Peugeot 306 Klub - Az Első Magyar Peugeot 306 Klub

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Szavazás

Melyik matricát ragasztanád szívesbben az autódra

1 (peugeot306klub.hu)
- 7 (28%)
2 (306klub.hu)
- 18 (72%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: 2008 Június, 29, 20:45:56


Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 54   Le

Szerző Téma: Peugeot 306 Klub  (Megtekintve 449979 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1100 Dátum: 2007 December, 16, 19:48:20 »

Nekem is hosszú, nehéz döntés volt. Nagyon szeretem ezt az autót, igazán csak apróságok voltak vele (ez most nem önreklám), ha ebben a kategóriában, ennyi pénzért keresnék autót, az 306-os lenne  _pug.

Kérdésedre válaszolva egy, azaz egyetlenegy oka van: kinőttük méretben az autót...
Kombit kinőni?
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1101 Dátum: 2007 December, 16, 19:52:03 »

Kombit kinőni?

Persze ha a család áll két szülőböl és két gyerekböl és jön mondjuk még két aprofogú, hát ilyenkor már ténleg jobb egy kis busz :)
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1102 Dátum: 2007 December, 16, 19:55:45 »

Persze ha a család áll két szülőböl és két gyerekböl és jön mondjuk még két aprofogú, hát ilyenkor már ténleg jobb egy kis busz :)
806! :-!
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

m-tom

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1103 Dátum: 2007 December, 16, 20:52:35 »

Kombit kinőni?


Lehet...!
Pedig nem a csomagtartó szűkös nekem, hanem az utastere.
Nőnek a csemeték is (3 és 9 évesek) meg sajnos én is (na nem hosszban)... :D
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1104 Dátum: 2007 December, 16, 22:48:56 »

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1671829&command=ugras&screenwidth=1024

Szia! Üdv a klubban. Ilyet kerestél??  ;)

Akarod, hogy elmeséljem a történetét?
Annyira nem vicces: éppen ez volt, amilyek nagyon megrendítette az emberiségbe vetett bizalmam. Még azon is rágódok, hogy nem lenne-e helyes a világ jobbulását szem előtt tartva jogi lépéseket tenni.
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1105 Dátum: 2007 December, 16, 22:51:37 »

Akarod, hogy elmeséljem a történetét?
Annyira nem vicces: éppen ez volt, amilyek nagyon megrendítette az emberiségbe vetett bizalmam. Még azon is rágódok, hogy nem lenne-e helyes a világ jobbulását szem előtt tartva jogi lépéseket tenni.

Hallgatunk ;)
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1106 Dátum: 2007 December, 16, 23:03:44 »

Akarod, hogy elmeséljem a történetét?
Annyira nem vicces: éppen ez volt, amilyek nagyon megrendítette az emberiségbe vetett bizalmam. Még azon is rágódok, hogy nem lenne-e helyes a világ jobbulását szem előtt tartva jogi lépéseket tenni.


Na kíváncsi vagyok én is!
Jogi lépések? Nem hiszem, hogy bármit is lehetne tenni... Bizonyíték..?
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1107 Dátum: 2007 December, 17, 01:27:33 »


Na kíváncsi vagyok én is!
Jogi lépések? Nem hiszem, hogy bármit is lehetne tenni... Bizonyíték..?
Na jó, nem szó szerinti jogi lépések, bíróságra vinni vagy ilyesmi, csak hogy a pug hungária kicsit rendet vághatna. (Pl a Kovácsnál nem rég megszünt a használtauto kereskedés - és úgy hallottam, nem önszántukból szüntették meg. Az mondjuk hab a tortán, hogy a használt kocsik helyén most egy szabolcsi vagy milyen cég árul használt kocsikat, elég sok pugot is, és azt mondják, pug kereskedők, holott a Kovácsnál az egyik tag is azt mondta, beszüntették ezt az ágat...)

Szóval. Hirdették néhány hete a használtautón előbb az egyik márkakereskedés egyik helyszínénél (pontatlanul), majd átkerült egy másik helyszínére (pontosan). Felhívom őket, igen a kocsi itt áll, délután megnézhetem. Bemegyek, a kocsi sehol, de készségesen elmondják, milyen jó állapotban van, és a kocsi az egyik kollégájuké, nem is tudták, hogy kivitte, és ideadták a telszámát. Este hívom a kollégát, a kocsi tényleg az övé, csak nem volt kedve magának árulgatni (?), ezért egy barátja árulja most, Pisti, Pestől nem is olyan messze, menjek oda megnézni. (Néhány hete valóban Pisti is hirdette a használtautón, többért, mint a márkaker.)
A tulajnál látatlanban árajánlatot teszek, kvázi megegyezünk. Pistivel s szerelővel egyeztetek időpontot a köv hét közepére, de Pisti barátságosan közli, hogy őt nem érdeklem, ha holnap foglalózza vki, akkor eladja. Tulajnál reklamálok, értetlenkedik s biztosít, hogy az a pár nap neki nem számit.
Alkalmasint: kértem mindkettőjüktől az alvázszámot, egyik se küldte el.
Pisti a hétvégére újabb barátságos lépést tesz: meghirdeti csak a hétvégére kevesebbért, így épp elérve a tulajjal kvázi megegyezett árunkat. (Nyilván mindenki 1 milka kápéval sétálgat, és azt 306-os kombira akarja költeni...)
Közben a márkakerben megkapom az alvázszámot, ez alapján ellenőrizhető a kocsi szervíztörténete, már ha márkakerben volt javítva, és nem csaltak vele kapásból.
A kocsi előélete stimmel, tényleg abból a márkakereskedésből került a mostani tulajhoz, mint amit ők is mondtak, csak az órát állították vissza a mostani helyen egy idő után: már két éve 150 felett járt. És ha jól emlékszem, akkor a mostani helyen is van magasabb állás is, majd hirtelen semmi.
Felhívom a tulajt, hogy részemről sztornó, és ugyanmár mit gondol a kilométerről, de tagad mindent, ő 70 ezerrel vette, hogy előtte mi történt, arról nem tudhat (hihető, hogy egy munkatársat átvágtak anno...). Ja, és garanciát ajánl a kocsira, meg hogy sajnálja, miket tett Pisti, a kocsit pedig felhozza a kedvemért Pestre ill az eredetileg hirdetett márkakerbe. (Pisti a csak hétvégén időközben módosít, kitolva az akciót dec 31-ig. Kiváncsi vagyok, mit tesz jan. 1. után, ha addig sem viszi el senki.)
Biztos ami biztos, még egyszer csekkolom az alvázszámot a márkakerrel, de minden stimmel. Kérdezem őket is, hogy ugyan mit gondolnak, de csak annyit válaszolnak, náluk csak egy 80 ezer körüli bejegyzés látható.
A bizonyíték tehát az alvázszám és a szervíztörténet főként az előző márkakerben.
És jó, én ebbe most nem ugrottam bele, de hány ember vesz a 205ös klubon szerzett ismerősei segítségével autót? Szóval túl sok a gyomorforgatás az egészben, és hivatalos helyel kapcsolatban. Mert persze, az benne van a pakliban, hogy isten tudja hol lévő kereskedő visszatekeri az órát, de a márkakereskedő munkatársa lesz szíves nem tenni. És ne adjon garanciát a kocsira, meg ne hazudjanak a szemembe, ha egyszer elmondom nyíltan nekik, hogy a klubbon keresztül utána tudunk nézni az alvázszám alapján a szervíztörténetnek.
Ennyi.
Van még egy gyanúsan lopott kocsim is, ha elvittek valakitől egy kék színű kombit, akkor szólok, ha legközelebb felbukkan néhány órára a használtautón. Jó vétel lenne, ha tényleg 86 ezer van benne.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1108 Dátum: 2007 December, 17, 09:26:48 »

Akarod, hogy elmeséljem a történetét?
Annyira nem vicces: éppen ez volt, amilyek nagyon megrendítette az emberiségbe vetett bizalmam. Még azon is rágódok, hogy nem lenne-e helyes a világ jobbulását szem előtt tartva jogi lépéseket tenni.

ha jól emlékszem akkor ez a KOCSI a budaörsi fábián szervizvezető kocsija!
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1109 Dátum: 2007 December, 17, 09:32:14 »



nem értem mi a problémád.. ez már nagyon rég óta így megy, és ezt mindenki tudja, valakit nagyon átvernek, valakit kevésbé.. dühítő, mert ellehetetlenítik a használtautó vételt, rengeteg bosszúság stb.. ha sikerült nagyjából korrekt autót találni, még akkor is benne van az emberben, hogy nahh, vajon télleg jól döntöttem e, és minden rendben van e?! (jelzem amivel minden rendben van az a 0km-es autó, legalábbis az áll legközelebb hozzá).
több mint félévig kerestem autót (konkrétan 5ajtós 306-ost), de hamar rájöttem, hogy minden szempontból megfelelő nem létezik, kompromisszumokat kell kötni, néha nem is kicsit..

a Kovácsékról meg annyit, hogy köztudottan szélhámos, csaló banda (vagyis a Kovács). index.hu-n vagy egy peugeotkovács topic, olvasgass bele, érdekes dolgokat mondanak ott..

jah, és fel a fejjel, ha nem bosszankodsz, hanem inkább tovább keresgélsz, akkor előbb-utóbb találsz egy számodra megfelelőt!!  :-!
 _pug
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1110 Dátum: 2007 December, 17, 12:49:17 »

ha jól emlékszem akkor ez a KOCSI a budaörsi fábián szervizvezető kocsija!
Az ilyen gyanús példányoktól jobb távoltartani magát az embernek.
első lökös S2-es, utólag beszerelt ködlámpákkal.
nem gyári 15-ös (Partner?) felni. Ha már 15-ös akkor hol az alu?
Az gondolom már mindenkinek feltűnt hogy az eladó autók angy része kb. 90ezer km-t futott? angry
Egy 8 éves autónál ez nem reális.
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1111 Dátum: 2007 December, 17, 13:52:50 »

nem értem mi a problémád.. ez már nagyon rég óta így megy, és ezt mindenki tudja, valakit nagyon átvernek, valakit kevésbé.. dühítő, mert ellehetetlenítik a használtautó vételt, rengeteg bosszúság stb.. ha sikerült nagyjából korrekt autót találni, még akkor is benne van az emberben, hogy nahh, vajon télleg jól döntöttem e, és minden rendben van e?! (jelzem amivel minden rendben van az a 0km-es autó, legalábbis az áll legközelebb hozzá).
több mint félévig kerestem autót (konkrétan 5ajtós 306-ost), de hamar rájöttem, hogy minden szempontból megfelelő nem létezik, kompromisszumokat kell kötni, néha nem is kicsit..

a Kovácsékról meg annyit, hogy köztudottan szélhámos, csaló banda (vagyis a Kovács). index.hu-n vagy egy peugeotkovács topic, olvasgass bele, érdekes dolgokat mondanak ott..

jah, és fel a fejjel, ha nem bosszankodsz, hanem inkább tovább keresgélsz, akkor előbb-utóbb találsz egy számodra megfelelőt!!  :-!
 _pug

Bosszankodni azért nem bosszankodtam, eddig még nem vesztettem semmit sem, csak tapasztalatot nyertem.
Jó, kicsit lelombozott, hogy ennyi pénzért is csak átverés van. Kicsit reménykedtem benne, hogy nem kell még egyszer végigcsinálnom azt, amit a 205-össel végigcsináltam: megveszi az ember 400 ezerért 13 évesen valamilyen állapotban, és rákölti fél éven belül a vételárát, hogy rendben is legyen a jármű.

Másrészt kínosnak találtam, hogy egy szervízvezető csinálja ezt, és örülnék, ha nem kretének lennének egy márkakereskedésben a szervízvezetők.
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1112 Dátum: 2007 December, 17, 14:10:51 »

Az ilyen gyanús példányoktól jobb távoltartani magát az embernek.
első lökös S2-es, utólag beszerelt ködlámpákkal.
nem gyári 15-ös (Partner?) felni. Ha már 15-ös akkor hol az alu?
Az gondolom már mindenkinek feltűnt hogy az eladó autók angy része kb. 90ezer km-t futott? angry
Egy 8 éves autónál ez nem reális.
Mi hat éve hajtjuk a kocsinkat, és nagyjából végig évi 10 ezer km megy bele, miért lenne teljesen irreális? Konkrétan tudok 90 tájéki 205-öst tényleg 100 ezer km alatt, és még dízel is. Volt egy 3 ajtós szürke 97-es XN a budai agglomerációban állítólag 70 ezer km-el, ahol a felszereltségnél megadták a hátsó ablaktörlőt, a belülről állítható tükröt és ezeket. Az pl hihetőnek látszott. Persze, nyilván a kombiság nehezít, s nagy kérdés, ha feladom a klímát vagy megelégszem az 1.4-es motorral, akkor nagyobb-e az esélyem.
Most pl ezeket kínálják állítólag 100 ezer km alattiként:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1607867&command=ugras&screenwidth=1024
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1646803&command=ugras&screenwidth=1024
http://jarmuapro.origo.hu/auto/szemelygepjarmu/showAdvert,5943229,48,1.html
Ezekkel mik nem stimmelnek?

A csaló autón a felni csak kicsit volt gyanús, konkrétan 406-os acél felnije, nekem még belefért, a lököst meg nem vettem észre, ennyire nem vagyok még otthon.
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1113 Dátum: 2007 December, 17, 14:39:59 »

Mi hat éve hajtjuk a kocsinkat, és nagyjából végig évi 10 ezer km megy bele, miért lenne teljesen irreális? Konkrétan tudok 90 tájéki 205-öst tényleg 100 ezer km alatt, és még dízel is. Volt egy 3 ajtós szürke 97-es XN a budai agglomerációban állítólag 70 ezer km-el, ahol a felszereltségnél megadták a hátsó ablaktörlőt, a belülről állítható tükröt és ezeket. Az pl hihetőnek látszott. Persze, nyilván a kombiság nehezít, s nagy kérdés, ha feladom a klímát vagy megelégszem az 1.4-es motorral, akkor nagyobb-e az esélyem.
Most pl ezeket kínálják állítólag 100 ezer km alattiként:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1607867&command=ugras&screenwidth=1024
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1646803&command=ugras&screenwidth=1024
http://jarmuapro.origo.hu/auto/szemelygepjarmu/showAdvert,5943229,48,1.html
Ezekkel mik nem stimmelnek?

A csaló autón a felni csak kicsit volt gyanús, konkrétan 406-os acél felnije, nekem még belefért, a lököst meg nem vettem észre, ennyire nem vagyok még otthon.
Akkor azért viszonylag keveset használod  ;) Bocs, de sztem ilyen futással tipikus hétvégi autókat: Suzukikat, Thaliakat lehet találni.
A felsoroltakkal az a gond hogy nincs bennük klíma. Manapság nem nagyon lehet eladni autót klíma nélkül, 3 éve egyébként pöpec autómat is alig sikerült mert nem volt benne klíma. Vagyis sokat kellett engedni az árból. Vagy ha le tudsz mondani róla és nem gondolsz a majdani eladásra akkor keményen kell alkudni!
A harmadik az frissen fényezettnek tűnik és évjárat alapján s2-es, első lököse s3-as.
Egyébként érdemes lehet az eladótól e-mailben nagyobb felbontású képeket kérni, a durva karosszéria illesztési hibákat ezeken már ki lehet szúrni.
m-tom autóját érdemes lenne megnézned szerintem. Klímás is 1,6-os is, reális futással
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1114 Dátum: 2007 December, 17, 15:19:11 »

Akkor azért viszonylag keveset használod  ;) Bocs, de sztem ilyen futással tipikus hétvégi autókat: Suzukikat, Thaliakat lehet találni.
A felsoroltakkal az a gond hogy nincs bennük klíma. Manapság nem nagyon lehet eladni autót klíma nélkül, 3 éve egyébként pöpec autómat is alig sikerült mert nem volt benne klíma. Vagyis sokat kellett engedni az árból. Vagy ha le tudsz mondani róla és nem gondolsz a majdani eladásra akkor keményen kell alkudni!
A harmadik az frissen fényezettnek tűnik és évjárat alapján s2-es, első lököse s3-as.
Egyébként érdemes lehet az eladótól e-mailben nagyobb felbontású képeket kérni, a durva karosszéria illesztési hibákat ezeken már ki lehet szúrni.
m-tom autóját érdemes lenne megnézned szerintem. Klímás is 1,6-os is, reális futással
Köszi a választ. M-tomét természetesen figyelem, pár napja rakta fel, rögtön ki is szúrtam, s örülök, hogy klubtagé.
A harmadik friss fényezése, és az eltérő lökös aggaszt. Ez is egy szervízvezetőhöz kapcsolódik ugyanis, és ha elég korán kelt fel, és végig csalt a szervíztörténettel, akkor az nem lesz kimutatható.
A másik kettővel egyéb baj ránézésre nincs? A kocsi ugyanis hosszú távra kéne. Ha 6 évig éltünk a mostanival, akkor a következő is legalább ennyit ki kéne, hogy húzzon. Ezért is lenne jó kihalászni egy nyugdíjas olaszországi orvos hétvégi példányát 50 ezer kilométerrel. Innen nézve úgy tűnik a full fapad klímátlan 1.4es lehet a nyerő.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1115 Dátum: 2007 December, 17, 15:35:35 »

Köszi a választ. M-tomét természetesen figyelem, pár napja rakta fel, rögtön ki is szúrtam, s örülök, hogy klubtagé.
A harmadik friss fényezése, és az eltérő lökös aggaszt. Ez is egy szervízvezetőhöz kapcsolódik ugyanis, és ha elég korán kelt fel, és végig csalt a szervíztörténettel, akkor az nem lesz kimutatható.
A másik kettővel egyéb baj ránézésre nincs? A kocsi ugyanis hosszú távra kéne. Ha 6 évig éltünk a mostanival, akkor a következő is legalább ennyit ki kéne, hogy húzzon. Ezért is lenne jó kihalászni egy nyugdíjas olaszországi orvos hétvégi példányát 50 ezer kilométerrel. Innen nézve úgy tűnik a full fapad klímátlan 1.4es lehet a nyerő.

itt nálunk (szekszárd) van egy fehér kombi, igaz 2literes benzines (kombit vennék, tuti 2.0-ást vennék), keress rá használtautón..
egyébként M-tomé télleg nagyon rendben van, ő gazdája volt az autónak, nem csak tulajdonosa!  :-!
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #1116 Dátum: 2007 December, 17, 15:43:27 »

M-Tom árulja a verdát??????
Miérthogyhogy? :o

Bálint306XSi

  • Férfiak
  • Mániákus
  • *
  • Népszerűség: 69
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.750
  • Autó színe: Fekete
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 1.9PDTDI
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1117 Dátum: 2007 December, 17, 15:46:27 »

Köszi a választ. M-tomét természetesen figyelem, pár napja rakta fel, rögtön ki is szúrtam, s örülök, hogy klubtagé.
A harmadik friss fényezése, és az eltérő lökös aggaszt. Ez is egy szervízvezetőhöz kapcsolódik ugyanis, és ha elég korán kelt fel, és végig csalt a szervíztörténettel, akkor az nem lesz kimutatható.
A másik kettővel egyéb baj ránézésre nincs? A kocsi ugyanis hosszú távra kéne. Ha 6 évig éltünk a mostanival, akkor a következő is legalább ennyit ki kéne, hogy húzzon. Ezért is lenne jó kihalászni egy nyugdíjas olaszországi orvos hétvégi példányát 50 ezer kilométerrel. Innen nézve úgy tűnik a full fapad klímátlan 1.4es lehet a nyerő.

Nem érdemes csak a kilómétert nézni! a tetszik utána kell járni és átvizsgáltatni. Én is így vettem kocsit. Lehet, hogy 50ezer kilcsi alatt egy mami jobban szétcsapta, mint egy 170ezrest egy gondosabb tulaj.... szerintem. Persze lelkileg sok a 170, de utána nyugodtabb eszel. :-!
Naplózva

drarpad

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1118 Dátum: 2007 December, 17, 15:50:54 »

Nem érdemes csak a kilómétert nézni! a tetszik utána kell járni és átvizsgáltatni. Én is így vettem kocsit. Lehet, hogy 50ezer kilcsi alatt egy mami jobban szétcsapta, mint egy 170ezrest egy gondosabb tulaj.... szerintem. Persze lelkileg sok a 170, de utána nyugodtabb eszel. :-!
Teljesen egyetértek! Főleg ha valaki amúgy keveset használja, nem kell félni a viszonylag magasabb kilóméteróra-állástól.. a műszakiállapot sokkal többet számít!
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1119 Dátum: 2007 December, 17, 16:01:53 »

Akkor azért viszonylag keveset használod  ;) Bocs, de sztem ilyen futással tipikus hétvégi autókat: Suzukikat, Thaliakat lehet találni.
A felsoroltakkal az a gond hogy nincs bennük klíma. Manapság nem nagyon lehet eladni autót klíma nélkül, 3 éve egyébként pöpec autómat is alig sikerült mert nem volt benne klíma. Vagyis sokat kellett engedni az árból. Vagy ha le tudsz mondani róla és nem gondolsz a majdani eladásra akkor keményen kell alkudni!
A harmadik az frissen fényezettnek tűnik és évjárat alapján s2-es, első lököse s3-as.
Egyébként érdemes lehet az eladótól e-mailben nagyobb felbontású képeket kérni, a durva karosszéria illesztési hibákat ezeken már ki lehet szúrni.
m-tom autóját érdemes lenne megnézned szerintem. Klímás is 1,6-os is, reális futással
Mi a baj lökössel? A cirmy barátomnak is olan az autója mint az enyém /évjáratra/ a lökös még is más. ÉS?
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1120 Dátum: 2007 December, 17, 16:07:25 »

Mi a baj lökössel? A cirmy barátomnak is olan az autója mint az enyém /évjáratra/ a lökös még is más. ÉS?

Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

drarpad

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1121 Dátum: 2007 December, 17, 16:08:18 »

Mi a baj lökössel? A cirmy barátomnak is olan az autója mint az enyém /évjáratra/ a lökös még is más. ÉS?

Lehet, de nem 98-as  ;) Cserélve volt, ennyi.
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1122 Dátum: 2007 December, 17, 16:23:17 »

Mi a baj lökössel? A cirmy barátomnak is olan az autója mint az enyém /évjáratra/ a lökös még is más. ÉS?


csak az, hogy 98-ban még nem kristály lámpás volt!
a pirirw meg rá nézve tényleg elég friss fénye van és nem az eredeti nozija van!
ésmit tudjuk egy nozi csere nem áll meg 10eFt-ből igy általában vagy nagyon fanatikus és klub tag vagy össze törte az elejét!
Naplózva

lajos

  • Férfi
  • Klubfüggő
  • *
  • Népszerűség: 162
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.855
  • Autó színe: "ezüst metál"
  • Évjárat: 1999.10
  • Lakóhely: Szentes
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1123 Dátum: 2007 December, 17, 16:27:05 »

csak az, hogy 98-ban még nem kristály lámpás volt!
a pirirw meg rá nézve tényleg elég friss fénye van és nem az eredeti nozija van!
ésmit tudjuk egy nozi csere nem áll meg 10eFt-ből igy általában vagy nagyon fanatikus és klub tag vagy össze törte az elejét!
:-!                                      :-[
Naplózva
"Ezt valóban élmény...."

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Klub
« Válasz #1124 Dátum: 2007 December, 17, 17:43:05 »

A kilométer tényleg nem minden:
Anno én hat és fél évesen vettem 150.000 km-rel az autóm, és még most is (10 éves) megy, mint az óra.
Már 209.000 km-nél járok, de még mindig autó formája van... ;)
Olyan állapotban volt, hogy simán letagadhatott vona az eladó (egyedülálló fiatal lányé volt) 80-100.000 km-t.

Vegyél magánszemélytől, akkor sokkal kisebb az esélye az átverésnek.

Ne vegyél full fapadot, mert esetleg úgy jársz, mint én is: egy zsák pénzt lehet rákölteni, hogy igazán olyan legyen, ahogy már tetszik...
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1125 Dátum: 2007 December, 19, 16:40:57 »

Naplózva

Matt Kirby

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1126 Dátum: 2007 December, 19, 19:52:37 »



Melyik az S2 és melyik az S3?

Egyébként véleményem szerint ha valaki használt autót vesz,fél milliós vételárnál még kapásból 200 ezer Ft-tal érdemes nekivágni,1 milliós kocsinál 3-400-zal.Használt autó HASZNÁLT autó,nincs csoda,legfeljebb jó állapotú darabok.Azon meg felesleges agyalni,hogy mennyiért tudod majd eladni,nem azért veszed,hogy majd eladd,hanem azért,hogy használd és örömed leld benne!Az enyémben több,mint 160e km van és lesz még új kuplung,fékek stb.,de a ráköltött pénz a kutyát nem fogja érdekelni,ha esetleg eladom.Ezek mind azt a célt szolgálják,hogy én elégedett legyek az autómmal.Ha eladnám és bukok rajta,az a pénz nem a levesbe ment,hanem a saját igényeim kielégítésére és arra,hogy örömem leljem benne.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1127 Dátum: 2007 December, 19, 19:57:59 »

Melyik az S2 és melyik az S3?

Egyébként véleményem szerint ha valaki használt autót vesz,fél milliós vételárnál még kapásból 200 ezer Ft-tal érdemes nekivágni,1 milliós kocsinál 3-400-zal.Használt autó HASZNÁLT autó,nincs csoda,legfeljebb jó állapotú darabok.Azon meg felesleges agyalni,hogy mennyiért tudod majd eladni,nem azért veszed,hogy majd eladd,hanem azért,hogy használd és örömed leld benne!Az enyémben több,mint 160e km van és lesz még új kuplung,fékek stb.,de a ráköltött pénz a kutyát nem fogja érdekelni,ha esetleg eladom.Ezek mind azt a célt szolgálják,hogy én elégedett legyek az autómmal.Ha eladnám és bukok rajta,az a pénz nem a levesbe ment,hanem a saját igényeim kielégítésére és arra,hogy örömem leljem benne.

HKN az S3-as.
Naplózva

Bobeek

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1128 Dátum: 2007 December, 19, 20:31:39 »

Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1129 Dátum: 2007 December, 19, 21:19:13 »

Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1130 Dátum: 2007 December, 19, 21:21:03 »

Tied?
Hát elég Bobeek színe van...  :-!  _pug
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1131 Dátum: 2007 December, 19, 21:28:35 »

Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1132 Dátum: 2007 December, 19, 21:48:17 »

itt nálunk (szekszárd) van egy fehér kombi, igaz 2literes benzines (kombit vennék, tuti 2.0-ást vennék), keress rá használtautón..
egyébként M-tomé télleg nagyon rendben van, ő gazdája volt az autónak, nem csak tulajdonosa!  :-!

Köszönöm mindenkinek a pozitív visszajelzést az autómmal kapcsolatban, nagyon jól esett! 8)
Mindenesetre nem vagyok meggyőződve róla, hogy jól tettem, hogy itt (is) hirdettem.
Hiába tudom én, hogy rendben van, ha bármi előjönne később az autóval (miért is ne?) az új (klubtag) tulaj joggal feltételezhetné, hogy elhallgattam a problémát ill. nekem is kellemetlen lenne ez a szituáció.

Bárki is lesz majd az új gazdája, én is ajánlani fogom a klubot, mert jó kis csapat vagytok(-unk)! _pug

 
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #1133 Dátum: 2007 December, 20, 18:42:17 »

Köszönöm mindenkinek a pozitív visszajelzést az autómmal kapcsolatban, nagyon jól esett! 8)
Mindenesetre nem vagyok meggyőződve róla, hogy jól tettem, hogy itt (is) hirdettem.
Hiába tudom én, hogy rendben van, ha bármi előjönne később az autóval (miért is ne?) az új (klubtag) tulaj joggal feltételezhetné, hogy elhallgattam a problémát ill. nekem is kellemetlen lenne ez a szituáció.

Bárki is lesz majd az új gazdája, én is ajánlani fogom a klubot, mert jó kis csapat vagytok(-unk)! _pug

 


Hogyhogy megvállsz a géptől? Már kérdeztem de NO válasz!  ???

K Nándor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1134 Dátum: 2007 December, 20, 18:43:37 »



Hogyhogy megvállsz a géptől? Már kérdeztem de NO válasz!  ???

Nagyobb kell neki,kinőtték.
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1135 Dátum: 2007 December, 20, 18:44:25 »



Hogyhogy megvállsz a géptől? Már kérdeztem de NO válasz!  ???

Már válaszolt,kinőtték  :(
Naplózva

Nick88

  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 166
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 5.662
  • Autó színe: Silver
  • Évjárat: 2001.08
  • Lakóhely: Cegléd
  • Motor: 2.0HDI
  • Típus: Break
    • Nick's Carstyling Page
Re: Klub
« Válasz #1136 Dátum: 2007 December, 20, 18:45:50 »

Nagyobb kell neki,kinőtték.
Thanx! Remélem én még nem "növöm ki" a gépet!  biggrin

FunTom

  • V.I.P
  • Mániákus
  • **
  • Népszerűség: 45
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 1.287
  • Autó színe: piros
  • Évjárat: 1993.04
  • Lakóhely: Vác
  • Motor: 1.6 - 90LE
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1137 Dátum: 2007 December, 20, 20:45:31 »

Már válaszolt,kinőtték  :(

mi már visszanőjjük, minél nagyobbak a gyereke, annál kevesebb cucc kell, ha egyáltalán eljönnek velünk... whistle
Naplózva
FunTom

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1138 Dátum: 2007 December, 20, 21:07:47 »

Thanx! Remélem én még nem "növöm ki" a gépet!  biggrin

mellé kell venni egy nagy vackot!
pl Vito Expert...
Naplózva

pirinyo

  • V.I.P
  • Klubfüggő
  • **
  • Népszerűség: 13
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 2.628
  • Autó színe: MOKQ
  • Évjárat: 1994
  • Lakóhely: Veszprémvarsány
  • Motor: 1.9D
  • Típus: 5 ajtós
Re: Klub
« Válasz #1139 Dátum: 2007 December, 21, 03:36:58 »

mellé kell venni egy nagy vackot!
pl Vito Expert...
806 _pug
Naplózva
"Letiporhatnak,de meg nem győzhetnek,vádolhatnak,de meg nem hazudtolhatnak,elvehetik életed,de nem vehetik el igazságod."

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1140 Dátum: 2007 December, 21, 10:51:15 »

mi már visszanőjjük, minél nagyobbak a gyereke, annál kevesebb cucc kell, ha egyáltalán eljönnek velünk... whistle

Utánfutó a megoldás.........
Naplózva

zimurgy

  • Moderátor
  • Klubfüggő
  • ****
  • Népszerűség: 337
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 3.575
  • Autó színe: Pezsgőmetál
  • Évjárat: 2001.01
  • Kor: 41
  • Lakóhely: Rádóckölked - Szombathely
  • Motor: 1.4
Re: Klub
« Válasz #1141 Dátum: 2007 December, 21, 11:05:35 »

Utánfutó a megoldás.........

Vagy még egyszerűbb a tetőbox.
Ahányszor egy évben extrán sok a csomag (egy átlagos magyar családban), annyiszor a tetőbox is reális pakolási alternatíva lehet...
Naplózva

III. Ricardo

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1142 Dátum: 2007 December, 21, 11:18:00 »

Vagy még egyszerűbb a tetőbox.
Ahányszor egy évben extrán sok a csomag (egy átlagos magyar családban), annyiszor a tetőbox is reális pakolási alternatíva lehet...

Esetleg egy 306 limuzint kell csinálni, ami lehetne vagy 8 méter hosszú!!! biggrin
Naplózva

m-tom

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1143 Dátum: 2007 December, 21, 15:49:37 »



Hogyhogy megvállsz a géptől? Már kérdeztem de NO válasz!  ???


Bocsánat! Azt hittem visszaolvastál...
Szóval igen, már szűknek érzem, de az utasteret nem a csomagtartót, úgyhogy tetőbox, utánfutó sajnos nem megoldás (gyereket csak nem tehetem oda...????) ;) 
Naplózva

Rozsahegyir

  • Adminisztrátor
  • Le sem lehet lőni
  • *****
  • Népszerűség: 343
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 20.758
  • Autó színe: Ezüst
  • Évjárat: 2002/06
  • Lakóhely: Budapest
  • Motor: 2.0 - 16V
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1144 Dátum: 2007 December, 28, 19:14:56 »

Valami hasonlo logot nekünk is ki kellene találni:

Naplózva

Koviszabi

  • V.I.P
  • Tag
  • **
  • Népszerűség: 12
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 518
  • Autó színe: Világoskék
  • Kor: 24
  • Lakóhely: Zala
Re: Klub
« Válasz #1145 Dátum: 2007 December, 28, 19:23:07 »

Valami hasonlo logot nekünk is ki kellene találni:


Hasonlít 1 sörös cimkére! :-))De támogatom az ötletet! _pug :-!
Naplózva

K Nándor

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1146 Dátum: 2007 December, 28, 20:09:19 »

Valami hasonlo logot nekünk is ki kellene találni:



Ez volt már téma,de akkor senki se foglalkozott vele.Majd valamit összehozunk. :)
Naplózva

totnes

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1147 Dátum: 2008 Január, 08, 22:07:59 »

Sziasztok,
ismét itt, az ünnepek miatt kicsit pihentettem a keresést, de most újfent adódtak kérdéseim.
Az egyik:  ennek az autónak ugyebár illene ködlámpásnak lennie, és minthogy az itt nics, ezért törésre kell gyanakodni - van valakinek tippe a mértékre? A link: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1740751&command=ugras&screenwidth=1280
A másik: a husky felszereltség 1999ben mit takart? Konkrétan klíma tartozott hozzá, vagy csak téliesített extrákat tudott?
köszi
Naplózva

Dakar 306

  • Füred-Team
  • V.I.P
  • Családtag
  • **
  • Népszerűség: 219
  • Nem elérhető Nem elérhető
  • Hozzászólások: 6.724
  • Autó színe: Fehér
  • Évjárat: 2000
  • Lakóhely: Maglód
  • Motor: 1.4
  • Típus: Sedan
Re: Klub
« Válasz #1148 Dátum: 2008 Január, 08, 22:10:44 »

Sziasztok,
ismét itt, az ünnepek miatt kicsit pihentettem a keresést, de most újfent adódtak kérdéseim.
Az egyik:  ennek az autónak ugyebár illene ködlámpásnak lennie, és minthogy az itt nics, ezért törésre kell gyanakodni - van valakinek tippe a mértékre? A link: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1740751&command=ugras&screenwidth=1280
A másik: a husky felszereltség 1999ben mit takart? Konkrétan klíma tartozott hozzá, vagy csak téliesített extrákat tudott?
köszi

A Husky téliesitett széria volt,klímát csak külön rendelésre tettek bele. Ezen a kocsin meg a km ami kérdőjeles.
Naplózva

tibcsi

  • Vendég
Re: Klub
« Válasz #1149 Dátum: 2008 Január, 08, 22:30:31 »

A Husky téliesitett széria volt,klímát csak külön rendelésre tettek bele. Ezen a kocsin meg a km ami kérdőjeles.
Van itt más érdekes dolog is. ABS gyárilag kizárólag az XT-be került(Saint Tropez, Husky), viszont ott már széria az elektromos tükör, meg a ködlámpa, ami itt ugye nincs. Van viszont fehér búrás oldalindex, ami szintén XT sajátosság, ezért én arra tippelek, hogy az orra nem az eredeti...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 54   Fel
 


Az oldal 0.448 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.