Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Melyik matricát ragasztanád szívesbben az autódra

1 (peugeot306klub.hu)
- 7 (28%)
2 (306klub.hu)
- 18 (72%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: 2008 Június, 29, 20:45:56


Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 54   Le

Szerző Téma: Peugeot 306 Klub  (Megtekintve 449595 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1150 Dátum: 2008 Január, 08, 22:32:25 »

Van itt más érdekes dolog is. ABS gyárilag kizárólag az XT-be került(Saint Tropez, Husky), viszont ott már széria az elektromos tükör, meg a ködlámpa, ami itt ugye nincs. Van viszont fehér búrás oldalindex, ami szintén XT sajátosság, ezért én arra tippelek, hogy az orra nem az eredeti...

Na,akkor az enyém is összvér,mert XR,fehér indexxel meg ABS-sel,de elektromos tükör nélkül :D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1151 Dátum: 2008 Január, 08, 22:36:43 »

Van itt más érdekes dolog is. ABS gyárilag kizárólag az XT-be került(Saint Tropez, Husky), viszont ott már széria az elektromos tükör, meg a ködlámpa, ami itt ugye nincs. Van viszont fehér búrás oldalindex, ami szintén XT sajátosság, ezért én arra tippelek, hogy az orra nem az eredeti...

a fehér index az S3 sajátosága... az ABS meg elvileg az S2-től széria lett de nem tudom melyik országban mert nálunk nem!
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1152 Dátum: 2008 Január, 08, 22:42:05 »

Na,akkor az enyém is összvér,mert XR,fehér indexxel meg ABS-sel,de elektromos tükör nélkül :D
Azért mert a szalonban valaki ezt még kéri bele, az rendben van, de a többség azért nem. De tényleg, ezt olvastam egy prospektusban, hogy melyik tipushoz mik tartoztak szériaként, és ott írták, hogy ABS csak XT-ben van gyárilag.
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1153 Dátum: 2008 Január, 08, 23:12:38 »

Na,akkor az enyém is összvér,mert XR,fehér indexxel meg ABS-sel,de elektromos tükör nélkül :D
és az enyém mi? XR fehér indexxel, ABS-el, elektromos tükörrel...
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1154 Dátum: 2008 Január, 09, 19:44:15 »

Uraim hölgyeim hol vannak az uj tagok?
Egy ideje mint ha nem lenne uj tag, csak a fórumra regelnek.
 SZOMORÚÚÚÚÚ!!!!!
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Klub
« Válasz #1155 Dátum: 2008 Január, 09, 21:39:47 »

Sziasztok,
ismét itt, az ünnepek miatt kicsit pihentettem a keresést, de most újfent adódtak kérdéseim.
Az egyik:  ennek az autónak ugyebár illene ködlámpásnak lennie, és minthogy az itt nics, ezért törésre kell gyanakodni - van valakinek tippe a mértékre? A link: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1740751&command=ugras&screenwidth=1280
A másik: a husky felszereltség 1999ben mit takart? Konkrétan klíma tartozott hozzá, vagy csak téliesített extrákat tudott?
köszi

Totnes:
Ha szeretnéd, akkor valamelyik nap beugorhatok megnézni, mert minden nap elsétálok előtte...
Nekem is feltűnt  élőben, hogy nincs ködfényszórója, pedig S3-nál rendkívül ritkán hagyták ki.
Biztos, hogy volt bent ködlámpa eredetileg, hiszen a kapcsolót ha megnézzük a fotón, akkor látszik, hogy ködfényszórós volt.
Ráadásul a vonószemnél lévő fedlapot is festették valamiért.

A Husky hasonlóan gazdag felszereltségű, mint az XT, de a klíma valóban csak opcióként volt rendelhető hozzá.
Széria viszont az ABS, az elektromos fűthető tükör, a külső hőmérő, és a fűthető ülés is.
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Klub
« Válasz #1156 Dátum: 2008 Január, 09, 21:48:19 »

Van itt más érdekes dolog is. ABS gyárilag kizárólag az XT-be került(Saint Tropez, Husky), viszont ott már széria az elektromos tükör, meg a ködlámpa, ami itt ugye nincs. Van viszont fehér búrás oldalindex, ami szintén XT sajátosság, ezért én arra tippelek, hogy az orra nem az eredeti...

Az ABS-t (legalábbis Magyarországon, tudtommal) S2-től kezdődően mindig beépítették, kivéve az 1.4 XN-t. (Sajni nekem épp ilyen van.)
Úgy emlékszem, hogy a ködfényszóró is valami hasonló: szinte mindig beépítették S2-től kezdődően az XN kivételével, de ahhoz is rendelhető volt.
Elektromos tükör tudommal is csak az XR-nél még gazdagabb felszereltségekhez járt csak.

Két érdekesség feltűnt: bár Magyarországon az alapmodell viszonylag fapad, mégsem full-fapad. S2-től nálunk széria volt a villanyablak, és az osztottan dönthető hátsó ülés+hátsó fejtámlák, de máshol nem mindenütt.
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1157 Dátum: 2008 Január, 09, 22:23:04 »

Ühüm, köszi, egyelőre még csak puhatólozom vele, plusz tőlem viszont nagyon messze van. A kereskedő mentségére szóljon azonban: beszéltem vele, és rögtön elmondta, hogy törve volt, motorháztető, kereszttartó, lökhárító és hűtő lett cserélve, ami inkább nem annyira apró törésnek tűnik.
Viszont: honnan lehet tudni, hogy melyik szériába tartozik egy adott példány? Mikor voltak a breakek esetében a váltások, és mik a legfeltünőbb eltérések? (A ködlámpa S2 s S3 eltérését már tudom.)
Ha jól sejtem 97től volt break, ez kapásból az alap ferdehátú faceliftje után volt. És azt hiszem 99ben volt egy váltás breaknél. A carindex pedig azt írja, 97 és 99 között léteztek XNek, és 99 s 2002 között XRek, gondolom, ezek voltak a fapadosak.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1158 Dátum: 2008 Január, 09, 22:27:21 »

Ühüm, köszi, egyelőre még csak puhatólozom vele, plusz tőlem viszont nagyon messze van. A kereskedő mentségére szóljon azonban: beszéltem vele, és rögtön elmondta, hogy törve volt, motorháztető, kereszttartó, lökhárító és hűtő lett cserélve, ami inkább nem annyira apró törésnek tűnik.
Viszont: honnan lehet tudni, hogy melyik szériába tartozik egy adott példány? Mikor voltak a breakek esetében a váltások, és mik a legfeltünőbb eltérések? (A ködlámpa S2 s S3 eltérését már tudom.)
Ha jól sejtem 97től volt break, ez kapásból az alap ferdehátú faceliftje után volt. És azt hiszem 99ben volt egy váltás breaknél. A carindex pedig azt írja, 97 és 99 között léteztek XNek, és 99 s 2002 között XRek, gondolom, ezek voltak a fapadosak.

Nagyjábol mindent tudsz. 99-ben a teljes választékon váltás volt. Legszembetűnőbb változás a profil nélküli(síküveges) első fényszórók és a díszcsíkok színre fujása,de voltak még apróbb módositások is.
Naplózva

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1159 Dátum: 2008 Január, 09, 22:28:46 »

Rob!
Ment PÜ! megkaptad?
Naplózva
FunTom

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1160 Dátum: 2008 Január, 09, 22:43:15 »

Akkor egy dolog nem világos: a breakek esetében tulképp csak két széria van, és így két ködlámpa? (Ami ott az első, az a ferdehátún S2?)
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1161 Dátum: 2008 Január, 09, 22:45:01 »

Akkor egy dolog nem világos: a breakek esetében tulképp csak két széria van, és így két ködlámpa? (Ami ott az első, az a ferdehátún S2?)

Igen,kombi csak S2-es vagy S3-as létezik,ergo ködlámpa is csak ilyen került rá.
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Klub
« Válasz #1162 Dátum: 2008 Január, 09, 22:47:06 »

Ühüm, köszi, egyelőre még csak puhatólozom vele, plusz tőlem viszont nagyon messze van. A kereskedő mentségére szóljon azonban: beszéltem vele, és rögtön elmondta, hogy törve volt, motorháztető, kereszttartó, lökhárító és hűtő lett cserélve, ami inkább nem annyira apró törésnek tűnik.
Viszont: honnan lehet tudni, hogy melyik szériába tartozik egy adott példány? Mikor voltak a breakek esetében a váltások, és mik a legfeltünőbb eltérések? (A ködlámpa S2 s S3 eltérését már tudom.)
Ha jól sejtem 97től volt break, ez kapásból az alap ferdehátú faceliftje után volt. És azt hiszem 99ben volt egy váltás breaknél. A carindex pedig azt írja, 97 és 99 között léteztek XNek, és 99 s 2002 között XRek, gondolom, ezek voltak a fapadosak.

Kombi S2-től (97' április után) létezett csak (kivéve egy S1-es kombit Szombathelyen, annak mindig csodájára járok, de még eddig nem bírtam lencsevégre kapni...  ;))
99' jóniusától volt az S3-as. 1-2 évig az XN, és az XR-felszereltséghez továbbra is S2-es első lökhárító járt, de a leggazdagabb felszereltségekhez kezdettől fogva kör alakú ködlámpák.
Az S3-asokon mindig bordázat nélküliek a fényszórók, fehér az oldalindex, a lökhárítók, díszlécek teljesen telibe fújtak. Nem infrás, hanem rádiófrekvenciás a központi zár, van belsővilágítás-késleltetés is. A km-óra, és a középkonzol szürke.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1163 Dátum: 2008 Január, 09, 23:10:10 »

Kombi S2-től (97' április után) létezett csak (kivéve egy S1-es kombit Szombathelyen, annak mindig csodájára járok, de még eddig nem bírtam lencsevégre kapni...  ;))
99' jóniusától volt az S3-as. 1-2 évig az XN, és az XR-felszereltséghez továbbra is S2-es első lökhárító járt, de a leggazdagabb felszereltségekhez kezdettől fogva kör alakú ködlámpák.
Az S3-asokon mindig bordázat nélküliek a fényszórók, fehér az oldalindex, a lökhárítók, díszlécek teljesen telibe fújtak. Nem infrás, hanem rádiófrekvenciás a központi zár, van belsővilágítás-késleltetés is. A km-óra, és a középkonzol szürke.

srácok, át kellene térni az autó vásárlás topicba! kéreteik valamelyik moderotort, kopizza át a nem ideillő részeket!  :-!
(amúgy S3-ban hogy/hol van megoldva a belső világítás késleltetés??)
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1164 Dátum: 2008 Január, 10, 10:50:58 »

Sziasztok,
ismét itt, az ünnepek miatt kicsit pihentettem a keresést, de most újfent adódtak kérdéseim.
Az egyik:  ennek az autónak ugyebár illene ködlámpásnak lennie, és minthogy az itt nics, ezért törésre kell gyanakodni - van valakinek tippe a mértékre? A link: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1740751&command=ugras&screenwidth=1280
A másik: a husky felszereltség 1999ben mit takart? Konkrétan klíma tartozott hozzá, vagy csak téliesített extrákat tudott?
köszi

Első lökös kicsit fehérebb a kocsinál, az olyan vajsárgább nem? ???
Naplózva

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1165 Dátum: 2008 Január, 19, 16:11:47 »

Naplózva
FunTom

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1166 Dátum: 2008 Január, 19, 23:46:11 »

Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1167 Dátum: 2008 Január, 24, 09:47:26 »

Tegnap óta újra 306-os 306klubtag vagyok!  biggrin biggrin
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1168 Dátum: 2008 Január, 24, 09:48:17 »

Tegnap óta újra 306-os 306klubtag vagyok!  biggrin biggrin

Mesélj csak! _pug
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1169 Dátum: 2008 Január, 24, 09:53:49 »

Mesélj csak! _pug

Tegnap elhoztam a kis 306 XRD-t Saint-Tropezkémet. fekete 5 ajtós klímás 2000-es évjárat.. A talira már azzal hasítok  biggrin


Jah egyébként itt visszaolvasva van egy kis tévejedés a fejekbe a Saint:tropez felszereltség az XR-re re épül, ezért nincs mindegyikben elektromos tükör meg ABS-sem...
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1170 Dátum: 2008 Január, 24, 09:55:27 »

Tegnap elhoztam a kis 306 XRD-t Saint-Tropezkémet. fekete 5 ajtós klímás 2000-es évjárat.. A talira már azzal hasítok  biggrin


Jah egyébként itt visszaolvasva van egy kis tévejedés a fejekbe a Saint:tropez felszereltség az XR-re re épül, ezért nincs mindegyikben elektromos tükör meg ABS-sem...


Gratt!!    _pug Kép van? Mi lett a fehérrel? :)
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1171 Dátum: 2008 Január, 24, 10:02:03 »


Gratt!!    _pug Kép van? Mi lett a fehérrel? :)


Fehér még decemberbem eladódott.. kép holnap lesz ma másik autóval jöttem.. és fekete színű (szürke aster) autót nehéz sötétbe fényképezni O0
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1172 Dátum: 2008 Január, 24, 13:40:40 »

Tegnap elhoztam a kis 306 XRD-t Saint-Tropezkémet. fekete 5 ajtós klímás 2000-es évjárat.. A talira már azzal hasítok  biggrin


Jah egyébként itt visszaolvasva van egy kis tévejedés a fejekbe a Saint:tropez felszereltség az XR-re re épül, ezért nincs mindegyikben elektromos tükör meg ABS-sem...

Grat az új géphez! :-!
Talin megkuksizom. ::)
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1173 Dátum: 2008 Január, 24, 17:19:40 »

Fehér még decemberbem eladódott.. kép holnap lesz ma másik autóval jöttem.. és fekete színű (szürke aster) autót nehéz sötétbe fényképezni O0

grat... mikor kuksizhatom meg?
az alkatrész topikban írtam, hogy kellene cucc töletek az olvastad?
Naplózva

Sandro

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1174 Dátum: 2008 Január, 24, 22:01:40 »

grat... mikor kuksizhatom meg?
az alkatrész topikban írtam, hogy kellene cucc töletek az olvastad?

hm szerintem 7 végén elviszem a cuccot és akkor megmutizom ;)
Naplózva

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1175 Dátum: 2008 Január, 24, 23:17:24 »

ééééééééééés MEGVAN a 100.000!

Havi összegzés   Új témák   Új hozzászólások   Új tagok   Legtöbb online   Oldalletöltések
 január 2008                   4        3907                30           20                                100042

 _pug _pug _pug _pug cheers groupwave
Naplózva
FunTom

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1176 Dátum: 2008 Január, 25, 09:30:11 »

ééééééééééés MEGVAN a 100.000!

Havi összegzés   Új témák   Új hozzászólások   Új tagok   Legtöbb online   Oldalletöltések
 január 2008                   4        3907                30           20                                100042

 _pug _pug _pug _pug cheers groupwave


_pug

és az egész klub oldalnak:
2508 egyedi látogató 4506visza térő látogató és 162134 lapletőltés ami 7.94Gb-t adatforgalmat generált!  :-!i
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1177 Dátum: 2008 Január, 25, 22:08:46 »

Na akkor minden hónapnak ehhez kellene hasonlítani.  _pug _pug :-! :-! :-! _pug _pug
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1178 Dátum: 2008 Január, 27, 12:20:56 »

Tetem fel egy szvazást!

Úgy néz ki, hogy lesz korlátozott számú e-mail cím amit bérbe lehet venni! pl. név@peugeot306klub.hu
50mb-s lenen a fiók mérete amit pop3-an és weben keresztűl hetene elérni!
1000Ft /év
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1179 Dátum: 2008 Január, 27, 12:24:20 »

Tetem fel egy szvazást!

Úgy néz ki, hogy lesz korlátozott számú e-mail cím amit bérbe lehet venni! pl. név@peugeot306klub.hu
50mb-s lenen a fiók mérete amit pop3-an és weben keresztűl hetene elérni!
1000Ft /év
szólj, ha aktuális, és bérelhető!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1180 Dátum: 2008 Január, 27, 12:44:18 »

Tetem fel egy szvazást!

Úgy néz ki, hogy lesz korlátozott számú e-mail cím amit bérbe lehet venni! pl. név@peugeot306klub.hu
50mb-s lenen a fiók mérete amit pop3-an és weben keresztűl hetene elérni!
1000Ft /év

engem is érdekel!  :-!
Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1181 Dátum: 2008 Január, 27, 18:41:23 »

sikerült vennem 14"-os dísztárcsákat, még soha nem volt autón.
márcsak középkonzol kell a szélesebb fajtából szürkében.
Naplózva

306 XT

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1182 Dátum: 2008 Január, 27, 18:42:20 »

sikerült vennem 14"-os dísztárcsákat, még soha nem volt autón.
márcsak középkonzol kell a szélesebb fajtából szürkében.
nem középkonzol, hanem box.
Naplózva

K.isti

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1183 Dátum: 2008 Február, 03, 18:50:32 »

Üdvözlök minden régi klubtagot!! Eddig csak olvasgattam nézelődtem,de mübajusz(lajos) barátunk rábeszélt a regisztráciora. Jó kis csapat ez!! _pug _pug
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1184 Dátum: 2008 Február, 03, 19:00:57 »

Üdvözlök minden régi klubtagot!! Eddig csak olvasgattam nézelődtem,de mübajusz(lajos) barátunk rábeszélt a regisztráciora. Jó kis csapat ez!! _pug _pug

Üdv Néked!  :-!  _pug

Mesélj magadról! Ki vagy, honnét, milyen 306-od van, esetleg kép.. stb..

műbajusz!  :-)) :-)) ez jó!  _kinevet
Naplózva

cirmy

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1185 Dátum: 2008 Február, 03, 19:02:00 »

Üdvözlök minden régi klubtagot!! Eddig csak olvasgattam nézelődtem,de mübajusz(lajos) barátunk rábeszélt a regisztráciora. Jó kis csapat ez!! _pug _pug
műbajusz... :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1186 Dátum: 2008 Február, 03, 20:32:41 »

Üdvözlök minden régi klubtagot!! Eddig csak olvasgattam nézelődtem,de mübajusz(lajos) barátunk rábeszélt a regisztráciora. Jó kis csapat ez!! _pug _pug
Ezért lessz kapsz csak egyszer érjen véget a szabim. :-))
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1187 Dátum: 2008 Február, 03, 21:25:06 »

Ezért lessz kapsz csak egyszer érjen véget a szabim. :-))
ezért egy karmát megérdemelne tőled  toot
Naplózva
FunTom

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1188 Dátum: 2008 Február, 03, 21:28:46 »

ezért egy karmát megérdemelne tőled  toot
AZÉ MÉG LESZ KAPSZ
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

K.isti

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1189 Dátum: 2008 Február, 05, 09:03:18 »

Lajos remélem nem gázoltam.....a becsületedbe!!!!! 96 évvégi 306xt???  Szine:hogy süt a nap zöld?kék?fekete?
Majd átnézem a nyaralási képeket és teszek fel 1-et ;D
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1190 Dátum: 2008 Február, 05, 16:48:44 »

 birthday a klubnak,mert hogy pontosan ma 3 éves :)
Naplózva

megla gábor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1191 Dátum: 2008 Február, 05, 19:36:07 »

birthday a klubnak,mert hogy pontosan ma 3 éves :)
Csatlakozom Daki Papához még legalább 10 szer ennyi szülinapot a klubnak ,éa akkor már mint veterán találkozora,szülinapra jönnénk össze. :-! :-! biggrin biggrin ;D ;D
Naplózva

bandit306

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1192 Dátum: 2008 Február, 05, 19:42:04 »

BOLDOG 3 ÉVES SZÜLINAPOT A KLUB NAK                                                 
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1193 Dátum: 2008 Február, 05, 19:42:55 »

Lajos remélem nem gázoltam.....a becsületedbe!!!!! 96 évvégi 306xt???  Szine:hogy süt a nap zöld?kék?fekete?
Majd átnézem a nyaralási képeket és teszek fel 1-et ;D
Miért is gázoltál volna nem vagyok az a haragudós tag. Még egy "Fütyülős Barack?" Igaz D :-))akar , Richardó.
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1194 Dátum: 2008 Február, 05, 19:50:00 »

Miért is gázoltál volna nem vagyok az a haragudós tag. Még egy "Fütyülős Barack?" Igaz D :-))akar , Richardó.

Hogy mondja kedves kolléga? Oo
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1195 Dátum: 2008 Február, 05, 19:54:58 »

Hogy mondja kedves kolléga? Oo
Strandon ebéd előtte néhány barackkal,  ahogy te mondod "mézes".
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1196 Dátum: 2008 Február, 05, 19:58:19 »

Strandon ebéd előtte néhány barackkal,  ahogy te mondod "mézes".

off :

Igen, már emléxem!!! Legközelebb az első kispohár hozzád kerül!!! Amint kiértünk a strandra, irány a "piálda"!!! :D :D :D

ON.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1197 Dátum: 2008 Február, 20, 10:21:42 »


Úgy néz ki, hogy lesz korlátozott számú e-mail cím amit bérbe lehet venni! pl. név@peugeot306klub.hu
50mb-s lenen a fiók mérete amit pop3-an és weben keresztűl hetene elérni!
1000Ft /év


na aki szeretne klubos email címet az mailban kerresen meg!

név@306klub.hu
50mb 1000ft /év
100mb 1800ft /év
Naplózva

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1198 Dátum: 2008 Február, 20, 11:20:59 »

Úgy néz ki, hogy lesz korlátozott számú e-mail cím amit bérbe lehet venni! pl. név@peugeot306klub.hu
50mb-s lenen a fiók mérete amit pop3-an és weben keresztűl hetene elérni!
1000Ft /év


na aki szeretne klubos email címet az mailban kerresen meg!

név@306klub.hu
50mb 1000ft /év
100mb 1800ft /év

A régi amúgy meghalt? Nálam mondjuk nem megy.. ;D
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1199 Dátum: 2008 Február, 20, 11:24:16 »

A régi amúgy meghalt? Nálam mondjuk nem megy.. ;D

nem az megy de az ön gépében lesz a probléma...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 54   Fel
 


Az oldal 0.409 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.