Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Melyik matricát ragasztanád szívesbben az autódra

1 (peugeot306klub.hu)
- 7 (28%)
2 (306klub.hu)
- 18 (72%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: 2008 Június, 29, 20:45:56


Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 54   Le

Szerző Téma: Peugeot 306 Klub  (Megtekintve 450221 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

WestBam

  • Vendég
Búcsú
« Válasz #1300 Dátum: 2008 Április, 03, 18:02:01 »

Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
Köszi mégegyszer mindenkinek a segítséget!
Üdv: WestBam
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1301 Dátum: 2008 Április, 03, 18:10:10 »

Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
Köszi mégegyszer mindenkinek a segítséget!
Üdv: WestBam

Lehet kapni olcsóbb 306-ot! ;)
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Búcsú
« Válasz #1302 Dátum: 2008 Április, 03, 18:11:42 »

Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
Köszi mégegyszer mindenkinek a segítséget!
Üdv: WestBam

 :'( :'( :'( :'(
Naplózva

powerricsi

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1303 Dátum: 2008 Április, 03, 18:16:00 »

Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
Köszi mégegyszer mindenkinek a segítséget!
Üdv: WestBam
Hát sajnáljuk! Sok sikert a választáshoz,de szerintem nem nagyon fogsz olcsobb fenttartásu autot találni. Szerintem!
Naplózva

Hoffy

  • Hamutipró
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 65
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.804
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000.04
  • Lakóhely: Ajka
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
  • Fehér oroszlánom
    • Carstyling
Re: Búcsú
« Válasz #1304 Dátum: 2008 Április, 03, 18:17:13 »

Sziasztok!
Sajnos addig fajultak itthon a dolgok, hogy meg kell válnom szeretett de még meg talán nem is ismert pug-omtól. Regisztrációm még légyszi ne töröljétek, de az autót már meg is hirdettem, ha valakinek vagy családtagjának kell egy jó kis 1.4 sedan az keressen meg mailban rege1ek@freemail.hu, a klub főoldalán bentvan a hirdetések között.
Köszönöm a sok segítséget amit eddig kaptam tőletek, bizti jó kis klub lehettek de sajna se találkára se minitalira nem tudtam eljutni, az autótól pedig meg kell szabadulnom mert egy olcsóbb-kisebb-kevesebbet fogyasztó ütöm-vágom tipust kell vennem amivel ezentúl napi kemény 6km-t fogok autózni bkv helyett, de sajna nem tudnám fenntartani a 306-ot. Sajnálom nagyon, hogy így alakult de erre sajna énsem számítottam.
Köszi mégegyszer mindenkinek a segítséget!
Üdv: WestBam


Szerinem sok érte.Sok sikert!!
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1305 Dátum: 2008 Április, 03, 21:37:53 »

Hát sajnáljuk! Sok sikert a választáshoz,de szerintem nem nagyon fogsz olcsobb fenttartásu autot találni. Szerintem!

Ne mondjátok el senkinek, mert kiröhögtök... daewoo tico. sokkal olcsóbb és nem kell törleszteni, mert azt ki tom fizetni.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Búcsú
« Válasz #1306 Dátum: 2008 Április, 03, 21:39:19 »

Ne mondjátok el senkinek, mert kiröhögtök... daewoo tico. sokkal olcsóbb és nem kell törleszteni, mert azt ki tom fizetni.

Mondjuk abba gyereket ültetni merész dolog :)
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1307 Dátum: 2008 Április, 03, 21:40:00 »


Szerinem sok érte.Sok sikert!!
Nem kevés, de simán megéri, 66e km-t futott. Mondhatjuk most kopott egybe a motor.
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1308 Dátum: 2008 Április, 03, 21:41:42 »

Mondjuk abba gyereket ültetni merész dolog :)
Arra szerzek céges autót, annál meg jelenleg nem nagyon van biztonságosab ;) Énmeg ezzel megyek be melóba meg vissza, el a törpökhöz látogatóba, bevásárolni, ilyenek. Jobb mint a kék busz vagy egy esernyő. Erre futja mondjuk így :(
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Búcsú
« Válasz #1309 Dátum: 2008 Április, 03, 21:45:01 »

Arra szerzek céges autót, annál meg jelenleg nem nagyon van biztonságosab ;) Énmeg ezzel megyek be melóba meg vissza, el a törpökhöz látogatóba, bevásárolni, ilyenek. Jobb mint a kék busz vagy egy esernyő. Erre futja mondjuk így :(

melyik volvo 5csillagos?  ::)
a c30 és a v70 kivételével? a rönyó nem biztonságosabb  :P :P whistle
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1310 Dátum: 2008 Április, 03, 21:48:43 »

melyik volvo 5csillagos?  ::)
a c30 és a v70 kivételével? a rönyó nem biztonságosabb  :P :P whistle
Szia! Erről inkább nem kezdek vitázni, mivel a gyár alkalmazottja vagyok :)
Mondjuk úgy, hogy 5 a max amit tudnak adni, minden modell 5 *-os, de... mondjuk nálunk X cm-rel hosszabb a gyűrődő zóna, hiába 5*-os egy renault, ha leszakadnak a szerveid egy nagyobb ütközésnél, akkor nálunk még nem lesz bajod.
Ne kételkedj, biztos!
A tico-t meg inkább ne feszegessük, elég kínos ez nekem...  :-[
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Búcsú
« Válasz #1311 Dátum: 2008 Április, 03, 21:50:35 »

Ne mondjátok el senkinek, mert kiröhögtök... daewoo tico. sokkal olcsóbb és nem kell törleszteni, mert azt ki tom fizetni.
Azért még te is lehetsz tiszteletbeli klubtag. SZERINTEM!
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1312 Dátum: 2008 Április, 03, 21:52:55 »

Azért még te is lehetsz tiszteletbeli klubtag. SZERINTEM!
Köszi, de sajnos tényleg nem volt időm a klubéletbe belemászni, ide is csak ugy irkáltam. Szerintem abszlut nem tartozik a klub ilyenekkel, sajnos alig ismerek valakit közületek :(
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Búcsú
« Válasz #1313 Dátum: 2008 Április, 03, 21:55:12 »

Szia! Erről inkább nem kezdek vitázni, mivel a gyár alkalmazottja vagyok :)
Mondjuk úgy, hogy 5 a max amit tudnak adni, minden modell 5 *-os, de... mondjuk nálunk X cm-rel hosszabb a gyűrődő zóna, hiába 5*-os egy renault, ha leszakadnak a szerveid egy nagyobb ütközésnél, akkor nálunk még nem lesz bajod.
Ne kételkedj, biztos!
A tico-t meg inkább ne feszegessük, elég kínos ez nekem...  :-[

nem akarom én feszegetni hiszek neked... a c30-st még el el fogadnám de a többit inkább hagyuk!
fönököm is volvo ****... 1db A6 2db A8 elött után közben volt neki S80 d5 XC90 d5 (vagy mi a szösz) V70 d5 V70 új d5 azt most ha jól láttam akkor XC70 0km-s ben furikázik gondolom nem véletlen, hogy volvo párti lett!  
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1314 Dátum: 2008 Április, 04, 00:14:13 »

nem akarom én feszegetni hiszek neked... a c30-st még el el fogadnám de a többit inkább hagyuk!
fönököm is volvo ****... 1db A6 2db A8 elött után közben volt neki S80 d5 XC90 d5 (vagy mi a szösz) V70 d5 V70 új d5 azt most ha jól láttam akkor XC70 0km-s ben furikázik gondolom nem véletlen, hogy volvo párti lett!  

Személyautóban még csak-csak, de kamionokban a VOLVO üti az összeset!!! :-!

"FH 16 660 Globetrotter XL"

WestBam!!!

Remélem, mihamarabb lesz egy újabb 306-osod!!!
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1315 Dátum: 2008 Április, 04, 11:01:25 »

Személyautóban még csak-csak, de kamionokban a VOLVO üti az összeset!!! :-!

"FH 16 660 Globetrotter XL"

WestBam!!!

Remélem, mihamarabb lesz egy újabb 306-osod!!!
Én is remélem, bár ilyen tuti mint ami most van szerintem nem lesz több :(
Ehhez pedig valami nagyon tisszeségtelen piszkos meló kellene... és nem is az elvégzése a gond, hanem a hiánya :(
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Búcsú
« Válasz #1316 Dátum: 2008 Április, 04, 19:18:14 »

Személyautóban még csak-csak, de kamionokban a VOLVO üti az összeset!!! :-!

"FH 16 660 Globetrotter XL"

WestBam!!!

Remélem, mihamarabb lesz egy újabb 306-osod!!!
Amugy meg amíg nem veszik meg a kicsikém még megvan, tehát nem kell új :)
Van némi reményem, hogy ki legyen fizetve, csak sajna 2 éve nem jön össze az az üzlet :( Ha pedig Pesten lesz valami minitali szóljatok légyszi priviben, mert oda akkor csak elmennék. Meg legalább a szakértőbbek is láthatnák a oroszlánom véleményt alkotni róla
Naplózva

Radig

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 102
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.609
  • Autó színe: Bordó
  • Évjárat: 1995.10
  • Lakóhely: Győr, Szigethalom, Pécs
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 3 ajtós
  • 1.6 XS Best
    • radig.atw.hu
Re: Klub
« Válasz #1317 Dátum: 2008 Április, 05, 11:01:27 »

Hali! Látom mióta nem voltam elég komoly változások voltak az oldalon. Bepótolom:)

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1318 Dátum: 2008 Április, 07, 11:26:13 »

nah, lehet jelölgetni iwiw-en a klubot.. majd változtatok még rajta, de most ennyire telt..
fontos! ahogy megbeszéltük, csak klubtagok lesznek, és max az ő családtagja (azért a nagyi már ne jelöljön.. (: )..
ha valakinek van valami észrevétele, vagy ötlete, az ne tartsa magában.. 


jah, és egy kérés! nem tudom mindenkinek a becsületes nevét, ezért ha a taglapodon nem derül ki, hogy igazából ki vagy (nicknév, vagy fénykép, stb..), akkor légyszi küldj egy üzenetet is a jelölés mellé, hogy én vagy a ... köszi  :)
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #1319 Dátum: 2008 Április, 07, 13:50:33 »

nah, lehet jelölgetni iwiw-en a klubot.. majd változtatok még rajta, de most ennyire telt..
fontos! ahogy megbeszéltük, csak klubtagok lesznek, és max az ő családtagja (azért a nagyi már ne jelöljön.. (: )..
ha valakinek van valami észrevétele, vagy ötlete, az ne tartsa magában.. 



Megtörtént! :D

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1320 Dátum: 2008 Április, 07, 14:09:50 »

Megtörtént! :D
Szintén  :-! :-! :-! És köszi hogy készítettél új jelölési profilt oda így tényleg kilehet szűrni hogy ki tartozik ide és ki az aki csak automatikusan jelölgei ha egy új klub kerül a többiközé
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1321 Dátum: 2008 Április, 07, 17:29:02 »

nah, lehet jelölgetni iwiw-en a klubot.. majd változtatok még rajta, de most ennyire telt..
fontos! ahogy megbeszéltük, csak klubtagok lesznek, és max az ő családtagja (azért a nagyi már ne jelöljön.. (: )..
ha valakinek van valami észrevétele, vagy ötlete, az ne tartsa magában.. 


jah, és egy kérés! nem tudom mindenkinek a becsületes nevét, ezért ha a taglapodon nem derül ki, hogy igazából ki vagy (nicknév, vagy fénykép, stb..), akkor légyszi küldj egy üzenetet is a jelölés mellé, hogy én vagy a ... köszi  :)
Én is bejelöltem mind a kettőt bár a régit amikor bejelőltem még tavaly nem érkezett vissza jelőlés sokáig ,igy visszavontam a jelőlésem akkor ,remélem ezuttal nem igy lesz. :P :P
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1322 Dátum: 2008 Április, 09, 16:17:17 »

Nem kötekedem de a Klub mióta van Párizsban??? Nem magyarországi a klub?
Naplózva

WestBam

  • Vendég
közlemény + kérdés
« Válasz #1323 Dátum: 2008 Április, 10, 23:38:38 »

Sajna nem ismerek személyesen sok tagot, de tuti, hogy ma is láttam 2 pug306-ot akik közétek(közénk?) tartoznak az M7-en, szoval ha valakit véletlenül  biggrin ledudál- villog egy volvo akkor az csak üdvözlés részemről, most elég sokat kocsikázok, bárkivel összefuthatok az országban, leginkább C30-as amivel megyek, de ezt a hátulján ha gyorsan fókuszáltok el is tudjátok olvasni  :-)).
Amugy kérdés a modokhoz,adminhoz és minden félistenhez a kluban: valami egyediesítés nincs tervben a klubtagok autóinak egyértelmű megkülönböztetésére a "sima" 306-októl?
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1324 Dátum: 2008 Április, 10, 23:42:38 »

Sajna nem ismerek személyesen sok tagot, de tuti, hogy ma is láttam 2 pug306-ot akik közétek(közénk?) tartoznak az M7-en, szoval ha valakit véletlenül  biggrin ledudál- villog egy volvo akkor az csak üdvözlés részemről, most elég sokat kocsikázok, bárkivel összefuthatok az országban, leginkább C30-as amivel megyek, de ezt a hátulján ha gyorsan fókuszáltok el is tudjátok olvasni  :-)).
Amugy kérdés a modokhoz,adminhoz és minden félistenhez a kluban: valami egyediesítés nincs tervben a klubtagok autóinak egyértelmű megkülönböztetésére a "sima" 306-októl?

sztem lassan minden klubtagnak van klub-matrica az autóján hátul.. vagy nem ilyesmire gondoltál?  Oo
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1325 Dátum: 2008 Április, 10, 23:50:00 »

sztem lassan minden klubtagnak van klub-matrica az autóján hátul.. vagy nem ilyesmire gondoltál?  Oo
Hát izé.... jolvanna akkor majd veszek énis egyet :D
Valami ilyenre gondoltam, csak lehet az nem elég feltünő, főleg nagyobb sebességkülönbségnél, meg mondjuk szemből sem annyira látszik szerintem.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1326 Dátum: 2008 Április, 10, 23:59:44 »

Hát izé.... jolvanna akkor majd veszek énis egyet :D
Valami ilyenre gondoltam, csak lehet az nem elég feltünő, főleg nagyobb sebességkülönbségnél, meg mondjuk szemből sem annyira látszik szerintem.

hát szemből nemannyira látszik..  ::) :D

ez a kisebbik fajta:



ez meg a nagyobb:

Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1327 Dátum: 2008 Április, 11, 00:05:36 »

hát szemből nemannyira látszik..  ::) :D
ez a kisebbik fajta:
ez meg a nagyobb:
Mondjuk ezek tényleg látszanak hátulról, de szemből nincs megoldás?
Naplózva

zool

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1328 Dátum: 2008 Április, 11, 00:07:38 »

Mondjuk ezek tényleg látszanak hátulról, de szemből nincs megoldás?

Előre is felragaszthatod   :-!


Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1329 Dátum: 2008 Április, 11, 08:23:25 »

Előre is felragaszthatod   :-!
Szerintem te sem tennéd...
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1330 Dátum: 2008 Április, 11, 09:08:40 »

Szerintem te sem tennéd...


Hamarosan lesz a butikban rendszmtábla tartó ami 306 klubos lesz! olyan 1000-1300Ft közt lesz valahol a pár!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1331 Dátum: 2008 Április, 11, 09:25:28 »


Hamarosan lesz a butikban rendszmtábla tartó ami 306 klubos lesz! olyan 1000-1300Ft közt lesz valahol a pár!

Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1332 Dátum: 2008 Április, 11, 10:48:22 »


Amugy kérdés a modokhoz,adminhoz és minden félistenhez a kluban: valami egyediesítés nincs tervben a klubtagok autóinak egyértelmű megkülönböztetésére a "sima" 306-októl?


Ha látsz egy piros 306-ot, tele matricával, az többnyire én vagyok(nem láttam még "konkurenciát", és a nevem a szélvédőn is ott van)!!!
Naplózva

kispiros

  • Négyes
  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 86
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.986
  • Autó színe: peros, olyan lemanszos (PEKB/P3KB lemans/ vallelunga red)
  • Évjárat: 1993.06
  • Kor: 36
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.4
  • Típus: 5 ajtós
  • S1 fanatic! XN, oszt?
    • http://www.306klub.hu/tagok/kispiros.html
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1333 Dátum: 2008 Április, 11, 12:30:20 »

Ha látsz egy piros 306-ot, tele matricával, az többnyire én vagyok(nem láttam még "konkurenciát", és a nevem a szélvédőn is ott van)!!!
Bordó  :-))  :-)) :-)) Az én autóm meg FunTom-é az a piros  :-! _pug  ;) ninja
Naplózva
XN, fapad rulez!
de a végén még autó lesz belőle... XL :D de lehet nem :(
Espoo-wer

III. Ricardo

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1334 Dátum: 2008 Április, 11, 12:35:03 »

Bordó  :-))  :-)) :-)) Az én autóm meg FunTom-é az a piros  :-! _pug  ;) ninja

off:

Gondolkodtam, hogy átfújatom, de az egy kicsit sokba kerülne! A forgalmiban "élénkpiros" van írva!!!

ON.
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1335 Dátum: 2008 Április, 11, 14:58:37 »


Hamarosan lesz a butikban rendszmtábla tartó ami 306 klubos lesz! olyan 1000-1300Ft közt lesz valahol a pár!
Az jó!
Nekem kell de jó lenne jóárasítani mondjuk egy ezres :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1336 Dátum: 2008 Április, 11, 16:37:39 »

Az jó!
Nekem kell de jó lenne jóárasítani mondjuk egy ezres :-!

meg probáljuk!
Naplózva

powerricsi

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1337 Dátum: 2008 Április, 11, 16:44:35 »

meg probáljuk!
Ide vele! Nekem jo 1300ért is!
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1338 Dátum: 2008 Április, 11, 16:50:21 »

Ide vele! Nekem jo 1300ért is!

ha meg lesz akkor sikitani fogok! már le adtam a rendelés most várok, hogy meg kapjam a végső ár ajánlatott és a határ időt!
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1339 Dátum: 2008 Április, 11, 16:51:09 »

ha meg lesz akkor sikitani fogok! már le adtam a rendelés most várok, hogy meg kapjam a végső ár ajánlatott és a határ időt!

ennyiért engem is érdekel(de kék felirattal?)lehet?
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1340 Dátum: 2008 Április, 11, 16:55:56 »

ennyiért engem is érdekel(de kék felirattal?)lehet?

fehér... olyan 30% növelte volna meg a költségeket...
Naplózva

nyalee

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1341 Dátum: 2008 Április, 11, 17:02:02 »

fehér... olyan 30% növelte volna meg a költségeket...

nekem 2000 is megér ha kék :)
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1342 Dátum: 2008 Április, 11, 19:09:34 »

1300 sztem simán tűrhető ár érte..
Rob, ti beszéljetek össze zool-al, kettőtöknek elég egy pár, úgyis csak hátra kell..  :-))
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1343 Dátum: 2008 Április, 11, 19:18:28 »


Lehet egy értelemes hozzászólásom a keret design-hoz?
Nálunk sokat agyalt a cég a prémium importőrnek a keretén mert ugye nem vegyülünk a köznéppel (értsd: autókereskedők) és úgy döntöttünk az a legexkluzivabb, ha csak középen a webcím, kétoldalt logo van.
Javaslom a jóárasítás érdeében és hogy "nagymenő" legyen a klub csak a webcím legyen rajta középen és ne bazinagy betűkkel.
Tapasztalat: mielőtt vesztek ilyen keretet a gyártótól, kérjetek a tipusból mintát, tegyétek fel a kocsira és próbáljátok bele a táblát akinek van eu-s az azt, meg a sima magyarzászlóst is, mert mi jól beszívtuk a legutóbbi rendeléssel (plakett gyártmány, alul csuklik le és vele jön a táblatartó oldala is), kb 2 mm-rel kisebb a tartó mint a tábla, bele lehet erőszakolni a táblát, de nagyonnagy szívás!!!
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1344 Dátum: 2008 Április, 11, 19:25:11 »

 Én most szereztem egy peugeot logos és zöveges német keretet csak az üzlet bnevét kell lefesteni de ha összejön a keret akkor nekem is kell belőle. :-! :-!
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1345 Dátum: 2008 Április, 11, 21:31:26 »

Tegnap megint felcimkéztem egy fehér 3 ajtós s1-est Győrben a révfalusi híd alatt a rakparton.
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

zool

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1346 Dátum: 2008 Április, 11, 23:50:44 »

Szerintem te sem tennéd...

Már megtörtént  :-))

Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: közlemény + kérdés
« Válasz #1347 Dátum: 2008 Április, 12, 10:45:36 »

Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1348 Dátum: 2008 Április, 12, 10:51:55 »

Ezt az üléshuzatot csekkoljátok le!!!
http://www.vatera.hu/uleshuzat_61758136.html
Na egy ilyen pont jó lenne a 306-ba nekem...
Naplózva

WestBam

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1349 Dátum: 2008 Április, 12, 23:55:24 »

Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 54   Fel
 


Az oldal 0.412 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.