Szavazás

Melyik matricĂĄt ragasztanĂĄd szĂ­vesbben az autĂłdra

1 (peugeot306klub.hu)
7 (28%)
2 (306klub.hu)
18 (72%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: 2008 Június, 29, 20:45:56

Szerző Téma: Peugeot 306 Klub  (Megtekintve 462238 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

WestBam

  • Vendég
BĂşcsĂş
« Válasz #1300 Dátum: 2008 Április, 03, 18:02:01 »
Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
KĂśszi mĂŠgegyszer mindenkinek a segĂ­tsĂŠget!
Üdv: WestBam

K NĂĄndor

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1301 Dátum: 2008 Április, 03, 18:10:10 »
Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
KĂśszi mĂŠgegyszer mindenkinek a segĂ­tsĂŠget!
Üdv: WestBam

Lehet kapni olcsĂłbb 306-ot! ;)

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1302 Dátum: 2008 Április, 03, 18:11:42 »
Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
KĂśszi mĂŠgegyszer mindenkinek a segĂ­tsĂŠget!
Üdv: WestBam

 :'( :'( :'( :'(

powerricsi

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1303 Dátum: 2008 Április, 03, 18:16:00 »
Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
KĂśszi mĂŠgegyszer mindenkinek a segĂ­tsĂŠget!
Üdv: WestBam
HĂĄt sajnĂĄljuk! Sok sikert a vĂĄlasztĂĄshoz,de szerintem nem nagyon fogsz olcsobb fenttartĂĄsu autot talĂĄlni. Szerintem!

Nem elérhető Hoffy

  • HamutiprĂł
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.804
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 65
  • :2015 November, 26, 11:33:21
  • FehĂŠr oroszlĂĄnom
    • Carstyling
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1304 Dátum: 2008 Április, 03, 18:17:13 »
Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
KĂśszi mĂŠgegyszer mindenkinek a segĂ­tsĂŠget!
Üdv: WestBam


Szerinem sok ĂŠrte.Sok sikert!!

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1305 Dátum: 2008 Április, 03, 21:37:53 »
HĂĄt sajnĂĄljuk! Sok sikert a vĂĄlasztĂĄshoz,de szerintem nem nagyon fogsz olcsobb fenttartĂĄsu autot talĂĄlni. Szerintem!

Ne mondjĂĄtok el senkinek, mert kirĂśhĂśgtĂśk... daewoo tico. sokkal olcsĂłbb ĂŠs nem kell tĂśrleszteni, mert azt ki tom fizetni.

Nem elérhető Dakar 306

  • FĂźred-Team
  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 6.724
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 219
  • :2011 Június, 21, 09:32:00
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1306 Dátum: 2008 Április, 03, 21:39:19 »
Ne mondjĂĄtok el senkinek, mert kirĂśhĂśgtĂśk... daewoo tico. sokkal olcsĂłbb ĂŠs nem kell tĂśrleszteni, mert azt ki tom fizetni.

Mondjuk abba gyereket Ăźltetni merĂŠsz dolog :)

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1307 Dátum: 2008 Április, 03, 21:40:00 »

Szerinem sok ĂŠrte.Sok sikert!!
Nem kevĂŠs, de simĂĄn megĂŠri, 66e km-t futott. Mondhatjuk most kopott egybe a motor.

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1308 Dátum: 2008 Április, 03, 21:41:42 »
Mondjuk abba gyereket Ăźltetni merĂŠsz dolog :)
Arra szerzek céges autót, annál meg jelenleg nem nagyon van biztonságosab ;) Énmeg ezzel megyek be melóba meg vissza, el a törpökhöz látogatóba, bevásárolni, ilyenek. Jobb mint a kék busz vagy egy esernyő. Erre futja mondjuk így :(

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1309 Dátum: 2008 Április, 03, 21:45:01 »
Arra szerzek céges autót, annál meg jelenleg nem nagyon van biztonságosab ;) Énmeg ezzel megyek be melóba meg vissza, el a törpökhöz látogatóba, bevásárolni, ilyenek. Jobb mint a kék busz vagy egy esernyő. Erre futja mondjuk így :(

melyik volvo 5csillagos?  ::)
a c30 ĂŠs a v70 kivĂŠtelĂŠvel? a rĂśnyĂł nem biztonsĂĄgosabb  :P :P whistle

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1310 Dátum: 2008 Április, 03, 21:48:43 »
melyik volvo 5csillagos?  ::)
a c30 ĂŠs a v70 kivĂŠtelĂŠvel? a rĂśnyĂł nem biztonsĂĄgosabb  :P :P whistle
Szia! Erről inkább nem kezdek vitázni, mivel a gyár alkalmazottja vagyok :)
Mondjuk úgy, hogy 5 a max amit tudnak adni, minden modell 5 *-os, de... mondjuk nálunk X cm-rel hosszabb a gyűrődő zóna, hiába 5*-os egy renault, ha leszakadnak a szerveid egy nagyobb ütközésnél, akkor nálunk még nem lesz bajod.
Ne kĂŠtelkedj, biztos!
A tico-t meg inkĂĄbb ne feszegessĂźk, elĂŠg kĂ­nos ez nekem...  :-[

Nem elérhető lajos

  • FĂŠrfi
  • KlubfĂźggő
  • *
  • Hozzászólások: 3.855
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 162
  • :2023 December, 14, 20:36:08
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1311 Dátum: 2008 Április, 03, 21:50:35 »
Ne mondjĂĄtok el senkinek, mert kirĂśhĂśgtĂśk... daewoo tico. sokkal olcsĂłbb ĂŠs nem kell tĂśrleszteni, mert azt ki tom fizetni.
AzĂŠrt mĂŠg te is lehetsz tiszteletbeli klubtag. SZERINTEM!
"Ezt valĂłban ĂŠlmĂŠny...."

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1312 Dátum: 2008 Április, 03, 21:52:55 »
AzĂŠrt mĂŠg te is lehetsz tiszteletbeli klubtag. SZERINTEM!
Köszi, de sajnos tényleg nem volt időm a klubéletbe belemászni, ide is csak ugy irkáltam. Szerintem abszlut nem tartozik a klub ilyenekkel, sajnos alig ismerek valakit közületek :(

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1313 Dátum: 2008 Április, 03, 21:55:12 »
Szia! Erről inkább nem kezdek vitázni, mivel a gyár alkalmazottja vagyok :)
Mondjuk úgy, hogy 5 a max amit tudnak adni, minden modell 5 *-os, de... mondjuk nálunk X cm-rel hosszabb a gyűrődő zóna, hiába 5*-os egy renault, ha leszakadnak a szerveid egy nagyobb ütközésnél, akkor nálunk még nem lesz bajod.
Ne kĂŠtelkedj, biztos!
A tico-t meg inkĂĄbb ne feszegessĂźk, elĂŠg kĂ­nos ez nekem...  :-[

nem akarom ĂŠn feszegetni hiszek neked... a c30-st mĂŠg el el fogadnĂĄm de a tĂśbbit inkĂĄbb hagyuk!
fĂśnĂśkĂśm is volvo ****... 1db A6 2db A8 elĂśtt utĂĄn kĂśzben volt neki S80 d5 XC90 d5 (vagy mi a szĂśsz) V70 d5 V70 Ăşj d5 azt most ha jĂłl lĂĄttam akkor XC70 0km-s ben furikĂĄzik gondolom nem vĂŠletlen, hogy volvo pĂĄrti lett!  

III. Ricardo

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1314 Dátum: 2008 Április, 04, 00:14:13 »
nem akarom ĂŠn feszegetni hiszek neked... a c30-st mĂŠg el el fogadnĂĄm de a tĂśbbit inkĂĄbb hagyuk!
fĂśnĂśkĂśm is volvo ****... 1db A6 2db A8 elĂśtt utĂĄn kĂśzben volt neki S80 d5 XC90 d5 (vagy mi a szĂśsz) V70 d5 V70 Ăşj d5 azt most ha jĂłl lĂĄttam akkor XC70 0km-s ben furikĂĄzik gondolom nem vĂŠletlen, hogy volvo pĂĄrti lett!  

SzemĂŠlyautĂłban mĂŠg csak-csak, de kamionokban a VOLVO Ăźti az Ăśsszeset!!! :-!

"FH 16 660 Globetrotter XL"

WestBam!!!

RemĂŠlem, mihamarabb lesz egy Ăşjabb 306-osod!!!

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1315 Dátum: 2008 Április, 04, 11:01:25 »
SzemĂŠlyautĂłban mĂŠg csak-csak, de kamionokban a VOLVO Ăźti az Ăśsszeset!!! :-!

"FH 16 660 Globetrotter XL"

WestBam!!!

RemĂŠlem, mihamarabb lesz egy Ăşjabb 306-osod!!!
Én is remélem, bár ilyen tuti mint ami most van szerintem nem lesz több :(
Ehhez pedig valami nagyon tisszesĂŠgtelen piszkos melĂł kellene... ĂŠs nem is az elvĂŠgzĂŠse a gond, hanem a hiĂĄnya :(

WestBam

  • Vendég
Re: BĂşcsĂş
« Válasz #1316 Dátum: 2008 Április, 04, 19:18:14 »
SzemĂŠlyautĂłban mĂŠg csak-csak, de kamionokban a VOLVO Ăźti az Ăśsszeset!!! :-!

"FH 16 660 Globetrotter XL"

WestBam!!!

RemĂŠlem, mihamarabb lesz egy Ăşjabb 306-osod!!!
Amugy meg amĂ­g nem veszik meg a kicsikĂŠm mĂŠg megvan, tehĂĄt nem kell Ăşj :)
Van némi reményem, hogy ki legyen fizetve, csak sajna 2 éve nem jön össze az az üzlet :( Ha pedig Pesten lesz valami minitali szóljatok légyszi priviben, mert oda akkor csak elmennék. Meg legalább a szakértőbbek is láthatnák a oroszlánom véleményt alkotni róla

Nem elérhető Radig

  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.609
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 102
  • :2014 Május, 05, 12:57:46
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: Klub
« Válasz #1317 Dátum: 2008 Április, 05, 11:01:27 »
Hali! LĂĄtom miĂłta nem voltam elĂŠg komoly vĂĄltozĂĄsok voltak az oldalon. BepĂłtolom:)

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1318 Dátum: 2008 Április, 07, 11:26:13 »
nah, lehet jelĂślgetni iwiw-en a klubot.. majd vĂĄltoztatok mĂŠg rajta, de most ennyire telt..
fontos! ahogy megbeszéltük, csak klubtagok lesznek, és max az ő családtagja (azért a nagyi már ne jelöljön.. (: )..
ha valakinek van valami ĂŠszrevĂŠtele, vagy Ăśtlete, az ne tartsa magĂĄban.. 


jah, ĂŠs egy kĂŠrĂŠs! nem tudom mindenkinek a becsĂźletes nevĂŠt, ezĂŠrt ha a taglapodon nem derĂźl ki, hogy igazĂĄbĂłl ki vagy (nicknĂŠv, vagy fĂŠnykĂŠp, stb..), akkor lĂŠgyszi kĂźldj egy Ăźzenetet is a jelĂślĂŠs mellĂŠ, hogy ĂŠn vagy a ... kĂśszi  :)

Nem elérhető Nick88

  • V.I.P
  • CsalĂĄdtag
  • **
  • Hozzászólások: 5.662
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 166
  • :2022 Január, 03, 16:05:29
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #1319 Dátum: 2008 Április, 07, 13:50:33 »
nah, lehet jelĂślgetni iwiw-en a klubot.. majd vĂĄltoztatok mĂŠg rajta, de most ennyire telt..
fontos! ahogy megbeszéltük, csak klubtagok lesznek, és max az ő családtagja (azért a nagyi már ne jelöljön.. (: )..
ha valakinek van valami ĂŠszrevĂŠtele, vagy Ăśtlete, az ne tartsa magĂĄban.. 



MegtĂśrtĂŠnt! :D

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1320 Dátum: 2008 Április, 07, 14:09:50 »
MegtĂśrtĂŠnt! :D
SzintĂŠn  :-! :-! :-! És kĂśszi hogy kĂŠszĂ­tettĂŠl Ăşj jelĂślĂŠsi profilt oda Ă­gy tĂŠnyleg kilehet szĹąrni hogy ki tartozik ide ĂŠs ki az aki csak automatikusan jelĂślgei ha egy Ăşj klub kerĂźl a tĂśbbikĂśzĂŠ

megla gĂĄbor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1321 Dátum: 2008 Április, 07, 17:29:02 »
nah, lehet jelĂślgetni iwiw-en a klubot.. majd vĂĄltoztatok mĂŠg rajta, de most ennyire telt..
fontos! ahogy megbeszéltük, csak klubtagok lesznek, és max az ő családtagja (azért a nagyi már ne jelöljön.. (: )..
ha valakinek van valami ĂŠszrevĂŠtele, vagy Ăśtlete, az ne tartsa magĂĄban.. 


jah, ĂŠs egy kĂŠrĂŠs! nem tudom mindenkinek a becsĂźletes nevĂŠt, ezĂŠrt ha a taglapodon nem derĂźl ki, hogy igazĂĄbĂłl ki vagy (nicknĂŠv, vagy fĂŠnykĂŠp, stb..), akkor lĂŠgyszi kĂźldj egy Ăźzenetet is a jelĂślĂŠs mellĂŠ, hogy ĂŠn vagy a ... kĂśszi  :)
Én is bejelöltem mind a kettőt bár a régit amikor bejelőltem még tavaly nem érkezett vissza jelőlés sokáig ,igy visszavontam a jelőlésem akkor ,remélem ezuttal nem igy lesz. :P :P

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: Klub
« Válasz #1322 Dátum: 2008 Április, 09, 16:17:17 »
Nem kĂśtekedem de a Klub miĂłta van PĂĄrizsban??? Nem magyarorszĂĄgi a klub?

WestBam

  • Vendég
kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1323 Dátum: 2008 Április, 10, 23:38:38 »
Sajna nem ismerek szemĂŠlyesen sok tagot, de tuti, hogy ma is lĂĄttam 2 pug306-ot akik kĂśzĂŠtek(kĂśzĂŠnk?) tartoznak az M7-en, szoval ha valakit vĂŠletlenĂźl  biggrin ledudĂĄl- villog egy volvo akkor az csak ĂźdvĂśzlĂŠs rĂŠszemről, most elĂŠg sokat kocsikĂĄzok, bĂĄrkivel Ăśsszefuthatok az orszĂĄgban, leginkĂĄbb C30-as amivel megyek, de ezt a hĂĄtuljĂĄn ha gyorsan fĂłkuszĂĄltok el is tudjĂĄtok olvasni  :-)).
Amugy kĂŠrdĂŠs a modokhoz,adminhoz ĂŠs minden fĂŠlistenhez a kluban: valami egyediesĂ­tĂŠs nincs tervben a klubtagok autĂłinak egyĂŠrtelmĹą megkĂźlĂśnbĂśztetĂŠsĂŠre a "sima" 306-oktĂłl?

Bobeek

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1324 Dátum: 2008 Április, 10, 23:42:38 »
Sajna nem ismerek szemĂŠlyesen sok tagot, de tuti, hogy ma is lĂĄttam 2 pug306-ot akik kĂśzĂŠtek(kĂśzĂŠnk?) tartoznak az M7-en, szoval ha valakit vĂŠletlenĂźl  biggrin ledudĂĄl- villog egy volvo akkor az csak ĂźdvĂśzlĂŠs rĂŠszemről, most elĂŠg sokat kocsikĂĄzok, bĂĄrkivel Ăśsszefuthatok az orszĂĄgban, leginkĂĄbb C30-as amivel megyek, de ezt a hĂĄtuljĂĄn ha gyorsan fĂłkuszĂĄltok el is tudjĂĄtok olvasni  :-)).
Amugy kĂŠrdĂŠs a modokhoz,adminhoz ĂŠs minden fĂŠlistenhez a kluban: valami egyediesĂ­tĂŠs nincs tervben a klubtagok autĂłinak egyĂŠrtelmĹą megkĂźlĂśnbĂśztetĂŠsĂŠre a "sima" 306-oktĂłl?

sztem lassan minden klubtagnak van klub-matrica az autĂłjĂĄn hĂĄtul.. vagy nem ilyesmire gondoltĂĄl?  Oo

WestBam

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1325 Dátum: 2008 Április, 10, 23:50:00 »
sztem lassan minden klubtagnak van klub-matrica az autĂłjĂĄn hĂĄtul.. vagy nem ilyesmire gondoltĂĄl?  Oo
HĂĄt izĂŠ.... jolvanna akkor majd veszek ĂŠnis egyet :D
Valami ilyenre gondoltam, csak lehet az nem elég feltünő, főleg nagyobb sebességkülönbségnél, meg mondjuk szemből sem annyira látszik szerintem.

Bobeek

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1326 Dátum: 2008 Április, 10, 23:59:44 »
HĂĄt izĂŠ.... jolvanna akkor majd veszek ĂŠnis egyet :D
Valami ilyenre gondoltam, csak lehet az nem elég feltünő, főleg nagyobb sebességkülönbségnél, meg mondjuk szemből sem annyira látszik szerintem.

hĂĄt szemből nemannyira lĂĄtszik..  ::) :D

ez a kisebbik fajta:



ez meg a nagyobb:


WestBam

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1327 Dátum: 2008 Április, 11, 00:05:36 »
hĂĄt szemből nemannyira lĂĄtszik..  ::) :D
ez a kisebbik fajta:
ez meg a nagyobb:
Mondjuk ezek tényleg látszanak hátulról, de szemből nincs megoldás?

zool

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1328 Dátum: 2008 Április, 11, 00:07:38 »
Mondjuk ezek tényleg látszanak hátulról, de szemből nincs megoldás?

Előre is felragaszthatod   :-!



WestBam

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1329 Dátum: 2008 Április, 11, 08:23:25 »
Előre is felragaszthatod   :-!
Szerintem te sem tennĂŠd...

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1330 Dátum: 2008 Április, 11, 09:08:40 »
Szerintem te sem tennĂŠd...


Hamarosan lesz a butikban rendszmtĂĄbla tartĂł ami 306 klubos lesz! olyan 1000-1300Ft kĂśzt lesz valahol a pĂĄr!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1331 Dátum: 2008 Április, 11, 09:25:28 »

Hamarosan lesz a butikban rendszmtĂĄbla tartĂł ami 306 klubos lesz! olyan 1000-1300Ft kĂśzt lesz valahol a pĂĄr!


III. Ricardo

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1332 Dátum: 2008 Április, 11, 10:48:22 »

Amugy kĂŠrdĂŠs a modokhoz,adminhoz ĂŠs minden fĂŠlistenhez a kluban: valami egyediesĂ­tĂŠs nincs tervben a klubtagok autĂłinak egyĂŠrtelmĹą megkĂźlĂśnbĂśztetĂŠsĂŠre a "sima" 306-oktĂłl?


Ha látsz egy piros 306-ot, tele matricával, az többnyire én vagyok(nem láttam még "konkurenciát", és a nevem a szélvédőn is ott van)!!!

Nem elérhető kispiros

  • NĂŠgyes
  • V.I.P
  • MĂĄniĂĄkus
  • **
  • Hozzászólások: 1.986
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 86
  • :2022 Június, 24, 08:40:38
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1333 Dátum: 2008 Április, 11, 12:30:20 »
Ha látsz egy piros 306-ot, tele matricával, az többnyire én vagyok(nem láttam még "konkurenciát", és a nevem a szélvédőn is ott van)!!!
BordĂł  :-))  :-)) :-)) Az ĂŠn autĂłm meg FunTom-ĂŠ az a piros  :-! _pug  ;) ninja
XN, fapad rulez!
de a vĂŠgĂŠn mĂŠg autĂł lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

III. Ricardo

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1334 Dátum: 2008 Április, 11, 12:35:03 »
BordĂł  :-))  :-)) :-)) Az ĂŠn autĂłm meg FunTom-ĂŠ az a piros  :-! _pug  ;) ninja

off:

Gondolkodtam, hogy ĂĄtfĂşjatom, de az egy kicsit sokba kerĂźlne! A forgalmiban "ĂŠlĂŠnkpiros" van Ă­rva!!!

ON.

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1335 Dátum: 2008 Április, 11, 14:58:37 »

Hamarosan lesz a butikban rendszmtĂĄbla tartĂł ami 306 klubos lesz! olyan 1000-1300Ft kĂśzt lesz valahol a pĂĄr!
Az jĂł!
Nekem kell de jó lenne jóårasítani mondjuk egy ezres :-!
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1336 Dátum: 2008 Április, 11, 16:37:39 »
Az jĂł!
Nekem kell de jó lenne jóårasítani mondjuk egy ezres :-!

meg probĂĄljuk!

powerricsi

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1337 Dátum: 2008 Április, 11, 16:44:35 »
meg probĂĄljuk!
Ide vele! Nekem jo 1300ĂŠrt is!

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1338 Dátum: 2008 Április, 11, 16:50:21 »
Ide vele! Nekem jo 1300ĂŠrt is!

ha meg lesz akkor sikitani fogok! már le adtam a rendelés most várok, hogy meg kapjam a végső ár ajánlatott és a határ időt!

nyalee

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1339 Dátum: 2008 Április, 11, 16:51:09 »
ha meg lesz akkor sikitani fogok! már le adtam a rendelés most várok, hogy meg kapjam a végső ár ajánlatott és a határ időt!

ennyiĂŠrt engem is ĂŠrdekel(de kĂŠk felirattal?)lehet?

Nem elérhető Rozsahegyir

  • AdminisztrĂĄtor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Hozzászólások: 20.758
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 343
  • :2023 December, 18, 18:06:42
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1340 Dátum: 2008 Április, 11, 16:55:56 »
ennyiĂŠrt engem is ĂŠrdekel(de kĂŠk felirattal?)lehet?

fehĂŠr... olyan 30% nĂśvelte volna meg a kĂśltsĂŠgeket...

nyalee

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1341 Dátum: 2008 Április, 11, 17:02:02 »
fehĂŠr... olyan 30% nĂśvelte volna meg a kĂśltsĂŠgeket...

nekem 2000 is megĂŠr ha kĂŠk :)

Bobeek

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1342 Dátum: 2008 Április, 11, 19:09:34 »
1300 sztem simán tűrhető ár érte..
Rob, ti beszĂŠljetek Ăśssze zool-al, kettőtĂśknek elĂŠg egy pĂĄr, Ăşgyis csak hĂĄtra kell..  :-))

WestBam

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1343 Dátum: 2008 Április, 11, 19:18:28 »

Lehet egy ĂŠrtelemes hozzĂĄszĂłlĂĄsom a keret design-hoz?
Nálunk sokat agyalt a cég a prémium importőrnek a keretén mert ugye nem vegyülünk a köznéppel (értsd: autókereskedők) és úgy döntöttünk az a legexkluzivabb, ha csak középen a webcím, kétoldalt logo van.
Javaslom a jóárasítás érdeében és hogy "nagymenő" legyen a klub csak a webcím legyen rajta középen és ne bazinagy betűkkel.
Tapasztalat: mielőtt vesztek ilyen keretet a gyártótól, kérjetek a tipusból mintát, tegyétek fel a kocsira és próbáljátok bele a táblát akinek van eu-s az azt, meg a sima magyarzászlóst is, mert mi jól beszívtuk a legutóbbi rendeléssel (plakett gyártmány, alul csuklik le és vele jön a táblatartó oldala is), kb 2 mm-rel kisebb a tartó mint a tábla, bele lehet erőszakolni a táblát, de nagyonnagy szívás!!!

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1344 Dátum: 2008 Április, 11, 19:25:11 »
 Ă‰n most szereztem egy peugeot logos ĂŠs zĂśveges nĂŠmet keretet csak az Ăźzlet bnevĂŠt kell lefesteni de ha ĂśsszejĂśn a keret akkor nekem is kell belőle. :-! :-!

Nem elérhető pirinyo

  • V.I.P
  • KlubfĂźggő
  • **
  • Hozzászólások: 2.628
  • NĂŠpszerĹąsĂŠg: 13
  • :2015 Augusztus, 09, 18:33:07
Re: Klub
« Válasz #1345 Dátum: 2008 Április, 11, 21:31:26 »
Tegnap megint felcimkéztem egy fehér 3 ajtós s1-est Győrben a révfalusi híd alatt a rakparton.
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

zool

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1346 Dátum: 2008 Április, 11, 23:50:44 »
Szerintem te sem tennĂŠd...

MĂĄr megtĂśrtĂŠnt  :-))


WestBam

  • Vendég
Re: kĂśzlemĂŠny + kĂŠrdĂŠs
« Válasz #1347 Dátum: 2008 Április, 12, 10:45:36 »

WestBam

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1348 Dátum: 2008 Április, 12, 10:51:55 »
Ezt az ĂźlĂŠshuzatot csekkoljĂĄtok le!!!
http://www.vatera.hu/uleshuzat_61758136.html
Na egy ilyen pont jĂł lenne a 306-ba nekem...

WestBam

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1349 Dátum: 2008 Április, 12, 23:55:24 »

 


Google PageRank