,nevezetes soul vett meg,és nála teljes mértékben megfelelően működik. így letettem arról a dologról,hogy valaha is etanolos autóm legyen. jelenleg több apróbb hibával köszködök,de kapok némi segítséget,így talán sikerül ezeket is kijavítani. Az hogy nincs fékem,ahhoz hozzá tudtam szokni,és tudom korrigálni a dolgot,és eddig a reflexeim sem hagytak cserben. a másik a stab pálcák,és a szilentek cseréje lesz. és hallomásra a kipuffogóm is ereszt. Csak a gond van ezzel az autóval,de szeretem,mert csak az enyém.
Naplózva
 


Az oldal 0.243 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.